صفحه 5 از 7 نخستنخست ... 34567 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 41 تا 50 , از مجموع 66

موضوع: سرور 500

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط Omid نمایش پست ها
    اما گذشت زمان نشون داده که سرور اسپید بالا مثل 500 باعث کاهش پلیرها میشه و به اصطلاح پلیرها از بازی زده می شوند. کاهش تعداد پلیرهای فعال در سرور های 500 در طی چند ماه گذشته دلیلی روشن بر این قضیه است.
    هر چیزی قبل از ارائه یه سری برسی ها روش انجام میشه
    و یه سری مسائل آماری رو روش انجام میدن
    و کمتر پیش میاد که گاف بزرگی توش بدن (ولی گاهی نتایج بر خلاف برسی هاست )
    ولی شما کارتون برعکس هست
    اول ارئه میدید بعد برسی میکند
    و کمتر پیش میاد که گاف هم ندید
    البطه نیازی هم نیست که بگید قیمت گلد ما کمتره چون بدند 200 باراینو شنیدم والبطه ربطی هم نداشت به موضوع
    البته من سرعت باز نیستم و درباره کم و زیاد کردن سرعتش هم نظر نمیدم

ولی اگه به نتیجه نظرسنجی نگاه کنید میبینید در حال حاضر حدود 28 درصد از کاربران با سرعت کاهش یافته موافقت داشتند که شاید باعث بشه به جز 500 یه سرور با این شرایط براشون در هفته باز کنیم.
    مشتری مداریتون هم منو کشه

اصلا نیازی نیست که به حرف اون 30% یا اون 70% گوش بدید

تو دژکوب تاجایی که میدونم سرور های 1-2-3-5-10 ران شده
    با یه کوچولو تحقیق میشه ضریب آماریششو به دست آورد

و ااز نظر من فک نکنم سرور سرعت بالا سود دهی مناسبی داشته باشه وگرنه خود دژکوب ران میکرد بهتره که این سرور هارو تو مناسبت های خواص بزارید
    البطه یه دلایلی داره که حال توضیحش رو الان ندارم

2. تشکر Yo_Yo, YAS1717 تشکر نمود
    پسندیدن Yo_Yo, operator, YAS1717 پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

همونطور که عرض شد سرور هفته بعد با سرعت 500 یکسان برگزار خواهد شد.
    ولی اگه به نتیجه نظرسنجی نگاه کنید میبینید در حال حاضر حدود 28 درصد از کاربران با سرعت کاهش یافته موافقت داشتند که شاید باعث بشه به جز 500 یه سرور با این شرایط براشون در هفته باز کنیم.
    در مورد کاهش سرعت ساخت هم علت مشخصه برای اینکه وقتی عمارت دانش در حال ارتقا هست نیروهای حریف فرصت رسیدن به دهکده عمارت دانش رو داشته باشند. وگرنه تا همر حریف برسه عمارت دانش 100 شده و بازی تمام!
    اما گذشت زمان نشون داده که سرور اسپید بالا مثل 500 باعث کاهش پلیرها میشه و به اصطلاح پلیرها از بازی زده می شوند. کاهش تعداد پلیرهای فعال در سرور های 500 در طی چند ماه گذشته دلیلی روشن بر این قضیه است.
    اولا: این بیست و هشت درصد به احتمال زیاد اوناییند که دیدن پونصد شده مثل سرور پنجاه و اومدن تو پونصد برا بازی کردن! یعن اکثر این بیست و هشت درصد جز بازیکنا اصلی سرور پونصد نیستن. برا اونام نمیخواد سرور جدیدی باز بشه. همون تو سرورای پنجاه یا صد برن جوابگوی نیازشون هست.
    ثانیا: اونایی که اینقد نوبن که همرشونو وقتی به شگفتی حریف میکوبن که شگفتیش صد شده باشه. باید از دو هفته بیشتر بازی کنن تا دستشون بیاد که چه موقع همرشونو حرکت بدن. بعدشم کسایی که بازی بلدن و می خوان به اصطلاح واندر رقیبو از نود و نه صفر کنن قبلش زمان رسیدن نیروهاشونو با کاتا به عمارت دانش به دست میارن. البته اکثرا هم نمیخوان پز بدن که ما از نود و نه و نود و نه درصد واندرو صفر کردیم. بلکه همین که بالای نود رسید میزننش که یه وقت شگفتی صد نشه و اونام همرشون رو دستشون باد کنه.
    ثالثا کاهش تعداد پلیرا تو پونصد دلیل اصلیش سرور هزاره که خیلیاشون که قبلا پونصد بازی میکردن الان تو هزار بازی میکنن. چون دیدن هزار از پونصد هیچی کمتر نداره که هیچ. سرعتش بالاتر هم هست. چون قبلا هزار با امکان خرید منابع و نیرو بود. ولی الان خیلی شبیه پونصد شده و فقط میشه حیوون خرید. که اونم برا کسایی که گلد نمیخرن مشکلی نیست. چون به کسایی که حیوون زیاد خریدن اتک نمیدن.
    یعنی در واقع پلیرای سرور به طور کلی کم نشده بلکه جابجا شدن بین پونصد و هزار. اگه اشتباه میگم بگید اشتباهه. اما کسایی که یکم توجه داشتن اینو قبول دارن که قبلا بازیکنای هزار خیلی کمتر از تعداد الانش بود. ولی با تغییر شرایط سرور هزار. پلیراش یه دفه خیلی زیاد شد. اینا از کجا اومدن؟ از سرور پونصد.
    دلیل دیگه ای نبود؟!! دی

4. تشکر YAS1717 تشکر نمود
    پسندیدن YAS1717 پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط saeed نمایش پست ها
    هر چیزی قبل از ارائه یه سری برسی ها روش انجام میشه
    و یه سری مسائل آماری رو روش انجام میدن
    و کمتر پیش میاد که گاف بزرگی توش بدن (ولی گاهی نتایج بر خلاف برسی هاست )
    اینم یه کلام از ....
    شما هنوز اینجایی؟ فقط موندی بد و بیراه بگیا. اونم تو هر تاپیکی! مرحبا به پشت کارت. اصلا هم اینطور که شما میگی نیست. شما حرف میزنی اما نتیجه عمل چیز دیگه ایه. کیفیت و کمیت سرورها دروغ بودن اظهارات تکراری و فرسوده شما رو نشون میده. صد البته حضورتون هنوز در اینجا!

نقل قول نوشته اصلی توسط morteza2001 نمایش پست ها
    اولا: این بیست و هشت درصد به احتمال زیاد اوناییند که دیدن پونصد شده مثل سرور پنجاه و اومدن تو پونصد برا بازی کردن! یعن اکثر این بیست و هشت درصد جز بازیکنا اصلی سرور پونصد نیستن. برا اونام نمیخواد سرور جدیدی باز بشه. همون تو سرورای پنجاه یا صد برن جوابگوی نیازشون هست.
    نه مجموعش کمتر شده.
    ویرایش توسط Turbo : 08-26-2014 در ساعت 05:26 PM

6. تشکر morteza2001 تشکر نمود
    نپسندیدن morteza2001, YAS1717 نپسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط Turbo نمایش پست ها
    اینم یه کلام از ....
    شما هنوز اینجایی؟ فقط موندی بد و بیراه بگیا. اونم تو هر تاپیکی! مرحبا به پشت کارت. اصلا هم اینطور که شما میگی نیست. شما حرف میزنی اما نتیجه عمل چیز دیگه ایه. کیفیت و کمیت سرورها دروغ بودن اظهارات تکراری و فرسوده شما رو نشون میده.

نه مجموعش کمتر شده.
    ولی من دلیل آوردم. چون خودمم بودم و دیدم . ولی شما فقط اصل ادعارو گفتی بدون هیچ دلیل قانع کننده ای!!! بعدشم من چه بد و بیراهی گفتم؟!!! با منطق و دلیل حرفامو زدم. به هیچ کسی هم توهین نکردم عزیز. ولی اگه شما اینقد نازک و نارنجی هستید که از حرفای من بد و بیراه برداشت کردید حرف دیگه ایه. گرچه بچه ها هم میتونن نظر بدن که حرفام کجاش بد بوده؟!!!

8. تشکر YAS1717, IMP تشکر نمود
    پسندیدن YAS1717, IMP پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

بعدشم شما منو دروغگو خطاب کردید!!! حضور منو هم تو تایپیک عجیب دونستید و اونو دلیل آوردید بر دروغگو بودن من!!!!!
    اصل اینجا اومدن و حرف زدن براچیه پس؟!! مگه قرار نیست همه بتونن حرفاشونو بزنن و برا بهتر شدن بازی نظر بدن؟!! خودتونم تو شرایط گفتید که توهین و اینا نباشه. حرفی که خودتونم بهش پایبند نیستید!!! با این عناوینی که رو من گذاشتید!!!

10. تشکر YAS1717 تشکر نمود
    پسندیدن YAS1717 پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط turbo نمایش پست ها
    اینم یه کلام از ....
    شما هنوز اینجایی؟ فقط موندی بد و بیراه بگیا. اونم تو هر تاپیکی! مرحبا به پشت کارت. اصلا هم اینطور که شما میگی نیست. شما حرف میزنی اما نتیجه عمل چیز دیگه ایه. کیفیت و کمیت سرورها دروغ بودن اظهارات تکراری و فرسوده شما رو نشون میده. صد البته حضورتون هنوز در اینجا!
    شما آخرین کاری که میکنید فکر کردنه
    فک کنم 20 صفحه بحص کردیم یه جا گاف دادم کل تیمتون اومدن گفتن مشت نمونه خروار بحث تموم شد
    نامه آخرم که عنوان نشد این بود که نیرو سازی ناتار زیاد تر از حد عادیه
    شما با 4000 تا ماده و 20000 تا تبصره اعلام کردید که نه غارت تو اینجا کیلویی تر از دژکوبه (که البته من تو دژکوب هنوز یه لینک زرد ندادم )
    والبطه شنیدم که نیرو سازیش رو کم کردید
    که بگزریم ربطی به اینجا نداره

شما تو بعضی از چیزا از دژکوب هم بهتر عمل کردید ولی تو بیشتر چیزای اصلی از دژکوب دور هستید
    3 تا نژاد هست که فرقشون رو نمیدونید (اینو جدی میگم هیچ کدوم از اعضای تیمتون فرق این 3 تارو نمیدونه)
    وقتی فرقشون رو ندونید نمیتونید محاسبات درست کنید چه برسه به این که گاف ندید
    هنوز روی ضریب سرعت موندید و دارید از کاربرا نظر میخواید درصورتی که اخرین چیز مهم نظر کاربراست

سرور 500 و 1000 ران کردید
    بعد تجزیش کردید
    خواستید تعقیرات اعمال کنید که 70% مخالفت کردن
    یعنی همین 3 خط
    ولی شما کارتون برعکس هست
    اول ارئه میدید بعد برسی میکند
    و کمتر پیش میاد که گاف هم ندید

اگر فهمیدید مشکل دژکوب بالای 5x چی هست اون وقت شاید باور کنم که یک چیزی از بازی بلدید(اگه مشکل نداشت خود دژکوب هر روز سرور با سرعت میلیونی بیرون میداد)
    وگرنه طراحی بازی با بازی کردن فرق داره

کفیت و کمیتی که عرض کردید تو سرور بازی هست اما تو خود بازی نیست

حالا کیفیت که عرض میکنید رو مثال میزنم
    یکی از مزایای گول نصبت به سایر نژاد ها سرعت بالاشونه
    سرعت رعد از سرعت یه قهرمان معمولی بیشتره
    برای اینکه قهرمان مزاحم رعد نشه و سرعتش رو کم نکنه بهش افزایش سرعت به دلیل نژاد دادن
    تیم شما با برسی مجدد فهمیدن که افزایش سرعت قهرمان باید برای هر 3نژاد باشه
    این یعنی کیفیت

بنده اظهاراتم دروغ نیست
    فقط از لحاظ سواد بازی بالا تر از کل تیمتون هست
    من و برخی از دوستان چیز هایی رو میدونیم که کل تیمتون ازش بیخبر هستن
    وقتی برای اولین بار میخوایم اجراشون کنیم میبینیم اصلا برنامه نویسی نشدن
    این میشه باگ
    بهتون گزارش میدیم
    اگه متوجه بشید چی میگیم رفعش میکنید
    اگه نشید دهن ما سرویسه

برای مثال من میگم اینجا رو کسی غارت نکرده این دلیلش
    منابع کم شده کار غارت نیست
    منابع چیشده

جواب به احتمال زیاد کسی بین غارت شما غارت کرده (با توجه به اینکه عنوان کردم منابع کم شده کار نیرو نیست نتیجه میگیریم که شر گفتید)
    بعد از کلی دعوا و از اینجور چیزا معلوم شد یکی از برنامه نویساتون از خودش یه قانون جدید در اورد و بدون اطلاع به کاربرا اجراش کرد

همون داستان گاف دادن و رفع گافتون

پ.ن: اصلا قصد تایپ نداشتم ولی دیدم چرندیات تحویلم دادید گفتم یاداوری کنم
    ویرایش توسط saeed : 08-26-2014 در ساعت 07:09 PM

12. تشکر YAS1717 تشکر نمود
    پسندیدن YAS1717 پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

ولی من دلیل آوردم. چون خودمم بودم و دیدم . ولی شما فقط اصل ادعارو گفتی بدون هیچ دلیل قانع کننده ای!!! بعدشم من چه بد و بیراهی گفتم؟!!! با منطق و دلیل حرفامو زدم. به هیچ کسی هم توهین نکردم عزیز. ولی اگه شما اینقد نازک و نارنجی هستید که از حرفای من بد و بیراه برداشت کردید حرف دیگه ایه. گرچه بچه ها هم میتونن نظر بدن که حرفام کجاش بد بوده؟!!!
    دوست عزیز ناراحت نشو من تو چیزی بالا 100 تا نامه و فروم سرور c1 چنان این تیم رو کوبیدم که آمریکا با اون 2تا بمب هسته ای نتونست بکوبه

چون هم میدونم جوابشون چی بود و تو پست خودم عنوانش کردم(قیمت گلد اینجا ارزون تر هست و مشکلات پیش میاد ) جوابی نداشتن که بدن

14. تشکر YAS1717 تشکر نمود
    پسندیدن YAS1717 پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

این چیزایی که گفته به تو نبوده به سعید بوده چرا به خودت میگیری :d

16. تشکر YAS1717, Turbo تشکر نمود
    پسندیدن YAS1717 پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط Yo_Yo نمایش پست ها
    این چیزایی که گفته به تو نبوده به سعید بوده چرا به خودت میگیری :d
    دقیقا با من بود
    این تیم منو تا 100 سال آینده منو هر جا ببینه میشناسه
    صفحه 18-19 سرور c1 بحث ما به فروم کشیده شد

محبوبیت کاربر