صفحه 3 از 7 نخستنخست 12345 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 30 , از مجموع 66

موضوع: سرور 500

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

دعوا نکنید کاری به جای رسید که این موضوع مارو به جون هم انداخت
    چقدر بده ادم بدون نظرسنجی دیگران ادم کاری رو انجام بده

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

من با بچه های مدیریت صحبت میکنم یه سرور 500 خالص فردا شب ران کنند. البته قول نمیدم بهتون. 1000 هم چهارشنبه ران میشه.

3. تشکر YAS1717, paakso تشکر نمود
    پسندیدن YAS1717 پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

دوستان تقصیر خودمونه که دارن اینکارارو میکنن
    اگه همه با هم باشن عین سرورای اسپید پایین دیگه مدیریتبه خودش اجازه نمیده بعنوان موش ازمایشگاهی ازمون استفاده کنه
    تو همین سه هفته گذشته هر هفته یه قانون گذاشتن بعد پشیمون شدن برداشتن
    سرور 500 شده فقط شده مکان تست برا مدیریت
    بعدم حتی انقد ارزش قائل نیستن یکیشون بیاد تو تاپیک جواب بده

5. تشکر YAS1717, IMP تشکر نمود
    پسندیدن YAS1717, IMP پسندید
    مدیریت

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 54 پست

لطفا در نظرسنجی شرکت کنید :
    http://ah500.s.dejkoob.ir/simvote.php
    سعی میشه تغییرات در جهت رضایت عمومی سرور باشه. و شما تا یه چیزی رو تست نکنی (بله شما نه مدیریت) چطور می خوای بفهمی بهتر نیست؟
    ما در مورد سرور های 100 اینکارو انجام دادیم و پلیرها خودشون اذعان کردن که سبک بازی بهتر شده. حالا تو 500 هم تا خود پلیرها این سبک رو نخواهند ما مجبورشون نمی کنیم. اما باید حداقل امتحانش بکنند که ببینند می خواهند یا خیر!
    از نظر تئوری کاهش سرعت لشکریان باعث کمک به پلیرهای ضعیف تر میشه. قطعا 100 نفر اول سرور جز این دسته نیستند و اعتراض میکنند. اما افزایش پلیرهای قوی در سرور ها باعث جذابیت بیشتر اون میشه. پس باید 100 پلیر اول این اجازه رو به باقی پلیرها بدند که این بازی رو تجربه کنند. نه اینکه بعد از 12 ساعت از ثبت نام ببینند صفر شدند و حاصل دسترنج 12 ساعتشون تو یه ساعت نبودن هیچ شده و عطای بازی رو به لقاش ببخشند.
    هرچی پلیر بیشتر در سرور باشه و رقابت کنه بازی برای پلیر قوی تر هم جذاب تر میشه.
    بهرحال سرور هفته بعد 500 با سرعت حرکت 500 خواهد بود اما این نوع سرور (500 استراتژیک) در آینده باز هم اجرا خواهد شد.

7. تشکر operator, YAS1717, NOT AGAIN تشکر نمود
    پسندیدن operator, NOT AGAIN پسندید
    نپسندیدن YAS1717, IMP نپسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط Omid نمایش پست ها
    لطفا در نظرسنجی شرکت کنید :
    http://ah500.s.dejkoob.ir/simvote.php
    سعی میشه تغییرات در جهت رضایت عمومی سرور باشه. و شما تا یه چیزی رو تست نکنی (بله شما نه مدیریت) چطور می خوای بفهمی بهتر نیست؟
    ما در مورد سرور های 100 اینکارو انجام دادیم و پلیرها خودشون اذعان کردن که سبک بازی بهتر شده. حالا تو 500 هم تا خود پلیرها این سبک رو نخواهند ما مجبورشون نمی کنیم. اما باید حداقل امتحانش بکنند که ببینند می خواهند یا خیر!
    از نظر تئوری کاهش سرعت لشکریان باعث کمک به پلیرهای ضعیف تر میشه. قطعا 100 نفر اول سرور جز این دسته نیستند و اعتراض میکنند. اما افزایش پلیرهای قوی در سرور ها باعث جذابیت بیشتر اون میشه. پس باید 100 پلیر اول این اجازه رو به باقی پلیرها بدند که این بازی رو تجربه کنند. نه اینکه بعد از 12 ساعت از ثبت نام ببینند صفر شدند و حاصل دسترنج 12 ساعتشون تو یه ساعت نبودن هیچ شده و عطای بازی رو به لقاش ببخشند.
    هرچی پلیر بیشتر در سرور باشه و رقابت کنه بازی برای پلیر قوی تر هم جذاب تر میشه.
    بهرحال سرور هفته بعد 500 با سرعت حرکت 500 خواهد بود اما این نوع سرور (500 استراتژیک) در آینده باز هم اجرا خواهد شد.

خب این چه کاریه از اول نظر سنجی میزاشتید که یه هفتمو الکی هدر نره
    باید وایسیم تا هفته بعد که 500 ران شه
    1000 هم که بخای بری باید 3.4 کی گلد باخودت ببری

9. تشکر YAS1717, IMP تشکر نمود
    مدیریت

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 54 پست

نظرسنجی گذاشتیم تا ببینید که همه با شما موافق نیستند. و شاید اگه خود شما و موافقان شما هم این سرور رو تست کنید طرفدار اون خواهید شد.
    شما چطور می خواهید در مورد چیزی که امتحانش نکردید نظر بدید؟ قطعا نظر تعداد زیادی از کاربران در پایان سرور نسبت به الان متفاوت خواهد شد.

11. تشکر operator تشکر نمود
    پسندیدن operator پسندید
    نپسندیدن YAS1717, IMP نپسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

سلام
    ای کاش قبل از شروع سرور نظرسنجی میگذاشتین

13. تشکر YAS1717 تشکر نمود
    پسندیدن YAS1717 پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

با سلام. سرور پونصد این هفته که شده بود همون سرور اسپید پنجاه یا صد بود در واقع. خو چرا اسمشو پونصد گذاشتید؟ من که حذف اکانت زدم. اگه میگید برا بعضیا که از سرعت پایینتر لشکریان و منابع و.... خوششو میاد خو پونصد چرا میان؟ برن همون سرورای سرعت پایینتر. تو این سایع این همه سرورای اسپید پایین هست. کلا سرعت بالا همین پونصد و هزار بود که پونصدش اینجوری خراب شد این هفته. من نمیدونم چرا این سرور پونصد شده موش آزمایشگاهی؟!!! هرچیرو بخوان تست کنن اول رو این تست میکنن؟!!!
    این سرورای سرعت بالا برا بازیکناییه که میخوان سریع دهکده یا دهکده هاشونو ارتقا بدن برسن به جنگشون. با این سرعتی که این هفته داشت حتی برا تک دهکده دو روز باید فقط وقت میذاشتی که ارتقا بدی!!! بعدش تایم سرور دست نخورده باقی مونده بود که این از اونم عجیبتر بود. البته یه چیزی هست فک کنم. برا بازیکنایی که عادت به سرعت بالا داشتن وقتی این سرور اومدن یا مثل من حذف اکانت زدن یا مجبور شدن کلی گلد مصرف کنن برا ساخت سریع!!!! یکیو همون اول سرور دیدم که همین کارو کرده بود. بقیه هنوز جمعیتشو به صد نرسیده بود جمعیت این آقا از پونصد رد کرد. البته همونجا استپ خورد. فک کنم ته گلدش در اومد.
    به هر حال هر بازیکنی طبق نوع بازی. وقتی که میتونی رو بازی بذاره و مسائل دیگه یه نوع سرورو انتخاب میکنه. شما اومدید با این کارتون یه سرور اسپید بالارو با بازیکنای اختصاصی خودش عملا به یه سرور اسپید پایین تبدیل کردید. بهتر بود به جای این کار یه سرور دیگه با همین شرایطی که مد نظرتون بود افتتاح میکردید . نه اینکه این سرورو خراب کنید.

15. تشکر YAS1717, Fk30t, IMP تشکر نمود
    پسندیدن YAS1717, Fk30t, IMP پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط morteza2001 نمایش پست ها
    با سلام. سرور پونصد این هفته که شده بود همون سرور اسپید پنجاه یا صد بود در واقع. خو چرا اسمشو پونصد گذاشتید؟ من که حذف اکانت زدم. اگه میگید برا بعضیا که از سرعت پایینتر لشکریان و منابع و.... خوششو میاد خو پونصد چرا میان؟ برن همون سرورای سرعت پایینتر. تو این سایع این همه سرورای اسپید پایین هست. کلا سرعت بالا همین پونصد و هزار بود که پونصدش اینجوری خراب شد این هفته. من نمیدونم چرا این سرور پونصد شده موش آزمایشگاهی؟!!! هرچیرو بخوان تست کنن اول رو این تست میکنن؟!!!
    این سرورای سرعت بالا برا بازیکناییه که میخوان سریع دهکده یا دهکده هاشونو ارتقا بدن برسن به جنگشون. با این سرعتی که این هفته داشت حتی برا تک دهکده دو روز باید فقط وقت میذاشتی که ارتقا بدی!!! بعدش تایم سرور دست نخورده باقی مونده بود که این از اونم عجیبتر بود. البته یه چیزی هست فک کنم. برا بازیکنایی که عادت به سرعت بالا داشتن وقتی این سرور اومدن یا مثل من حذف اکانت زدن یا مجبور شدن کلی گلد مصرف کنن برا ساخت سریع!!!! یکیو همون اول سرور دیدم که همین کارو کرده بود. بقیه هنوز جمعیتشو به صد نرسیده بود جمعیت این آقا از پونصد رد کرد. البته همونجا استپ خورد. فک کنم ته گلدش در اومد.
    به هر حال هر بازیکنی طبق نوع بازی. وقتی که میتونی رو بازی بذاره و مسائل دیگه یه نوع سرورو انتخاب میکنه. شما اومدید با این کارتون یه سرور اسپید بالارو با بازیکنای اختصاصی خودش عملا به یه سرور اسپید پایین تبدیل کردید. بهتر بود به جای این کار یه سرور دیگه با همین شرایطی که مد نظرتون بود افتتاح میکردید . نه اینکه این سرورو خراب کنید.
    دقیقا همینه مرتضی جان
    همه خودشونو با اسپید 500 وقف داده بودن ولی متاسفانه اسپید شده بود 50 یا 100
    اسمشم گذاشتن استرا تژیک
    انگار مثلن جنگ ناپلئونه که استراتژی بخاد
    ما اومدیم تفریح کنیم نیومدیم که استراتژیست شیم که
    حالا ببینیم برا 1000 چیکار کردن
    الان یهو کل قانونارو تغیر میدن (مثلا میگن به جای عمارت دانش باید مدرسه بسازی:دی)

17. تشکر YAS1717, Fk30t, IMP, NOT AGAIN تشکر نمود
    پسندیدن YAS1717, Fk30t, IMP پسندید
    نپسندیدن NOT AGAIN نپسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط Amir Biskoit نمایش پست ها
    دقیقا همینه مرتضی جان
    همه خودشونو با اسپید 500 وقف داده بودن ولی متاسفانه اسپید شده بود 50 یا 100
    اسمشم گذاشتن استرا تژیک
    انگار مثلن جنگ ناپلئونه که استراتژی بخاد
    ما اومدیم تفریح کنیم نیومدیم که استراتژیست شیم که
    حالا ببینیم برا 1000 چیکار کردن
    الان یهو کل قانونارو تغیر میدن (مثلا میگن به جای عمارت دانش باید مدرسه بسازی:دی)
    گل گفتی داش امیر.
    الان با اینکه پونزده ساعت از شروع سرور گذشته ثبت نامیش پونصد و خورده ای شده که من مطمئنم نصف بیشترشون ول کردن رفتن وقتی دیدن این افتضاحو. البته شاید بازیکنای عاشق سرعت پایین خبر شن بریزن تو پونصد و پرش کنن. دی.
    ما که ولش کردیم. تا فردا بریم هزار. البته اگه برا اونجا هم از این خوابا ندیده باشن! گرچه هزارو هم داداش آرش و تیمش اختصاصیش کردن برا خودشون. ولی باز حال میده. هزار قبلی که خوب دیوار کردم. حدود ده میل همرو.

19. تشکر YAS1717, IMP تشکر نمود
صفحه 3 از 7 نخستنخست 12345 ... آخرینآخرین