نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 120

موضوع: Z1

Hybrid View

مدیریت

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 54 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط scor نمایش پست ها
    امید جان کتیبه برداشته شد بعد از چند روز؟
    من شنیدم یونیک معماریو هفته اول کسی برنداشت!
    بقول ادمین شما مهم ترین کتیبه سرور.
    شما همرای زمان کتیبرو دربیارید یدونه اکانت خودم
    اگه از ۴ تا همر رومن خودم تو سرور یدونه بود قبول میکنم حرف شمارو.
    اکانت رومن از هفته دوم تا جایی که بودیم با اختلاف وحشتناک اول بودیم با اینکه داشتم چندتا اکانت تو سایدو پوش میدادم
    چون منابع بکارم نمیومد.
    شما رید اتحادارو قبل کتیبه چک کن
    من ن دستم خالی بود ن چیزی
    ولی بوالله بازی برامن جذاب نبود
    اون همرای ۳ چیفه تک دهی ک برنامه ریزی شده بود یدونه کتیبه کلین کنن بعد بیاد تو پلن قراره کامل دیوار شه.
    شما فکر نکن ما دیوار شدیم
    کلا برای ۳ تا کتیبه لانچ شد که آمارش درومد بقیش لانچ نشد رو اکانت موند.
    این سرور بیشتر از هر سرور نرمالی ن تنها من بلکه بچه ها وقت گذاشته بودن
    در این حد که قهرمانای اکانتایی که قرار بود کتیبه خالی کنن لول آپ بودن که هیچ سروری اینجور نبوده.
    ما حقیقا دلمون سوخت زحمت چندماهمونو بذاریم ۴۰-۵۰کی فیل بکشیم.
    ما برای پوینت بازی نمیکردیم
    واندر این سرورم ۱۰۰ میشه،مدالای این سرورم گرفته میشه که من جز زشت ترین مدالای پروفایل میدونم.
    درکل ادعایی نیست ولی ما که فقط نرمالو استارت میزدیم ترس از چیزی نبود
    نرمالو خونه خودمون میدونستیم ولی ن با این اتفاقات
    جالب اینجاست شما ک میگی ترسیدی
    اگه رقیب من امیر بود اونم با من حذف کرد.
    زحمتای مارو با این حرفا پایمال نکن
    شما جاسوسی میزدی با رقیبت هم که میگی حذف کرده جاسوسی میزد چهارتا ساید اجماع می کردید می گفتید دف زیاده به لول ما نمی خوره کمش کن ما هم که باگمون حرف گوش کنیه دیگه دف رو کم میکردیم. ولی وقتی 15 تا کتیبه برداشته شده که نمی تونم کاری کنم دف کتیبه رو دست بزنم میشه دخالت در سرور.
    شما همر ها رو که نمی خواستی ترشی بندازی برادر این بازی هم بازی ادعاس شما میومدی کتیبه بر میداشتی اینجا ادعا میکردی که با دف غیرمتعارف سرور شما کتیبه برداشتی میشد افتخارت تو دژکوب. ما هم به احترام شما کلاهمون رو از سر بر میداشتیم.
    هر سرور هم میرفتی می گفتی ما تو دژکوب از 50k فیل کتیبه برداشتیم میشد امضای کارت. حالا امضای کارت چیه؟ حذف اکانت؟
    همین دف رو اگه تو دات کام میدیدید می گفتید چه انتخاب عاقلانه ای که دف کتیبه رو زیاد گذاشتن بازی جذاب بشه. ما اینکارو بکنیم میشه نا مدیریتی.
    کجای دنیا تو یه رقابت که سرتا پاش ادعا کردن و افتخارش به کارای سخته میان به خاطر شرایط سخت اعتراض میکنند اونم با قیافه حق به جانب؟ این دیگه چه جور افتخار آفرینیه. شرایط رو آسون کنید من می خوام افتخار بیافرینم. فشار نیاد بهتون....
    چهارتا ساید میومد کتیبه ها رو کلین میکرد، ریست میشد بازی دیگه حالا اونی که بازیش بهتره تیم بهتری داره دستش جلو بود برنده سرور میشد. این بهتر ازینه که هر پلیری بتونه کتیبه برداره شما اگه حرفه ای هستی باید معترض باشی اگه همه بتونن کتیبه بردارند! اما چون کتیبه کلین کردن سختته و معترض میشی لولت چیه؟ دوست داری من در موردت چی فکر کنم؟ افتخارت چیه تو این بازی؟ مگه این بازی چیزی غیر از افتخار و ادعا هست اصلا؟ افتخارت اینه که لات کوچه خلوتی؟
    حالا فهمیدی چرا میگم اینایی که حذف کردن ترسو هستند یا بیشتر توضیح بدم؟ کوچه رو خلوت کنید می خوام لات بازی دربیارم؟
    گاف دادید بدم گاف دادید. فکر می کردید این مسخره بازی تهش چی میشه؟ سو مدیریت؟ اگه شل باشه همه چی میشه مدیریت اگه سفت و سخت باشه میشه سو مدیریت. اصلا من هرکی این سرور 100 کنه عمارت دانش رو یه مدال شجاعت رو پروفایلش بهش میدم اختصاصی و یونیک. دمش گرم هرکی هست خیلی مرده چون با دیدن 50k فیل خودشو خیس نکرده، حذف اکانت کنه.
    ویرایش توسط Omid : 03-18-2024 در ساعت 02:17 AM دلیل: دژکوب جای ترسو ها نیست