صفحه 2 از 5 نخستنخست 1234 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 42

موضوع: چرا هزینه تحقیق شوالیه سزار کمتر از شوالیه توتون و گوله ؟؟؟

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط _ARTEMIS_ نمایش پست ها
    اینجور که من فهمیدم مشکل شما کلا با دژکوب.
    قوانین بازیه دیگه از اول با این قوانین بازی کردیم هر نژاد هم مزیت ها و معایب خودش رو داره.
    100%بدون حساب و کتاب این چیزا رو نزاشتن.
    من میخوام حساب کتاباشو بگم
    تا بگم به چه چیزیایی ربط داره
    یه چیزایی که دستکاری میشه درصورتی که نباید بشه

--------------------------------------
    در ضمن داستان بیربط به موضوع رو عنوان نکنید
    ویرایش توسط saeed : 08-27-2014 در ساعت 08:31 PM
    Oops

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

خوب برمیگردم به ورژن 3
    قهرمان ساختنی بود
    خودم بدون گلد تونستم تو روز چهارم سرور(شاید سوم ) 3-4 تا شوالیه سزار درست کنم و یکیش رو قهرمان کنم (یادمه دومین قهرمان سزار سرور بود )
    این کار تو این فاصله با نزاد گول و توتن به این سادگی نیست و ارزشش رو نداره

سیستم دفایی نژاد ها اینطوریه
    توتن نیرو داره و راحت تلافی میکنه
    گول تله ساز و مخفیگاه داره و ارزش زدن نداره
    رومن هم به نظر میرسه کاملا بی دفاع هست
    اما 3 تا سزار با یه قهرمان سطح 0 سزار میتونه از 150 تا گرزی ردشه به صورت کانتر اتک تو روز 3-4 سرور
    این یعنی رومن بی دفاع نیست به راحتی میتونه کانتر کنه (دقت کنید دارم دربار هفته اول صحبت میکنم )
    اگر مصرف گندم سزار 3 باشه این توانایی رو داره که ساخت رو ادامه بده و اول سرور همه چی رو بزنه ولی با مصرف 4 نمیتونه گندم رو تامین کنه و ساخت رو ادامه بده
    شوالیه سزار نیروی که نباید تو اوایل سرور به صورت فول ساخت تولید بشه به خواطر این مصرفش رو 4 درنظر گرفتن که بعدا با آبوشخوری به 3 کاهش پیدا میکنه
    بودن کسایی که به صورت فولساخت با اکنت مولتی یا با هذینه بالا تولید میکردن ولی خیلی کم بودن و کم پیش میاومد که نیرو رو تو سرور درگیر کنن

اما تو ورژن 4
    برای گول سرعت رعد اومد
    برای توتن امتیاز غارت اومد
    واسه رومن قدرت سزار اومد که بتونه باز هم به صورت قبل دفاع کنه از اکنت
    (منظورم برای قهرمان بود )
    https://www.dropbox.com/s/idp4eaj86x5g81z/1.png?dl=0
    https://www.dropbox.com/s/np9w8dlcy6jekxo/2.png?dl=0

هزینه تحقیق سزار زیاد نشد چون نیروی دفاعی حیوانات وارد بازی شد با احتساب نیروی حیوانات عادی قهرمان با نیروی همراه میتونه از مدافع رد شه

در کل یکی از دلایل قدرت حمله بالای رومن ، دفاع هست (اما همه امکان استفاده ازشو ندارن)
    نژاد های دیگه هم این توانایی رو دارن اما براشون گرون تموم میشه به دلیل قدرت کمتر حجومی

اما این نوع دفاع تو این سرور نابود شده و رومن رو به یه اکنت بی دفاع تبدیل کرده
    تو بهترین حالت اگر روز 4 سرور کانتر کنی طرف 20تا حیون داره (قفسی که از اول تو اکنت هست )

به طور کلی 3 نوع اکنت وجود داره (از لحاظ بازار )

1-بازی کن هایی که آیتم های ماجرا جویی رو میفروشن
    2-بازیکن هایی آیتم هارو استفاده میکنن
    3- بازیکنت هایی که آیتم هارو میخرن

کاهش قیمت گلد باعث میشه که بازیکن ها به دسته های پاینتر بیان و این خیلی خوب نیست ( گلد جایزه که گند زده به بازی )

هر بازیکن میتونه با بازیکنم هم سطح خودش به راحتی مقابله و دفاع کنه

طبق دیده های خودم (الان دقبق یادم نیست) از تو ماجراجویی بین 6-9 تا قفس میاد از ماجراجویی زیاد کردن این تعداد تا 6 برابر کار جالبی نیست (20 عدد هم به صورت پیشفرض تو اکنت هست )
    این طوری دفاع اکنت عادی( اکنتی که آیتم هاشو استفاده میکنه ) خیلی زیاد میشه
    اکنت هایی که قفس میخرن تا یه حدی میتونن استفاده کنن چون نیرو های واحه خیلی کمه زیاد کردن نیروی واحه باعث خیلی زیاد شدن نیروی این عزیزان میشه

سیستم ماجرا جویی برای قفس هم به این صورت هست که به ازای هر 500 تا بازیکن فعال در روز بین 100-200 تا قفس وارد بازی میشه (تو اوایل سرور کمتر هست این اعداد هم حدودا قدیمی هستم )
    در صورتی که اینجا حد اقل به اندازه هر 500 نفر تا 1500-200 تا قفس وارد میشد روزانه
    جدا از اجناسی که توسط سیستم وارد میشه

همه چیز رو چندین برابر کردید ، طبق گفته خودتون نیرو های واحه رو با تعداد قفس ها زیاد کردید که بالانس روایجاد کنه
    تو محاسباتی که انجام دادید برای زیاد کردن همه چی، نیروی که قراره از روی این دفاع رد شه رو در نظر گرفتید?
    خود دژکوب برای جبران خسارت عادی پماد هارو وارد کرده (یکی از دلایل ورود پماد )(نوار زخم منظورم بود ) ولی برای جبران خسارت عادی هست اینجا متوسط دفاع حیوانات چندین برابره
    اگه فارم هارو به سه دسته خوب متوسط بد تقسیم کنیم هزینه دسترسی به نوع خوب رو خیلی بالا بردید (غیر ممکن تو اوایل سرور )
    دقت کنید دارم درباره رومن حرف میزنم که هذینه ساخت بالاتری داره نسبت به سایر نژاد ها
    از اون ور سیستم ناتارتون فرق میکنه
    دیوار رو توش حذف کردید (بیشترین سود رو ضعیف ترین نیرو میبره )رومن قویترین نیرو رو داره و اینجا هم بیشترین ضرر رو میبینه
    یک دهکده ناتارعادی تو حالت عادی 3 تا نیزه دار ناتار میسازه تو مدت 2-3 ساعت
    تنها نیروی که میتونه ازش سبز رد شه یک دونه سزار هست
    یعنی همه نیرو ها به صورت تکی لینک شکست در حمله میاد اما برای سزار تکی لینک سبز میاد
    برای تمام نیرو های بیشتر از یکی لینک زرد یا قرمز میاد (حتی 5تا سزار )
    اما شما نیرو های ناتار تا 25 عدد مدام در حال ساخت گزاشته بودید
    اگه مطمعا نبودم که کاراتون از عمد نیست میگفتم مشکلتون با رومن چی هست
    من بهتون گفتم این تعداد نیرو برای الان سرور زیاده
    و شما گفتید که این نیرو سازی به هیچ عنوان کم نمیشه (اما الان کم شده )
    میتونم برای ناتار 20 صفحه داستان بگم
    مثلا در برابر ناتار هر نیرو یه خاصیتی داره
    توتن نیروی مفت
    گول سرعت زیاد رعد رو داره
    رومن تلفات ندادن (یا کمترین تلفات) رو داره

تو کل دژکوب فعلی ایران کمتر از 5 نفر میتونن از این امکانات استفاده کنن
    یکیش منم وشما همه این امکانات رو حذف کردید
    با این که بهتون میگفتم شما گوش نمیکردید
    این یک تیکه از مشکلات سرور هست
    که گفتید عنوان کن تا بهت جواب بدیم
    من براتون عنوان کردم و منتظر جوابم

نقل قول نوشته اصلی توسط Turbo نمایش پست ها
    به به آقا سعید می بینم که تاپیک خوبی زدی.
    من فکر میکنم علتش این هست که وقتی دژکوب تو ایران بسته شد بچه های دژکوب دوباره بازی رو راه بندازند و انجمن بزنند و شما سوال رو بپرسی و اونا جواب ندند و شما بگی بلد نبودند! :دی
    اول شما بگو چرا «هزینه» ساختش بیشتره چرا گندمخورش بیشتره؟ شما مجبوری برای اینکه نگهداریش کنی به جای دارالفنون، آبخوری بزنی که گندمخورش بیاد پایین بشه مثل بقیه.
    تو دژکوب ایران بهترین رومن بازش آیدین بود هر چی باشم از اون بیشتر نیستم
    فک کنم به جواب سوالاتت هم اشاره کردم

ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـ
    پیشاپیش هم از همه عزیزانی که مارو با نپسندیدن همراهی میکنن کمال تشکر رو میکنم
    ویرایش توسط saeed : 08-28-2014 در ساعت 02:34 PM دلیل: نوار زخم رو پماد نوشتم
    Oops

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

آیا همه اینایی که پسندیدن زدن با افزایش قیمت گلد موافق بودن آیا :دی
    یا با افزایش قدرت ناتار؟
    متاسفانه امکان افزایش قیمت گلد نیست.
    همچنین متاسفانه سیاست کلی جهت حفظ پلیرهای نوپا به کمک حیوانات و قفس شامل تعداد کاربران بیشتری میشه تا 5 پلیر با بازی سبک شما. (جایی که شما فکر می کنید نیت درآمد هست!)
    و در مورد دیوار و نیروسازی ناتار اعتراضات پلیرها صاحب نظر مثل شما زیاد هست و نمیشه به یک جمع بندی رسید. شما تحلیل خودتو داری اونها هم تحلیل خودشون. حالا انشالله به تورم خوردن میگم بیان جوابتون رو بدهند.
    ویرایش توسط Turbo : 08-28-2014 در ساعت 06:07 PM

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

یا با افزایش قدرت ناتار؟
    متاسفانه امکان افزایش قیمت گلد نیست.
    همچنین متاسفانه سیاست کلی جهت حفظ پلیرهای نوپا به کمک حیوانات و قفس شامل تعداد کاربران بیشتری میشه تا 5 پلیر با بازی سبک شما. (جایی که شما فکر می کنید نیت درآمد هست!)
    و در مورد دیوار و نیروسازی ناتار اعتراضات پلیرها صاحب نظر مثل شما زیاد هست و نمیشه به یک جمع بندی رسید. شما تحلیل خودتو داری اونها هم تحلیل خودشون. حالا انشالله به تورم خوردن میگم بیان جوابتون رو بدهند.

شما عرض کردید مشکلات رو بگو منم عنوان کردم
    وقتی سرعت بازی رو زیاد میکنید یک سری چیزا رو تعقیر میدید که یه اساسی داره
    اومدید................... اساس رو برای افزایش نیروهای واحه و قفس اعمال کردید
    قرار نیست طرف تو اولین سرور بتونه واندر100 کنه همین که بتونه فارم نباشه برای شخض عادی کافیه
    همه عزیزان از اول واندر زن به دنیا نیومدن
    من خودم سرور اولم 4 راند 1 وسط سرور رجیستر کردم تا ده 2 رفتم و بازی رو حدودی یادگرفتم
    تو سرور 7 راند 1 (ورژن3) نقش یه اکنت کمکی داشتم که به 2-3 تا پلیر کمک میکرد (اما بازی رو یاد گرفته بودم )
    راند دو اومدم تو se ثبت نام کنم توsw ثبت نام کردم !!!!!!!

من اولش پلیر نبودم

بچه ها عنوان میکنن که چرا برای جانشین حمله عادی نمیزارید
    جواب میدید به دلیل این که تو کام نیست

الان سوال من اینه که توی کام دیوار نیست ؟؟ واحه نیست ؟؟ قفس نیست ؟؟
    نیروسازی ناتار بر چه اساسی 25 گزاشته بودید (خیلی دوست دارم بدونم )
    مثلا سرور 2X هست به همین دلیل سرعت نیرو ها 2 برابر هست
    رو چه حسابی روزانه 4-5 برابر کام(کام تعداد پلیرش خیلی بالا تر هست ) قفس وارد میکنید
    بعد شما ققس رو به صورت مستقیم هم وارد میکنید (که نیت شما درامد هست ازاین کار )
    اگه بچه ها اعتراض میکنن که قفس قیمتش بالا هست یا اثر هنری و شما از طریق سیستم وارد میکنید (در صورتی که میتونید میزانش رو تو ماجرا جویی بیشتر کنید که اینم درست نیست ولی از اینکه خودتون جنس تو بازار بزارید بهتره )
    اگه قیمت گلد بیشتر باشه جنسی که قیمتش 100 کیلو هست میشه 20 کیلو طرف جای اینکه 50 تا بخر 10 تا میخره
    اصلا بازی عادی دژکوب به گلد نیاز نداره (اینو حاظرم به همه ثابت کنم )
    نهایت کاری که یه بازی کن عادی اینجا انجام میده من بدون گلد تو سرور دژکوب انجام میدم

اگه میخواید 200 تا ده بزنید گلد نیاز دارید اما تا حالا 10 تا ده داشتید که بتونید مدیریتشون کنید
    چون آموزشی تو سایت نیست همه کیلویی شروع میکنن به بازی

شما یه نظر سنجی میزارید 200 نفر شرکت میکنن بعضی جاها این 200 نفر صلاحیت نظر دادن رو ندارن ولی نظرشون مهم فرض میشه
    یکی اعتراضش اینه که چرا فارم یاب محدود شده 95% هم مخالف تعقیرش هستن چرا اونو مد نظر قرار ندادید

درضمن من تحلیلم رو مثال مستقیم از کام آوردم اگه تحلیلم اشتباه باشه اعدادی که ارائه دادم اشتباه نسیت

اون جاهایی که بلد کردم رو جواب بدید نمیشه تو اون تحلیل اول یه خط کار بر پسند بنویسید بعد مابقیش هم بپیچوند

جواب این هم بدید وقتی سیستم جنسی رو میزاره (که همیشه با قیمت بالا به فروش میرسه ) نقرش چی میشه ؟؟
    از دژکوب خارج میشه و یک نوع سود آوری دیگه هست
    اجناسی که باقیمت بیش از 100 کیلو فروخته میشه و نقره اش هم گیر پلیر های سطح پایین (کسایی که اجناس رو میفروشن ) نمیاد
    نقره هر جنس اگه تبدید بشه بیش از 500 تا طلا هست
    ااگه 10 تا هم تو روز وارد میکردید (تو هر صفحه 5-6 تا بود اوایل سرور) 5000 طلا در روز از سرور خارج میشد (بالای 50,000 تو اوایل سرور) نیت شما درامد نیست

قیمت گلد راه داره ولی جوایز سرور چی ؟؟خوشبختا نه 10% پلیرا جزو برندگان هستن و 90% موافق هستن

کاری که ما تو دژکوب با 1600 تا گلد میکردیم اینجا با 16,000 گلد نمیتونیم انجام بدیم قیمت گلد شاید به ظاهر کم شده باشه ولی در حالت کلی چند برابر زیاد شده و اینکه بخش اعظم استفاده هم سایت میبره وبه صورت نقره تو فروم جابجا نمیشه
    ویرایش توسط Turbo : 08-28-2014 در ساعت 07:45 PM
    Oops

5. تشکر I-Am-Spartacus تشکر نمود
    پسندیدن mr.3x, I-Am-Spartacus پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

ببخشید که حقایق رو عنوان کردم
    Oops

7. پسندیدن I-Am-Spartacus پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

شما حقایق رو می تونی مودبانه مطرح کنی. من به شما بگم کارهات احمقانست به نظرت جالبه؟ کارهات احمقانست و اشتباه است یه معنی میده اما این شعور گوینده رو می رسونه که از کدوم استفاده کنه.

9. پسندیدن mr.3x پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

شما حقایق رو می تونی مودبانه مطرح کنی. من به شما بگم کارهات احمقانست به نظرت جالبه؟ کارهات احمقانست و اشتباه است یه معنی میده اما این شعور گوینده رو می رسونه که از کدوم استفاده کنه.
    بعضی ار عبارات شاید جایی معنی سنگینی داشته باشه وجایی نه و این کاملا نظر خواننده رو می طلبه البطه من ویرایش نمیکنم پستارو
    ولی شما به خاطر 1 کلمه چه مقداری رو پاک کردید
    میشد همون یک کلمه رو پاک کنید
    Oops

11. تشکر I-Am-Spartacus تشکر نمود
    پسندیدن I-Am-Spartacus پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

کلا بعضی از سوال ها اشتباه هستن
    الان یعنی چی که چرا سرعت گول زیاده

یعنی چی دارلفنون سزار 5 هست فلانی 15

حتما رمی ها پیشرفته ترن

بنظرم سوال اشتباه هست

بهتر بود سوالتون اینجور بود مزیت های نژاد ها چیه
    باید دونست هر نژادی یه کاستی هایی داره و یه مزیت هایی
    به نظرم سوال نامربوطه

کلا چرا کسی نیست بگه چرا اسم نژاد رمنه ؟
    یکی بیاد بگه چرا توتن آلمانی هست

ببینید قبل دژکوب اتفاقات تاریخی رخ داده و بازی دژکوب از روی بعضی حقایق ساخته شده

پس میتونیم الان بگیم چرا گول ها تند میرن رمن ها کند
    رمن ها تجهیزاتشون سنگینه

خوشبختانه
    همه تلوزیون دارن خونشون رمی ها همیشه با تجهیزات سنگین و کامل جنگ میکردن
    حالا گول ها با سپر چوبی میرفتن یا هر چی پس تجهیزاتشون خیلی خیلی سبکه

به هر حال با این سوالا نمیشه تغییر داد تو دژکوب

میشه این سوال رو کرد
    سزار قابل مقایسه هست با گرزی؟
    هزینه هاش چی؟
    مصرف گندمش؟
    زمان تربیتش ؟
    هم مزیت توش هست هم ضعف

ولی همیشه برابری وجود داره
    ویرایش توسط No Game : 08-29-2014 در ساعت 10:59 AM
    No Game

13. پسندیدن Hadi پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط saeed نمایش پست ها
    شما عرض کردید مشکلات رو بگو منم عنوان کردم
    وقتی سرعت بازی رو زیاد میکنید یک سری چیزا رو تعقیر میدید که یه اساسی داره
    اومدید................... اساس رو برای افزایش نیروهای واحه و قفس اعمال کردید
    قرار نیست طرف تو اولین سرور بتونه واندر100 کنه همین که بتونه فارم نباشه برای شخض عادی کافیه
    همه عزیزان از اول واندر زن به دنیا نیومدن
    من خودم سرور اولم 4 راند 1 وسط سرور رجیستر کردم تا ده 2 رفتم و بازی رو حدودی یادگرفتم
    تو سرور 7 راند 1 (ورژن3) نقش یه اکنت کمکی داشتم که به 2-3 تا پلیر کمک میکرد (اما بازی رو یاد گرفته بودم )
    راند دو اومدم تو se ثبت نام کنم توsw ثبت نام کردم !!!!!!!

من اولش پلیر نبودم

بچه ها عنوان میکنن که چرا برای جانشین حمله عادی نمیزارید
    جواب میدید به دلیل این که تو کام نیست

الان سوال من اینه که توی کام دیوار نیست ؟؟ واحه نیست ؟؟ قفس نیست ؟؟
    نیروسازی ناتار بر چه اساسی 25 گزاشته بودید (خیلی دوست دارم بدونم )
    مثلا سرور 2X هست به همین دلیل سرعت نیرو ها 2 برابر هست
    رو چه حسابی روزانه 4-5 برابر کام(کام تعداد پلیرش خیلی بالا تر هست ) قفس وارد میکنید
    بعد شما ققس رو به صورت مستقیم هم وارد میکنید (که نیت شما درامد هست ازاین کار )
    اگه بچه ها اعتراض میکنن که قفس قیمتش بالا هست یا اثر هنری و شما از طریق سیستم وارد میکنید (در صورتی که میتونید میزانش رو تو ماجرا جویی بیشتر کنید که اینم درست نیست ولی از اینکه خودتون جنس تو بازار بزارید بهتره )
    اگه قیمت گلد بیشتر باشه جنسی که قیمتش 100 کیلو هست میشه 20 کیلو طرف جای اینکه 50 تا بخر 10 تا میخره
    اصلا بازی عادی دژکوب به گلد نیاز نداره (اینو حاظرم به همه ثابت کنم )
    نهایت کاری که یه بازی کن عادی اینجا انجام میده من بدون گلد تو سرور دژکوب انجام میدم

اگه میخواید 200 تا ده بزنید گلد نیاز دارید اما تا حالا 10 تا ده داشتید که بتونید مدیریتشون کنید
    چون آموزشی تو سایت نیست همه کیلویی شروع میکنن به بازی

شما یه نظر سنجی میزارید 200 نفر شرکت میکنن بعضی جاها این 200 نفر صلاحیت نظر دادن رو ندارن ولی نظرشون مهم فرض میشه
    یکی اعتراضش اینه که چرا فارم یاب محدود شده 95% هم مخالف تعقیرش هستن چرا اونو مد نظر قرار ندادید

درضمن من تحلیلم رو مثال مستقیم از کام آوردم اگه تحلیلم اشتباه باشه اعدادی که ارائه دادم اشتباه نسیت

اون جاهایی که بلد کردم رو جواب بدید نمیشه تو اون تحلیل اول یه خط کار بر پسند بنویسید بعد مابقیش هم بپیچوند

جواب این هم بدید وقتی سیستم جنسی رو میزاره (که همیشه با قیمت بالا به فروش میرسه ) نقرش چی میشه ؟؟
    از دژکوب خارج میشه و یک نوع سود آوری دیگه هست
    اجناسی که باقیمت بیش از 100 کیلو فروخته میشه و نقره اش هم گیر پلیر های سطح پایین (کسایی که اجناس رو میفروشن ) نمیاد
    نقره هر جنس اگه تبدید بشه بیش از 500 تا طلا هست
    ااگه 10 تا هم تو روز وارد میکردید (تو هر صفحه 5-6 تا بود اوایل سرور) 5000 طلا در روز از سرور خارج میشد (بالای 50,000 تو اوایل سرور) نیت شما درامد نیست

قیمت گلد راه داره ولی جوایز سرور چی ؟؟خوشبختا نه 10% پلیرا جزو برندگان هستن و 90% موافق هستن

کاری که ما تو دژکوب با 1600 تا گلد میکردیم اینجا با 16,000 گلد نمیتونیم انجام بدیم قیمت گلد شاید به ظاهر کم شده باشه ولی در حالت کلی چند برابر زیاد شده و اینکه بخش اعظم استفاده هم سایت میبره وبه صورت نقره تو فروم جابجا نمیشه
    سخنان شما متین هست سعید جان
    من طرف دار ادمین ها یا این که شما نا حق میگید نیستم
    ولی ما هم به جای دوستان بودیم همین بود شاید بدتر هم می شد وضعیت
    شما میگید با 1600 تا گلد هر کاری میکردیم ولی نگفتید نقره فروش ها چی میکردن 500 تا گلد رو دوستانی بودن 5 تمن هم میدادن
    در مورد جوایز خب این خودش یه جور دل خوشی هست سرور های قبل 1 تمنی هم جایزه نداشت اینو که قبول داری

به نظرم بازی روال طبیعی خودش رو ادامه میده
    کسی اعتراضی نمیکنه پس راضی هستن
    تا حالا دیدی کسی بیاد بگه ادمین چقدر دادید به راه اندازی سرور ؟
    نه کسی نیومده ولی ما همیشه میاییم میگیم گلد گرونه نقره فلانه

بهتره ما هم عین طبیعت باشیم و ادامه بدیم
    No Game

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط No Game نمایش پست ها
    کلا بعضی از سوال ها اشتباه هستن
    الان یعنی چی که چرا سرعت گول زیاده

یعنی چی دارلفنون سزار 5 هست فلانی 15

حتما رمی ها پیشرفته ترن

بنظرم سوال اشتباه هست

بهتر بود سوالتون اینجور بود مزیت های نژاد ها چیه
    باید دونست هر نژادی یه کاستی هایی داره و یه مزیت هایی
    به نظرم سوال نامربوطه

کلا چرا کسی نیست بگه چرا اسم نژاد رمنه ؟
    یکی بیاد بگه چرا توتن آلمانی هست

ببینید قبل دژکوب اتفاقات تاریخی رخ داده و بازی دژکوب از روی بعضی حقایق ساخته شده

پس میتونیم الان بگیم چرا گول ها تند میرن رمن ها کند
    رمن ها تجهیزاتشون سنگینه

خوشبختانه
    همه تلوزیون دارن خونشون رمی ها همیشه با تجهیزات سنگین و کامل جنگ میکردن
    حالا گول ها با سپر چوبی میرفتن یا هر چی پس تجهیزاتشون خیلی خیلی سبکه

به هر حال با این سوالا نمیشه تغییر داد تو دژکوب

میشه این سوال رو کرد
    سزار قابل مقایسه هست با گرزی؟
    هزینه هاش چی؟
    مصرف گندمش؟
    زمان تربیتش ؟
    هم مزیت توش هست هم ضعف

ولی همیشه برابری وجود داره

مزایایی نژاد جای بحث زیاد داره حرفای شما هم درسته
    شما گفتید سرعت گول زیاده به دلیل تجهیزاتشون
    چرا 100 نیست ؟؟
    یه سری محاسبات انجام دادن دیدن سرعت 24 کافیه (وگرنه 25 به نظرت رند تر و قشنگ تر نبود )

اینو که قبول داری دفاع اول سرور رومن با کانتر اتک هست

تو تایم حمایت من نمیتون 100 تا سزار بیرون بکشم که از روی دفاع حیوانات دهکده ها رد شم
    اما گرزی میتونه
    رعد هم سرعتش 4 برابر گرزی هست میتونه فارم های راحت بیخطر و دور تر رو تو زمان کمتر بزنه

سیستم جدید حراجی کاملا دست نقره فروش ها رو کوتاه کرده

تعقیر بی پایه و اساس سیستم تولید نیروی ناتار
    فقط یه نیرو میتونه از رو ده کده های ناتار سبز رد شه اونم سزار هست (تو حالت عادی تایم اوایل سرور )
    ولی تامین گندمش هم ساده نیست
    400 تا گرزی
    در برابر 100 تا سزار

تو غارت سزار همش سبزه
    گرزی لینک زرد هم داره (4 تا گرزی 50% تلفات داره تو لینک زرد)

گرزی پر برنمیگرده (تو جاهای عادی )
    سزار سرعت داره و میتونه حدودا 2 بار بزنه

با توجه به اینکه منابع 100 تا سزار برابر با بیش از 800 تا میگم گرزی بهتره
    ولی سزار بد تر نیست (اما خیلی بد قلق تره )

اما برابری نسبی اینجا نیست
    به مولتی میگم نیرو سازی ناتار زیاده
    جوابشو نگاه کن

همه اینارو بزاری کنار، این نکته رو هم فراموش نکن، ما برای ناتار دیوار رو جذف کردیم که اپ نکنه، وگرنه شمایی که خیلی ادعای ناتار شناسیت میشه باید بدونی ناتار توی دات کام دیوار داره، علاوه بر نیرو سازی ، دیوار هم اپ میکنه

قدرت دیوارشم توی الگوریتمش برابر با قدرت دیوار رومن هست!

ممکنه با 6 تا لژیون سطح 20 به یک ناتار جمعیت 90 با دیوار 4 بزنی، یکی ازت تلفات بگیره

این 2 خط بالا ترشه
    ناتار نیرو سازی نکنه ، خود شما با همین ادعا دو روز دیگه که تعداد نیروهاتون زیاد شده بود، نامه میدی میگی من با همر دارم غارت میزنم، فلانی هم داره با دف غارت میزنه ، فرق منی که با همر غارت میدم با کسی که با دف داره غارت میده چیه! نیرو سازی ناتار رو زیاد کنید و ال و بل
    کلا خودم لژیون رو به عنوان نیرو قبول ندارم چون دفاع نداره
    وقتی محافظ هست نیازی به لژیون نیست چون محافظ دفاع استاندارد 1 به 3 رو داره
    اگه با نیروی عادی بهت حمله بشه محافظ بهتر عمل میکنه

اونی که بخواد با رومن بازی کنه بسته به نوع بازیش با شوالیه و شمشیر زن میزنه
    نه با لژیون

همینجا بهت میگم نیرو سازی ناتار تحت هیچ شرایطی فرق نمیکنه
    که نمیدونم چرا کرد ؟؟

مبنای مقایسه ایشون سرور 8 کام هست
    سرور 8 از سرور ما دیرتر شروع شده، من که تست کردم شما هم روی سرور ما تست کن روی اون سرور هم تست کن، 20 مین 20 مین بکوب به ناتار توی هر دو تا سرور

ببین چقدر فرق دارن با همدیگه
    دلیل این مقایسه هم استارت هم زمان هست که اشتباه هست

ما اینجا 300 تا پلیر فعال داریم
    و باید بازی برای این 300 نفر ساخته بشه (ااین امار رو از داخل سایت برداشتم اگه اشتباه باشه مشکل از محاسبه گر خود سایت هست )
    بگزریم که سر جمع 100 نفریم (یا تیم هستیم ) داریم بازی میکنیم
    من تو کام اکنت ساخته بودم که ببینم داستان چیه
    فک کنم 4-5 هزار بازیکن فعال رو داشت (کسی اکنت داره آمار دقیق بده )
    اما تو سرور us که خاله بازی میکنم 1800 تا پلیر فعال داره
    دیروز اولین لینک زرد رو دادم (اشتباه خودم بود )
    امروز هم دومیشو دادم (به دلیل نیرو سازی بود )
    البطه رم و کاتا کشیدم بیرون و لی فهمیدم برای کاتا باید سطح اردوگاه رو بالا ببرم
    (هنوزم نمیدونم تو چه سرور دارم بازی میکنم تولید ساعتی نرمال هر ده با افزایش 25% ساختمون ها بدون پلاس 1400 تا هست ولی فک کنم مابقیه چیزاش 1X باشه )
    چون خاله بازیه تحقیق نکردم
    1800 تا با 300 تا فرق نداره ؟؟
    از نظر این تیم که نداره

نکته اموزشی گلد : اونجا فقط قفس و پماد رو فروختم با اثر هنری
    قفس رو که نمیشه استفاده کرد (زیر 100 تا قفس ارزش استفاده نداره )
    پماد رو هم قهرمانم اصلا نمرد (ولی تو در و دیوار هم نرفت)
    در کل تو در و دیوار زدن قهرمان کار عاقلانه ای نیست وقتی گلد نداری وفقط برای غارت گر های حرفه ای ارزش داره چون نیرو سازی طبیعت متفاوت با اینجاست
    چون وسط سرورریجستر کردم 150% ها تسخیر شده بود و دعوایی سر مابقی 15 کراپ ها نبود (خیلی کمتر از اینجا 15 کراپ 150% داره ) پس نیازی هم به اثر هنری نداشتم
    الان کلوپ طلایی با چیزی حدود 150-200 گلد دارم
    فقط یک مقدار معمولی تر دارم بازی میکنم که بازی عادی اکثر پلیر ها هست
    Oops

16. تشکر No Game تشکر نمود
    پسندیدن No Game پسندید
صفحه 2 از 5 نخستنخست 1234 ... آخرینآخرین