صفحه 10 از 12 نخستنخست ... 89101112 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 91 تا 100 , از مجموع 114

موضوع: Z1

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط Omid نمایش پست ها
    من بابت اینکه به درخواست پلیر ها جهت افزایش نیروی دف کتیبه توجه کرده و درخواستشون رو ترتیب اثر دادم عذرخواهی می کنم.

http://forum.dejkoob.ir/showthread.p...ll=1#post15416
    http://forum.dejkoob.ir/showthread.p...ll=1#post23404
    و خیلی صحبت های دیگه در فروم پیام خصوصی و غیره.

دف نقشه رو به حالت چندسال قبل که کاربران اعتراض داشتن بابت کم بودن دف ناتار بر می گردونیم.
    در صورتی که واندر 100 نشد درین سرور هم مجددا عذرخواهی خواهم کرد.
    تعادل داشتنم اخه خوب چیزیه
    سرور سه ایکس 3 کا فیل (که البته احساس میکنم یه دمپایی به اون کتیبه خورده بوده بعد عکسو گرفتن) ... سرور نرمال 52 کا فیل !!
    یعنی الان دف یونیک برای سرور سه ایکس بعدی 156 کا فیله؟؟!!!؟ به نظرم عجب سرور جذابی بشه
    I,m always BLACKHAND

2. تشکر O.N.E, Omid, Assasin تشکر نمود
    پسندیدن GOD OF TERA, Assasin, sooshiant پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

مدیر عزیز
    نمیدونم چرا شما صرفا میخوای موضوع رو دف کتیبه اعلام کنی
    سیاست های یک سال اخیر سایت رو ببینی خودت متوحه میشی که این پلیر ها ذره ذره خسته شدن
    و الان دیگه سرریز شده گلایشون
    هر سروری که ران کردید دو نفر اومدن گفتن فلان قانون باشه شما هم قانون تغییر دادی
    سه ایکس گفتن مولتی آزاد شما قانون عوض کردی
    چهار نفر گفتم بات، اومدی یه آنتی بات گذاشتی که دیگه روند عادی بازی رو مختل کرده
    یه سرور هزار روزی 7-8 بار میره تو بروز رسانی
    اتک ها باگ میخوره و نیرو ها بر نمیگردن که این اتفاق الان سه چهار تا سرور میفته
    ریل کاتا میچینی 3 تا اکانت رو، لانچ کنی اولی میره دومی وسطش آنتی بات میاره! سومی هم همین طور
    اونقدر اومدین هر سرور هر جور دلتون خواسته قانون گذاشتید که به قول این دوستمون دیگه همه تنظیم بازی ریخته بهم
    برداشتید گلد رو دو برابر کردید بدون هیچ منطق و دلیلی
    اون پلیری که میتونست یه تک اکانت بکشه با یه هزینه مشخص اونو اومدی هزینه اش دو برابر کردی
    توی همین سرور اینقدر تغییرات دادین که تمام وی پی اس ها که رید میرفت بن میشدن
    شما دیگه اینقدر رو اعصاب این پلیر راه رفتی
    حالا میگی پلیر ضعیفه؟
    رفیق تو یه قانون ثابت نداری
    حتی یه برنامه مشخص هم برای سرور هات نداری اعلام کنی سرور های دو ماه بعدت رو
    مشکل کار از شما نیست
    از ماست که هنوز میایم اینجا گله و شکایت میکنیم و فکر می کنیم تاثیری داره

4. تشکر MahdiB, O.N.E, Omid, sooshiant تشکر نمود
    پسندیدن BLACKHAND, Assasin, GOD OF TERA پسندید
    مدیریت

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 54 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط hossein.hero نمایش پست ها
    مدیر عزیز
    نمیدونم چرا شما صرفا میخوای موضوع رو دف کتیبه اعلام کنی
    سیاست های یک سال اخیر سایت رو ببینی خودت متوحه میشی که این پلیر ها ذره ذره خسته شدن
    و الان دیگه سرریز شده گلایشون
    هر سروری که ران کردید دو نفر اومدن گفتن فلان قانون باشه شما هم قانون تغییر دادی
    شدیدا موافقم با شما
    سه ایکس گفتن مولتی آزاد شما قانون عوض کردی
    خیلی بحث شده تو انجمن عملا (از نظر تکنیکی)نمیشه جلوی مولتی اکانتی رو گرفت
    چهار نفر گفتم بات، اومدی یه آنتی بات گذاشتی که دیگه روند عادی بازی رو مختل کرده
    بله موافقم با شما نباید به درخواست کاربران جهت جلوگیری از بات توجه میشد
    یه سرور هزار روزی 7-8 بار میره تو بروز رسانی
    احتمالا یه سرور دو سه باری بروزرسانی شده این رو نمی تونم بپذیرم
    اتک ها باگ میخوره و نیرو ها بر نمیگردن که این اتفاق الان سه چهار تا سرور میفته
    این هم گزارش نشده
    ریل کاتا میچینی 3 تا اکانت رو، لانچ کنی اولی میره دومی وسطش آنتی بات میاره! سومی هم همین طور
    این هم گفتید دیگه سر آنتی بات اشتباه کردیم و عذرخواهیم
    اونقدر اومدین هر سرور هر جور دلتون خواسته قانون گذاشتید که به قول این دوستمون دیگه همه تنظیم بازی ریخته بهم
    بله نباید توجه بشه به درخواست کاربرا متاسفانه !!!
    برداشتید گلد رو دو برابر کردید بدون هیچ منطق و دلیلی
    یه تخفیف غیرمنطقی که در هیچ جای دنیا نیست در پکیج ها بود که سال ها پیش باید برش میداشتیم و به خاطر کاربرا حذفش نکردیم. نمی پذیرم.
    اون پلیری که میتونست یه تک اکانت بکشه با یه هزینه مشخص اونو اومدی هزینه اش دو برابر کردی
    شرایط برای همه مساویه هزینه رقیب شما هم زیاد شده گلد اصولی تر مصرف میشه و ارزش حراجی و نقره در بازی افزایش پیدا میکنه. نمی پذیرم.
    توی همین سرور اینقدر تغییرات دادین که تمام وی پی اس ها که رید میرفت بن میشدن
    خیلی دست و دلباز رید گذاشتید که بن شده ریت رو کم کنید درست میشه. همه وقتی درست و اندازه رید بذارن هم به سرور فشار نمیاد هم منابع درست توزیع میشه . نمی پذیرم.
    شما دیگه اینقدر رو اعصاب این پلیر راه رفتی
    گله از دف زیاد کتیبه قابل قبوله اما حذف اکانت یه جورایی فرار به جلو هست جهت جلوگیری از شکست آخر بازی
    حالا میگی پلیر ضعیفه؟
    بله! چون جا میزنه. همه چی اکی باشه من وی پی اسم هزار تا رید در دقیقه بفرسته سکه ارزون باشه کتیبه و نقشه دف نداشته باشه بات هم ران کنم که برنده بشم اینا بهانه های پلیر ضعیفه. پلیر قوی نگاه نمی کنه به شرایط نگاه میکنه به هدفش.
    رفیق تو یه قانون ثابت نداری
    مغالطه ( اهمال سور)
    حتی یه برنامه مشخص هم برای سرور هات نداری اعلام کنی سرور های دو ماه بعدت رو
    مغالطه (علت جعلی)
    مشکل کار از شما نیست
    ممنون
    از ماست که هنوز میایم اینجا گله و شکایت میکنیم و فکر می کنیم تاثیری داره
    همونطور که خودتون فرمودید بیشتر مشکلات نتیجه توجه به اعتراضات هست. پس اگه به حرف شما گوش کنیم باز یه عده دیگه میان و همین حرف ها رو به ما میزنن.
    نه مشکل از شما نیست. مشکل از فرهنگمون هست. ما یاد نگرفتیم قدر دان باشیم. من هیچ وقت نیومدم از شما تشکر کنم که در سرور های ما بازی می کنید. شما هم هیچ وقت لازم ندیدید اگه نکته مثبتی اینجا هست حمایت داشته باشید چه برسه به تشکر. حمایت کنید ازینکه اگه تغییری ایجاد شده حتی به غلط! از روی دلسوزی برای کاربرانی بوده که درخواستشو داشتند.
    فرهنگی که باعث شده در طول تاریخ هر فردی که دلسوز بوده زیر پاش خالی بشه. نمونه تاریخی زیاد هست اینجا هم کلاس تاریخ نیست. خروجی این فرهنگ و تفکر شده جا زدن. شرایط خوب رو قدردان نیستیم و در شرایط بد جا میزنیم. کاش قدر دان شرایط خوب بودیم و در شرایط بد می ایستادیم و می جنگیدیم.
    البته من با نوشتن این متن خودم داره گلایه میکنم واسه اینکه این متن تبدیل به گلایه نشه خیلی خیلی تشکر میکنم از پلیر هایی که توی این سالها کنار ما بودند و مشکلات و سختی ها و نا مدیریتی ها رو تحمل کردند و حضورشون رو دلسوزی و تشکر و قدردانی قلمداد می کنم. اگر چه جایی برای تشکر از ما نیست و این از لطف کاربرانمون هست که قدر دان هستند و چیزی که ارزش قدردانی رو نداره می پذیرند.

6. پسندیدن BLACKHAND پسندید
    نپسندیدن Assasin, GOD OF TERA, sooshiant نپسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط Omid نمایش پست ها
    من بابت اینکه به درخواست پلیر ها جهت افزایش نیروی دف کتیبه توجه کرده و درخواستشون رو ترتیب اثر دادم عذرخواهی می کنم.

http://forum.dejkoob.ir/showthread.p...ll=1#post15416
    http://forum.dejkoob.ir/showthread.p...ll=1#post23404
    و خیلی صحبت های دیگه در فروم پیام خصوصی و غیره.

دف نقشه رو به حالت چندسال قبل که کاربران اعتراض داشتن بابت کم بودن دف ناتار بر می گردونیم.
    در صورتی که واندر 100 نشد درین سرور هم مجددا عذرخواهی خواهم کرد.
    امید جان این چیه واقعا چرا ما رو ********* فرض میکنی؟؟؟؟
    سرور 3 ایسک سال 2015 چه ربطی به نرمال داره؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
    برادر من چرا داره برا فرار از نحوه مدیریت سرور خودتو به در و دیوار میزنی که یه بهانه جور کنی طبق نظر پلیر بوده این چیزا توجیه با بچه 5 ساله طرف نیستی که

مگه ما گفتیم تخفیف گلدو حذف نکن
    سرور خودته اصلا 10 برابر کن کسی دوست داشته باشه بازی میکنه نداشته باه بازی نمیکنه
    ما میگیم چرا خودسر وسط سرور دست کاری میکنی اینو تغییرات برا اول سروره نه وسط سرور که دست پلیر رو بزاری تو حنا
    گلد رو وسط سرور تغییر نمیدن این کار واقعا از نظر اخلاق حرفه ای مدیریت یه سایت بازی به دوره
    هیچ کس راضی نبوده از کارت رضایت نباشه خیر و برکت نداره اینو که دیگه اعتقاد داری؟؟

بابت دف ناتار این حرکت فول بوده چرا مدام ریپلی میکنی که کارت درست بوده
    گردن کلفت ترین همرای سرور کلین نمیکنه کلین هم کنن دیگه به درد نمیخوره با مستندات میگم لازم باشه اپلود میکنم
    54000 تا فقط فیل؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ بعد میای میگی حذف برا فرار از شکست بوده ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ 7 تا سرور نرمال برد پیاپی داریم فرار از چی ؟
    اصلا آقا ما باخیتم خوبه این توجیه میکنه کارتون رو؟
    یه نظر سنجی نذاشتی برا تغییر به این بزرگی بعد حرف از احترام به نظر و حرف و پلیر میزنید

8. تشکر scor, Omid, GOD OF TERA تشکر نمود
    پسندیدن ernest, scor, GOD OF TERA, sooshiant پسندید
    مدیریت

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 54 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط Assasin نمایش پست ها
    امید جان این چیه واقعا چرا ما رو ********* فرض میکنی؟؟؟؟
    سرور 3 ایسک سال 2015 چه ربطی به نرمال داره؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
    برادر من چرا داره برا فرار از نحوه مدیریت سرور خودتو به در و دیوار میزنی که یه بهانه جور کنی طبق نظر پلیر بوده این چیزا توجیه با بچه 5 ساله طرف نیستی که

مگه ما گفتیم تخفیف گلدو حذف نکن
    سرور خودته اصلا 10 برابر کن کسی دوست داشته باشه بازی میکنه نداشته باه بازی نمیکنه
    ما میگیم چرا خودسر وسط سرور دست کاری میکنی اینو تغییرات برا اول سروره نه وسط سرور که دست پلیر رو بزاری تو حنا
    گلد رو وسط سرور تغییر نمیدن این کار واقعا از نظر اخلاق حرفه ای مدیریت یه سایت بازی به دوره
    هیچ کس راضی نبوده از کارت رضایت نباشه خیر و برکت نداره اینو که دیگه اعتقاد داری؟؟

بابت دف ناتار این حرکت فول بوده چرا مدام ریپلی میکنی که کارت درست بوده
    گردن کلفت ترین همرای سرور کلین نمیکنه کلین هم کنن دیگه به درد نمیخوره با مستندات میگم لازم باشه اپلود میکنم
    54000 تا فقط فیل؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ بعد میای میگی حذف برا فرار از شکست بوده ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ 7 تا سرور نرمال برد پیاپی داریم فرار از چی ؟
    اصلا آقا ما باخیتم خوبه این توجیه میکنه کارتون رو؟
    یه نظر سنجی نذاشتی برا تغییر به این بزرگی بعد حرف از احترام به نظر و حرف و پلیر میزنید
    ما وسط سرور تغییری ندادیم. از سرور های قبل این تغییر ایجاد شده اونم به درخواست کاربر بوده به من چه ارتباطی داره که بیام دف کتیبه رو زیاد کنم.

10. نپسندیدن GOD OF TERA, Assasin, .SpaRtaN., scor نپسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط omid نمایش پست ها
    ما وسط سرور تغییری ندادیم. از سرور های قبل این تغییر ایجاد شده اونم به درخواست کاربر بوده به من چه ارتباطی داره که بیام دف کتیبه رو زیاد کنم.

چرا اشتباه خود را قبول نمی*کنیم؟
    این سوال کاملا جنبه روان شناسی و به شخصیت درونی فرد برمیگرده
    بخوام توضیح بدم چیزی حدود 20 صفحه a4 میشه فقط براتون چند خط کپی میکنم
    ممکن است یک نفر کاری انجام دهد ولی به نظر خودش به هیچ وجه اشتباه نباشد، اما خیلی ها، کار او را اشتباه بدانند. بنابراین باید اشتباه را به خوبی و به درستی تعریف و مشخصات آن را بیان کرد.متاسفانه باید بگویم که خیلی از افراد جامعه ما نصیحت پذیر نیستند و به عبارت دیگر خود را برتر از دیگران می دانند و به همین دلیل حاضر نیستند اشتباه خود را بپذیرند.من شنیده ام که درخت میوه هرچه پربارتر می شود، شاخه های آن خمیده تر می شود.اما برخی انسان ها چنان غرق غرور و تعصب های بی جا می شوند که حاضر نیستند، اشتباه خود را قبول کنند.البته افراد زیادی هم هستند که با تواضع و فروتنی بسیار زیاد، اشتباه خود را قبول می کنند.
    برای بسیاری، تصور قبول اشتباه همانند بلعیدن قرص سیانور است
    ایجاد حس کاذب استحقاق و برتری
    بسته بودن نسبت به دیدگاه های دیگران
    جستجوی اطلاعاتی که باور ها را به جای به چالش کشیدن تأیید می کنند.

چرا بعضی از افراد از قبول خطا گریزانند؟
    در انکار گیر کرده*اند
    از مسئولیت*پذیری اجتناب می*کنند
    در برابر تغییر مقاوم هستند
    بازخورد را نادیده می*گیرند
    در تصمیم*گیری عجله می*کنند
    با خود مهربان نیستند
    از شکست می*ترسند
    ذهنیت ثابتی دارند
    به اشتباهات خود فکر نمی*کنند

دلیل نپذیرفتن اشتباه ؟؟
    آنها نیاموخته اند که بین “عمل” و “شخصیت” تفکیک قائل شوند
    آنها بین احساس خطا کاری و شرم تفاوت قائل نیستند
    آنها می ترسند مقصر اصلی شناخته شوند
    آنها از برملا شدن اشتباهات گذشته می ترسند
    آنها می خواهند فاصله شان با دیگران را حفظ کنند
    حس ریاست طلبی و ترس ار برملا شدن سطح و توان فرد
    آنها از برملا شدن اشتباهات گذشته می ترسند

سخن نهایی
    از طریق اشتباهات است که یاد می گیریم و کامل می*شویم.
    فلسفه ژاپنی کینتسوگی را در نظر بگیرید، جایی که قطعات سفال شکسته با لاک طلایی ترمیم می شوند و به جای پنهان کردن ترک ها، ترک ها را برجسته می کنند. این فلسفه زیبا را می توانیم در زندگی*مان نیز به کار ببریم. هر اشتباهی که مرتکب می شویم فرصتی برای ما است تا خودمان را با نسخه خودمان از "لاک طلایی" ترمیم کنیم تا ما را انعطاف پذیرتر و منحصر به فرد تر کند.
    بنابراین اشتباهات خود را در آغوش بگیرید، از آنها درس بگیرید و به یاد داشته باشید آنها شکست نیستند، بلکه پله هایی در مسیر رشد شما هستند.

به یاد داشته باشید، عذرخواهی، اعتراف به اشتباه یا تغییر یک باور ناقص، چیزی از شخصیت شما کم نمی کند. برعکس، این نشان دهنده شجاعت، صداقت و قدرت شخصیت است.

12. تشکر .SpaRtaN., scor, Omid تشکر نمود
    پسندیدن .SpaRtaN., scor, sooshiant پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 1 پست

ولش کن دیگه اصلا مهم نیست،الان ۱ ماهه رو هیچ اکانتی تو این سایت نیومدم و دیگم نمیام .دوستان تو همون گروه تلگرام هماهنگن .
    اینکه ۴ ماه مارو بازی دادن و در آخر بگن درخواست کاربر بوده !!!
    اگرم تغییری تو نرمال قرار بود ایجاد بشه
    بی شک باید از بچه های نرمال پرسیده میشد نه اینکه الان جوابی نداشته باشن و فکر کردن بخاطر اون ۵ ایکس پوینته هر کاری کنن میمونیم تو سرور و هر عملیو میپذیریم ، و بی احترامی های ادمینشو به جون میخریم

۱ نرمالو میدیم به امید بیاد با تیمش بازی کنه ! :دی

موفق و موید باشید

14. پسندیدن Assasin, sooshiant, BLACKHAND پسندید
    مدیریت

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 54 پست

برادر بنده که عذرخواهی کردم اما شما هم بپذیر که آدم ضعیف دنبال بهانه است. آخجون دف کتیبه زیاده حذف اکانت کنیم. هرجا هستید موفق باشید. بودنتون بیشتر از نبودنتون خوشحالمون میکنه اما تصمیم با شماست. بنده یه بار دیگه اگه عمارت دانش این سرور 100 نشد عذرخواهی می کنم. اما اگه 100 شد شما هم یکم به فرار کردنت فکر کن. در پناه حق باشید.

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

امید جان فرار از چی؟؟؟؟
    از دشمن فرضی؟؟؟؟؟؟
    تمام تاپ رنک*های نرمال و سرور حذف کردن
    nw حذف کامل کرد
    ne حذف کردن
    sw تعدادی حذف کردن
    se تعدادی حذف کردن
    فرار از چی کردن اینایی که حذف کردن ؟؟؟؟
    بیگ همرای سرور حذف کردن درسته
    دف سازا هم پلی نمیدی و حذف کردن
    اون تعدادی هم موندن که از اول سرور جاسوس ساختن زدن به خودشون
    یه نگاه به آمار سرور کن لطفا بعد بیا اینجا مدام فرار فرار کن
    اصلا مشکل از ناتار نیست مشکل از سطح فکر و دید به موضوع
    همون که اسکور گفت الان فقط تیم خودت تو بازی هست
    چرا دنبال مغلطه کردنی

الان همه کسایی که حذف کردن بیان بگن ما فرار کردیم مشکل سرور درست میشه؟؟؟
    آقا ما فرار کردیم مدیریت محترم کاملا درست میفرمایند

- - - Updated - - -

۱.jpg
    اینم یادگاری
    ویرایش توسط Assasin : 03-17-2024 در ساعت 01:32 PM

17. تشکر Omid تشکر نمود
    مدیریت

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 54 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط Assasin نمایش پست ها
    امید جان فرار از چی؟؟؟؟
    از دشمن فرضی؟؟؟؟؟؟
    تمام تاپ رنک*های نرمال و سرور حذف کردن
    nw حذف کامل کرد
    ne حذف کردن
    sw تعدادی حذف کردن
    se تعدادی حذف کردن
    فرار از چی کردن اینایی که حذف کردن ؟؟؟؟
    بیگ همرای سرور حذف کردن درسته
    دف سازا هم پلی نمیدی و حذف کردن
    اون تعدادی هم موندن که از اول سرور جاسوس ساختن زدن به خودشون
    یه نگاه به آمار سرور کن لطفا بعد بیا اینجا مدام فرار فرار کن
    اصلا مشکل از ناتار نیست مشکل از سطح فکر و دید به موضوع
    همون که اسکور گفت الان فقط تیم خودت تو بازی هست
    چرا دنبال مغلطه کردنی

الان همه کسایی که حذف کردن بیان بگن ما فرار کردیم مشکل سرور درست میشه؟؟؟
    آقا ما فرار کردیم مدیریت محترم کاملا درست میفرمایند

- - - Updated - - -

۱.jpg
    اینم یادگاری
    آمار سرور میگه 55 تا کتیبه توسط پلیرها برداشته شده این یعنی اینکه دف کتیبه ها خیلی نامتعارف نبوده.
    اینایی هم که شما اسم های مختلف براشون گذاشتی که حذف کردن من یه اسم براشون دارم. آره «یه مشت ترسو» حذف کردند. پلیری که به بهانه دف زیاد کتیبه حذف میکنه خیلی نازک نارنجیه. یه مدال جدید باید به باشگاه اضافه کنیم به نام مدال «ترسوها» هرکسی که جا میزنه وسط سرور یه پوینت این مدال بهش بدیم.
    نفر اول این مدال رو هم مدیر انجمن کنیم بیاد ناله کنه از مشکلات و از کسانی که ناله میکنند تشکر کنه.
    این بحث با تصاحب 55 کتیبه از 87 کتیبه بازی همینجا تموم میشه.

پی نوشت :
    این دوستان اگه پلیر حرفه ای بودن کاربرد جاسوس رو تو بازی می دونستند قبل اتک ...

صفحه 10 از 12 نخستنخست ... 89101112 آخرینآخرین