بحث ما و شما برا این سرور تموم شده هست الان طلا هم بباره تو سرور چیزی تغییر نمیکنه
تو تمام سرور های نرمال فقط اینجا بحثمون کل کل با پلیر بوده نه مدیر چون روال عادی بود
دف غیر طبیعی رو گردن پلیر نبند خواهشا
شما ۱ هفته از سرور عقب هستی یا مولتی هانترت کلا تو سرور نیست نامه های مولتی ها نترتو چک*کن
دیگه همه چی تموم شده هست اونای که کلین کردن موفق باشن اونایی هم حذف کردن خسته نباشید میگم
امید جان ما اینجا اعتراض به نیروی های ناتار داشتیم وفقط بحث سر بازی و نحوه مدیریت سرور بود
جواب شما به پلیر های سرور ترس و خیس کردن و... بود به منم بر میخوره که طرف ۴ تا بیگ رومن رو میایی میگی ترس و خیس کردی
اکانت بالای ۱۵ الی ۲۰ ده که فول دفه میذاره حذف تا از این طریق اعتراضشو نشون بده
اینا رو*نمیگم که اینجا بیایی بنویسی عذر میخوام نه اصلا سن ما شما پخته تر از این چیزا و*حرفاس
دف ناتار هم بر اساس نیروی موجود سروره بله ولی ۵ تا بیگ همر اول سرورو شبیه ساز بزن متوجه عرایض بنده میشی والا غیر معقوله
چرا باید کاری کنید هر سرور ریزش پلیر داشته باشیم بچه ها واقعا ناراحت بودن هم کلی وقت هم کلی هزینه میلیونی که راحت حذف شد رفت
فکر نکن حذف کردن برا یه سریا راحته نه اصلا اکانتهایی دیدم که واقعا روش زحمت کشیده شده بود شب و روز رو اکانت انلاین بودن شما اینا رو بهتر از من میدونی
واقعا ناراحت کننده هست حذف کردن بچه ها و هیچ ری اکشنی نشون ندیم
در هر صورت تصمیم و مدیریت شما کاملا حالت چکشی داره واصلا انعطاف پذیر نیستی بنده هم مدیریت یه مجموعه رو*بر عهده دارم ولی یه صندق انتقاد و*پیشنهادات دارم هم حرف و نظرات رو میخونیم هم اگه قراره چیزی رو عوض کنیم و*خارج از روال کار باشه حداقلش یه کاغذ تو برد میزنیم
خلاصه همگی خسته نباشید