صفحه 5 از 12 نخستنخست ... 34567 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 41 تا 50 , از مجموع 114

موضوع: Z1

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

یک جمع بندی من بکنم با اجازه همه
    چیزی که شاهدش بودیم اینه که بعد از بحث های انجام شده راجب مولتی اکانت ،پوش، بات و آنتی بات
    روز به روز بیشتر داریم با اخطار آنتی بات بیشتری روی اکانتامون مواجه میشیم. این رو هم میدونیم که امید عزیز یکی دوبار همه رو به صبر دعوت کرده و گفته یه راه حلی رو داره تست میکنه
    ولی حداقل پلیر ها بجز یه مقدار برطرف شده قضیه حراجی ،هیچ پیشرفت دیگه ای فکر نمیکنم دیده باشن
    اگر مشکل های سرور تا زمان بعد از کتیبه ها برطرف نشه به نظرم دیگه لطفی نداره
    بنابراین یه پیگیری و پاسخ دقیق رو انتظار داریم.
    I,m always BLACKHAND

2. تشکر .SpaRtaN., Omid تشکر نمود
    پسندیدن .SpaRtaN. پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

سلام سلام
    حدود یک ساعته که در کمال آرامش دارم آنتی بات حل میکنم و همچنان یکی پس از دیگری داره میاد
    به نظرم اسم بازی رو عوض کنین و بزارید آنتی بات
    خوب عزیز دل کدوم باتی میاد یه ساعت واسه شما آنتی بات حل میکنه
    رسما نمیخوایید بازی کنیم دارین اذیت میکنین ها

- - - Updated - - -

چرا قبول نمیکنین که این سیستم آنتی بات شما خیلی مسخره است
    هیچ منطقی نداره و همینطور الکی داره میاد
    اکانتی که در طول روز ۲ بار لاگین داره دیگه مشخصه که بات نداره روش
    همیشه هم با یه آی پی و در زمان های مشخص لاگین میشه . واقعا دیگه اعصابی واسه بازی نمیزارید .
    مقصر هم شما نیستید . ما هستیم که میایم و هزینه میکنیم به امید اینکه مشکلات رو میخوایید برطرف کنین . اما اصلا چیزی براتون مهم نیست . حتی یه مولتی هانتر ندارید که همیشه پاسخگو باشه .

4. تشکر scor, Omid, SALT تشکر نمود
    پسندیدن scor, SALT پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 1 پست

سلامو عرض ادب خدمت تمام عزیزانی که داریم کنار هم وقت میذاریم
    مثه اینکه صدای ما به گوش آقا امید نمیرسه و مارو با ینفر به عنوان مدیر که اصن توان صحبت نداره تنها گذاشته.
    چند باری ناراحتیشو رو ما خالی کرد که ما گذشتیم ولی
    دیروز با اکانت اصلیم پیام دادم که بات نمیذاره تعدیل بزنم دارم لاست میدم پیگیری کنید ،با کمال پرروئی و بی ادبی میگه باتتو خاموش کن .
    هزینه اصن مهم نیست ولی ما داریم اینجا وقت میذاریم ، اونقدری بی ارزش نیست که یه بچه بیاد اینجور بهم جواب بده، یعنی هر چی مدیرای سرور قبل خوب بودن ایشون نهایتشه ، ایندفعرو بخاطر احترامی که اینهمه سال حفظ شده سکوت کردم جواب ندادم ولی دفعه بعد حتما چیزی میگم که لیاقتشه اونوقت دوست دارم مشکلی ایجاد کنه.
    احترام یچی متقابله ، این از بحث مدیریت.
    با هر جور بات داریم کنار میاییم ولی این مورد اخر واقعا راهی نداره که حتی بتونیم تعدیل بزنیم.
    دوماه گذشته از سرور نمیشه یه پلن رفت از ۲ تا اکانت ساید که بن نشن
    اکانتای پاپ ۲ که پلیر ندارنو حذف کنید که حتی بعدا هم فکر استفاده از بات نباشه
    اجازه بدید یکمم ما بازی کنیم
    روزی ۱۰ مین بازی میکنیم ۳ ساعت داریم ثابت میکنیم که بات نیستیم.

6. تشکر M3nTaL, .SpaRtaN., GOD OF TERA, SALT تشکر نمود
    مدیریت

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 54 پست

با عرض شرمندی به خاطر مشکلات آنتی بات. متاسفانه ما هر آپدیتی میدیم آنتی بات هم بروز میشه و ما رو دوباره دچار چالش میکنه. که این چالش شامل یه سری باگ هم میشه که کاربران رو ناراحت میکنه. بهرحال از صبر شما متشکریم و امیدواریم که مشکلات هرچه زودتر حل بشه. کاربرانی که از بات استفاده نمی کنند و اعتراض دارند به آنتی بات به مولتی هانتر پیام بدن تا اکانتشون از محدودیت در بیاد. من هم پیگیر هستم ان شاالله اکانت ها سریع رفع محدودیت بشن.

8. تشکر SALT, Vikings تشکر نمود
    پسندیدن SALT پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط Omid نمایش پست ها
    با عرض شرمندی به خاطر مشکلات آنتی بات. متاسفانه ما هر آپدیتی میدیم آنتی بات هم بروز میشه و ما رو دوباره دچار چالش میکنه. که این چالش شامل یه سری باگ هم میشه که کاربران رو ناراحت میکنه. بهرحال از صبر شما متشکریم و امیدواریم که مشکلات هرچه زودتر حل بشه. کاربرانی که از بات استفاده نمی کنند و اعتراض دارند به آنتی بات به مولتی هانتر پیام بدن تا اکانتشون از محدودیت در بیاد. من هم پیگیر هستم ان شاالله اکانت ها سریع رفع محدودیت بشن.
    سلام
    امید جان وقتی مولتی هانتر شما دیر پاسخ میدن این پیام دادن ما چه فایده ایی داره
    عزیزم شما سیستم لاگین رو درست کنی . کلا بات نمیتونه حتی لاگین کنه چه برسه که بخواد کاری انجام بده
    اصلا هر روز لاگین رو به یه شکلی بزار . همه صفحه ها بغییر از صفحه فارم لیست رو هم مدت زمان سیشن لاگینش رو کم کن . اگر کاربر کلیک کرد و رفت جایی دوباره از اول سیشن بهش بده اگر نه لاگ اوت میشه . اینطوری اگر بات هم باشه تند تند و بیخود و بیجهت کلیک میکنه و میفهمی باته دیگه
    سیستم لاگین شما چندین ساله همینه . خوب مشخصه که بات الان دیگه خیلی راحت میتونه لاگین کنه .
    شما بجای این سیستم بیا سوال رندوم به صورت عکس بپرس . مثلا ۴ تا شکل بزار و بپرس چند تاس . یا بپرس پایتخت ایران کجاست و ....
    سوال های رندوم و زیاد و به صورت متن داخل عکس .
    اونم با فونت های بد ایرانی . ببین اصلا بات دیگه میتونه لاگین کنه یا نه .

10. تشکر SALT تشکر نمود
    پسندیدن SALT پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط Omid نمایش پست ها
    این که از صبر ما متشکر هستید خوبه ولی سه چهار هفته پیش معقول بود
    الان نیست.
    لطفا یه تاریخ دقیق یا یک جواب دقیق بدید.
    یعنی حتی در بدترین حالت به نظرم بگید به همین صورت می مونه و نمیتونیم برطرفش کنیم خیلی محترمانه تره
    I,m always BLACKHAND

12. تشکر scor, GOD OF TERA, Omid تشکر نمود
    پسندیدن scor پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

سلام و خسته نباشید ،
    طبق گفته شما امید جان بند سوم متن کانال تلگرام گفته شده مولتی اکانت به صورت دستی و سلیقه مولتی هانتر دخیل نیست که متاسفانه دیدیم مولتی هانتر گرامی سرور z1 علاوه بر اینکه با بی احترامی به بسیاری از نامه ها پاسخ دادن حتی برخی رو بی پاسخ گذاشتن یا متون از پیش اماده ارسال کردن ، پس از تلاش های شما برای جلوگیری از بات ها که قابل ستایش هست و ممنونیم که با بات مخالف هستید ، ولیکن بهتر بود قبل از این تصمیم گیری ها و انجام این پروژه های بتا روی سروری که تا اینجای کار سنگین ترین و پر عضو ترین سرور چندسال اخیر بوده جای دیگه این پروژه ها رو تست کنید چون همونطور که خودتون هم اطلاع دارید ما موش آزمایشگاهی نیستیم ، خیلی از اتفاقات و باگ هایی که سریعا هم به لطف پیگیری های شما برطرف شده آسیب های جبران ناپذیری به اکانت های مهم و خاص خیلی از ساید ها زده شده و این پذیرفته نیست و باعث آنبالانس کردن بازی میشه ، این روند آزمون و خطا اگر بخواد ادامه پیدا کنه این سرور از روند خودش خارج میشه و به یک سرور تست بدل خواهد شد که این نه طبق خواسته شما هست و نه ما ، خواهشمندم اگر ممکنه این روند آزمون و خطا رو به یه حد قابل قبولی برسونید و متوقفش کنید که بیشتر از این گیم پلی رو تحت شعاع خودش قرار نده
    ممنون

14. تشکر scor, BLACKHAND, GOD OF TERA, Omid, SALT تشکر نمود
    پسندیدن scor, BLACKHAND, SALT پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

علاوه بر مشکل آنتی بات که داشتیم و به سختی با اون آنتی بات پر اشتباه داشتیم بازی میکردیم
    حالا مشکل ارسال غارت ها هم به اون اضافه شده
    واقعا کاملا مضحکه
    این همه خرج داریم میکنیم که لذت ببریم با این همه مشکل دیگه لذتی بدست نمیاد بیشتر اعصاب خرابی میمونه
    اگه میدونید نمیتونید کنترل کنید زودتر بگید عمرمون رو هدر ندیم

16. تشکر scor, GOD OF TERA تشکر نمود
    پسندیدن scor, GOD OF TERA پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

دوستان این رفیقمون مولتی باز تیر هستن. داش بیخیال من به امید میگم مدال بذاره برات که 300 تا مولتی درست کنی:d ناموسا تمام دلایل و چپکی میکنه که یه توجیه واسه مولتی بازی بیاره :d بابا فهمیدیم با انگشت مبارک مولتی ساختی و بات نزدی... این امیدم گفت که هرکار کنم مولتی بازیو بن نمیکنم دیگه چی میخوای:d ترخدا سر استدلالای باحالت قوانین بازی اصلی و نترکون:d:d

18. نپسندیدن GOD OF TERA نپسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 1 پست

به نام خدا

بعد یه عمری دوباره با درخواست دوستان عزیز به دژکوب برگشتیم تا یه سرور دیگه بازی کنیم و لذت ببریم(چون خیلی درگیر کار و زندگی هستم وقت آزادم کم بود نمیشد به بازی برسم) و با کمک دوست خوبم مسعود که هم بازی شد با من و این سرور رو استارت زدیم و از روند بازی هم راضی بودیم و هستیم خوب طبق پلن جلو رفتیم ولی گویا دژکوب درست بشو نیست ؛

1. اول سرور که اومدین یهو هفته سوم-چهارم ثبت نام رو بستین با اینکه سرور های قبل تر دیر تر ثبت نام بسته میشد یک سری از دوستان قدیمی رو نتونستیم بیاریم این سرور ، و کاملا مدیریت دل بخواهی عمل کرد
    2. بعد اومدین یک سری اکانت مثل Joker.m (محسن) و MMT763 (مانی) که از جایی که یادمه از سال 93 دارن همین دژکوب بازی میکنن و مانی پدر محسن هست و جفت عضو یه خونواده هستن رو بخاطر ای پی خوردن حذف کردین!!! و هر چی دلیل و مدرک ارائه کردن شما کاملا غیر منطقی و روباتیک وار عمل کردین و حذفشون کردین؛
    3. الآن هم که اومدین کلا وی پی اس ها رو بن میکنید ، هر چی وی پی اس میگیریم اکانت میزاریم روش زیر 24 ساعت ip بن میشهو همه سایت ها غیر دژکوب بالا میاد!! حتی وی پی اس که فقط دو تا دونه اکانت روش بود هم بن شد! من نمیدونم وی پی اس هم خلاف قوانین هست ؟ جرم هست؟ نباید استفاده کرد؟ پس بقیه ساید ها استفاده میکنن چی اونا مجازن فقط شمال شرق غیر مجازه؟
    4. از همه چیز جالب تر اینکه من اکانت خودم و فرزاد رو که جانشینش هستم رو بعد بن شدن ای پی وی پی اس روی لپتاپ خونه خودم گذاشتم روی غارت خودکار اونم از ساعت 9 شب تا 3 شب که رسید بن شد !!! بابا لامصب ها به آی پی ADSL خونه من رحم میکردین !!! به ادمین هم نامه زدیم میگه ای پی رو بگین بررسی کنم، خب تو ای پی رو بررسی کنی مشکل من حل میشه ؟ مشکل همه بازیکن های سرور حل میشه ؟ جوک چرا میگین مگه من هر بار دستگاهم رو روشن میکنم ای پی شو یادداشت میکنم؟ کی یادداشت میکنه الان خود ادمین بگه ای پی که هفته قبل باهاش لاگین میکرده چیه؟ خودش هم نمیدونه! lol
    همین مشکل برای ممدرضا سالت هم پیش اومد سه روز پیش، ای پی سیستمش بن شد و اومده بود میگفت و ما فکر کردیم داره شوخی میکنه وسر به سرمون میزاره که دیدیم نه واقعا فایر وال شما فقط روی NE زوم کرده و کلا نمیخاد ما غارت خودکار داشته باشیم؛ و باز هم دل بخواهی بودن مجدد سیستم شما رو بیان میکنه

امید جان شما بزرگترین سرمایه سایتت که بازیکن هات بود رو به مرور زمان آهسته آهسته از دست دادی ، الانم ما رو از دست دادی، یادش بخیر زمانی این سایت واقعا سرور هاش شلوغ بود و پر از بازیکن و هیجانی داشت؛ الان جز سرور های کام راه دیگه ای برای تجربه اون حس ناب قدیم نیست که اونم هزینش بالاست خیلی از دوستان نمیان و لذت دور هم بودن رو نداره؛

خب اینطور که پیداست شما نمیخواین ما بازی کنیم تیم ما زیادی سنگینه واستون باعث میشه بقیه رقیب ها ناراحت بشن اومدین چوب لای چرخ ما کردین که ما خودمون بازی رو ول کنیم، ما هم به این تصمیم شخصی و سلیقه ای و عشقی شما احترام میزاریم

کل ساید شمال شرق رو گذاشتیم رو حذف ، دف ساز هایی هم که رو حذف نرفتن چنج کپ میشن رو فیدر و ول میشن به امون خدا

پ.ن؛ دلایل رو نوشتم که فردا پس فردا ... قمپوز در کن های بقیه ساید ها نیان بگن شما ترسیدین فرار کردین؛ والا یه مشت قناری ترسی ندارن که ما بخایم ازشون فرار کنیم؛
    ویرایش توسط Omid : 01-13-2024 در ساعت 04:48 PM دلیل: کلمات رکیک
    F1.T ~~~~> DooM
    H1.X ~~~~> Italiano
    L1.X ~~~~> WolFlanD
    K5.X ~~~~> WolFlanD
    N1.X ~~~~> Brain
    P1.S ~~~~> Morphine
    M5.S ~~~~> WolFlanD
    N3 ~~~~> WolFlanD
    Finalo3 ~~~~> Marked One
    Iran V3 ~~~~> Biohazard
    Y1 ~~~~> WolFlanD