صفحه 1 از 5 123 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 43

موضوع: بحث و گفتگو پیرامون سرور y1

Hybrid View

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

بحث و گفتگو پیرامون سرور y1

2. پسندیدن scor پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

سلام بر همه دوستان امیدوارم سرور خوبی باشه
    موفق باشید

4. تشکر EaGl تشکر نمود
    پسندیدن scor پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

عرض ادب و احترام

شمال غرب در خدمتتون هستیم

ایشالا کیفیت بازی در حد سرورهای قدیمی باشه
    سرورهای قدیم

والس و تری دات

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

سلام خدمت مدیریت سایت اقا ترو خدا تو یرور یک ایکس دیگه مولتی اکانتی رو اجازه ندید باشه و باهاش برخورد کنید...سرور یک ایکس همه قشنگیش به نبودن مولتی هست چرا که پلیر ها همه قدیمی هستند و عیار دار و اینطوری بازیشون خراب میشه تیم هایی که با پلن میان...دستتونم درد نکنن

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

دیگه این بازی کثیف مولتی اکانتی رو تو سرور نرمال را نندازید
    فک نکنم بجز چند نفر که سطح بازیشون فقط در حد مولتی اکانتیه کس دیگه تو سرور با این قوانین بازی کنه

لطفا اصلاح کنید تا سرور جذابی داشته باشیم
    BiG_MANS

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

سلام لطا برخورد مولتی هانتر با مولتی بازی در سرور اجرا کنین

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

از مدیریت سایت درخواست داریم با مولتی اکانتی برخورد کنن چون سرور یک ایکس جای مولتی بازی نیست و اینجوری سطح کیفی سرور به شدت افت میکنه نظر سنجی بذارید از ۴ تا پلیری که یک ایکس بازی کردن متوجه میشید هیچ پلیری راضی نیست مولتی بازی ازاد باشه یه بازنگری بکنید رو قوانین سرورهای 1 ایکس همینجوری سایت با کمبود پلیر مواجه هست این قوانین باعث میشه بیشتر از قبل سرورها خلوت بشه و کسی رغبت نکنه بیاد بازی کنه

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط persian-style نمایش پست ها
    از مدیریت سایت درخواست داریم با مولتی اکانتی برخورد کنن چون سرور یک ایکس جای مولتی بازی نیست و اینجوری سطح کیفی سرور به شدت افت میکنه نظر سنجی بذارید از ۴ تا پلیری که یک ایکس بازی کردن متوجه میشید هیچ پلیری راضی نیست مولتی بازی ازاد باشه یه بازنگری بکنید رو قوانین سرورهای 1 ایکس همینجوری سایت با کمبود پلیر مواجه هست این قوانین باعث میشه بیشتر از قبل سرورها خلوت بشه و کسی رغبت نکنه بیاد بازی کنه
    سلام ملت
    بعد مدتها یه سر زدم فروم اینجا
    اینکه میبینم پرشین با مولتی بازی مخالفه خودم ریختم پرام مونده )
    اما خوب یه اکانت ساختم فقط ببینم واقعا تغییر رویه دادی یا نه امیر )

اینم تاپ تن غارت بعد ۲۴ ساعت :d
    download.jpg

- - - Updated - - -

نقل قول نوشته اصلی توسط Omid نمایش پست ها
    سومین مسئله انتخاب بین حقیقت تلخ و دروغ شیرین هست.
    حقیقت تلخ : سخت ترین قوانین هم باشه بازم پلیرها با تغییر آیپی و ریست مودم و ... اکانت مولتی میکشن و مقابله با مولتی اکانتی فقط به اکانت هایی که می خوان سالم بازی کنن صدمه میزنه (این بده) پس ما مولتی اکانتی رو آزاد میذاریم تا همه بتونن از چند اکانت استفاده کنند و عدالت برقرار بشه (این خوبه)
    دروغ شیرین : با مولتی اکانت به شدت برخورد میشه اما ازونطرف خیلی ها قوانین رو دور میزنن و تیم 20 نفره از خودشون درست مینکنن با ریست مودم و vps و .... حالا کسی که میخواد سالم بازی کنه خوشحاله اما صدمه میبینه. کسی هم مولتی میکشه کارشو میکنه و به ریش ما و شما میخنده.

حالا دوست دارید ما دروغ شیرین بگیم و با مولتی اکانتی برخورد کنیم یا تحمل شنیدن حقیقت تلخ رو دارید؟
    آقا امید بعد اینهمه سال هنوزم دنبال راهی واسه برخورد با مولتی بازی ؟*
    جالبه
    شما قوانینت مشکل داره . نمیخوایی هم قبولش کنی این موضوع رو
    مولتی هانترت هر ۲۴ ساعت یه بار سر میزنه و دوست نداری درستش کنی
    طرف مولتی رو میکشه برای چه کاری ؟!*
    برای پوش قاعدتا . راه حل مقابله باهاش چیه به نظرت جز اینکه غارت هر اکانتی که میاد تاپ تن رو چک کنین و ببینید چطور داره رید میزنه ؟*
    پوش بازار هم که مشخصه . راه بستنش هم که فکر میکنم تا جایی که یادمه انجام دادین
    سروری که روی هم رفته ۲۰۰ تا پلیر نداره . قاعدتا اکانت های فارم شدش هم اونقدر زیاد نیست که شما نتونید تشخیص بدید طرف مولتیه یا اکانت واقعی
    داستان اصلی اینه که شما نمیخوایی برخورد کنی چون درآمدت از طریق همین تیم هاس که مولتی باز ی میکنن .
    اکانت های توی اتحاد و اتحاد های زیر شاخه رو نزارید رید برن . اکانتی اگر اتحاد اومد بیرون یه هفته نزارید برگرده داخل اتحاد .
    اینطوری مولتی ها کاملا مشخص هستن و در حالتی که توی اتحادی نباشه دیگه مولتی نیست . فارم عمومیه

11. تشکر Omid, persian-style, WondeR تشکر نمود
    پسندیدن Saeid.Italiano پسندید
    نپسندیدن Omid, persian-style نپسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

سلام عمو افشین گل در چه حالی مشتی دل تنگتیم
    دهنت سرویس مرد یه جوری میگی پرام مونده انگار همه علیه سلام بودین من یکی فقط مولتی باز بودم و بقیه پلیر فارم میکردین والا ما بازی رو بر حسب مدل بازی طرف رو به رومون انجام میدیم کم هم نباختم ادعای هم ندارم تو بازی اینکه تیم روبه رو بشینه مولتی بکشه و بزنه اوکی هست از دید بعضی رفقا ولی ما بکشیم میشیم ادم بده داستان اینکه تیم رقیب اکانت بخره اوکی هست ما بخریم بد و زشت و کثیف کاری هست اسمش این درست نیست خوبه ادم چیزی که واسه خودش نمیپسنده واسه بقیه هم نپسنده وگرنه که من هیچ وقت مدعی این نبودم که کارام بدون ایراد بوده منم قد خودم خطا داشتم و میپذیرم ولی حداقل شهامتش رو دارم و میام اعتراف میکنم مثل بعضی رفقا نیستم که خودشون همه جور حرکت میزنن ولی تا سر خودشون همون حرکت زده میشه فریاد وا مصیبتا سر میدن که در حقمون ظلم شد

در هر حال ما شما رو جدای بازی دوست داریم و ارادت داریم بهت میخوامت قناری
    این بازی بهانه ای واسه دور هم بودن وگرنه که همه ما ته این بازی لعنتی رو به نوعی در اوردیم و خوب و بدش رو دیدیم
    این سرور هم من ایمیلم رو دادم به سبحان دست خودشه و مسئولیت عواقبش هم کامل با خودشه خودم نیستم و صرفا ایمیلم دست سبحان هست وقت هم ندارم پلی بدم انشالا سرور بعدی عمری باقی بود در خدمت دوستان و رفقای عزیز هستیم
    خوش باشید و ایام به کامتون باشه ❤

13. تشکر M3nTaL, WondeR تشکر نمود
    پسندیدن M3nTaL پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط persian-style نمایش پست ها
    سلام عمو افشین گل در چه حالی مشتی دل تنگتیم
    دهنت سرویس مرد یه جوری میگی پرام مونده انگار همه علیه سلام بودین من یکی فقط مولتی باز بودم و بقیه پلیر فارم میکردین والا ما بازی رو بر حسب مدل بازی طرف رو به رومون انجام میدیم کم هم نباختم ادعای هم ندارم تو بازی اینکه تیم روبه رو بشینه مولتی بکشه و بزنه اوکی هست از دید بعضی رفقا ولی ما بکشیم میشیم ادم بده داستان اینکه تیم رقیب اکانت بخره اوکی هست ما بخریم بد و زشت و کثیف کاری هست اسمش این درست نیست خوبه ادم چیزی که واسه خودش نمیپسنده واسه بقیه هم نپسنده وگرنه که من هیچ وقت مدعی این نبودم که کارام بدون ایراد بوده منم قد خودم خطا داشتم و میپذیرم ولی حداقل شهامتش رو دارم و میام اعتراف میکنم مثل بعضی رفقا نیستم که خودشون همه جور حرکت میزنن ولی تا سر خودشون همون حرکت زده میشه فریاد وا مصیبتا سر میدن که در حقمون ظلم شد

در هر حال ما شما رو جدای بازی دوست داریم و ارادت داریم بهت میخوامت قناری
    این بازی بهانه ای واسه دور هم بودن وگرنه که همه ما ته این بازی لعنتی رو به نوعی در اوردیم و خوب و بدش رو دیدیم
    این سرور هم من ایمیلم رو دادم به سبحان دست خودشه و مسئولیت عواقبش هم کامل با خودشه خودم نیستم و صرفا ایمیلم دست سبحان هست وقت هم ندارم پلی بدم انشالا سرور بعدی عمری باقی بود در خدمت دوستان و رفقای عزیز هستیم
    خوش باشید و ایام به کامتون باشه ❤
    سلام
    عزیزمی
    والا تورو گفتم چون با بقیه شوخی ندارم گفتم دلخوری پیش میاد )
    سرور بعدی خواستی بازی کنی خبر بده در رکاب باشیم پس

پ ن : این سرور الان ورژن 5 هست ؟
    دوستان یا ورژن 5 نمیدونن چیه یا اینو با اون اشتباه گرفتن . نهایتش این سرور از نظر ظاهری شبیه به 5 هستش . والا از نظر موتور بازی همون 4.2 هستش به نظرم

15. تشکر WondeR تشکر نمود
    پسندیدن WondeR, SALT پسندید
صفحه 1 از 5 123 ... آخرینآخرین