نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 10

موضوع: بروز رسانی مشکل دار سرور نرمال

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

Angry بروز رسانی مشکل دار سرور نرمال

سلام خدمت مدیریت
    از امروز صب بعد بروز رسانی یسری مشکلات عجیبی بوجود اومده مثلا اکانتایی ک جانشین هستیم بصورت خودکار لاگ اوت میشه مثلا من خودم ک لیدر ی سایدم با پس جانشینی ک وارد میشم هزارتا مشکل برام پیش اومده لطفا پیگیری بکنید علت این مشکلات چیه...
    چند روز دیگه بعد حمایت ما برای استفاده از vps و غارت خودکار هزارتا دردسر جدید داریم با این اوضاع لطفا ب این وضعیت ناجور رسیدگی کنید
    هرکسی نظری داره لال نباشه بیاد بگه من نباید فقط پیام بزارم که ...علی خجالت بکش اززیر چادرت بیا بیرون نظرتو اعلام کن

ممنونم
    شهروز
    ☻__
    /▌ /▌
    ... / \ / \ ☻
    shahrooz abay
    Ali Apachi
    mahyar jangali

لطفا ثبت نام کنید.

2. تشکر WondeR تشکر نمود
    پسندیدن Makhi, scor پسندید
    مدیریت

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 54 پست

متشکرم. برای مقابله با بات اتوپلی تایم سشن ها رو کم کردیم. باید به یه تایم معقول برسیم که بشه جلوی بات ها رو گرفت به بازی کاربران هم لطمه نخوره.

4. تشکر WondeR تشکر نمود
    پسندیدن SharLatan SE پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط Omid نمایش پست ها
    متشکرم. برای مقابله با بات اتوپلی تایم سشن ها رو کم کردیم. باید به یه تایم معقول برسیم که بشه جلوی بات ها رو گرفت به بازی کاربران هم لطمه نخوره.
    خوب بعد تکلیف این رید خودکاری که گذاشتید چی میشه ؟!
    اینکه هم اول لاگین آنتی بایت داشته باشین و هم تایم سیشن رو کم کنین به نظر خودتون مسخره نیست ؟

بهتر نبود که فقط سیستم آنتی بات لاگین رو تغییر میدادید ؟
    پلنر وسط پلن . ۲۰ تا تب باز کرده برای زدن کاتا یا اینسرت شکن یا برعکس برای اینسرت
    بعد اون وسط لاگ اوت میشه اکانت
    تکلیف چیه *؟

6. تشکر WondeR تشکر نمود

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

سلام واقعا اینجوری نمیشه پلی داد من نه میتونم بذارم رو سیستم غارت بزنه نه رو وی پی اس عملا همه چی قفل شده ربطی هم به رمز جانشینی و رمز اصلی نداره هر جوری لاگین کنید سر ۱۵ دقیقه خروج میزنه یعنی عملا سرور بفنا میره اینجوری با این تفاسیر باید صبح تا شب و شب تا صبح هی بشینیم دستی غارت بزنیم که عملا با وضعیت زندگی همگی ما سازگاری نداره اومدیم ارامش بگیریم و یاد ایام قدیم با ۴ تا رفیق خوش بگذرونیم نه اینکه مغز و اعصابمون رو از دست بدیم و حرص بخوریم

با تشکر از رفقای همیشه در صحنه

8. تشکر WondeR تشکر نمود
    پسندیدن M3nTaL, scor پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

ممنونم اگه هدف این باشه جلوی بات بازا گرفته بشه پس ما صبر میکنیم
    ☻__
    /▌ /▌
    ... / \ / \ ☻
    shahrooz abay
    Ali Apachi
    mahyar jangali

لطفا ثبت نام کنید.

10. تشکر WondeR تشکر نمود

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

سلام خدمت تمامی دوستان عزیز بخصوص شهروز دوست داشتنی
    دقیقا همین مشکل برای منم پیش اومده جدا از اون یک مشکل دیگه که خیلی خنده داره اینه که وقتی با گلد سفارش ساخت میزاری تا لاگین نکنی اون ساختمون آپ نمیشه اینجوری سفارش ساخت چه معنی ای میده؟
    میاین یه سرور رو فیکس کنین از طرف دیگه بقیه چیزا رو خراب میکنین

- - - Updated - - -

خاک تو سرت شهروز جان چقد زود قانع میشی اصلا ازت توقع نداشتم

12. تشکر WondeR تشکر نمود

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 6 پست

سلام
    من بعد از مدتها اومدم 4 تا کلیک کنم برم
    این سایت خدا رو شکر همون مشکلاتی رو داره که 4 سال پیش هم داشت یعنی با احترام اگر یه گونی سیب زمینی رو میزاشتید مسئول باگ گیری سایت همین برآیند رو داشت که الان داره
    مورد اول در مورد تخم ریزی آباده اگر یه آباده کلین شده در فواصل منظم مورد غارت قرار بگیره اصولا تخم ریزی نباید داشته باشه چون آباده مخفیگاه نداره مثل ناتار و منابعی باید وجود داشته باشه که حیوانات تولید بشن نمیشه یه آباده رو بزاری تو لیست فارم بزنی هی زرد بشه
    مورد دوم مولتی اکانت هست الان خودمون رو داریم مسخره میکنیم خودشون رو دارند مسخره میکنند یا خودتون رو بازار وی پی اس و لاگین با جانشینی هم که خدا رو شکر داغ هست یه دوست عزیزی نوشته بود من لیدرم میرم سرکشی لامصب اکانتها تو حمایت تو بعنوان لیدر سایت میخوای پلن بری یا دف جابجا کنی !!!! منابع هم که از بازار جابجا میشه پس اسم سرور بدون مولتی رو بزارید کشک
    مورد سوم هنوز این قضیه رید خودکار رو حل نکردید از طریق خود سایت انجام بشه !! خدا قوت میگم به پشتیبان سایت حقوق هم میدی بهش امید جان ؟!
    مورد چهارم خیلی خوبه هر 4 تا ساید با هم رفیقن بر علیه ناتار هم میجنگید خواستید جایی دژکوب بازی کنید نه خاله بازی خوشجال میشم ببینمنون
    مورد مثبتش هم همین ثابت موندن پول گلد هست

14. تشکر WondeR, M3nTaL تشکر نمود
    پسندیدن Makhi, scor پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط The Real K!nG نمایش پست ها
    سلام خدمت تمامی دوستان عزیز بخصوص شهروز دوست داشتنی
    دقیقا همین مشکل برای منم پیش اومده جدا از اون یک مشکل دیگه که خیلی خنده داره اینه که وقتی با گلد سفارش ساخت میزاری تا لاگین نکنی اون ساختمون آپ نمیشه اینجوری سفارش ساخت چه معنی ای میده؟
    میاین یه سرور رو فیکس کنین از طرف دیگه بقیه چیزا رو خراب میکنین

- - - Updated - - -

خاک تو سرت شهروز جان چقد زود قانع میشی اصلا ازت توقع نداشتم ������������
    گفتم اگه این مشکلات برای بن شدن تمام بات های سروره صبر میکنیم دیگه چی از این بهتر ک لول هر پلیر بدون بات مشخص بشه؟؟؟ مگه خودت نگفتی تو فروم اینارو بنویسیم؟ گفتی رفیقات همه بات بازن باعث پایین اومدن سطح سرور شدن؟ من فقط حرفای خودتو انعکاس دادم و الان داریم جوابشم میگیریم.......
    پس گمشو علی جان توبه نامه تو زودتر برای سرورهای دیگه برام بفرست
    ممنونم ک اینقدر باشعوری

- - - Updated - - -

نقل قول نوشته اصلی توسط partizan نمایش پست ها
    سلام
    من بعد از مدتها اومدم 4 تا کلیک کنم برم
    این سایت خدا رو شکر همون مشکلاتی رو داره که 4 سال پیش هم داشت یعنی با احترام اگر یه گونی سیب زمینی رو میزاشتید مسئول باگ گیری سایت همین برآیند رو داشت که الان داره
    مورد اول در مورد تخم ریزی آباده اگر یه آباده کلین شده در فواصل منظم مورد غارت قرار بگیره اصولا تخم ریزی نباید داشته باشه چون آباده مخفیگاه نداره مثل ناتار و منابعی باید وجود داشته باشه که حیوانات تولید بشن نمیشه یه آباده رو بزاری تو لیست فارم بزنی هی زرد بشه
    مورد دوم مولتی اکانت هست الان خودمون رو داریم مسخره میکنیم خودشون رو دارند مسخره میکنند یا خودتون رو بازار وی پی اس و لاگین با جانشینی هم که خدا رو شکر داغ هست یه دوست عزیزی نوشته بود من لیدرم میرم سرکشی لامصب اکانتها تو حمایت تو بعنوان لیدر سایت میخوای پلن بری یا دف جابجا کنی !!!! منابع هم که از بازار جابجا میشه پس اسم سرور بدون مولتی رو بزارید کشک
    مورد سوم هنوز این قضیه رید خودکار رو حل نکردید از طریق خود سایت انجام بشه !! خدا قوت میگم به پشتیبان سایت حقوق هم میدی بهش امید جان ؟!
    مورد چهارم خیلی خوبه هر 4 تا ساید با هم رفیقن بر علیه ناتار هم میجنگید خواستید جایی دژکوب بازی کنید نه خاله بازی خوشجال میشم ببینمنون
    مورد مثبتش هم همین ثابت موندن پول گلد هست
    داداش شما اندازه 4 تا کلیک اومدی ما برای چنتا بیشتر... منظور من مشکلات این بروز رسانی جدید تا ته سرور بود نه فقط اندازه تایم حمایت....
    بازم ممنون ازت
    ☻__
    /▌ /▌
    ... / \ / \ ☻
    shahrooz abay
    Ali Apachi
    mahyar jangali

لطفا ثبت نام کنید.

16. تشکر WondeR تشکر نمود

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

این سایت بعد از اینهمه مدت فعالیت هنوز هم نتونسته تعداد مولتی هانتر هاش رو حداقل به ۳ نفر برسونه که لااقل زیر ۲ ساعت مولتی هانتر پاسخ گو باشه
    سریعترین و بهترین روش برخورد با مولتی بازی هم همون مولتی هانتر فعال هستش که غارت پلیر ها رو چک بکنه . به عنوان مثال همون تاپ تن رید رو بررسی کنن .
    وقتی ابتدایی ترین چیز های این بازی رو ندارن و یا نمیخوان داشته باشن . شما دوستان انتظار پیشرفت و باگ گیری و ... دارید ازش ؟
    وقت تلف کردنه پلی دادن توی این سایت . میلاد خدا ازت نگذره

- - - Updated - - -

پ ن : مدیر سایت هم حتی نیست و هر روز سر نمیزنه به فرومش . ما چیکار میکنیم اینجا ؟*

18. پسندیدن Makhi پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

سلام عرض شد جسارتا ی پیشنهادی داشتم اگر بشه ی جوری مثل غارت خودکار توی خود بازی ایجاد بشه که نیاز به وی پی اس هم نباشه کلی جلو می افتیم هزینه وی پی اس رو هم روی خود اکانت خرج میکنیم خودشم راحت رید میره دقدغه پلیر هم کم میشه