صفحه 2 از 6 نخستنخست 1234 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 54

موضوع: دوستان حتما بخونین و نظر بدین

مدیریت

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 54 پست

نکته ای که بهش اشاره نفرمودید :
    اکانت اگه پلیر داشته باشه و شما (لیدر) فقط جهت اجرای پلن داخلش لاگین کنید دچار مشکل نمیشه. «البته اگه دو اکانت هم اتحاد و یا در اتحاد متا باشند»

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

یک نکته رو بگم اینه که لیدر اتحاد یه چیز ساختگی هست
    و چیزی به عنوان لیدر تو دژکوب معنی نداره
    از نظر دژکوب لیدر با یه اکنت فعال تفاوتی نداره
    پس اعمال هر تفاوتی برای اکنت خواص غیر ممکن هست

دوم این که ما اینجا دژکوب بازی نمیکنیم
    بلکه مخلوطی از دژکوبهارو بازی میکنیم
    اصل سورس مال دژکوب 4 هست
    قوانینی که ابهام داره مال 4.2هست (چون نمیتونن از درستیش تو ورژن 4 مطمعا بشن )
    نظر پلیر ها مهمه (که این خودش یه مشکل اساسی هست )
    راحتی برنامه نویس هم باعث شده چیزایی تعقیر کنه
    و یه سری چیزایی که خودشون اضافه کردن(چون دسترسی به برنامه های پشت دژکوب ندارن )
    Oops

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط ZartVam نمایش پست ها
    سلام
    یه موضوع خیلی مهمی هست که حدود 2 هفته ای میشه که با مدیریت سایت راجبش داریم نامه نگاری و بحث می کنیم و آخر سر قرار بر این شد که موضوع رو به فروم بکشیم و نظر دوستان رو جویا بشیم و به یه تصمیم کلی برسیم !!

حالا اون بحث چیه؟!

همه ی عزیزان می دونن که تو این سرورها اگر 2 اکانت یا بیشتر با هم آیپی داشته باشن نمی تونن همزمان به یه شخص خاصی حمله کنن و با یه پیغامی که الان یادم نیست اون پیغام چیه :دی مواجه میشن ... حالا بحث ما با مدیریت سر این بود که یه راه حلی برای این مشکل پیدا کنن و دوستانی که می خوان پلن هایی رو با اکانت های تیم یا سایدشون اجرا کنن با این مشکل مواجه نشن ( استفاده از برنامه هایی که آیپی عوض می کنن مثل ف ی ل ت ر شکن هم منتفی هست ! به خاطر اینکه شرایط بازی باید به گونه ای باشه که هیچ الزامی برایه استفاده از برنامه های اضافی نباشه تا شرایط برایه همه یکسان باشه , ممکنه یه شخصی دسترسی به این برنامه ها نداشته باشه و یا با سیستمش هم خوانی نباشه ... بایه همه ی جوانب رو در نظر گرفت )

حالا پیشنهاد هایی که ما به مدیریت دادیم اولش این بود که کلا این محدودیت هارو بردارن و مثل دژکوب سابق ایران ( حداقل تا ورژن 4اش که بودم ) هیچ محدودیتی برای استفاده از اکانت های مواتی نباشه و فقط در صورت سو استفاده و گزارش شدن این سو استفاده سنگین ترین تنبیه هارو :دی برای شخص خاطی در نظر بگیرن که مدیریت باهاش مخالفت کرد !

بعد از این قضیه با دوستان نشستیم و کلی فکر کردیم و تا اونجا که عقلمون اجازه میداد پیشنهاد های دیگه ای رو مطرح کردیم .... این پیشنهاد ها معایب و محاسنی داره که براتون می گم !!

پیشنهاد اول : کلا اعمال محدودیت برای لیدر هایه اتحاد برداشته بشه و یا حداقل محدودیت حمله ی عادی زدن توسط لیدر هایه اتحاد ها برداشته بشه ( یعنی محدودیت ارسال منابع - ارسال پشتیبانی - چکش زدن ها و ... سر جاش بمونه و فقط محدودیت حمله به یه اکانت مشخص از طرف لیدر اتحاد برداشته بشه )
    محسان این پیشنهاد این هست که دیگه برای اجرای پلن ها لازم نیست از برنامه های کمکی استفاده کنیم و یا به پیشنهاد مدیریت به تک تک اکانت ها نامه بزنیم و توضیح بدیم که چی کار باید بکنن :| ... کاری که متای شرق تو سرور tc2 ( آخرین سرور کلاسیک ایران , همون سرور معروف ایران ) انجام میدادن وبه تک تک اکانت ها نامه پلنشون رو اعلام می کردن ... البته اون موقع اماکانات مثل الان نبود و چاره ای هم نبود ولی الان دیگه همه از طریق گوشی هم که شده با هم در ارتباطن !
    http://8pic.ir/images/mnuv8lhsgnj4ctnevlg7.jpg

اما معایب این پیشنهاد : اولیش این هست که ممکنه یه شخصی اکانت های مولتیش رو بریزه تو یه اتحاد و ازشون سو استفاده کنه ! ... البته فقط می تونه حمله ی عادی بزنه و بقیه ی محدودیت ها سر جاش هستن .... پس دوباره میره سراغ برنامه های کمکی که کل محدودیت هارو دور بزنه
    دومیش این هست که ساید ها برای اجرای پلن ها مجبورن کلیه ی اکانت هایی که قراره تو پلن شرکت کنند رو تو یه اتحاد جمع کنن و یا اینکه پلنر ساید رو تو اتحادها بچرخونن که باعث میشه امنیت اطلاعات پلن :دی پایین بیاد که با توجه به سطح سرورها و امکان جابه جایی لیدر ها تا حدودی میشه از این مشکل چشم پوشی کرد .... در کل این پیشنهاد , پیشنهاد خوبی هست که می تونه عملی بشه

اما پیشنهاد دوم ما : گزینه ای در جانشینی با عنوان اجازه ی حمله ی عادی به شخصی که جانشین اکانت هست داده بشه تا حداقل با جانشینی هم که شده بشه پلنی رو اجرا کرد .... چیزی که تو این سرور ها کمتر شاهدش بودیم و فقط اونهایی که دسترسی به امکانات خوب ( مثله ف ی ل ت ر شکن خوب و نت های هیولا ) داشتن می تونستن عملی کنن

اما معایب این پیشنهاد این هست که : شخصی که جانشین هاش رو پر کرده , باید این جانشینی ها رو برداره تا بتونه تو پلن ها شرکت کنه که باعث ایجاد زحمت برای اون شخص میشه
    و عیب دیگر این پیشنهاد که مورد توجه تیم مدیریت قرار گرفت این بود که این گزینه تو سرورهای دات کام نیست و همچنین ممکنه بازم هم سو استفاده هایی از طریق این آزادی برای افراد سودجو فراهم بشه !
    خود ما هم بر این امر واقف بودیم ولی حرفی که به تیم مدیریت رو گفتیم اینجا هم می گیم :
    اول اینکه : اینجا سرورهای دات کام نیست و قوانین و مقرارت بر اساس صلاح و منفعت کاربرهاش و خود سایت اعمال میشه .... چه بسا قانونی که توی سرورهای دات کام هست بر اساس فرهنگ و نوع نگرش کاربرهاش اجرا میشه ( البته تا ورژن 4 سرورهای دات کام هم خبری از محدودیت نبود و اگر هم این محدودیت هارو از سرورهای دات کام , ورژن جدیدش الگو برداری کردین من نوعی خبر ندارم و پیشاپیش از تعنه های دوستان خودم رو تبرعه می کنم )

دوم اینکه : کسی که بخواد مولتی بازی کنه دیگه براش این محدودیت ها معنایی نداره ... و علتش وجود برنامه های تغییر آیپی هست که کمتر کسی هست که بهش دسترسی نداشته باشه .... پس اگه کسی بخواد از اکانت های مولتیش سو استفاده کنه محدودیتی براش نیست و محدودیتی که برای اکانت ها تو این سایت در نظر گرفته شده بیشتر دست و بال بازی گروهی رو برای تیم ها بسته و لا غیر !!

دوستان بیان و نظر بدن تا به یه تصمیم کلی برسیم

ممنون

با سلام

محسن جان داداش
    پیشنهاد هات عالی هستن ولی برای کابر ها مشکل ساز هستن , مخصوصا" جانشینی , اگه قرار باشه یه پلن خیلی بزرگ یه سایدی بره باید همه ی بازیکنان به گوش و حاضر باشن تا وقتی موقع حمله میشه جانشین کنن که تقریبا" کار ممکنی نیست !

یا وقت های هست که اجرا کننده پلن یا همون پلنر یه نفره و یه جوری طرح ریزی شده حمله ها که همشون تایمهاش یکی هست و این پلنر باید بیاد هم زمان از چند مرور گر استفاده کنه ! جانشینی از دو نفر بیشتر نمیشه و این مشکلی هست واسه خودش !

پیشنهاد اولت هم بازم امکان پذیر نیست ! چون دردسر های خودش رو داره و اینکه یک لیدر میتونه از این امکان به نفع خودش استفاده کنه ولی بازیکنای دیگه نه , این میشه فرق گذاشتن بیین بازیکنان .

در اخر باید بگم که من خودم چندین بار این موضوع رو مطرح کردم ولی آقای امید فقط حرف خودشون رو میزنن !

اینجا جا داره بگم که آقا ی امید بازی لذتش به اینکه یکی سعی تو تخلف داشته باشه و شما هم سعی تو مانع شدن نه اینکه بیاید مدل انجام این تخلف رو عوض کنید تا کمی شرایط برای اونی که میخواد تخلف کنه سختر بشه ! و مطمئنن اونی که میخواد تخلف کنه شرایط سخت و سختر هم باشه بازم میکنه !
    پس بهتره که مانند .کام شما هم این مورد رو حذف کنید. بعضی از قوانین شما واقعا جای تاسف داره :

مانند : ای پی مشترک
    نحوه ی جریمه
    نحوه ی قانون گذاری در سرور ها .

نقل قول نوشته اصلی توسط mr.3x نمایش پست ها
    دوست عزیز من فکر میکنم شما خوندی اما خوب توانایی نداشتی بفهمی منظورش چیه ک من بهت میگم
    1-اینکه بایدبه لیدر اتحاد اجازه داده بشه تا پلن بره
    2-ویا اینکه داخل جانشینی گزینه ای اضاف بشه که جانشین اجازه حمله عادی داشته باشه

که من کاملا با این موضوع ها موافقم چون بهر حال این کار توسط ی سری از برنامه ها شدنیه پس چ بهتره این قابلیت رو خود سایت فراهم کنه که همه بتونن استفاده کنن نه فقط بعضی اشخاص
    سجاد جان این جمله ی اخرت گزینه های 1 و دو رو خودکار از روی میز حذف میکنه.

تنها ترین کار اینکه مثل .کام بشه اما با تشدید نظارت.

نقل قول نوشته اصلی توسط Omid نمایش پست ها
    اکانت اگه پلیر داشته باشه و شما (لیدر) فقط جهت اجرای پلن داخلش لاگین کنید دچار مشکل نمیشه. «البته اگه دو اکانت هم اتحاد و یا در اتحاد متا باشند»
    اینو هم راس میگه آقای امید .. من خودم تو سرور w1 روی همه ی اکانت های جنوب غرب لاگین داشتم چون اون اکانت ها خودشون پلیر داشتن و ای پی اونا بیشتر از ای پی من بوده راحت تونستم در منابع حمله و غیره انجام عملیات بدم.

به این حرف اقای امید دقت کنید مشکلات خیلی ها برطرف میشه و البته این سیستمی که آقای امید راه انداخته عالی درسته عیب داره ولی نامبر وان هم هست
    یادشون رفته اون شاه که به صد مهر نمی باخت
    تاجو از سرش تو میدون , سرباز پیاده انداخت.لطفا ثبت نام کنید.

Hadi Metal™
    BesT WaRRioR & ™WoNDeR WolF™

4. تشکر _ARTEMIS_ تشکر نمود
    پسندیدن _ARTEMIS_ پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

پیشنهادی که درباره حذف ارور ای پی مشترک در زمان حمله به یه دهکده بود وافعا عالیه ولی برای همه باشه این.
    کسی که مولتی بازی میکنه 90%اکانت هاش دفاعی کم پیش میاد یکی با مولتی بازی اکانت هجومی بکشه چون وقت میخواد و امکان صاف شدنش زیاد ولی این ریسک برا مولتی بازی کردن با اکانت دفاعی کمه پس باز بودن امکان حمله 2تا اکانت که ای پی مشترک دارن به یه تارگت جذاب تر میکنه بازی رو و دست لانچر ها رو باز تر میکنه.
    ولی در کل خیلی بهتره که محدودیت حمله برداشته بشه و بقیش سر جاش باشه.
    __________________________________________________ _______________
    اما نکته ای که بهش اشاره کردین:
    کسی که پلن رو اجرا میکنه برا هر پلن ممکن رو هر اکانت 4-5بار لاگین داشته باشه خب مثلا کسی بخواد 2-3تا پلن اجرا کنه 100% به مشکل میخوره.
    ویرایش توسط _ARTEMIS_ : 08-27-2014 در ساعت 07:10 PM

6. تشکر ZartVam تشکر نمود

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

سلام امید جان کاش وقت کنی این پست بخونی
    ولی بدون درسته رک حرف می زنم ولی درجهت بهترشدن است!
    عزیزم من بعد چندین سال بازی کردن وعمرم پای دژکوب گذاشتن می گم مزخرف ترین چیزی هست که دیدم توی سرورها چون این کاربرای اول سرور خوبه که کسی بامولتی نیاد بالا وبهترین راه جلوگیری از خلاف برای نوب ها ولی درسطوح بالاتر وقتی پلنر ساید مثلا قرار10تا همرلانچ کنه ممکنه هرکدومشون یک جا باشه یاهرچی یابرای کتیبه ها خط شکن بزنه پس جذابیت می گیره به شخصه خودم اگه می دونستم این طوری هیچ وقت نمی اومدم این سرور تموم بشه سرهمین چیز جدا نمیام اگه درست نشه کسی مثل من تیمی بازی می کنه حداقل 8تا اکانت با 20تاهمرمی کشیم بیرون حالا موقع اجرا پلن ......
    کاش این درست کنید حداقل می تونید تا موقع کتیبه ها این قانون باشه !یاهر...
    یاحق
    Ali Chiefer

8. پسندیدن _ARTEMIS_ پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

سلام هادی جان
    محسن جان داداش
    پیشنهاد هات عالی هستن ولی برای کابر ها مشکل ساز هستن , مخصوصا" جانشینی , اگه قرار باشه یه پلن خیلی بزرگ یه سایدی بره باید همه ی بازیکنان به گوش و حاضر باشن تا وقتی موقع حمله میشه جانشین کنن که تقریبا" کار ممکنی نیست !
    پیشنهاد حمله با جانشینی آخرین پیشنهادی بود که من به ذهنم رسید و با شرایط موجود میشه گفت از هیچی بهتره .... و همینطور تو پستم اشاره کردم که
    باعث ایجاد زحمت برای اون شخص میشه
    ... البته چون بیشتر اکانت هایی که ممکنه تو پلنی شرکت کنن با یکی از مسنجر ها با تیم خودشون در ارتباطن و میشه تا حدودی با این مشکل کنار اومد

یا وقت های هست که اجرا کننده پلن یا همون پلنر یه نفره و یه جوری طرح ریزی شده حمله ها که همشون تایمهاش یکی هست و این پلنر باید بیاد هم زمان از چند مرور گر استفاده کنه ! جانشینی از دو نفر بیشتر نمیشه و این مشکلی هست واسه خودش !
    .
    برای این مشکل هم میشه چند اکانت دیگرو جانشین کرد ... قرار نیست که شخصی که پلن رو اجرا می کنه حتما جانشین اکانت ها باشه ... میشه با جانشین کردن یه اکانت دیگه که پلنر پسورد اون رو میدونه و روش لاگین نکرده این مشکل رو بر طرف کرد ... البته تا الان برام پیش نیومده که تایم اتک ها دقیقا با هم یکسان باشه و نشنیدم هم این اتفاق بیوفته ... ممکنه با فاصله ی چند دقیقه از هم باشن زمان لانچ اتک ها ولی هم زمان ! :| .... و اینکه اگر این اتفاق هم بیوفته میشه از دوتا لانچر تو اون زمان مشخص استفاده کرد
    .
    پیشنهاد اولت هم بازم امکان پذیر نیست ! چون دردسر های خودش رو داره و اینکه یک لیدر میتونه از این امکان به نفع خودش استفاده کنه ولی بازیکنای دیگه نه , این میشه فرق گذاشتن بیین بازیکنان .
    تو پستم به این مشکل هم اشاره کردم ولی فک کنم به دلیل طولانی بودن پستم حوصله نکردی بخونی
    یه گوشه از پستم:
    اما معایب این پیشنهاد : اولیش این هست که ممکنه یه شخصی اکانت های مولتیش رو بریزه تو یه اتحاد و ازشون سو استفاده کنه ! ... البته فقط می تونه حمله ی عادی بزنه و بقیه ی محدودیت ها سر جاش هستن .... پس دوباره میره سراغ برنامه های کمکی که کل محدودیت هارو دور بزنه
    به زبان ساده تر فقط اجازه ی حمله ی عادی به لیدر اتحاد داده بشه و باقیه محدودیت ها سرجاش بمونه !
    .
    .
    در اخر باید بگم که من خودم چندین بار این موضوع رو مطرح کردم ولی آقای امید فقط حرف خودشون رو میزنن !

اینجا جا داره بگم که آقا ی امید بازی لذتش به اینکه یکی سعی تو تخلف داشته باشه و شما هم سعی تو مانع شدن نه اینکه بیاید مدل انجام این تخلف رو عوض کنید تا کمی شرایط برای اونی که میخواد تخلف کنه سختر بشه ! و مطمئنن اونی که میخواد تخلف کنه شرایط سخت و سختر هم باشه بازم میکنه !
    پس بهتره که مانند .کام شما هم این مورد رو حذف کنید. بعضی از قوانین شما واقعا جای تاسف داره :

مانند : ای پی مشترک
    نحوه ی جریمه
    نحوه ی قانون گذاری در سرور ها .
    من هم تو پستم به این موضوع اشاره کردم که تلاشم برای حذف این محدودیت هاست ولی مثل خودت جواب به نظر منطغی ولی غیر عقلانی از تیم مدیریت شنیدم :|
    اینم پستم :
    حالا پیشنهاد هایی که ما به مدیریت دادیم اولش این بود که کلا این محدودیت هارو بردارن و مثل دژکوب سابق ایران ( حداقل تا ورژن 4اش که بودم ) هیچ محدودیتی برای استفاده از اکانت های مواتی نباشه و فقط در صورت سو استفاده و گزارش شدن این سو استفاده سنگین ترین تنبیه هارو :دی برای شخص خاطی در نظر بگیرن که مدیریت باهاش مخالفت کرد !
    .
    .
    اینو هم راس میگه آقای امید .. من خودم تو سرور w1 روی همه ی اکانت های جنوب غرب لاگین داشتم چون اون اکانت ها خودشون پلیر داشتن و ای پی اونا بیشتر از ای پی من بوده راحت تونستم در منابع حمله و غیره انجام عملیات بدم.

به این حرف اقای امید دقت کنید مشکلات خیلی ها برطرف میشه و البته این سیستمی که آقای امید راه انداخته عالی درسته عیب داره ولی نامبر وان هم هست
    میشه یه لینک از اون پلنی که تو اون سرور اجرا کردین با تمام لینک های فیک لیستش برامون بزاری؟ ! ... تا اونجا که من توی نامه نگاری ها با مولتی هانتر متوجه شدم , لیدر اتحاد در صورتی که 2-3 بار روی یک اکانت لاگین کنه با مشکل آیپی مواجه نمیشه ! ... من فکر می کنم پلنی که شما تو اون سرور رفتین در حد همون سرور بوده باشه ولی من دارم فکر آیند و پلن های سنگین رو می کنم .... ممکنه یه پلنر برای بالا رفتن موفقیت پلنش همزمان چند تارگت اصلی که ممکنه 3-4تا باشه رو زیر نظر داشته باشه و کنار این تارگت های اصلی هم چند تارگت فیک که ممکنه بالای 10-15تا باشه رو تو پلن داشته باشه که این امر یعنی لازمه حداقل 20 بار روی یک اکانت لاگین کنه !! :| ... حالا این در صورتی هست که قرار باشه یک اکانت فقط یکی از همر هایه دهش رو تو پلن شرکت بده .... ممکنه اکانت هایی باشن که حداقل 3تا دهشون تو پلن باشه و این یعنی 20*3 بار لاگین شدن رو اون اکانت طی 24 ساعت الی 48 ساعت !!! به نظرت امکانش هست که آیپی نخوره طی این 24 ساعت؟
    ویرایش توسط ZartVam : 08-27-2014 در ساعت 09:52 PM
    وقتي برنده ميشوي، نيازي به توضيح نداري! وقتي مي بازي چیزی برای توضیح دادن نداری!
    هیتلر

10. پسندیدن far zad پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط Ali Chiefer نمایش پست ها
    سلام امید جان کاش وقت کنی این پست بخونی
    ولی بدون درسته رک حرف می زنم ولی درجهت بهترشدن است!
    عزیزم من بعد چندین سال بازی کردن وعمرم پای دژکوب گذاشتن می گم مزخرف ترین چیزی هست که دیدم توی سرورها چون این کاربرای اول سرور خوبه که کسی بامولتی نیاد بالا وبهترین راه جلوگیری از خلاف برای نوب ها ولی درسطوح بالاتر وقتی پلنر ساید مثلا قرار10تا همرلانچ کنه ممکنه هرکدومشون یک جا باشه یاهرچی یابرای کتیبه ها خط شکن بزنه پس جذابیت می گیره به شخصه خودم اگه می دونستم این طوری هیچ وقت نمی اومدم این سرور تموم بشه سرهمین چیز جدا نمیام اگه درست نشه کسی مثل من تیمی بازی می کنه حداقل 8تا اکانت با 20تاهمرمی کشیم بیرون حالا موقع اجرا پلن ......
    کاش این درست کنید حداقل می تونید تا موقع کتیبه ها این قانون باشه !یاهر...
    یاحق
    Ali Chiefer
    بعله علی آقا ما هم سر این قضیه خیلی با دوستان خودمون کلنجار رفتیم که بهتره بمونیم یا بریم !! همونطوری که می دونی این سروها اونقدر سطحشون ( البته فعلا ) پایینه که برنده شدن توی سرور هیچ افتخار و ارزشی نداره ! مثل دژکوب سابق نشده که کلی از تیم ها برای 100 کردن وانر و اسمی که قراره بعد ها از سایدشون یاد بشه بازی کنن ! بیشتر جنبه ی دور هم بودن دوستان قدیمی و لذت بردن از پلن هارو داره که این رو هم واسه شما :دی محدود کردن

انشالا که مشکل برطرف میشه !!!
    وقتي برنده ميشوي، نيازي به توضيح نداري! وقتي مي بازي چیزی برای توضیح دادن نداری!
    هیتلر

12. پسندیدن FERIne, far zad پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط ZartVam نمایش پست ها
    بعله علی آقا ما هم سر این قضیه خیلی با دوستان خودمون کلنجار رفتیم که بهتره بمونیم یا بریم !! همونطوری که می دونی این سروها اونقدر سطحشون ( البته فعلا ) پایینه که برنده شدن توی سرور هیچ افتخار و ارزشی نداره ! مثل دژکوب سابق نشده که کلی از تیم ها برای 100 کردن وانر و اسمی که قراره بعد ها از سایدشون یاد بشه بازی کنن ! بیشتر جنبه ی دور هم بودن دوستان قدیمی و لذت بردن از پلن هارو داره که این رو هم واسه شما :دی محدود کردن

انشالا که مشکل برطرف میشه !!!
    آره منکه تو این دژکوب جدیده تا حالا نبودم ولی احسان میگفت موقع پوش واندر کلن نمیشد بازی کرد به خاطر همین قضیه IP و ...، نمیدونم چرا ولی حس میکنم اون مولتی هانتری که اومده بود میگفت بعد از تجربه ی مولتی هانتری تو 150 تا سرور*(!!!!!!!!) کلی بازی بلدمو ... چطوری این مسئله ی ساده رو بلد نیست! یا شایدم بلده مخصوصا اینطوریه قوانین که ببینه ما هم بلدیم یا نه! به هر حال 150 تا سروری گفتن! مولتی هانتری گفتن!

نقل قول نوشته اصلی توسط Turbo نمایش پست ها
    محض اطلاعتون هزینه های سرورها هم به یورو هستش.
    و در مورد اون لینک هم روی گزینه display survivors کلیک کنید تا متوجه بشید داستان چیه.
    و مورد آخر اینکه نامه ها رو چندین مولتی هانتر پاسخ میدهند که ممکنه برخیشون کم تجربه باشند. و البته ما بعد از مولتی هانتری 150 سرور میدونیم نیت کاربری که گزارش باگ میزنه چیه. شما دوست داری وقتی باگ گزارش میکنی چندتا از مولتی هانتر ها رو به پاتون قربانی کنیم و سرتعظیم فرود بیاد براتون که متاسفانه امکانش نیست.
    وگرنه همونطور که در نامه ها نوشتید فرمایشات شما اعمال شده و معلوم نیست حرف شما چیه!؟ تاخیر در اجرای فرمان شما؟ عدم تعظیم در هنگام گزارش باگ؟ ....
    پ.ن. راستی جناب مولتی هانتر من هرطور حساب کردم سرورهای دژکوب اصلی (که وقتی بود حداقل از طرف مولتی هانتر و قوانین دغدغه نداشتیم) در کل ماکسیموم حالتش ۵۰ تا سرور بیشتر تموم نکرد! شما بگو ۱۰۰ اصلا ) این سابقتون برمیگرده به همین سرور های 10000000000X های اینجا که هر ۱ ساعت یه سرور تموم میشه؟ یا دستی هم تو دژکوب های .com (شما بخونین 10000000000X های افغانستان) دارین و ما خبر نداریم؟* :دی

پ.ن.2 حالا جدا از بعضی حرفای ادمین ها و مولتی هانتر های اینجا که میگن ما هم بودیم و هستیم و ...! ولی از حق نگذریم خییییییلی بیشتر از سرورهای اصلی پیگیر، فعال، مسئولیت پذیر و ... هستن، اگه انتقادیم میکنیم واسه اینه که بازی رو بهتر یاد بگیرن و سروراشون کیفتشون بهتر و بهتر بشه تا بازیکنا بیشتر جمع بشن و دوباره مثل قبل شه اگه خدا بخواد، یعنی خلاصه ندانستن عیب نیس! نپرسیدن عیبه، واسه اینکه بگین ما همه چی رو بلدیم نیاین یهو بگین ۱۵۰ سرور این بدتر قضیه رو مضحک میکنه تا اینکه شمارو بالا ببره، سعی کنین بیشتر و بیشتر یاد بگیرین تا ایشالا همه با هم پیشرفت کنیم

پ.ن.3 باشد که مولتی هانتر های ۳رقمی رستگار شوند! و البته بقیه :دی

فرنود
    FERIne

14. پسندیدن far zad, ZartVam پسندید
    نپسندیدن Turbo نپسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط ferine نمایش پست ها
    آره منکه تو این دژکوب جدیده تا حالا نبودم ولی احسان میگفت موقع پوش واندر کلن نمیشد بازی کرد به خاطر همین قضیه ip و ...، نمیدونم چرا ولی حس میکنم اون مولتی هانتری که اومده بود میگفت بعد از تجربه ی مولتی هانتری تو 150 تا سرور*(!!!!!!!!) کلی بازی بلدمو ... چطوری این مسئله ی ساده رو بلد نیست! یا شایدم بلده مخصوصا اینطوریه قوانین که ببینه ما هم بلدیم یا نه! به هر حال 150 تا سروری گفتن! مولتی هانتری گفتن!

فرنود
    ferine
    شما که عزیز مایی ولی عین 150 تا سرور رو می تونم بهتون لینک لاگین بدم که هنوز آنلاینه و کاربرانشون میتونند اگه گلدی رو اکانت ها دارند منتقل کنند!
    من نگفتم 150 سرور 1x گفتم 150 سرور قطعا منظورم همه سرورهامون بود. چه 1000 یک هفته ای چه 1 یک ساله.

16. نپسندیدن FERIne نپسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

اینم لینک 147 سرور یک سال گذشته فعالیت دژکوب که بنده توشون خدمتگزار بودم:

کد:
    1   http://te500.dejkoob.ir/
    2   http://r500.s.dejkoob.ir/
    3   http://b1.a.dejkoob.ir/
    4   http://am1000.s.dejkoob.ir/
    5   http://b200.x.dejkoob.ir/
    6   http://e1000.s.dejkoob.ir/
    7   http://x500.s.dejkoob.ir/
    8   http://o500.s.dejkoob.ir/
    9   http://p500.s.dejkoob.ir/
    10   http://aa1000.s.dejkoob.ir/
    11   http://b500.s.dejkoob.ir/
    12   http://f50.x.dejkoob.ir/
    13   http://z500.s.dejkoob.ir/
    14   http://q500.s.dejkoob.ir/
    15   http://a100.dejkoob.ir/
    16   http://ta1.dejkoob.ir/
    17   http://c3.dejkoob.ir/
    18   http://s500.s.dejkoob.ir/
    19   http://a200.dejkoob.ir/
    20   http://a200.s.dejkoob.ir/
    21   http://a50.x.dejkoob.ir/
    22   http://c100.x.dejkoob.ir/
    23   http://b500.x.dejkoob.ir/
    24   http://b1000.s.dejkoob.ir/
    25   http://v1000.s.dejkoob.ir/
    26   http://ag1000.s.dejkoob.ir/
    27   http://b200.dejkoob.ir/
    28   http://b10.x.dejkoob.ir/
    29   http://tz1000.dejkoob.ir/
    30   http://m500.s.dejkoob.ir/
    31   http://a50.s.dejkoob.ir/
    32   http://ts50.dejkoob.ir/
    33   http://b5.dejkoob.ir/
    34   http://c500.x.dejkoob.ir/
    35   http://tb50.dejkoob.ir/
    36   http://r1000.s.dejkoob.ir/
    37   http://tg500.dejkoob.ir/
    38   http://ag500.s.dejkoob.ir/
    39   http://a100.s.dejkoob.ir/
    40   http://tf500.dejkoob.ir/
    41   http://td500.dejkoob.ir/
    42   http://i1000.s.dejkoob.ir/
    43   http://a20.x.dejkoob.ir/
    44   http://d1000.s.dejkoob.ir/
    45   http://tu1000.dejkoob.ir/
    46   http://c50.x.dejkoob.ir/
    47   http://b3.dejkoob.ir/
    48   http://tw1000.dejkoob.ir/
    49   http://l1000.s.dejkoob.ir/
    50   http://a500.s.dejkoob.ir/
    51   http://w1.t.dejkoob.ir/
    52   http://d50.x.dejkoob.ir/
    53   http://ae500.s.dejkoob.ir/
    54   http://ai1000.s.dejkoob.ir/
    55   http://af500.s.dejkoob.ir/
    56   http://ae1000.s.dejkoob.ir/
    57   http://k1000.s.dejkoob.ir/
    58   http://f100.x.dejkoob.ir/
    59   http://ta200.dejkoob.ir/
    60   http://c100.s.dejkoob.ir/
    61   http://a5.dejkoob.ir/
    62   http://a150.s.dejkoob.ir/
    63   http://x1000.s.dejkoob.ir/
    64   http://al1000.s.dejkoob.ir/
    65   http://tc100.dejkoob.ir/
    66   http://f500.s.dejkoob.ir/
    67   http://a1.t.dejkoob.ir/
    68   http://t500.s.dejkoob.ir/
    69   http://b100.x.dejkoob.ir/
    70   http://ta1000.dejkoob.ir/
    71   http://d100.s.dejkoob.ir/
    72   http://tt1000.dejkoob.ir/
    73   http://g50.x.dejkoob.ir/
    74   http://s1000.s.dejkoob.ir/
    75   http://f1000.s.dejkoob.ir/
    76   http://ta10.dejkoob.ir/
    77   http://tx1000.dejkoob.ir/
    78   http://ta25.dejkoob.ir/
    79   http://b50.x.dejkoob.ir/
    80   http://d1.x.dejkoob.ir/
    81   http://d100.x.dejkoob.ir/
    82   http://k500.s.dejkoob.ir/
    83   http://z1000.s.dejkoob.ir/
    84   http://d200.s.dejkoob.ir/
    85   http://q1000.s.dejkoob.ir/
    86   http://aa500.s.dejkoob.ir/
    87   http://ty1000.dejkoob.ir/
    88   http://i500.s.dejkoob.ir/
    89   http://tv1000.dejkoob.ir/
    90   http://ah1000.s.dejkoob.ir/
    91   http://tb100.dejkoob.ir/
    92   http://aj1000.s.dejkoob.ir/
    93   http://a500.x.dejkoob.ir/
    94   http://d500.s.dejkoob.ir/
    95   http://af1000.s.dejkoob.ir/
    96   http://ak1000.s.dejkoob.ir/
    97   http://tb500.dejkoob.ir/
    98   http://ta500.dejkoob.ir/
    99   http://y500.s.dejkoob.ir/
    100   http://c200.s.dejkoob.ir/
    101   http://e100.x.dejkoob.ir/
    102   http://final25.x.dejkoob.ir/
    103   http://a200.x.dejkoob.ir/
    104   http://c500.s.dejkoob.ir/
    105   http://a10.x.dejkoob.ir/
    106   http://ad1000.s.dejkoob.ir/
    107   http://ac1000.s.dejkoob.ir/
    108   http://ta75.dejkoob.ir/
    109   http://l500.s.dejkoob.ir/
    110   http://b200.s.dejkoob.ir/
    111   http://ab500.s.dejkoob.ir/
    112   http://ts100.dejkoob.ir/
    113   http://e50.x.dejkoob.ir/
    114   http://p1000.s.dejkoob.ir/
    115   http://j1000.s.dejkoob.ir/
    116   http://m1000.s.dejkoob.ir/
    117   http://v500.s.dejkoob.ir/
    118   http://u1000.s.dejkoob.ir/
    119   http://ta100.dejkoob.ir/
    120   http://ab1000.s.dejkoob.ir/
    121   http://c1.t.dejkoob.ir/
    122   http://h20.x.dejkoob.ir/
    123   http://y1000.s.dejkoob.ir/
    124   http://ts3.dejkoob.ir/
    125   http://t1000.s.dejkoob.ir/
    126   http://a100.x.dejkoob.ir/
    127   http://tc500.dejkoob.ir/
    128   http://g500.s.dejkoob.ir/
    129   http://c1000.s.dejkoob.ir/
    130   http://j500.s.dejkoob.ir/
    131   http://b100.s.dejkoob.ir/
    132   http://ac500.s.dejkoob.ir/
    133   http://n500.s.dejkoob.ir/
    134   http://ta3.dejkoob.ir/
    135   http://w500.s.dejkoob.ir/
    136   http://ta50.dejkoob.ir/
    137   http://u500.s.dejkoob.ir/
    138   http://a1000.s.dejkoob.ir/
    139   http://o1000.s.dejkoob.ir/
    140   http://ah500.s.dejkoob.ir/
    141   http://n1000.s.dejkoob.ir/
    142   http://e500.s.dejkoob.ir/
    143   http://g1000.s.dejkoob.ir/
    144   http://th500.dejkoob.ir/
    145   http://a3.dejkoob.ir/
    146   http://w1000.s.dejkoob.ir/
    147   http://ad500.s.dejkoob.ir/

تو همشون هم میشه لاگین کرد و فعاله. البته به خاطر دو سه تایی که بیشتر گفتم نگفته باشید مضحک.

و اما در مورد تاپیک به سه تا لاگین که هیچ با 10 تا لاگین هم براتون مشکلی پیش نمیاد منوط به اینکه اکانت پلیر داشته باشه.
    ویرایش توسط Turbo : 08-28-2014 در ساعت 09:50 AM

18. تشکر FERIne تشکر نمود
    پسندیدن FERIne پسندید
صفحه 2 از 6 نخستنخست 1234 ... آخرینآخرین