نقل قول نوشته اصلی توسط mohsen.2pac نمایش پست ها
غلط انلایی رو*از بنده

سلام یوسف جان، البته که من منکر این نواقص نیستم و*همواره منتقد بودم و*به همین دلایل بازی نمیکنمم ، مگر همینجوری تفننی طور یه اکانت بسازم بدون*گفتن به کسی یه دوری زده باشیم*محیط بازی یادمون*نره

خدمت گل روی شما عرض کنم این سایت با تمام نواقصش چنتا حسن داره که سایت بغلی و*فیورت شما خالی از اون* هست

اعم از برخورد سنگینتر با مولتی بازی صعنتی ، وجود پلیرهای کم ولی مودب و ماخوذ به حیا ، عدم*وجود باگهای وحشتناک که تا حدوی اونجا عمدی هم*بنظر میرسه، و*مهمترینش داشتن یه ادمینه که علیرغم ول کردن سایتش به امان خدا ولی وجدان و شرف داره ، چیزی که اون سایت توی ذوق میزنه , ادمین اینجا نه با کسی تلفتی صحبت میکنه نه اپشن اختصاصی به کسی میده نه وسط پلن تهدید میکنه و*نه تحت فشار تیمی برای دادن امتیاز خاصی قرار میگیره

در هر صورت اینجا شاید از نظر رنگ و*لعاب و کمیت خیلی عقبتره ولی اقلا از نظر وجدان و*انصاف یه فرسنگ* با اون سایت کثیف فاصله داره
بنده در تعجبم سما جطور توی سایتی که به چشم*خودتون دستکاریها رو*دیدین باز هم ریجستر میکنید ، در واقع به دو*نکته میرسم یا دوست دارید با نشان دادن وفاداریتون روزی خودتون*هم*صاحب اون امتیازات نامشروع بشید یا اصولا فرهنگ*غالب جامعه که زیر بار هر چیز ناهنجاری میرن و هر حرف و عمل خلاف و* غیرمنطقی کوتاه میان هستین و*البته شاید هم*انقدر بی تفاوت به ارزشها که ففط دوست دارید این جاده یکطرفه رو*ادامه بدید

پینوشت: انجام ندادن اشتباه و در حاشیه بودن طبع بالا رو*نشون میده و تکرار انجام اشتباه اوج بی هنری و*طبع پایین

بنده بشخصه به شما و اخلاق اجتماعیتون بسیار علاقه دارم ولی در بازی شما رو یک مهره سوخته و بی هنر میبینم

ارزوی بهترینها برای شما دوست محترم

همچنین معذرت برای غلط املایی اگر وجود داشته باشه ، بالاجبار با گوشی تایپ کردم
شما به بنده لطف دارید . بنده به شما علاقه قلبی دارم و همیشه ارادتمند شما هستم
اقا محسن هرکسی یه عیبی نداره و هیچ کس کامل نیست . من هم از این قاعده مستثنی نیستم . شاید به زعم شما بنده در بازی دژکوب فردی بی هنر باشم اما همیشه به دنبال کامل کردن و تغیر خود هستم و معتقدم هیچ گاه کامل نخواهم شد . بنده هیچ وقت به دنبال ساخت اسم و رسم برای خودم نبودم و تنها و تنها به فکر پیشرفت ساید جنوب غرب بودم و همیشه تمام تلاش خودمو برای این مهم کردم و امیدوارم که روز به روز هم با پیشرفت خودم به پیشرفت ساید کمک کنم .

بنده به هیچ عنوان نه در این سایت نه در اون سایت و نه در هیچ سایت دیگه ای به دنبال گرفتن امتیازات خاص نبودم و همیشه سعی کردم کمترین ارتباطو با ادمین داشته باشم . و بعید میدونم کسی بتونه چنین ادعایی بکنه که یوسف از فلان ادمین در فلان سایت امتیاز ویژه گرفته ... در مورد سایر مباحث اینجا اصلا نمیخوام صحبت کنم و ایشالا در واتساپ باهاتون صحبت میکنم .

یا حق