صفحه 6 از 6 نخستنخست ... 456
نمایش نتایج: از شماره 51 تا 54 , از مجموع 54

موضوع: دوستان حتما بخونین و نظر بدین

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط FERIne نمایش پست ها
    شما کلا حرفای منو یا متوجه نمیشید یا نمیخواید بشید!!!
    بله فهمیدم شما تجربه راجع به باگ زدن رو میگین! منم دارم همینو میگم :| تو این ۱۴۷ سرور ۱ نفر نبوده بیاد این باگ هارو به شما بگه، حالا یکی هم که پیدا شده شما باید ۱۴۷ تا سرور دیگه وایسین تا یکی دیگه هم پیدا شه تا طبق الگوریتم خفن داینامیکیتون ۲تا گزارش از یک باگ بشه که شما زحمت بررسی رو به خودتون بدین!
    الان حرف من واضح نیس؟ ترچ سن؟ ایستیسن ترچی دییم؟؟ or maybe you speak in english!
    الگوریتم شما اگه بر پایه ی n گزارش باشه، یعنی n گزارش از یک باگ صورت بگیره تا شما بررسی کنید،
    این n, بر حسب سطح سرور باید بالا و پایین بشه! یه سروری که ۱۰۰۰ تا پلیر حرفه ای داره این n رو ۵۰۰ هم باشه مشکلی ایجاد نمیکنه
    ولی تو سروری که ۱ دونه رو بزور داره که حتی 3.6 هم بازی کرده باشه و این چیزارو بفهمه این n شما باید ۱ باشه!!! چرا؟ چون ممکنه این ۱ نفری که گزارش باگ داده همون آدم خوبه باشه ) :دی

پ.ن. سعید جان اکانت داری تو این سرورا؟ قدیم کجا ها بودی؟ خواستم بگم اگه پست های آموزشی آیدین که فروم اصلی میزاشت رو اگه داری بزار اینجا ملت ببینن یکم شاید سطح اومد بالا )
    باز هم حرف شما ربطی به ادعای من نداره. بازهم ازتون می خوام یا حرفهای بیربطتتون رو تکرار نکنید یا حداقل حرفهای منو بخونید.
    من گفتم نیت پلیر رو می فهمیم چه ربطی داره به این متنی که ازتون نقل قول کردم؟ پس لطفا جواب ندید محض اینکه جواب داده باشید. حداقل کمی ربط داشته باشه. یا اینکه همونطور که من عذرخواهی کردم بابت تمسخری که فرمودید شجاعت داشته باشید و عذرخواهی کنید و بحث رو کش ندید.

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط Ali Chiefer نمایش پست ها
    می خواستم ببینم همون سعیدی یانه
    خوبی؟من lamsterبودم لیدر nw:ی
    مخلصیم
    ممنون من حافظه اسمیم خیلی بد هست اما اگه دقت کنی همه منو با قلط های کم املائیم میشناسن
    اتفاقا احمد ویروس هم اینجاست (یادم نیست احمد ویروس هم تو همون سرور بود یا نه )
    فک کنم تو c1 تو یکی از ساید های شمالی هست

نقل قول نوشته اصلی توسط MohammadSS نمایش پست ها
    با عرض معذرت بابت اسپمی که میخوام بدم .

اگه یک ماه زودتر میفهمیدم همه شاخای دژکوب نرم افزارین از اول تا آخر انتخاب رشته رو نرم افزار میزدم )

با تشکر :d
    شانس اوردی وگرنه کاملا سریس میشدی

پ.ن: من به امید چند بار نامه دادم اینجا ادمین میخواد ادمین نباشه اینجا این جوری میشه
    Oops

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

مولتی هانتر جان حد اقل یه پست بده اینجا هم من دلم خوش باشه
    Oops

4. نپسندیدن far zad نپسندید
    مدیریت

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 54 پست

تاپیک به علت خارج شدن از مسیر خود بسته میشه.
    در مورد سیستم آیپی الگوریتم ها کمی تغییر خواهد کرد به نحوی که در زمان کتیبه ها و عمارت دانش دست پلیر ها در مولتی بازی! باز تر باشه.

برای ما خوشایند تره چهارتا پلیری که نمی تونند روی یک اکانت بازی کنند و مجبورند به خاطر سبک بازی! چندتا اکانت داشته باشند، و لاگین فقط جهت اجرای پلن روی اکانت های هم اتحادی ها و متاهاشون براشون کافی نیست، رو از دست بدیم تا اینکه در حق پلیرهایی که سالم بازی میکنند و یه اکانت دارند ظلم بشه. پلیرهایی که نیروهای هم اتحادی هاشون که بازی رو ترک کردند مدیریت می کنند و چهار نفری یه اتحاد 20 اکانتی رو می گردونند!
    البته شرایط برای همه پلیرها به یک نحو هست همونطور که شما نمی تونید زیاد تر از حد تعریف شده در اکانت هم اتحادی ها لاگین کنی دشمن و رقیب شما هم همین شرایط رو داره پس اتحادی موفق تره که پلیر فعال بیشتری ! داشته باشه و خوب این هم یه گزاره خوب و قابل دفاع هست. اگه قوانین به این سمت بره یعنی داره سمت درستی حرکت میکنه.

لاگین برای اجرای پلن و حمله زدن و بازرسی در اکانت هایی که پلیر داره به هیچ وجه برای پلیر محدودیت اعمال نمیکنه. چون سیستم میزان لاگین و تایم اون رو درصد بندی میکنه اکانتی که پلیر داشته باشه قطعا درصد لاگین متمایزش بیشتر از لاگین مشترک خواهد بود بنابر این در سیستم محدود نخواهد شد.
    جالبتر اینکه مولتی باز های عزیز الان دارند همین سیستم ما رو دور میزنند، پس سیستم آنچنان سخت گیر نیست ...

در مورد ادعا داشتن لطف کنید قوانین ثبت نام سرورها رو مطالعه کنید همون قسمتی که دوستمون اینجا یادآوری کردند. زیرا به روشنی ذکر شده که هیچ یک از افراد تیم دژکوب ادعایی در هیچ زمینه ای ندارند و قوانین ثبت نام سرورها گویای این مسئله است. اگه هم ایرادی هست که بوده و فیکس نشده یا به اشتباه انجام شده من همینجا قبول و عذرخواهی میکنم اگرچه باز یه هفته دیگه یه تاپیک باز میشه که باید قبول کنید بلد نیستید! و فلان...
    اما دوستانی که لطف می کنند باگ ها رو گزارش میکنند دستشون رو می بوسیم اما حل باگ ها نیاز به زمان داره و هیچ گاه سیاست های دژکوب در راستای کسب درآمد با ایجاد باگ! نبوده است.
    در مورد سطح پلیرها متوجه نمیشم این همه تلاش و تکاپو برای پایین نشان دادن سطح پلیرهای سرورها از کجا نشئت میگیره و چه حاصل و نتیجه ای رو دنبال میکنه؟ و اصلا کجا ادعا شده که سطح پلیرها ی ما بالا پایین یا وسط هست که یه جبهه تشکیل شده برای مقابله باهش. اگر سطح پلیرهای ما مدیران ما برنامه نویسان ما مولتی هانتر های ما پایینه ما رو به حال خودمون رها کنید اینقدر دلتون به حال ما نسوزه ما باهم خوشیم. ما 147 تا سرور دو ساعته داشتیم که ده تا پلیر نوب توش بازی میکردند! و چهارتا مولتی هانتر نوب تر مدیریت.

در پایان یادمون نره درخت هرچه پربار تر افتاده تر.
    ویرایش توسط Omid : 08-28-2014 در ساعت 05:46 PM دلیل: تکمیل

6. تشکر Turbo, MohammadSS, ALI_TaKTaZ تشکر نمود
    پسندیدن operator, MohammadSS, ALI_TaKTaZ پسندید
    نپسندیدن FERIne, امیر فیله, mr.3x نپسندید
صفحه 6 از 6 نخستنخست ... 456