نمایش نتایج: از شماره 1 تا 9 , از مجموع 9

موضوع: راهنمایی در انتخاب نژاد

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

Question راهنمایی در انتخاب نژاد

سلام
    من تا حالا یک سرور دژکوب بازی کردم تو این سایت و قبلش دژکوب بازی نکرده بودم.
    اولن سرورم سرور f100 بود. قبلا بازی های شبیه این رو انجام دادم و در کل بلدم بازی رو.تو اون سرور هم 8 تا مدال غارت گرفتم 2 تا مدال هجوم.در کل میدونم نحوه کلی بازی کردن رو.
    نژادم رومن بود اون سرور که اول بازی یکم به مشکل خوردم باهاش.توتن هم یه سرور چند ساعت بازی کردم دیدم اصلا نمیتونم.گول هم نمیدونم باید باهاش چجوری غارت کنم.
    دوستانی که خیلی وقته بازی میکنن و بلدن چجوری با هر نژاد بازی کنن اگه میشه یکم کمکم کنن که بدونم با هر نژاد دقیقا باید چیکار کنم تا موفق بشم.
    ممنون

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

سلام
    بهرین نژاد برای بازی کردن از صفر گول هست چون کاملا دفاعی ولی شمایک سرور بازی کردی برو سراغ توتن گرزی بکش بیرون هی غارت بزن تا جون بگیره اکانتت بعدش یک 15کراپ بگیر به عنوان کپ بکشش بالا سریع اگه بتونی 15کراپ نزدیک ده اولت بگیری همون ده نان کپ کن وسربازخونه بزرگ واصطبل بزرگ بزن ونگذار بخوابه همرگرزی بیرون بکش درصورتی که غارت می زنی درصورتی که مشکل گندم داری تبری بزن برای بازی با رومن باید اول بالژیون غارت بزنی ولی سریع بری سراغ شوالیه رومن که واقعا عالیه بتونی باهاش کارکنی سرور زیرپاهاته البته بگم هیچی رعد نمی شه هااا ولی گول مکافات داره :d

3. تشکر operator تشکر نمود
    پسندیدن operator پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

توتن من مشکل اصلیم باهاش دفاعش هست.چون اول بازی هم گرزی باید زد و من کسی رو ندارم که دف برام بسازه بخاطر همون بقیه راحت میزننم.وگرنه من چون یجورایی غارتگرم توتن رو هر غارتگری ترجیح میده فقط مشکل اصلی من تو دفاع کردنه.اون رو نمیدونم چیکار کنم مخصوصا اول بازی.
    رومن هم یه سرور بازی کردم باهاش ولی به هر حال اولین بارم بود زیاد نمیدونستم باید چیکار کنم.دهکده اولم لژیون شوالیه ساختم.ولی دهکده های دیگه نمیدونستم چیکار کنم.مشکل گندم فکر نکنم داشته باشم.رعد هم غارتگر خوبیه البته خودم با گول کار نکردم ولی بعضی مقه تاپ تن سرورا رو میبینم اکثر اوقات یه دونه گول هم نیست.حالا نمیدونم چیکار باید بکنم باهاش.
    یکبار تفریحی توتن برداشتم سکه هم نزده بودم حتی همون دور اول مدال دهی رفتم تو تاپ غارت ولی چون گرزی زده بودم بعدش فارم شدم خیلی راحت اصلا هیچ کاری نتونستم بکنم.
    ممنون از راهنماییتون.
    بعد یه سوال دیگه.به طور فرض اگه رومن برداشتم تو چه دهکده های لژیون شوالیه بسازم تو کدوم شمشیر سزار تو کدوم محافظ.چون این مشکل برام پیش اومد نمیدونستم کی باید چه نیرویی بزنم.بعد هم سوال دیگه داشتم چند تا دهکده بزنم که بتونم کنترل کنم همشونو؟
    ممنون
    ID GARENA : 153170446

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

داداش هر چند تا حالا ۱سرور رو هم با رومن بازی نکردم و فقط توتن بازم اما به نظر من
    با رومن هر چی ده بیشتر بزنی و بکششیشون بالا بهتره اما بستگی به روش بازیت داره
    اگه بخوای غارت کنی که خدایش شنیدم سخته با رومن تاپ غارت رفتن میتونی دهکده های دیگه رو مسیر بزنی به ده همرت و همرت
    باید چیز مشخصی باشه یعنی سزار باشه یا شوالیه و یا شمشیر زن باشه یا لژیون که بهترین نوع همر برا رومن شمشیر زن و سزاره
    اما برا تامین کردن منابعش میتونی منابع رو از فیدرات یا همون ده هات بگیری که راحت اینجوری همرت نمیخوابه
    برای دف هم باید تکلیف خودتو روشن کنی ک همر میخوای بکشی یا همر شیلد یا همون دف
    اگه بخوای دف بکشی ک محافظ و سزار بهترین دف هست ک خدایش بهترین مدافع سزار هست
    کلا باید بدونی که از اکانتت دف میکشی یا همر
    اما خوبیه توتن اینه که ده زیاد میزنی میتونی و از دهات مسیر میزنی به یه نون کپ و اونجا رو شارژ میکنی براد دف
    و همرتم میتونی از غارت شارژ کنی

والا این نظر منه و تجربم تو این چند ساله
    با تشکر
    Ahmad RoBeR

6. تشکر operator تشکر نمود
    پسندیدن operator پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط operator نمایش پست ها
    سلام
    من تا حالا یک سرور دژکوب بازی کردم تو این سایت و قبلش دژکوب بازی نکرده بودم.
    اولن سرورم سرور f100 بود. قبلا بازی های شبیه این رو انجام دادم و در کل بلدم بازی رو.تو اون سرور هم 8 تا مدال غارت گرفتم 2 تا مدال هجوم.در کل میدونم نحوه کلی بازی کردن رو.
    نژادم رومن بود اون سرور که اول بازی یکم به مشکل خوردم باهاش.توتن هم یه سرور چند ساعت بازی کردم دیدم اصلا نمیتونم.گول هم نمیدونم باید باهاش چجوری غارت کنم.
    دوستانی که خیلی وقته بازی میکنن و بلدن چجوری با هر نژاد بازی کنن اگه میشه یکم کمکم کنن که بدونم با هر نژاد دقیقا باید چیکار کنم تا موفق بشم.
    ممنون

به نطره من سرور با سرعت پایین شروع کن بهتر یاد میگیری همه این دوستانم که الان بزرگایه دژکوب هستن با سرعت پایین بازی رو شروع کردنو یاد گرفتن

8. تشکر operator تشکر نمود

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط RobeR نمایش پست ها
    داداش هر چند تا حالا ۱سرور رو هم با رومن بازی نکردم و فقط توتن بازم اما به نظر من
    با رومن هر چی ده بیشتر بزنی و بکششیشون بالا بهتره اما بستگی به روش بازیت داره
    اگه بخوای غارت کنی که خدایش شنیدم سخته با رومن تاپ غارت رفتن میتونی دهکده های دیگه رو مسیر بزنی به ده همرت و همرت
    باید چیز مشخصی باشه یعنی سزار باشه یا شوالیه و یا شمشیر زن باشه یا لژیون که بهترین نوع همر برا رومن شمشیر زن و سزاره
    اما برا تامین کردن منابعش میتونی منابع رو از فیدرات یا همون ده هات بگیری که راحت اینجوری همرت نمیخوابه
    برای دف هم باید تکلیف خودتو روشن کنی ک همر میخوای بکشی یا همر شیلد یا همون دف
    اگه بخوای دف بکشی ک محافظ و سزار بهترین دف هست ک خدایش بهترین مدافع سزار هست
    کلا باید بدونی که از اکانتت دف میکشی یا همر
    اما خوبیه توتن اینه که ده زیاد میزنی میتونی و از دهات مسیر میزنی به یه نون کپ و اونجا رو شارژ میکنی براد دف
    و همرتم میتونی از غارت شارژ کنی

والا این نظر منه و تجربم تو این چند ساله
    با تشکر
    ممنون از کمکتون
    خب من کلا بازیکن هجومی ای هست و تا جایی که بتونم غارت میکنم و همر میسازم.اما دف هم به هر حال باید بسازم.
    چون کسی رو ندارم که از نظر دف تامینم کنه.اگه فقط همر بسازم که احتمالش زیاده بزننم چون دف ندارم.اگه هم فقط دف بسازم که دیگه نمیتونم اونجوری که میخوام غارت کنم.مشکل اصلیم هم همینه.هرکاری میکنم یا از نظر دف کم دارم از از نظر همر.هیچ وقت اونجوری که میخوام نمیشه.
    ID GARENA : 153170446

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

داداش اول باید بگم که بازی با رومن نسبت به بقیه نژاد ها سختر هست چون
    اول بازی که منابع تولید نیرو خیلی مهمه رومن بیشترین منابع رو مصرف میکنه و آخر بازی هم که گندوم خور مهمه رومن بیشترین گندوم خور رو داره که البته با چن تا پونزده کراپی این موضوع رو میشه حل کرد یکی دیگه هم تولید نیرو با ررومن نسبت به توتن و گول خیلی کند تر انجام میشه درمورد ده ها هم بهتره رو دو تا بیشتر همر نزنی و از بقیه دف بکشی تعدادش هم به خودت بستگی داره که در روز چقد تایم میزاری و تا چقد میتونی به همه ده هات رسیدگی کنی
    اما در مورد نژاد توتن معمولا اکثر پلیر های حرفه ای توتن ور میدارن چون همرش آسون بالا میاد و منابش اسون تامین میشه تایم کمی هم میخواد واسه دف هم که دو تا از بهترین دف هارو داره مث نیزه دار که دفاش برابر سواره خیلی خوبه و دلاور که واسه کشتن پیاده ها تربیت میشه در ضمن حمل منابش هم از همه سرباز ها تو دژکوب بیشتره
    بازی با گول هم سختیش واسه غارتگر ها اول بازیه چون سرباز اصلی این ژاد یعنی سرباز پیادی خیلی حمل منابع پایینی داره ولی اگه بتونی رعد تولید کنی غارت باش خیلی آسون میشه
    در کل انتخاب نپاد به خودت بستگی داره و چطور دوس داری بازی کنی بهتره اول سعی کنی با توتن یا گول بازی کنی
    ناخــــدایی که از طـوفان بترسـه
    سرنوشــــتی به جز غــــــــرق شدن نــــداره

11. تشکر operator تشکر نمود
    پسندیدن operator پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط operator نمایش پست ها
    ممنون از کمکتون
    خب من کلا بازیکن هجومی ای هست و تا جایی که بتونم غارت میکنم و همر میسازم.اما دف هم به هر حال باید بسازم.
    چون کسی رو ندارم که از نظر دف تامینم کنه.اگه فقط همر بسازم که احتمالش زیاده بزننم چون دف ندارم.اگه هم فقط دف بسازم که دیگه نمیتونم اونجوری که میخوام غارت کنم.مشکل اصلیم هم همینه.هرکاری میکنم یا از نظر دف کم دارم از از نظر همر.هیچ وقت اونجوری که میخوام نمیشه.
    شما نژاد توتن بردار باهمرت غارت بزن ووقتی فیدرهایت کشیدی بالا توش دفاع بزن یعنی منابع همرت باید ازغارت تامین کنی ومنابع فیدرهایت راباهاش دف بزن توس 3ایکس راحت می تونی بااین روش 1میل دف بزنی بایک همرشاخ

13. تشکر operator تشکر نمود
    پسندیدن operator پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط Yo_Yo نمایش پست ها
    به نطره من سرور با سرعت پایین شروع کن بهتر یاد میگیری همه این دوستانم که الان بزرگایه دژکوب هستن با سرعت پایین بازی رو شروع کردنو یاد گرفتن
    داداش این هم بستگی به خود پلیر داره بعضی ها هم هستن که سرعت پایین به نظرشون بازی خیلی کند میاد و دلشون رو میزنه به نظرم با همون سرور استراتژیک شروع کنی بهتره
    ناخــــدایی که از طـوفان بترسـه
    سرنوشــــتی به جز غــــــــرق شدن نــــداره

15. پسندیدن operator پسندید