نقل قول نوشته اصلی توسط persian-style نمایش پست ها
سلام عمو افشین گل در چه حالی مشتی دل تنگتیم
دهنت سرویس مرد یه جوری میگی پرام مونده انگار همه علیه سلام بودین من یکی فقط مولتی باز بودم و بقیه پلیر فارم میکردین والا ما بازی رو بر حسب مدل بازی طرف رو به رومون انجام میدیم کم هم نباختم ادعای هم ندارم تو بازی اینکه تیم روبه رو بشینه مولتی بکشه و بزنه اوکی هست از دید بعضی رفقا ولی ما بکشیم میشیم ادم بده داستان اینکه تیم رقیب اکانت بخره اوکی هست ما بخریم بد و زشت و کثیف کاری هست اسمش این درست نیست خوبه ادم چیزی که واسه خودش نمیپسنده واسه بقیه هم نپسنده وگرنه که من هیچ وقت مدعی این نبودم که کارام بدون ایراد بوده منم قد خودم خطا داشتم و میپذیرم ولی حداقل شهامتش رو دارم و میام اعتراف میکنم مثل بعضی رفقا نیستم که خودشون همه جور حرکت میزنن ولی تا سر خودشون همون حرکت زده میشه فریاد وا مصیبتا سر میدن که در حقمون ظلم شد

در هر حال ما شما رو جدای بازی دوست داریم و ارادت داریم بهت میخوامت قناری
این بازی بهانه ای واسه دور هم بودن وگرنه که همه ما ته این بازی لعنتی رو به نوعی در اوردیم و خوب و بدش رو دیدیم
این سرور هم من ایمیلم رو دادم به سبحان دست خودشه و مسئولیت عواقبش هم کامل با خودشه خودم نیستم و صرفا ایمیلم دست سبحان هست وقت هم ندارم پلی بدم انشالا سرور بعدی عمری باقی بود در خدمت دوستان و رفقای عزیز هستیم
خوش باشید و ایام به کامتون باشه ❤
سلام
عزیزمی
والا تورو گفتم چون با بقیه شوخی ندارم گفتم دلخوری پیش میاد )
سرور بعدی خواستی بازی کنی خبر بده در رکاب باشیم پس

پ ن : این سرور الان ورژن 5 هست ؟
دوستان یا ورژن 5 نمیدونن چیه یا اینو با اون اشتباه گرفتن . نهایتش این سرور از نظر ظاهری شبیه به 5 هستش . والا از نظر موتور بازی همون 4.2 هستش به نظرم