نمایش نتایج: از شماره 1 تا 6 , از مجموع 6

موضوع: تغییر تاریخ شروع سرور های 500

مدیریت

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 54 پست

تغییر تاریخ شروع سرور های 500

زین پس سرورهای 500 (با سرعت یکسان، غیراستراتژیک) روزهای شنبه ساعت 19 شروع خواهد شد.
    به دوستان خود اطلاع رسانی کنید.

2. تشکر MohammadSS تشکر نمود
    نپسندیدن MohammadSS نپسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

اون وقت آقا امید عزیز ، تکلیف سرور قبل که تازه فردای این روز ، یعنی یک شنبه تموم میشه چیه ؟ در بهترین حالت ، سرور ai500 یک شنبه شب ساعت 11-12 شب تموم میشه . بعد سرور aj500 روز قبلش شروع شده !!؟ اون بنده خداهایی که تو سرور ai500 یا واندر دارن ، یا هر نحوی درگیر بازین ، چطور میرسن هم تو سرور aj خودشون رو بکشن بالا ، هم تو سرور ai درست بازی کنن ؟
    نمیدونم قضیه چیه ، ولی مشخصه یه مشکلی با سرور 500 پیدا کردید . تا یه کاری نکنید همه ی بازیکنای 500 بیخیال این سرور نشن و نرن تو سرور 1000 که قطعا سودش برای شما و سایت چند برابر هست بازی نکنن ، بیخیال بشو نیستید . معذرت میخوام اما تنها هدفی که تو این کارایی که دارید با سرور 500 میکنید میبینم همین هست .

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط Omid نمایش پست ها
    زین پس سرورهای 500 (با سرعت یکسان، غیراستراتژیک) روزهای شنبه ساعت 19 شروع خواهد شد.
    به دوستان خود اطلاع رسانی کنید.

بنده همین الان توسط دوستان اطلاع رسانی شدم

و حسب وظیفه اطلاع رسانی میکنم ولی اوایل سرور۵۰۰ در سطح دبیرستان بود
    بعد شد راهنمایی
    بعد شد ابتدایی
    تغییرات دادید شد در سطح مهد کودک
    الان هم با این تغییرات بنده وظیفه خودم میدونم به بچه های شیرخوارگاه اطلاع رسانی کنم و خواهش میکنم حتما" سرور هفته آینده رو از دست ندید .
    پوشک ، پستونک ، شیشه شیر با شیرخشک اضافه به مدت یک هفته فراموش نشه.

واقعا" دستتون درد نکنه امیدجان و رفقا
    یدفعه بگید آقا پونصد ران نمیکنیم دیگه این همه پلیرها رو مسخره نکنید خواهشا" .

پ . ن : میگن یه بنده خدایی زن گرفته بود خرجی بهش نمیداد و خورد و خوراکش رو تأمین نمیکرد که هیچ هر روز هم زنش رو با کمربند کتک میزد.
    بهش گفتن آدم حسابی تو که خرجی زنت رو نمیدی چرا کتکش میزنی
    یارو میگه اگه کتکش نزنم مردم از کجا بفهمن ما زن و شوهریم

5. تشکر MohammadSS تشکر نمود
    پسندیدن MohammadSS پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

خسته نباشید این هفته نمیرسند! از هفته بعد که می رسند! اگه قرار باشه هر هفته به سرور 500 بعدی پلیرهاش برسند که نمیشه هیچ وقت تاریخشو عوض کرد مگه اینکه یه هفته برگزار نشه که باز صدای همه در میاد.
    واقعا خسته نباشید با این تحلیل زیبا.

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط MohammadSS نمایش پست ها
    اون وقت آقا امید عزیز ، تکلیف سرور قبل که تازه فردای این روز ، یعنی یک شنبه تموم میشه چیه ؟ در بهترین حالت ، سرور ai500 یک شنبه شب ساعت 11-12 شب تموم میشه . بعد سرور aj500 روز قبلش شروع شده !!؟ اون بنده خداهایی که تو سرور ai500 یا واندر دارن ، یا هر نحوی درگیر بازین ، چطور میرسن هم تو سرور aj خودشون رو بکشن بالا ، هم تو سرور ai درست بازی کنن ؟
    نمیدونم قضیه چیه ، ولی مشخصه یه مشکلی با سرور 500 پیدا کردید . تا یه کاری نکنید همه ی بازیکنای 500 بیخیال این سرور نشن و نرن تو سرور 1000 که قطعا سودش برای شما و سایت چند برابر هست بازی نکنن ، بیخیال بشو نیستید . معذرت میخوام اما تنها هدفی که تو این کارایی که دارید با سرور 500 میکنید میبینم همین هست .
    محمد جان من یه چیزهایی رو میدونم که شاید شماها نمیدونید
    ولی میخام بگم شاید آگاه بشید :دی

بچه های مدیریت لابلای این گرفتاری ها و مشغله کاری هر از گاهی گل یا پوچ بازی میکنن
    هر کی ببازه هر بلایی دلش خواست میتونه سر بچه های سرور 500 بیاره مثلاً اتحادها رو بکنه چهل تایی

حتی شنیده شده در چند مرحله کار از گل یا پوچ هم گذشته و با یه سکه 25 تومنی شیر یا خط انداختن

اگه طرف شیر بیاد سرعت بازی رو کم میکنن
    اگر هم طرف خط اومد تاریخ استارت بازی رو جابجا میکنن.

خیلی باحال شده جان خودم

شنیدم هفته بعد میخوان گرگم به هوا بازی کنن . بستگی داره کدوم یکی ببازه تا ببینم تغییرات جدید چیه .
    ما که بی صبرانه منتظریم

پس منتظر تغییرات جدید در هفته های آینده باشید و به دوستان خود اطلاع رسانی کنید. :دی

8. تشکر MohammadSS تشکر نمود

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

سی

سلام .. عجب وحید سخت در اشتباهی !! دوستان مولتی هانتر وظایف خیلی سنگینی به دوش دارن که باید برسن تا انجام بدن شما که می خوایی به هر دو سرور برسی باید روز شنبه هر چی داری رو بکوبنی تو در و دیوار تا به س ر بعدی برسی

یه خبر خوشحال کننده هم بهتون بدم که مهران لینچان رو هم این سرور جدید یعنی فردا میارم :9

خوب میشه یه تاریخ هم از آزاد شدن کتیبه و نقشه ها بدین ؟! این هفته اینطوری شد ... از هفته بعدی برنامه ها اوکی می شن

علی
    Mulche !
    ویرایش توسط Mulche : 09-05-2014 در ساعت 10:56 PM دلیل: سش