نقل قول نوشته اصلی توسط Assasin نمایش پست ها
امید جان این چیه واقعا چرا ما رو ********* فرض میکنی؟؟؟؟
سرور 3 ایسک سال 2015 چه ربطی به نرمال داره؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
برادر من چرا داره برا فرار از نحوه مدیریت سرور خودتو به در و دیوار میزنی که یه بهانه جور کنی طبق نظر پلیر بوده این چیزا توجیه با بچه 5 ساله طرف نیستی که

مگه ما گفتیم تخفیف گلدو حذف نکن
سرور خودته اصلا 10 برابر کن کسی دوست داشته باشه بازی میکنه نداشته باه بازی نمیکنه
ما میگیم چرا خودسر وسط سرور دست کاری میکنی اینو تغییرات برا اول سروره نه وسط سرور که دست پلیر رو بزاری تو حنا
گلد رو وسط سرور تغییر نمیدن این کار واقعا از نظر اخلاق حرفه ای مدیریت یه سایت بازی به دوره
هیچ کس راضی نبوده از کارت رضایت نباشه خیر و برکت نداره اینو که دیگه اعتقاد داری؟؟

بابت دف ناتار این حرکت فول بوده چرا مدام ریپلی میکنی که کارت درست بوده
گردن کلفت ترین همرای سرور کلین نمیکنه کلین هم کنن دیگه به درد نمیخوره با مستندات میگم لازم باشه اپلود میکنم
54000 تا فقط فیل؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ بعد میای میگی حذف برا فرار از شکست بوده ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ 7 تا سرور نرمال برد پیاپی داریم فرار از چی ؟
اصلا آقا ما باخیتم خوبه این توجیه میکنه کارتون رو؟
یه نظر سنجی نذاشتی برا تغییر به این بزرگی بعد حرف از احترام به نظر و حرف و پلیر میزنید
ما وسط سرور تغییری ندادیم. از سرور های قبل این تغییر ایجاد شده اونم به درخواست کاربر بوده به من چه ارتباطی داره که بیام دف کتیبه رو زیاد کنم.