صفحه 5 از 6 نخستنخست ... 3456 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 41 تا 50 , از مجموع 54

موضوع: دوستان حتما بخونین و نظر بدین

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط _ARTEMIS_ نمایش پست ها
    دوست عزیز و پلیر بسیار بازی بلد یه سری تفاوت ها وجود داره چونکه دقیقا مثل.comنیست اسمشو میزارین باگ ولی این تفاوت ها به بازی اسیبی نمیزنه.
    اینجا اکثر قوانین به کمک پلیر ها وضع میشه یا تغییر داده میشه که خیلی هاش میشه گفت از دات کام بهتره 100%مشکلاتی هم هست که داره به مرور زمان رفع میشه.
    لطفا این قسمت رو تا اخر بخون:
    قوانین بازی : هر سیستمی ممکن است مشکلات و کاستی هایی داشته باشد، همچنین قوانین بازی ممکن است با سایر سایت های دژکوب و بازی آنلاین، متفاوت باشد. در صورتی که نمی توانید این نواقص را بپذیرید و این تفاوت ها را قبول کنید از ثبت نام خودداری نمائید. زیرا پذیرفتن این کاستی ها و تفاوت ها قانون ثبت نام در بازی می باشد. البته تیم دژکوب در حال رفع این کاستی ها بوده و سعی دارد بهترین بازی آنلاین را برای کاربران گرامی فراهم آورد.
    یه مورد تو قوانین سرور هست که خلاصش میشه این
    من با یه مقدار کم و کاستی مشکلی ندارم
    اما این یه مقدار نیست
    تو بازی ما اون چیزا مهمه
    دلیل جواب ندادن مسولان هم این بود که من حمله کردم به سیاست مالی سرور
    شما به راحتی سیاست مالی پشت صحنه رو نمیبینید

شما نحایتا کاربر عادی با تجربه هستید که میتونه همر واند زن بیرون بده
    اما اگه کاربری مثل آیدین به صورت مخفی بیاد بازی کنه یه چیزی از اکنتش بیرون میاد که رقم های دژکوب رو به چالش میکشه
    اما همون کار رو شما اینجا به راحتی انجام میدید و افتخار هم میکنید اینجا

لبته تیم دژکوب در حال رفع این کاستی ها بوده
    رفع کاستی یعنی من گزارش بدم و راحت رفع شه
    نه این که من گزارش بدم و زور بزنم که بهشون بفهمونم (مثل اینه که دارم به بومی های جنگل های آمازون میگم تبلت چیه ) البطه قصد توحین داشتم و معذزت می خوام ولی مثالی مشابه پیدا نکردم به محض پیدا کردن ویرایش میکنم
    بعد از این که فهموندم مشکل چی هست و از کجاست اگه دلشون بخواد درست میکنن
    همین داستان رو ببیند تو سرور بعد هم تکرار میشه و تو سرور های بعیدش
    رفع کاستی رو اینجا برای من لطفا ترجمه کنید چون من متوجه نمیشم

نقل قول نوشته اصلی توسط FERIne نمایش پست ها
    پ.ن. سعید جان اکانت داری تو این سرورا؟ قدیم کجا ها بودی؟ خواستم بگم اگه پست های آموزشی آیدین که فروم اصلی میزاشت رو اگه داری بزار اینجا ملت ببینن یکم شاید سطح اومد بالا )
    من بیشتر با ارش 3zar بازی کردم
    زیاد خودمو درگیر نمیکردم که سرشناس باشم
    بیشتر تو سرور 7 بودیم (تو همه رانداش)
    فقط اسم اکنت ها 3zar , شیزوفرنیا رو یادمه
    فقط رو سزار خوب وقط گزاشتیم فک کنم 18 کی کاتا بیرون دادیم

من فقط همشو یه دور خوندم و تو حافظم هست
    اگه بهش اشاره بشه یادم میاد ولی نمیتونم همین جوری ارائه بدم مال خیلی وقته پیشه (منم عین خودت رشتم نرم افزاره درسا حافظه نزاشتن برامون )
    Oops

2. تشکر parsa_danger تشکر نمود
    پسندیدن parsa_danger, FERIne پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

شوالیه سزار قوی تره زود تر تحقیقش میکنن دور هم ساخته میشه

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط _ARTEMIS_ نمایش پست ها
    دوست عزیز و پلیر بسیار بازی بلد یه سری تفاوت ها وجود داره چونکه دقیقا مثل.comنیست اسمشو میزارین باگ ولی این تفاوت ها به بازی اسیبی نمیزنه.
    اینجا اکثر قوانین به کمک پلیر ها وضع میشه یا تغییر داده میشه که خیلی هاش میشه گفت از دات کام بهتره 100%مشکلاتی هم هست که داره به مرور زمان رفع میشه.
    لطفا این قسمت رو تا اخر بخون:
    قوانین بازی : هر سیستمی ممکن است مشکلات و کاستی هایی داشته باشد، همچنین قوانین بازی ممکن است با سایر سایت های دژکوب و بازی آنلاین، متفاوت باشد. در صورتی که نمی توانید این نواقص را بپذیرید و این تفاوت ها را قبول کنید از ثبت نام خودداری نمائید. زیرا پذیرفتن این کاستی ها و تفاوت ها قانون ثبت نام در بازی می باشد. البته تیم دژکوب در حال رفع این کاستی ها بوده و سعی دارد بهترین بازی آنلاین را برای کاربران گرامی فراهم آورد.
    یه مورد تو قوانین سرور هست که خلاصش میشه این
    ممنون که به نظرتون بازی بلدم )

ببینید جوابتون رو سعید داد اون مشکل اول بازی واسه رومن ها و البته تا حدی توتن ها که نسبت و توازن بازی به هم خورده،
    حالا من یه مثال دیگه میزنم از باگ هایی که هست و توازن سرور بهم خورده و همه دیدیم این مشکل رو ولی کسی تا حالا دقت نکرده چرا!
    که نتیجه ی حرفام اینه که شما بفهمی : قوانین .com رو هوا گذاشته نشده و هر کدوم دلیلی داره و اگر میخواین عوض کنین باید از تاثیراتش کامل آگاه باشین
    به زبون ساده به این نتیجه میرسین که به .com باید رجوع کنیم و اگر ملاک اون نباشه پس باگ داریم! بله باااگ داریم! بالاخره دژکوب داریم بازی میکنیم نه یه بازی به اسم و label جدید!!

خب حالا یکی از بی توازنی های سرور :

تا حالا دقت کردین تو سرور های dejkoob همر ها بسیار گنده تر و پر رونق تر از دژکوب اصلی شدن؟ ولی در صورتی که دف تو همون حجم و ابعاد مونده و گنده تر نشده؟ یعنی اگه دقت کنید تو .com یک توازن مشخصی همیشه بین همر و دف ها هست! یعنی نه اونقدر نسبت دف بالاست که همه همر ها تو سرور دیوار شن و نه اونقدر کمه که همه همر ها رد شن! این باعث میشه بازی جالب شه! اینکه یه توازن معقولی بین این ۲تا باشه!
    تا حالا سوال نشده واستون چرا تو این سرور ها انقدر این توازن بهم ریخته؟ من بهتون میگم :

2 تا اتفاق باعث شده تولید گندم اکانتها بالا بره! یکی همونی که من قبل تر گفتم که به اشتباه درصد واحه تو کارخانه های گندم هم تاثیر گذاشته و برای درک این تاثیر گفتم میتونید ببینید که کراپهای سطح x اینجا، اندازه کراپهای سطح x+1 سرورهای .com تولید دارن! این مقدار کم نیست اگه x = ۱۷ باشه تفاوت حدود ۲۰هزار تولید گندم در ساعت است!
    دلیل دیگه ناتارا هستن! ناتارا حداقل 2 برابر سرور های نرمال .com گندم میدن! این مقدار ۲ برابر عدد کمی نیست وقتی هفته ای یک اکانت 10 ملیون غارت گندم داره ولی تو سرورهای .com این عدد به 5 میلیون کاهش پیدا میکنه، یعنی تفاوت 20 الی 30 هزار گندم در ساعت!

خب حالا تولید گندم اکانتهای ریدر و کپ بالا بشدت افزایش یافته، این قضیه باعث افزایش ساخت همر میشه! کمتر با مشکل گندم خور روبرو میشین و سریعتر میتونین همر اصلیاتون رو start بزنین و ...! و از طرفی پارکینگ ها هم بسیار تولید گندمشون بیشتر شده و باز مزیتی به نفع همر سازهاست

حالا تاثیر این افزایش منابع رو اکانتهای دفساز چیه؟ اکانت دفساز غارت بخورو نمیری داره واسه اینکه دفش ساخته شه، هیچوقت در حد اکانتهای همر ساز غارتگر ، غارت نمیزنه، پس اون نسبت گندم اضافه ای که همر ساز ها بدست میارن خیلی بیشتر از دفساز هاست، از طرفی کپ های دفساز اصولا 15 کراپی نیست مگر اینکه اکانت بخواد کپش رو به عنوان پارکینگ استفاده کنه، چرا منابع کپ 15c رو باهاش دفسازی نمیکنن؟ چون اصولا هزینه ای که رو اکات های دفساز میشه کمه چون تعدادشون نسبت به همر دار ها زیاد تره واسه همین سعی میشه کمترین هزینه صورت بگیره در نتیجه گلد کمتری بزنن واسه همین 15c نمیگیرن یا اگه میگیرن به عنوان پارکینگ استفاده میشه!

نتیجه :
    پس در کل تغییری تو قدرت دفساز ها این 2 تغییر ایجاد نمیکنه ولی امکانات و قدرت همر سازی تو سرور چندین برابر میشه!
    این به کنار میرسیم به قضیه ی روانشناختی کار! وقتی امکانات واسه ساخت همر بسیار بیشتر مهیا شده پلیر ناخودآگاه ترغیب به ساخت همر میشه در نتیجه حتی دفساز ها تو این سرور ها خییییلی نسبتشون کمتر از دفساز ها تو دژکوب اصلی میشه!

و تمام اینا باعث میشه توازن همر ها و دفهای سرور به نفع همر ها تغییر کنه و کم پیش میاد ببینیم تو این سرورهای پر از باگ اینجا بیگ همر ها با چیزی به نام دیوار روبرو بشن!!!

خب حالا Artemis عزیز، فهمیدی چرا تفاوت های اینجا با .com رو ما میگیم باگ؟ چون شما نمیبینین تاثیراشو ولی ما میبینیم

-------------------

نقل قول نوشته اصلی توسط saeed نمایش پست ها

من فقط همشو یه دور خوندم و تو حافظم هست
    اگه بهش اشاره بشه یادم میاد ولی نمیتونم همین جوری ارائه بدم مال خیلی وقته پیشه (منم عین خودت رشتم نرم افزاره درسا حافظه نزاشتن برامون )
    من سرور 7 نبودم هیچ راندیش، از آشناییتون خوشبختم
    پس نرم افزاری! چطوری هم رشته ای؟* :دی
    حالا اگه بشه من از خودش میگیرم اگه داشته باشه بزاریم ببینیم توفیقی داره یا نه! (آیدین هم نر افزاریه راستی )* )
    ویرایش توسط FERIne : 08-28-2014 در ساعت 04:06 PM دلیل: اضافه شدن زیر خط چین

5. پسندیدن far zad پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

خواستم بگم اگه پست های آموزشی آیدین که فروم اصلی میزاشت رو اگه داری بزار اینجا ملت ببینن یکم شاید سطح اومد بالا )
    واقعا من افسوس اون همه پست به خصوص آیدین رو میخورم ، لامصب مرجع بود پستهاش

7. پسندیدن far zad پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

با عرض معذرت بابت اسپمی که میخوام بدم .

اگه یک ماه زودتر میفهمیدم همه شاخای دژکوب نرم افزارین از اول تا آخر انتخاب رشته رو نرم افزار میزدم )

با تشکر :d

9. تشکر saeed تشکر نمود
    پسندیدن saeed, operator پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

ممنون که به نظرتون بازی بلدم )

ببینید جوابتون رو سعید داد اون مشکل اول بازی واسه رومن ها و البته تا حدی توتن ها که نسبت و توازن بازی به هم خورده،
    حالا من یه مثال دیگه میزنم از باگ هایی که هست و توازن سرور بهم خورده و همه دیدیم این مشکل رو ولی کسی تا حالا دقت نکرده چرا!
    که نتیجه ی حرفام اینه که شما بفهمی : قوانین .com رو هوا گذاشته نشده و هر کدوم دلیلی داره و اگر میخواین عوض کنین باید از تاثیراتش کامل آگاه باشین
    به زبون ساده به این نتیجه میرسین که به .com باید رجوع کنیم و اگر ملاک اون نباشه پس باگ داریم! بله باااگ داریم! بالاخره دژکوب داریم بازی میکنیم نه یه بازی به اسم و label جدید!!

خب حالا یکی از بی توازنی های سرور :

تا حالا دقت کردین تو سرور های dejkoob همر ها بسیار گنده تر و پر رونق تر از دژکوب اصلی شدن؟ ولی در صورتی که دف تو همون حجم و ابعاد مونده و گنده تر نشده؟ یعنی اگه دقت کنید تو .com یک توازن مشخصی همیشه بین همر و دف ها هست! یعنی نه اونقدر نسبت دف بالاست که همه همر ها تو سرور دیوار شن و نه اونقدر کمه که همه همر ها رد شن! این باعث میشه بازی جالب شه! اینکه یه توازن معقولی بین این ۲تا باشه!
    تا حالا سوال نشده واستون چرا تو این سرور ها انقدر این توازن بهم ریخته؟ من بهتون میگم :

2 تا اتفاق باعث شده تولید گندم اکانتها بالا بره! یکی همونی که من قبل تر گفتم که به اشتباه درصد واحه تو کارخانه های گندم هم تاثیر گذاشته و برای درک این تاثیر گفتم میتونید ببینید که کراپهای سطح x اینجا، اندازه کراپهای سطح x+1 سرورهای .com تولید دارن! این مقدار کم نیست اگه x = ۱۷ باشه تفاوت حدود ۲۰هزار تولید گندم در ساعت است!
    دلیل دیگه ناتارا هستن! ناتارا حداقل 2 برابر سرور های نرمال .com گندم میدن! این مقدار ۲ برابر عدد کمی نیست وقتی هفته ای یک اکانت 10 ملیون غارت گندم داره ولی تو سرورهای .com این عدد به 5 میلیون کاهش پیدا میکنه، یعنی تفاوت 20 الی 30 هزار گندم در ساعت!

خب حالا تولید گندم اکانتهای ریدر و کپ بالا بشدت افزایش یافته، این قضیه باعث افزایش ساخت همر میشه! کمتر با مشکل گندم خور روبرو میشین و سریعتر میتونین همر اصلیاتون رو start بزنین و ...! و از طرفی پارکینگ ها هم بسیار تولید گندمشون بیشتر شده و باز مزیتی به نفع همر سازهاست

حالا تاثیر این افزایش منابع رو اکانتهای دفساز چیه؟ اکانت دفساز غارت بخورو نمیری داره واسه اینکه دفش ساخته شه، هیچوقت در حد اکانتهای همر ساز غارتگر ، غارت نمیزنه، پس اون نسبت گندم اضافه ای که همر ساز ها بدست میارن خیلی بیشتر از دفساز هاست، از طرفی کپ های دفساز اصولا 15 کراپی نیست مگر اینکه اکانت بخواد کپش رو به عنوان پارکینگ استفاده کنه، چرا منابع کپ 15c رو باهاش دفسازی نمیکنن؟ چون اصولا هزینه ای که رو اکات های دفساز میشه کمه چون تعدادشون نسبت به همر دار ها زیاد تره واسه همین سعی میشه کمترین هزینه صورت بگیره در نتیجه گلد کمتری بزنن واسه همین 15c نمیگیرن یا اگه میگیرن به عنوان پارکینگ استفاده میشه!

نتیجه :
    پس در کل تغییری تو قدرت دفساز ها این 2 تغییر ایجاد نمیکنه ولی امکانات و قدرت همر سازی تو سرور چندین برابر میشه!
    این به کنار میرسیم به قضیه ی روانشناختی کار! وقتی امکانات واسه ساخت همر بسیار بیشتر مهیا شده پلیر ناخودآگاه ترغیب به ساخت همر میشه در نتیجه حتی دفساز ها تو این سرور ها خییییلی نسبتشون کمتر از دفساز ها تو دژکوب اصلی میشه!

و تمام اینا باعث میشه توازن همر ها و دفهای سرور به نفع همر ها تغییر کنه و کم پیش میاد ببینیم تو این سرورهای پر از باگ اینجا بیگ همر ها با چیزی به نام دیوار روبرو بشن!!!

خب حالا Artemis عزیز، فهمیدی چرا تفاوت های اینجا با .com رو ما میگیم باگ؟ چون شما نمیبینین تاثیراشو ولی ما میبینیم

-------------------

شاید کسی بیشتر از من انتقاد نکنه از مدیریت اگر 200پست گذاشته باشم 100تاش انتقاد بوده.
    خب منابع ناتار برای این زیاد که جای فارم هارو پر کنه دژکوب های قبلی ایران فکر کنم یادتون هست چه قدر پلیر بود هر سرور بعد مقدارهمر هم با مقدار دفاع میره بالا اون اکانت هایی که همر می کشن دفاعی هم میسازن از ناتار میشه با نیروی دفاعی هم غارت زد زیاد نیرو نمیاد توش پس این تعادل برقراره در 90%سرور.
    اینکه منابع ناتار زیاد باشه و فقط گندم بده این باز از لحاظ مالی به ضررشون چون دیگه به اندازه ی قبل کسی نمیاد فیدر بزنه درسته تعدیل زیاد زده میشه ولی باز بخوای مقایسه کنی منابع نداشته باشه ناتار فیدر ها زیاد میشن امتیاز فرهنگی لازم باید اثر هنری بخری باید طلا رو تبدیل به نقره کنی .....
    خیلی مشکل ها هست برا اینکه روش بحث بشه در مقابلش چیزایی که میگین اصلا مشکل نیست.
    شما الان بازداشت بشین بدون حمایت بازداشت میشین یعنی بعدا معلوم بشه بی گناهی هیچی دیگه نصف دهکده هات چیف شده کل اکانتت هم به فنا رفته بعد که ازاد میشی بزاری حذف بهتره.
    یا اینکه بخوای اتک لانچ کنی روی یه تارگت رو 2تا اکانت که ای پی داشته باشی ارور میده نمیزاره لانچ کنی.
    الان خودتون مقایسه کنید ببینید چی میگم.
    ویرایش توسط _ARTEMIS_ : 08-28-2014 در ساعت 04:24 PM

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط turbo نمایش پست ها
    در مورد ip میگم امید بیاد توضیح بده. در مورد این محاسبات و باگ ها یه توضیحی بدم بد نیست:
    این اسکریپت دژکوب پر از باگ توی اینترنت هست و می تونید دانلود کنید.
    بچه های اینجا (دژکوب) هم دانلود کردند و باگ هاشو گرفتند.
    برخی محاسبات مثل این تولید 150درصد از اول تو این اسکریپت بوده نه اینکه بچه های اینجا اینجوری از دات کام برداشت کرده بودند! و پلیری مثل شما گزارش میکرده و اصلاح میشده. حالا به نظرت تیم فنی بیاد بگه آره ما اشتباه نوشتیم؟ در حالی که خیلی از محاسبات تو این اسکریپت (به اشتباه) وجود داشته و کار بچه های اینجا نیست. که بخواهند به خاطر وجودش از کسی عذرخواهی کنند. اما اگه شما راضی میشی من بهشون میگم بیان عذرخواهی کنند. منم بابت اینکه متنتون رو اشتباه برداشت کردم و بلد نبودم! عذرخواهی میکنم. اگرچه جایی هم ادعا نکردم می تونید توی انجمن سرچ بزنید.

به عنوان یک نوب!
    درمورد اسکریپت باید بگم بد از آب درنیومده ولی خیلی خیلی هنوز کارداره البته بازم به عنوان یک نوب بگم این اسکریپت برای اینکه بهش بشه گفت خوب باید 2سالی دیگه صبرکرد وشما هم فعلا تلاش کنید تابتونید درستش کنید البته یادم سرور تست که مال خود شرکت المان بود وماهم جز تیم ایران قاچاقی چنددوره حضورداشتیم بهتراین اسکریپت بود بااین که نسخه ی اول بود ولی نسبت به سایت های دیگه لایک داشت خدایش
    پ.ن:همه اش به عنوان یک نوب گفتم جدی نگیرید:d
    پ.ن:چراشما ها یادگرفتید پست بلند بدید:|ادم خسته می شه
    ویرایش توسط Ali Chiefer : 08-28-2014 در ساعت 04:31 PM

12. پسندیدن PiChPiChI پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط saeed نمایش پست ها

)
    عزیزم دقیقا لیدر ربعتون وقتی بااکانت سزار بودی کی بود؟:d

بعدشم درجهت بالا بردن سطح علمی وقت درست هست نه وقط !!!!

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

علی جان با هم ارتباط داشتیم فک کنم شما تو یه ساید دیگه بودی
    اصلا حافظه ندارم اما تو sw بودنم شکی نیست
    لیدرا یا خودمون بودیم یارضا رامان بود یا محمد رضا enemy
    فک کنم بعد از اون سرور با محمد رضا رفتی 3x که منم بودم اوایل روش

شایدم خودت بودی ؟؟
    Oops

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست