صفحه 10 از 19 نخستنخست ... 89101112 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 91 تا 100 , از مجموع 183

موضوع: سرور d1.x

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط sosmar نمایش پست ها
    آها پس اینجوریه
    پس با این حساب یک سوال دیگه هم پیش میاد اونم اینه که شما به چه حجمی از تروپ میگید بیگ همر و سوپر همر ؟!
    به نظرم یه خورده سطح فروم رو بیاریم بالا بد نباشه
    عزیز من میدونم شما چی میگی باید اینجا از واژه ی دمپای استفاده میکردیم که بخاطر اینکه دوستان ناراحت نشن ما همر میگیم به همه چی حالا شما خوب ما بد بکشم اون لوپاتون :d

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط BiG PaPaa نمایش پست ها
    عزیز من میدونم شما چی میگی باید اینجا از واژه ی دمپای استفاده میکردیم که بخاطر اینکه دوستان ناراحت نشن ما همر میگیم به همه چی حالا شما خوب ما بد بکشم اون لوپاتون :d
    ولی نکته جالب دیگه ای که هم هست بازم به این تروپ ها دمپایی هم نمیشه گفت
    دمپایی ، همر ، سوپر همر ، بیگ همر و ... واژه هایی هست که اگه تو جاشون به کار نره سوء برداشت میشه

موفق باشید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط Sosmar نمایش پست ها
    سلام مصطفی
    کلا تو دژکوب ایران شاید کلا 40 50 نفر پلیر داشته باشیم بقیه یا مولتی هستند که ساخته می شن یا کلا نمیشه بهشون گفت پلیر
    از این 40 50 نفر هم شاید 10 نفر از بچه های قدیمی و خوب باشن

سلام گل پسر

تایید و تاکید میکنم شایدی که ذکر کردی رو هادی جان

فکر کنم توی نسل جدید بازی همون یک نفر برای هر ساید جواب بده گذشت قدیما

کلا این تایم از بازی اینجوری اتک ها چه معنی داره نمیدونم
    وقتی نمیشه با کاتا زد و تو دهکده ها معمولا حیوانات (هم اهلی و هم وحشی) زیاد هست کلا منطق میگه فعلا اتک نده!!!

پ.ن. آمین

دقیقا همین نکتش بود هادی جان که هیچ استدلالی پشت این حرکت نبوده؛
    گویا دوال پیمان عزیز اسکات کشیده بوده دیده پنجاه شصت کی منبع سرریز شده و کسی خونه نیست
    اومده مهمانی و در نزده وارد شده خلاصه ز هول حلیم افتاد تو دیگ خداوکیل خیلی بخاطر گرزی هاش دلخور شدم
    توی این تایم بازی نیم کیلو هم نیم کیلو هست فارغ از منبعی ک صرفش شده وقت رو از دست دادن که قابل برگشت نیست

پ.ن:اینم آمین بگو تو که نصف راه رو اومدی؛خدایا یه تیم لیدری از بکس تری دات بفرست واسمون که اسمشم ..........باشه

نقل قول نوشته اصلی توسط BiG PaPaa نمایش پست ها
    درود عزیز

فقط امیدوارم که برای میدگیم و دف ناتار روی کتیبه جز گندم خور اکانت ها این نکته ی شمارو هم درنظر بگیرن که همگی رستگار بشیم
    ویرایش توسط metal_gear_sold : 09-23-2014 در ساعت 02:52 PM دلیل: لطفا" پست پشت سر هم ندید.
    اینجا جایی برای از خود راضی شدن نیست.. " Mostafa il princ "

4. تشکر dr.divert تشکر نمود
    پسندیدن Sosmar پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

باسلام خدمت کاربران محترم

دوستان میتوانید با استفاده از نقل قول چند گانه , در یک پست , پاسخ چند پست را بدهید لذا از ارسال دو یا چند پست پشت سر هم ( اسپم ) خوداری کنید.
    قبل از ارسال پست یا تاپیک لطفا"

را مطالعه کنید.

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

ولی نکته جالب دیگه ای که هم هست بازم به این تروپ ها دمپایی هم نمیشه گفت
    دمپایی ، همر ، سوپر همر ، بیگ همر و ... واژه هایی هست که اگه تو جاشون به کار نره سوء برداشت میشه

موفق باشید
    عزیزم تو این برحه ی زمانی چرا میشه به اینا گفت شما مثل اینکه روز 20 سرور رو با روز 100 سرور مقایسه میکنین به حر حال ..
    کدوم اکانتی شما ؟

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط big papaa نمایش پست ها
    عزیزم تو این برحه ی زمانی چرا میشه به اینا گفت شما مثل اینکه روز 20 سرور رو با روز 100 سرور مقایسه میکنین به حر حال ..
    کدوم اکانتی شما ؟
    پس اگر میشه گفت که بنده از شما معذرت خواهی میکنم ولی اگر این حرف رو تو فروم ir می گفتی راحت مجبور بودی اکانت فرومت رو بزاری روی حذف!

بنده هادی هستم از بچه های ش ش در مورد اکانت چون هنوز اکانت خاصی نشده اجازه میخوام که نگم

موفق باشید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

پس اگر میشه گفت که بنده از شما معذرت خواهی میکنم ولی اگر این حرف رو تو فروم ir می گفتی راحت مجبور بودی اکانت فرومت رو بزاری روی حذف!

بنده هادی هستم از بچه های ش ش در مورد اکانت چون هنوز اکانت خاصی نشده اجازه میخوام که نگم

موفق باشید
    ما بیدی نیستیم که با این بادا بلرزیم و حذف کنیم
    هر وقت اسم اکانتت رو گتفی بیا قشنگ حرف میزنیم

همچنین

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

ادامه دارد...

درود خدمت دوستان عزیز

امیدوارم همگی خوب باشید و از بازی لذت ببرید.

امروز روز 25 سرور هست یعنی کمتر از 72 ساعت به پایان هفته ی چهارم سرور

بررسی وضعیت کلی بازیکنان سرور :

بررسی وضعیت کلی اتحادهای سرور:

در نهایت به عزیزان شمال شرقی تشکیل اتحادهای یکپارچه ی تری دات رو تبریک میگم.
    بعد از حذف کردن اون دسته از دوستان شمال شرقی این میتونه به بقیه نشون بده که شمال شرق رو تک تک پلیراش میسازن
    نه مثل سایدهای دیگه فقط و فقط تاپ اکانت هاش.

موفق باشید

بدرود

پ.ن:
    در صورت عدم نمایش تصاویر بصورت کامل برای مشاهده برروی آن کلیک راست کرده و Save image as را انتخاب کنید.
    ویرایش توسط Don Teuton : 09-25-2014 در ساعت 11:15 AM دلیل: توضیحات
    اینجا جایی برای از خود راضی شدن نیست.. " Mostafa il princ "

10. تشکر dr.divert تشکر نمود

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط Don Teuton نمایش پست ها
    درود خدمت دوستان عزیز

بعد از حذف کردن اون دسته از دوستان شمال شرقی این میتونه به بقیه نشون بده که شمال شرق رو تک تک پلیراش میسازن

موفق باشید

بدرود

پ.ن:
    در صورت عدم نمایش تصاویر بصورت کامل برای مشاهده برروی آن کلیک راست کرده و Save image as را انتخاب کنید.
    ممنون برا تحلیل خوب و کاملت :x
    ولی یه موردی هست که همشه تعداد زیاد اتحاد یک اسم بنظر شما بهتر از دو تا اتحاد کلی هست ؟
    الان غارت 2 تا اتحاد sw:47912539 و غارت 5 تا اتحاد ne:43810570 بنظر من هماهنگی دو تا اتحاد با هم بهتر از 5 اتحاد تو یک ساید انجام میشه.
    من غارت رو حساب کردم بقیه موارد رو هم حساب کنین یک امار مثل همین امار بدست بیارین

عرفان Odin

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط Don Teuton نمایش پست ها
    درود خدمت دوستان عزیز

موفق باشید

بدرود

پ.ن:
    بسیار هم عالی.. خیلی خوبه که رفقا دارن جمع میشن توی فروم و شروع به تحلیل بازی میکنن. مرسی رفیق
    فقط یه اصلاحیه راجع به عکس ها .. بین 20 بازیکن ِ پاپ ، 5 تا از nw هست توی عکس.
    همون طور که همه ی اساتید میدونن توی این تایم از بازی مقدار ورودی ِ منابع به اکانت های یک ساید خیلی مهمه. که تا مقداری میشه آمار اون رو از تاپ ِ غارت اتحاد ها به دست آورد.. برای بدست اوردن ِ دقیق ترین آمار میشه مقدار غارت ِ همه ی وینگ های یک پارچه ی یه ساید رو تقسیم بر تعداد ِ پلیر هاشون کرد تا معدل ِ غارت ِ هر پلیر مشخص بشه .
    من هم خوشحالم که یکی از ساید ها خودشو کامل جمع و جور کرده.. ساید های دیگه هم بعضیاشون این کارو کردن ..برخی هم در حال انجامشن .
    دوستان اگه لطف کنن سطح ِ کل ِ سرور رو یه بررسی بکنن نظرشونو بگن.. مشخصآ در مقایسه با سرور های دیگه ، که یه تصویر ِ بهتر از کلیت ِ ماجرا داشته باشیم
    venezia - NW

صفحه 10 از 19 نخستنخست ... 89101112 ... آخرینآخرین