نمایش نتایج: از شماره 1 تا 2 , از مجموع 2

موضوع: سرور مثلاً اسپيد ah500

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

سرور مثلاً اسپيد ah500

دوستان بابت اين تاپيك عذرخواهي ميكنم
    چون فكر ميكنم اسم سرور Ah500 مثلاً اسپيد هست جايي رو براي نوشتن پيدا نكردم

سرور جديد 500 استارت خورده ولي ما هنوز درگير سرور AH هستيم

دوستاني كه هنوز دارن بازي ميكنن يا از جريانات اين سرور با خبر هستند ميخوام نظرشون رو بدونم

آيا هنوز فكر ميكنيد كسي بتونه واندر صد كنه؟

من كه ميگم امكان نداره اين سرور با واندر صد كردن تموم بشه

دقيقاً بحثي كه دوستان بابت تغييرات سرور كرده بودند و خيلي هاش درست بود الان داره معلوم ميشه

سرعت ساخت كم شده ولي سرعت نيروسازي تغييري نكرده بنابراين واندري كه يكبار بياد پايين 12 ساعت طول ميكشه دوباره بره بالا

واقعاً با اين شرايط امكان صد كردن واندر وجود داره به نظرتون يا بايد صبر كنيم دو روز ديگه ساعت هفت بازي اتوماتيك تموم بشه؟

2. تشکر MohammadSS تشکر نمود
    پسندیدن MohammadSS پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط vahid نمایش پست ها
    دوستان بابت اين تاپيك عذرخواهي ميكنم
    چون فكر ميكنم اسم سرور Ah500 مثلاً اسپيد هست جايي رو براي نوشتن پيدا نكردم

سرور جديد 500 استارت خورده ولي ما هنوز درگير سرور AH هستيم

دوستاني كه هنوز دارن بازي ميكنن يا از جريانات اين سرور با خبر هستند ميخوام نظرشون رو بدونم

آيا هنوز فكر ميكنيد كسي بتونه واندر صد كنه؟

من كه ميگم امكان نداره اين سرور با واندر صد كردن تموم بشه

دقيقاً بحثي كه دوستان بابت تغييرات سرور كرده بودند و خيلي هاش درست بود الان داره معلوم ميشه

سرعت ساخت كم شده ولي سرعت نيروسازي تغييري نكرده بنابراين واندري كه يكبار بياد پايين 12 ساعت طول ميكشه دوباره بره بالا

واقعاً با اين شرايط امكان صد كردن واندر وجود داره به نظرتون يا بايد صبر كنيم دو روز ديگه ساعت هفت بازي اتوماتيك تموم بشه؟
    در تکمیل حرفای وحید ؛ یه حساب سر انگشتی برای تعداد نیرو هایی که تو همین 12 ساعت یه اتحاد میتونه بکشه :
    12 ساعت : 43200 ثانیه .
    در هر ثانیه : 5.2 گرزی ساخته میشه .
    پس در 12 ساعت 227 کی گرزی ساخته میشه . اگر کسی با پادگان هم شارژ کنه ، 454 کیلو گرزی کشیده میشه تو همین 12 ساعت . اگر فقط 3 نفر هم همر داشته باشن تو سرور و هر دفعه که یه واندر 99 میشه ، یه نفر بزنتش ، هر سری 1.3 میل گرزی کشیده میشه . 1.3 میل گرزی ، 170 کی شوالیه و 13 کیلو منجنیق .
    یعنی فرض کنید من از قبل یه همری دارم ، میزنم به واندر و صفرش میکنم ، دو سری که واندر به 99 میرسه ، مثلا آقای X و Y میزنن ، پس من 36 ساعت وقت دارم که دوباره همر بکشم !
    با این همر و این وضع دف ، هر سری ممکنه حتی همر من رد بشه از واندر ! تازه در صورتی که فقط 3 نفر باشیم !
    دفی هم ساخته نمیشه با این وضع ... دف سازای سرور همه بیخیال شدن رفتن دارن ai500 بازی میکنن ، اونایی هم که بازی میکنن حداکثر انقدر میتونن دف بکشن که همر حریف کشته بشه کاملا ، ولی بازم واندر میاد پایین .
    بابا دیروز واندر منو با 200 کیلو زدن ! زور داره بخدا !
    بیاید جمع کنید سرورو

4. تشکر vahid تشکر نمود
    پسندیدن vahid پسندید