صفحه 2 از 5 نخستنخست 1234 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 43

موضوع: بحث و گفتگو پیرامون سرور y1

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط amin hidden نمایش پست ها
    خیلی جالبه همه مولتی باز ها دارن میگن مولتی باز نباشه
    سلام

عالی بود، حرف حساب زدی برادر

من هیچ وقت ندیدم بشه جلوی مولتی اکانت رو گرفت.
    پس اینقدر خودتون رو اذیت نکنید. محدودیت داره سرور مثل همیشه. چرا الان اینطوری دارین جو میدین نمیدونم.
    یادشون رفته اون شاه که به صد مهر نمی باخت
    تاجو از سرش تو میدون , سرباز پیاده انداخت.لطفا ثبت نام کنید.

Hadi Metal™
    BesT WaRRioR & ™WoNDeR WolF™

2. تشکر WondeR تشکر نمود
    پسندیدن WondeR پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

سلام
    شما شاید یادتون نیاد
    اما یه زمانی موقع لاگین کردن یه پیام میومد و اسم اکانت هایی که از سیستم شما روش لاگین شده بود رو مینوشت و حق انتخاب میداد که برای بازی فقط میتونید یک اکانت رو داشته باشید!
    تازه همونم کلی پانیش میخورد
    حالا که همه مولتی بازا و حرفه ای ها درخواست دارند قوانین مولتی اکانتی سفت و سخت گرفته شه بهتره که در این مورد تجدید نظر بشه.
    یادمه دوست عزیزی که الانم نظر دادند سرور قبل میگفتند روی بیش از ۵۰ اکانت لاگین دارند!!!
    اساسن multi hunterبرای برخورد با این معضل تعبیه شده.

اگر قسمت بود، که طبق معمول در شمال غرب در خدمتیم.
    اگر هم نه که بعدها در خدمت خواهیم بود

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 1 پست

با سلام خدمت تمامی عزیزان
    در باب مولتی اکانتی اونم تو نرمال واقعا یه بازیه بی ارزش رو ، پیش رو داریم.
    ان شاالله که با تجدید نظر در این امر بتونیم حضور به دوستان برسونیم ، وگرنه سرور لذت بخشی رو برای دوستان آرزومندیم.

5. تشکر WondeR تشکر نمود
    مدیریت

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 54 پست

دوستان شتر سواری که دلا دلا نمیشه. مولتی بازی نباشه اما لاگین لیدر و سرکشی بذاریم باشه که نمیشه. همین دوستانی که مخالف هستند یوزرشون رو بدن تا لیست لاگین هاشون رو تو آخرین سرور بدون مولتی مون بذارم تو فروم و توضیح بدن که علت لاگین ها چی بوده.
    همین توضیحی که شما میدید برای لاگین های رو اکانتتون و اکانت های دیگر اون کسی که مولتی بازی میکنه هم میده.
    این موضوع قبلا بارها بررسی شده:

سرور بدون مولتی اکانتی فقط و فقط در صورتی قابل اجراست که هیچ گونه لاگینی روی هیچ اکانتی انجام نشه. به هیچ بهانه ای. هرکسی تاحالا تو اکانت خودش فقط لاگین کرده و پسوردش دست هیچ اکانت دیگه ای نبوده لطفا اعلام کنه تا اکانتهاش بررسی بشه. در غیر اینصورت راهی نیست و این مسئله بارها بررسی شده.

7. تشکر WondeR تشکر نمود
    پسندیدن WondeR پسندید
    مدیریت

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 54 پست

در ضمن اگه اجازه هیچ لاگینی ندیم و هزار بار هم تاکید کنیم باز یه عده لاگین میکنن و ما برخورد. ولی اونا تمکین نمیکنن و شروع میکنن به فحاشی و فروم نویسی و پروفایل نویسی و تخریب. ببخشید اعصابمون رو که از سر راه نیاوردیم.
    بنابرین تفاوت دیگه ای که وجود داره بحث تمکین به قوانین هست. در زمان قدیم و سرور های آلمان زمانی که بهترین پلیر بازی هم بن یا پانیش میشد به حکم مولتی هانتر تمکین میکرد. حتی تو فروم اجازه صحبت کردن درباره مولتی هانتر نبود.
    اما اینجا کسی تخلف خودشو گردن نمیگیره. همه چی اشتباه مولتی هانتر هست. خوب خودکرده را تدبیر نیست. تو یه جامعه وقتی یه تخلف میکنی پلیس جلوتو میگیره میری با لگد میزنی تو صورتش و همه جا میشنی میگی مشکل از پلیس بود و اونجا بدرد نمیخوره، بعد توقع داری که قوانین عوض نشه و یا اون پلیس توان برخورد با سایر متخلفین رو داشته باشه ؟
    کجا اکانت هم تیمیت تخلف کرد باهش برخورد شد اومدی تو انجمن از مولتی هانتر دفاع کردی؟ کجا پشت هم تیمیتو دوالتو نگرفتی و از حق دفاع کردی که توقع داری مولتی هانتر بازم اعصاب برخورد با تخلف رو داشته باشه.
    کجا گفتی حق با شماست من تخلف کردم باید پانیش بشم که الان انتظار داری بقیه در مقابل قوانین هم تمکین کنن؟

9. تشکر WondeR تشکر نمود
    مدیریت

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 54 پست

سومین مسئله انتخاب بین حقیقت تلخ و دروغ شیرین هست.
    حقیقت تلخ : سخت ترین قوانین هم باشه بازم پلیرها با تغییر آیپی و ریست مودم و ... اکانت مولتی میکشن و مقابله با مولتی اکانتی فقط به اکانت هایی که می خوان سالم بازی کنن صدمه میزنه (این بده) پس ما مولتی اکانتی رو آزاد میذاریم تا همه بتونن از چند اکانت استفاده کنند و عدالت برقرار بشه (این خوبه)
    دروغ شیرین : با مولتی اکانت به شدت برخورد میشه اما ازونطرف خیلی ها قوانین رو دور میزنن و تیم 20 نفره از خودشون درست مینکنن با ریست مودم و vps و .... حالا کسی که میخواد سالم بازی کنه خوشحاله اما صدمه میبینه. کسی هم مولتی میکشه کارشو میکنه و به ریش ما و شما میخنده.

حالا دوست دارید ما دروغ شیرین بگیم و با مولتی اکانتی برخورد کنیم یا تحمل شنیدن حقیقت تلخ رو دارید؟

11. تشکر Hadi, WondeR تشکر نمود

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

سلام
    امید جان موضوع خیلی سادس نیاز به اینهمه حاشیه نیست،
    بین بد و بدتر حداقل بد رو انتخاب کنیم!
    بله دوستان اکانت میسازن با هر روشی ولی نه هزارتا نهایت چندتا دونه .
    ماها که قراره سالم بازی کنیم چنتا اکانتو میتونیم یکاری کنیم ولی ۵۰ تا اکانتو نه
    بازی۱ روز ۲ روز نیست که
    دلیل دیگشم مصرف سیلوره فقط
    که اگه از این باب مولتی بازیو میخواید کامل باز کنید
    بیایید همین اول نفری چنتا پک بخریم.
    بعدا نیاز نیست لیدر بره بازرسی با پسورد اصلی
    و این مورد مسائل
    شمام اگه کوچکترین ip مشترک دیدید همون اکانتو بن کنید دعای خیر خیلیا پشتتونه.
    شما یکاری کردی هر نوبی شاخ شه و اخر بازی بجای دوتا همر ۳۰ تا همر لانچ کنه .
    زمان ارزش داره نه هزینه تو این بازی
    موفق و موید باشید

13. تشکر Omid, scor, WondeR تشکر نمود

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط persian-style نمایش پست ها
    از مدیریت سایت درخواست داریم با مولتی اکانتی برخورد کنن چون سرور یک ایکس جای مولتی بازی نیست و اینجوری سطح کیفی سرور به شدت افت میکنه نظر سنجی بذارید از ۴ تا پلیری که یک ایکس بازی کردن متوجه میشید هیچ پلیری راضی نیست مولتی بازی ازاد باشه یه بازنگری بکنید رو قوانین سرورهای 1 ایکس همینجوری سایت با کمبود پلیر مواجه هست این قوانین باعث میشه بیشتر از قبل سرورها خلوت بشه و کسی رغبت نکنه بیاد بازی کنه
    سلام ملت
    بعد مدتها یه سر زدم فروم اینجا
    اینکه میبینم پرشین با مولتی بازی مخالفه خودم ریختم پرام مونده )
    اما خوب یه اکانت ساختم فقط ببینم واقعا تغییر رویه دادی یا نه امیر )

اینم تاپ تن غارت بعد ۲۴ ساعت :d
    download.jpg

- - - Updated - - -

نقل قول نوشته اصلی توسط Omid نمایش پست ها
    سومین مسئله انتخاب بین حقیقت تلخ و دروغ شیرین هست.
    حقیقت تلخ : سخت ترین قوانین هم باشه بازم پلیرها با تغییر آیپی و ریست مودم و ... اکانت مولتی میکشن و مقابله با مولتی اکانتی فقط به اکانت هایی که می خوان سالم بازی کنن صدمه میزنه (این بده) پس ما مولتی اکانتی رو آزاد میذاریم تا همه بتونن از چند اکانت استفاده کنند و عدالت برقرار بشه (این خوبه)
    دروغ شیرین : با مولتی اکانت به شدت برخورد میشه اما ازونطرف خیلی ها قوانین رو دور میزنن و تیم 20 نفره از خودشون درست مینکنن با ریست مودم و vps و .... حالا کسی که میخواد سالم بازی کنه خوشحاله اما صدمه میبینه. کسی هم مولتی میکشه کارشو میکنه و به ریش ما و شما میخنده.

حالا دوست دارید ما دروغ شیرین بگیم و با مولتی اکانتی برخورد کنیم یا تحمل شنیدن حقیقت تلخ رو دارید؟
    آقا امید بعد اینهمه سال هنوزم دنبال راهی واسه برخورد با مولتی بازی ؟*
    جالبه
    شما قوانینت مشکل داره . نمیخوایی هم قبولش کنی این موضوع رو
    مولتی هانترت هر ۲۴ ساعت یه بار سر میزنه و دوست نداری درستش کنی
    طرف مولتی رو میکشه برای چه کاری ؟!*
    برای پوش قاعدتا . راه حل مقابله باهاش چیه به نظرت جز اینکه غارت هر اکانتی که میاد تاپ تن رو چک کنین و ببینید چطور داره رید میزنه ؟*
    پوش بازار هم که مشخصه . راه بستنش هم که فکر میکنم تا جایی که یادمه انجام دادین
    سروری که روی هم رفته ۲۰۰ تا پلیر نداره . قاعدتا اکانت های فارم شدش هم اونقدر زیاد نیست که شما نتونید تشخیص بدید طرف مولتیه یا اکانت واقعی
    داستان اصلی اینه که شما نمیخوایی برخورد کنی چون درآمدت از طریق همین تیم هاس که مولتی باز ی میکنن .
    اکانت های توی اتحاد و اتحاد های زیر شاخه رو نزارید رید برن . اکانتی اگر اتحاد اومد بیرون یه هفته نزارید برگرده داخل اتحاد .
    اینطوری مولتی ها کاملا مشخص هستن و در حالتی که توی اتحادی نباشه دیگه مولتی نیست . فارم عمومیه

15. تشکر Omid, persian-style, WondeR تشکر نمود
    پسندیدن Saeid.Italiano پسندید
    نپسندیدن Omid, persian-style نپسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

سلام
    مدیریت محترم فکر نمیکنین سرعت تخم ریزی ابادی ها خیییلیی بالاست؟
    هرجا بازی کردیم یدونه یدونه حیوون درمیومد اینجا سه تا سه تا
    ۲ ساعت به ابادی اتک ندی شده پره حیوون حالا واسه کسایی که مولتی بازی میکنن جلوتر مشکلی ایجاد نمیکنه.
    ولی شما که طرفدار بازی پاک هستید لطفا فکری برای موضوع بکنین تولیدات ناتار هم بیشتر کنین تو ورژن ۵ (الان همه تغییرات ورژن ۵ فکر کنم اعمال شده تو سرور) باید تولیدات ناتار ببشتر بشه

17. تشکر WondeR تشکر نمود

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

سلام عمو افشین گل در چه حالی مشتی دل تنگتیم
    دهنت سرویس مرد یه جوری میگی پرام مونده انگار همه علیه سلام بودین من یکی فقط مولتی باز بودم و بقیه پلیر فارم میکردین والا ما بازی رو بر حسب مدل بازی طرف رو به رومون انجام میدیم کم هم نباختم ادعای هم ندارم تو بازی اینکه تیم روبه رو بشینه مولتی بکشه و بزنه اوکی هست از دید بعضی رفقا ولی ما بکشیم میشیم ادم بده داستان اینکه تیم رقیب اکانت بخره اوکی هست ما بخریم بد و زشت و کثیف کاری هست اسمش این درست نیست خوبه ادم چیزی که واسه خودش نمیپسنده واسه بقیه هم نپسنده وگرنه که من هیچ وقت مدعی این نبودم که کارام بدون ایراد بوده منم قد خودم خطا داشتم و میپذیرم ولی حداقل شهامتش رو دارم و میام اعتراف میکنم مثل بعضی رفقا نیستم که خودشون همه جور حرکت میزنن ولی تا سر خودشون همون حرکت زده میشه فریاد وا مصیبتا سر میدن که در حقمون ظلم شد

در هر حال ما شما رو جدای بازی دوست داریم و ارادت داریم بهت میخوامت قناری
    این بازی بهانه ای واسه دور هم بودن وگرنه که همه ما ته این بازی لعنتی رو به نوعی در اوردیم و خوب و بدش رو دیدیم
    این سرور هم من ایمیلم رو دادم به سبحان دست خودشه و مسئولیت عواقبش هم کامل با خودشه خودم نیستم و صرفا ایمیلم دست سبحان هست وقت هم ندارم پلی بدم انشالا سرور بعدی عمری باقی بود در خدمت دوستان و رفقای عزیز هستیم
    خوش باشید و ایام به کامتون باشه ❤

19. تشکر M3nTaL, WondeR تشکر نمود
    پسندیدن M3nTaL پسندید
صفحه 2 از 5 نخستنخست 1234 ... آخرینآخرین