نقل قول نوشته اصلی توسط M3nTaL نمایش پست ها
امید جان یه حساب کتاب ساده واسه شما کردم
در کمترین حالت این دوستان حداقل دارن ۳۰ تا کپ رید میرن
شما مولتی هانترت رو مجاب کن که رید کسایی که تاپ رید هستن رو بررسی کنن فقط .
نیازی به آنتی بات بهتر و این داستان ها نیست
الان ورژن دات کامش جطوری داره مقابله میکنه با این داستان ؟
جز اینکه قوانین سفت و سختی داره و مولتی هانتر های فعالی داره
در بهترین حالت شما ۲ تا مولتی هانتر دارید .
خیلی بعید به نظر میرسه که اصلا شما دلتون بخواد با مولتی بازی مقابله کنین . غارت توافقی یا هر اسم دیگه ایی که میخوایید روش بزارید . این درست نیست که توی سرور نرمال هفته ۵ سرور این حجم از غارت رو ببینیم توی تاپ رید .
به دلیل کمبود پلیر و ساخت دف میشه مولتی داشتن رو توجیه کرد . اما از هفته های اول رید مولتی دیگه خیلی زشته
ببینین الان من یه پلیر بدون تیم . بدون مولتی و .... در بهترین حالت دارم نزدیک ۲ میل رید میرم در هفته . تفاوت ساخت نیرو میدونین چقدر میشه ؟
همر هایی که توی این دژکوب ساخته میشه مشابه نداره . هرچند سایت اسپیدترا هم دست کمی توی این موضوع نداره و باتوجه به نژاد مصری که اونا دارن مولتی سازی اونا به صورت صنعتی شده دیگه و غارت ها ملیاردی میشه .
شدیدا پیشنهاد میکنم برید به سمت ورژن اصلی و دات کام . جدید ترین نسخه با همون قوانین . با تعداد مولتی هانتر مناسب . شاید اولش یه خورده درآمد شما کم بشه . اما کیفیتتون خوب باشه پلیرتون برمیگرده
فقط یک سرور عربستان نزدیک ۱۰۰ ایرانی بودیم که دوستان گلد هم میخریدن با اون قیمت بالا . میتونین نبود ورژن اصلی رو در ایران شما جبران کنین .
دقیقا چند سال پیش همینکارو کردیم و یه پلیر مدعی اومد مارو به سخره گرفت و با کلی توهین گفت که ما بازی بلد نیستیم!
بعد ما تصمیم گرفتیم که تمام بررسی ها رو سیستمی کنیم که درگیر این تهمت ها نشیم.
بحث مقابله مولتی اکانتی یه بحث قدیمی هست که چندین بار تو انجمن بررسی شده که درنهایت دو کار میشه کرد :
یک برخورد شدید با مولتی اکانتی که همینطور که الان شما شاکی هستی و گذاشتی روی حذف باعث گلایه اکانت هایی که باهشون برخورد شده میشه و اونا میذارن روی حذف پس عملا ما عملی انجام دادیم که فقط نارضایتی رو از عده ای منتقل کردیم به عده دیگه. شاید بگید عوضش بازی جذاب تر میشه. حالا باز بحث این پیش میاد که اصلا مگه میشه جلوی مولتی اکانتی رو گرفت. همونطور که گفتم ما در گذشته با از روی غارت اکانت ها رو پانیش میزدیم که مشخص شد کار درستی نیست چون اصلا اگه اکانت ها پلیر داشته باشند اینکار تخلف نیست حتی از مولتی هانتر دات کام هم پرسیدیم. اگه یه زحمت بکشید و انجمن رو سرچ بزنید تمسخر اون بازیکن و صحبت های رد و بدل شده هنوز هست. و از طرفی اگه قراره عده ای بالاخره ناراحت باشند و در نهایت هم نشه جلوی مولتی بازی رو گرفت تصمیم عاقلانه اینه که ما انرژی خودمون رو صرف برخورد نکنیم و خودمون با اقداممون باعث نارضایتی نشیم.
روش دوم هم اینه که مولتی اکانتی سیستمی باشه و هر تیمی هر کاری که تیم متخلفش به نظرش میکنه انجام بده یعنی اگه اونا 30 تا کپ رید میرن شما 40 تا برو
فقط ما باید جلوی بات رو بگیریم تا همه اکانت ها بتونن هرکاری که تیم های دیگه میکنن انجام بدن و منوط به استفاده از بات نباشه.