صفحه 11 از 19 نخستنخست ... 910111213 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 101 تا 110 , از مجموع 183

موضوع: سرور d1.x

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط BiG PaPaa نمایش پست ها
    ممنون برا تحلیل خوب و کاملت :x
    ولی یه موردی هست که همشه تعداد زیاد اتحاد یک اسم بنظر شما بهتر از دو تا اتحاد کلی هست ؟
    الان غارت 2 تا اتحاد sw:47912539 و غارت 5 تا اتحاد ne:43810570 بنظر من هماهنگی دو تا اتحاد با هم بهتر از 5 اتحاد تو یک ساید انجام میشه.
    من غارت رو حساب کردم بقیه موارد رو هم حساب کنین یک امار مثل همین امار بدست بیارین

عرفان Odin
    درود

خواهش میکنم لطف دارید؛

بنظر من ایده ال ترین حالت،دسترسی سریعتر به اعضا هست که با قرار گرفتن کل مجموعه درون کمترین تعداد وینگ با بهره بری از بیشترین پتانسیل شکل میگیره.باتوجه به اینکه شروع کارهست مسلما موقتا برای حفظ تمامی پتانسیل ماها باید خودمون رو با شرایط اولیه وقف بدیم تا در ادامه به ایده ال برسیم.

راجب برتری و هماهنگی در حال حاضر هیچ اظهار نظری نمیشه کرد چرا که همه عزیزان توجه دارن که درجریان بازی خیلی مسائل غیرقابل پیش بینی وجود خواهد داشت که هیچکس نمیدونه که کی و کجا گریبان گیر کدوم دسته از بازیکنان بشه که امیدواریم در این سرور این مورد حداقل باشه برای تمامی سایدها اما در حال حاضر از ظاهر قضیه که توجه داشته باشیم شما به ایده ال نزدیکترید و باید دید سرعت حرکتتون بصورت یکنواخت به همین شکل باقی خواهد موند یا نه.

اما اگرهم لازم به اظهار نظر باشه بنابر یک معیار به تنهایی نمیشه به جمع بندی معقول و کاملی رسید مثلا شما ذکر کردید که غارت
    رو حساب کردید چیزی ک ب ذهن بنده میرسه این هست که غارت نمیتونه نسبیت داشته باشه چون:

1.سبک بازی دژکوب در ورژن های چند ساله اخیر از سلطه ی محور هجوم تا حدودی خارج شده و خیلی از عزیزان گلدکراپ برنامه هاشون رو پیش میبرن.
    2.ممکن هست تعداد دیگه ای از عزیزان جزو اون دسته باشن که نمیخان تارگت بشن توی سرور و با برنامه ریزی ریدشون رو بخوابونن.
    3.شاید هم تعداد دیگه ای از عزیزان باتوجه به مواردی چون مثلا محدودیت فارم،کم بودن پلیر،نوع سیستم تعیین میزان دف ناتار برای کتیبه و...همرجنگی خودشون رو حساب شده و با بیشترین بهره وری دارن کنترل میکنن که اون همر ممکنه با مثلا 3 میلیون غارت درهفته هم به هدف برسه چنانچه کف تاپ غارت مثلا 5 میلیون باشه.
    و خیلی موارد دیگه که طولانی میشه ذکر کردنشون..

نهایتا چیزی که همه میدونیم تیمی موفقتر هست که با برنامه ریزی کارشو پیش ببره و این برنامه ریزی خودشو توی تایم خاصی از بازی خود ب خود نشون خواهد داد پس بهتر هست که منتظر بمونیم و رو به رشد بودن رو با نگه داشتن مثلا همین امار از هفته ی چهارم بازی تحلیل کنیم.

موفق باشید

باتشکر

نقل قول نوشته اصلی توسط wizen نمایش پست ها
    بسیار هم عالی.. خیلی خوبه که رفقا دارن جمع میشن توی فروم و شروع به تحلیل بازی میکنن. مرسی رفیق
    فقط یه اصلاحیه راجع به عکس ها .. بین 20 بازیکن ِ پاپ ، 5 تا از nw هست توی عکس.
    همون طور که همه ی اساتید میدونن توی این تایم از بازی مقدار ورودی ِ منابع به اکانت های یک ساید خیلی مهمه. که تا مقداری میشه آمار اون رو از تاپ ِ غارت اتحاد ها به دست آورد.. برای بدست اوردن ِ دقیق ترین آمار میشه مقدار غارت ِ همه ی وینگ های یک پارچه ی یه ساید رو تقسیم بر تعداد ِ پلیر هاشون کرد تا معدل ِ غارت ِ هر پلیر مشخص بشه .
    من هم خوشحالم که یکی از ساید ها خودشو کامل جمع و جور کرده.. ساید های دیگه هم بعضیاشون این کارو کردن ..برخی هم در حال انجامشن .
    دوستان اگه لطف کنن سطح ِ کل ِ سرور رو یه بررسی بکنن نظرشونو بگن.. مشخصآ در مقایسه با سرور های دیگه ، که یه تصویر ِ بهتر از کلیت ِ ماجرا داشته باشیم
    درود

عذر میخوام حق باشماست توی پیج اول پاپ 5 بازیکن از شمال غرب وجود داره،امیدوارم عذر منو بپذیرید.

در ادامه باید عرض کنم که حرف شما کاملا متین هست اما باید توجه داشت که این دژکوبی که ما در حال حاضر بازی میکنیم چقدر میتونه مطابق با معیارها و مشخصه هایی که ما در دژکوب اصلی کسب کردیم باشه و یا هست.این دژکوبی که ما بازی میکنیم با توجه به کمبود پلیر از هجوم به دفاع نقطه ی عطفش تغییر پیدا کرده و این امر باعث این میشه که ب گفته ی خودتون در زمان کنونی سرور غارت تاثیر گذار باشه اما بصورت فقط یک فاکتور موثر نه شاخص اصلی.

موفق باشید
    باتشکر
    ویرایش توسط metal_gear_sold : 09-25-2014 در ساعت 02:16 PM دلیل: از ارسال چند پست پشت سر هم خودداری کنید.
    اینجا جایی برای از خود راضی شدن نیست.. " Mostafa il princ "

2. تشکر wizen تشکر نمود
    پسندیدن wizen پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

سلام

دوستان از ارسال چند پست پشت سر هم خودداری کنید.

چند پست پشت سر هم نوعی اسپم می باشد ؛ برای جلو گیری از اسپم از نقل قول چند گانه استفاده کنید.

در صورت اسپم پست ها حذف خواهد شد.

باتشکر
    قبل از ارسال پست یا تاپیک لطفا"

را مطالعه کنید.

4. نپسندیدن Yo_Yo نپسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

حاجی من نبودم پشت سرم چرا حرف زدی؟ خخخخ
    Don Teuton جان والا اون چیزی نیست من پلیر داشتم با 5کی گرزی و هیرو برداشته زده به 20تا موش ابادی خخخخخ
    حالا اون اتک رو هم من خودم والا چیز بخورم لانچ کرده باشم اونو داش مصطفی در جریانه قضیش چیه شما که گارنا نمیایی اومدی ملتفت میشی =))

راستی حاجی حالا به این وضعیت شما هم عادت میکنی وقتی پلیرت بهت زنگ بزنه بگه رو ده ما اتک گزاشتن چیکار کنم بدبخت شدیم العان فارم میشیم اون وقت خودت میگی توووف روزگار پشمالو خخخخ
    خلاصه حاجی حالا نیم کی هم درسته نیم کیه ولی خووب دیگه پیش اومده نیم کی گندم خووور کمتر خخخ

پیمان رپباز
    Revolt

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط rapbaz نمایش پست ها
    حاجی من نبودم پشت سرم چرا حرف زدی؟ خخخخ
    Don teuton جان والا اون چیزی نیست من پلیر داشتم با 5کی گرزی و هیرو برداشته زده به 20تا موش ابادی خخخخخ
    حالا اون اتک رو هم من خودم والا چیز بخورم لانچ کرده باشم اونو داش مصطفی در جریانه قضیش چیه شما که گارنا نمیایی اومدی ملتفت میشی =))

راستی حاجی حالا به این وضعیت شما هم عادت میکنی وقتی پلیرت بهت زنگ بزنه بگه رو ده ما اتک گزاشتن چیکار کنم بدبخت شدیم العان فارم میشیم اون وقت خودت میگی توووف روزگار پشمالو خخخخ
    خلاصه حاجی حالا نیم کی هم درسته نیم کیه ولی خووب دیگه پیش اومده نیم کی گندم خووور کمتر خخخ

پیمان رپباز
    revolt
    درود پیمان جان

کاملا متوجه شرایطت هستم الانم که داری تبلیغ میکنی و آگهی واسه دوال گرفتن هست حرفت :d

موفق باشی

پ.ن:خودم مصطفی هستم اون پست هم قبل از گارنا و حرف زدنمون بود که بعدش اصلاح کردم و توضیح دادم که چ اتفاقی افتاده در واقع همینی که خودت الان اظهار داشتی رو بیان کردم واسه دوستان.

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

مثل اینکه kral با غلتکش افتاده به جون worldwar قضیه چیه ؟

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

ای بابا داش مصطفی خوبه باز اوکی شد
    نه دیگه پلیر نمیخوام خخخ خدا نفر ریختیم رو اک البته خودم نیستم فقط شبا پلی میکنم
    ولی باز هیچی به هیشکی خخخ

حاجی فدایی درای کاری داشتی در خدمتیم
    پیمان رپباز
    Revolt

نقل قول نوشته اصلی توسط Team_Natar نمایش پست ها
    مثل اینکه kral با غلتکش افتاده به جون worldwar قضیه چیه ؟
    اره دیگه میخواد فارمش کنه
    اقایون بیایین شفاف سازی کنین ما هم بدونیم خخخ
    فقط لینک بزارین الکی دست خالی برنگردین خخخ
    ویرایش توسط metal_gear_sold : 09-26-2014 در ساعت 09:44 PM دلیل: از ارسال پست پشت سر هم خودداری کنید.

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

بله شاهد هستیم که اتحاد های SW اسم اتحادشون رو تغییر دادن :d
    جالبه واقعا ...

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

اقا کسییی نیست شفاف ساااازی کنه

ای بابا ای بابا p:

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

درود

اسم این فروم رو میذاشتن فروم شمال شرق بیشتر بهش میومد تا سرور

پ.ن:هرکی زودتر حدس زد چ خبر شده برندست

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

سلام
    دوستان خبری نشد تو جنوب غرب
    شما باید اسم دهکده های اکانت های Odin ,king lol team ,wonder,marlin,migmig,saman117 میدیدن که حالا دوستان بالا سریع بودن و cheng name سریع داده شد و هشدار بن بودن داده شد.

فقط یک حرکت fun برای اذیت کردن لیدر کل شمال غرب و خدای دژکوب و اخر پلن بازی
    هر چی بگیم از عظمت ایشون کمه

عرفان Odin

صفحه 11 از 19 نخستنخست ... 910111213 ... آخرینآخرین