نقل قول نوشته اصلی توسط scor نمایش پست ها
شما یجور جلو افتادی انگار ما هر سرور یه داستانی داشتیم و حذف کردیم و عمرمونو پای این سایت نذاشتیم !
همرا قرار نیست ترشی بشه
قراره برای ساید مقابل خرج شه
هزینه و وقت بذاریم که بگیم تونستیم کتیبه با دف سنگین خالی کردیم؟این شد افتخارات ؟
من با مشت بزنم تو دیوار بتنی که بگم حال کردید چقدر قوی ام ؟!
این شد امضای کار من؟
نه حاجی اشتباه گرفتی برو سر چهارراه ببین کارگر هست یا نه
امضای کار ما این شد که سرمونو جلو هر اتفاقی خم نکنیم بمونیم تو سرور
حالا شمام یمقدار آب و تاب بیا ۵ تا مدالم اضاف کن
بذار سرور توافقی نفری یدونه بردارن
همینجوری همون مدالا زشته رو پروفایل وای بحال چیزای دیگه
چون وانستادیم و فیلای تورو نکشتیم شد خیس کردن !

بجای توجیه کردن و حرفای ناپسند برید مدال پروفایل درست کنید
پوینتشم بذار ۵۰۰x
سرتو خم نکن هرجا باب دلت نبود حذف کن، جا بزن. عجب افتخاری.
شما همرات واسه ساید رقیبه همرای ساید رقیب واسه کجاست؟ بعدم نگه میداشتی کتیبه بر نمی داشتی اگه ارزشش از همرت کمتر بود. فقط شما حیفت میاد از همرت، سایدای دیگه لازمشون ندارند؟ کاربرایی که 55 تا کتیبه برداشتند همراشون اخ بوده واسه شما حیف؟ اصلا همرت حیف، جاسوسی میزدید همرتون براتون بمونه هرکسی همرش حیف نیست بگیره کتیبه. اگه ارزششو نداشت می ذاشتید بازی نا بلدا همراشون رو بزنن تا شما جلو بیوفتید! به نفع شما بود که اینطوری، باز چرا حذف کردید؟

الان تکلیف رو مشخص کن دیگه. اگه کتیبه ارزش همرتو نداشت چرا همرتو فدا کردی. اگه داشت پس چرا حذف کردی؟

لطفا این بحث رو همینجا تموم کنیم. من شما رو درک میکنم شما میگی شرایط طوری که من دوست دارم باشه مثلا من دوست دارم هم همرم باشه هم کتیبه بردارم که همرم رو رشد بدم و اگه شرایط غیر از مطلوب من باشه بازی نمی کنم. شما حق داری فقط جایی که شرایطت مطلوبه خودته بازی کنی، تا اینجا نظر شما محترم و اکی هست و حرفی نیست.

ما فقط میگیم اگه شرایط «مطلوب » شما نیست ما رو متهم به چیزی نکنید. شما هم به نظر ما احترام بذارید. شما میگی من وقت گذاشتم هزینه گذاشتم پس باید شرایط سرور طبق نظر «من» باشه! وگرنه شما ایرانی هستی و ضعف مدیریت داری! ببخشید کجا اینو نوشته که سرور باید طبق نظر و میل شما باشه؟ ما تعهدی دادیم که سرور اونطوری پیش بره که شما می خواهی؟ وظیفه ای که من دارم اینه که سرور عادلانه برگزار بشه عادلانه بین پلیرهای سایت. اگر دف کتیبه یه ساید بیشتر از یه ساید دیگه بود حرف شما درست بود. اما وقتی شرایط یکسانه شما به خاطر اینکه این شرایط یکسان باب میلت نیست معترض شدی! واسه همینه که می گم اجماع می کردید. شما معترض شدی از کجا میدونی نظر اکثریت با نظر شما یکسانه که دف کتیبه کم باشه؟ اجماع کردی؟ اگه کردی چرا قبل حمله درخواست ندادید چهارتا ساید که دف کم بشه ؟ شاید چون تو خونه حرف حرف شماست اینجا هم انتظار داشتید ما منتظر نظر شما باشیم؟