صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 12

موضوع: سرور جدید نرمال

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

سرور جدید نرمال

سلام وقت بخیر
    مدیران محترم دژکوب؛
    آیا قرار هست سرور نرمال جدید استارت بزنید؟
    @Omid
    @Omid@moderator
    یادشون رفته اون شاه که به صد مهر نمی باخت
    تاجو از سرش تو میدون , سرباز پیاده انداخت.لطفا ثبت نام کنید.

Hadi Metal™
    BesT WaRRioR & ™WoNDeR WolF™

2. تشکر EaGl, Omid تشکر نمود
    پسندیدن EaGl پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

سلام ماهم شرکت میکنیم

تیم های دیگم اعلام حضور کنند

@lucifer @2Pac

- - - Updated - - -
    @scor

4. تشکر scor تشکر نمود
    پسندیدن scor پسندید
    مدیریت

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 54 پست

سلام انشالله 9 دی ماه سرور جدید نرمال استارت می خوره

6. تشکر Nakta تشکر نمود
    پسندیدن Nakta پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط Omid نمایش پست ها
    سلام انشالله 9 دی ماه سرور جدید نرمال استارت می خوره
    چه عجب ! چه عـــــــــــــــــجــــــ ـــــــــــــــب ))))

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط EaGl نمایش پست ها
    سلام ماهم شرکت میکنیم

@lucifer @2Pac

- - - Updated - - -
    @scor
    اوووووم ارههههههه

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط Hadi نمایش پست ها
    سلام وقت بخیر
    مدیران محترم دژکوب؛
    آیا قرار هست سرور نرمال جدید استارت بزنید؟
    @Omid
    @Omid@moderator
    سلام هادی جان

داشتم پست های قبلا و میخوندم خاطرات زنده شه دیدم پست گذاشتی باز :دی

خسته نشدی هنوز ؟ :دی

دوباره میخوای اسم کپیتالتو بذاری آبگوشت و الو الو راه بندازی ؟ :دی
    Mohammad

بسپاریم بر سر مزارمان تاریخ نزنند, تا آیندگان ندانند بی عرضه گان این برهه از تاریخ ما بوده ایم

10. تشکر Hadi تشکر نمود
    پسندیدن Hadi پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

سلام بر تو ای یار قدیمی

ای دیگه چیکار کنیم تنها دلخوشی ما از زندگی همین بازیه.

نمیای بازی؟ :دی

- - - Updated - - -

سلام وقت بخیر

مدیریت محترم، امکانش هست یه جا اعلام رسمی بکنید؟ یهو استارت بزنید کسی نمیاد
    یادشون رفته اون شاه که به صد مهر نمی باخت
    تاجو از سرش تو میدون , سرباز پیاده انداخت.لطفا ثبت نام کنید.

Hadi Metal™
    BesT WaRRioR & ™WoNDeR WolF™

12. تشکر Omid تشکر نمود

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 5 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط EaGl نمایش پست ها
    سلام ماهم شرکت میکنیم

@lucifer @2Pac

- - - Updated - - -
    @scor
    درود بر دوست عزیز و قدیمی

واقعیتش خودم به شخصه دلم برای ت ر ا و ی ن تنگ شده منتهی امکانش به سه دلیل وجود نداره که افتخار داشته باشم دوستان رو*راضی کنم کنار شما عزیزان لذت ببریم

۱- عدم بروز رسانی گرافیکی و کلا موتور بازی حداقل نزدیک به دات کام

۲-عدم بروز رسانی اجرای قوانین دات کام ( این*خود به خود مشکلات لایحنل مولتی بازی و جنگ زرگری بین پلیرها و ادمین همچنین درگیریهای توام* با عصبانیت و*پرخاش بین پلیرها رو*از بین میبره

۳- عدوم وجود اراده ای برای درست کردن اوضاع ، چیزی که واقعا راحته و* هیچ هزینه مالی هم به ادمین وارد نمیکنه*

بنده حتی با مشکل شماره یک هم میتونم کنار بیام ولی دو*مشکل بعدی باعث*میشه دیگه سمت این سرگرمی نیاییم و وقت بی ارزشمونو با بازیهای بلاک*چینی پر کنیم

اگر برای دوستان مهم هست موضوع رو بشکافم در خدمتم* و اگر حوصله ای نیست و از همین سبک بازی لذت میبرید و راضی هستید که ارزوی لذت و سلامتی برای تک تک شما معتادین گرامی چه اونهایی که سابقا کنار هم لذت بردیم چه عزیزان رو بروئی که اگر اونها نبودن انگیزه ای هم برای ما وجود نداشت
    و*در اخر با ارزوی روزهای بهتر برای تمام دوستان فعلی، دوستان سابق، دشمنان همیشگی، دوستهای بعدا دشمن شده ، دشمنان الان دوست شده ، مولتی بازهای خفن ، بخر بفروشای لعنتی و* عرض معذرت از تمام کسانی که در این یه دهه از صحبتهای من خواسته یا ناخواسته ناراحت شدند

دوستتون*دارم و میخوام سر به تن قهرمانتون نباشه :دی

ارادتمند همگی

پینوشت: تنها راه نجات این اینتر تایمنت در این پلتفرم احداث* یک اتاق فکر با حظور نهایت سه الی چهار نفر در یک گروه تلگرامی یا واتساپی با حظور متولی سایت هست ، اگر اراده ای بود بنده در خدمت هستم که به سرانجام درستی برسیم که تا بالای نود درصد اقلا قوانین رو*به مرجع اصلی این سرگرمی یعنی دات کام نزدیک کنیم (البته یک*هسته سه چهار نفره از دوستان باتجربه و خوشنام ، نه مثل او*دفعه که ادمین زحمت کشیدن یه گروه تلگرامی رو زدن و*دویست نفر با نظرات گوناگون بعضا بدون کارشناسی پست میگذاشتن و*حتی بحث رو به کل کل های شخصی و توهین بهم کشوندن)
    پینوشت۲: این صحبتهای من تنها در مورد سرورهای اصیل یعنی نرمال - فاینال- سه ایکس بود و*بالاتر از اون رو* نه من دانشی دارم و*نه علاقه ای پس بدیهیست که اون سرورها اساتید خودشو برای پیدا کردن راه حلهای بهتر میخواد و*هسته مرکزی خودشو
    ویرایش توسط mohsen.2pac : 01-05-2022 در ساعت 03:58 AM دلیل: بدون پینوشت صفا نداشت
    در این دنیا برای کفری کردن ادمهای رذلی که می خواهندهمه چیز را از انچه هست برایت سخت تر کنند- راهی بهتر از این نیست که وانمود کنی از هیچ چیز دلخور نیستی

One Flew Over the Cuckoo's Nest

14. تشکر CyroS, WondeR تشکر نمود
    پسندیدن CyroS, WondeR پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط mohsen.2pac نمایش پست ها
    درود بر دوست عزیز و قدیمی

واقعیتش خودم به شخصه دلم برای ت ر ا و ی ن تنگ شده منتهی امکانش به سه دلیل وجود نداره که افتخار داشته باشم دوستان رو*راضی کنم کنار شما عزیزان لذت ببریم

۱- عدم بروز رسانی گرافیکی و کلا موتور بازی حداقل نزدیک به دات کام

۲-عدم بروز رسانی اجرای قوانین دات کام ( این*خود به خود مشکلات لایحنل مولتی بازی و جنگ زرگری بین پلیرها و ادمین همچنین درگیریهای توام* با عصبانیت و*پرخاش بین پلیرها رو*از بین میبره

۳- عدوم وجود اراده ای برای درست کردن اوضاع ، چیزی که واقعا راحته و* هیچ هزینه مالی هم به ادمین وارد نمیکنه*

بنده حتی با مشکل شماره یک هم میتونم کنار بیام ولی دو*مشکل بعدی باعث*میشه دیگه سمت این سرگرمی نیاییم و وقت بی ارزشمونو با بازیهای بلاک*چینی پر کنیم

اگر برای دوستان مهم هست موضوع رو بشکافم در خدمتم* و اگر حوصله ای نیست و از همین سبک بازی لذت میبرید و راضی هستید که ارزوی لذت و سلامتی برای تک تک شما معتادین گرامی چه اونهایی که سابقا کنار هم لذت بردیم چه عزیزان رو بروئی که اگر اونها نبودن انگیزه ای هم برای ما وجود نداشت
    و*در اخر با ارزوی روزهای بهتر برای تمام دوستان فعلی، دوستان سابق، دشمنان همیشگی، دوستهای بعدا دشمن شده ، دشمنان الان دوست شده ، مولتی بازهای خفن ، بخر بفروشای لعنتی و* عرض معذرت از تمام کسانی که در این یه دهه از صحبتهای من خواسته یا ناخواسته ناراحت شدند

دوستتون*دارم و میخوام سر به تن قهرمانتون نباشه :دی

ارادتمند همگی

پینوشت: تنها راه نجات این اینتر تایمنت در این پلتفرم احداث* یک اتاق فکر با حظور نهایت سه الی چهار نفر در یک گروه تلگرامی یا واتساپی با حظور متولی سایت هست ، اگر اراده ای بود بنده در خدمت هستم که به سرانجام درستی برسیم که تا بالای نود درصد اقلا قوانین رو*به مرجع اصلی این سرگرمی یعنی دات کام نزدیک کنیم (البته یک*هسته سه چهار نفره از دوستان باتجربه و خوشنام ، نه مثل او*دفعه که ادمین زحمت کشیدن یه گروه تلگرامی رو زدن و*دویست نفر با نظرات گوناگون بعضا بدون کارشناسی پست میگذاشتن و*حتی بحث رو به کل کل های شخصی و توهین بهم کشوندن)
    پینوشت۲: این صحبتهای من تنها در مورد سرورهای اصیل یعنی نرمال - فاینال- سه ایکس بود و*بالاتر از اون رو* نه من دانشی دارم و*نه علاقه ای پس بدیهیست که اون سرورها اساتید خودشو برای پیدا کردن راه حلهای بهتر میخواد و*هسته مرکزی خودشو
    سلام و عرض ادب خدمت همه ی شما عزیزان و بزرگواران

یکی از رفیقام این سرور اکانت ساخت و منم اومدم یکم رو اکانتش بازی کنم و کنارش باشم ، گفتم یه سری هم به فروم بزنم ، داشتم رد میشدم از اینجا دیدم اقا محسن هنوزم به این سایت امیدواره گفتم یه سلامی عرض کنم و برم و بگم آقا محسن اگه امیدو دیدی برسون سلام ما رو بهش :دی

قبلا در این باره اینجا صحبت شده و یادمه امید گفت اینجا مشتری های ثابت خودشو داره و به خاطر مشتری های جدید حاضر نیست تغیری بده و به همین راضیه ! به نظرم آب در هاون کوبیدنه بیشتر نظر دادن های ما !

و من الله توفیق ...

16. تشکر mohsen.2pac, WondeR تشکر نمود

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 5 پست

غلط انلایی رو*از بنده
    نقل قول نوشته اصلی توسط YousefRitalin نمایش پست ها
    سلام و عرض ادب خدمت همه ی شما عزیزان و بزرگواران

یکی از رفیقام این سرور اکانت ساخت و منم اومدم یکم رو اکانتش بازی کنم و کنارش باشم ، گفتم یه سری هم به فروم بزنم ، داشتم رد میشدم از اینجا دیدم اقا محسن هنوزم به این سایت امیدواره گفتم یه سلامی عرض کنم و برم و بگم آقا محسن اگه امیدو دیدی برسون سلام ما رو بهش :دی

قبلا در این باره اینجا صحبت شده و یادمه امید گفت اینجا مشتری های ثابت خودشو داره و به خاطر مشتری های جدید حاضر نیست تغیری بده و به همین راضیه ! به نظرم آب در هاون کوبیدنه بیشتر نظر دادن های ما !

و من الله توفیق ...

سلام یوسف جان، البته که من منکر این نواقص نیستم و*همواره منتقد بودم و*به همین دلایل بازی نمیکنمم ، مگر همینجوری تفننی طور یه اکانت بسازم بدون*گفتن به کسی یه دوری زده باشیم*محیط بازی یادمون*نره

خدمت گل روی شما عرض کنم این سایت با تمام نواقصش چنتا حسن داره که سایت بغلی و*فیورت شما خالی از اون* هست

اعم از برخورد سنگینتر با مولتی بازی صعنتی ، وجود پلیرهای کم ولی مودب و ماخوذ به حیا ، عدم*وجود باگهای وحشتناک که تا حدوی اونجا عمدی هم*بنظر میرسه، و*مهمترینش داشتن یه ادمینه که علیرغم ول کردن سایتش به امان خدا ولی وجدان و شرف داره ، چیزی که اون سایت توی ذوق میزنه , ادمین اینجا نه با کسی تلفتی صحبت میکنه نه اپشن اختصاصی به کسی میده نه وسط پلن تهدید میکنه و*نه تحت فشار تیمی برای دادن امتیاز خاصی قرار میگیره

در هر صورت اینجا شاید از نظر رنگ و*لعاب و کمیت خیلی عقبتره ولی اقلا از نظر وجدان و*انصاف یه فرسنگ* با اون سایت کثیف فاصله داره
    بنده در تعجبم سما جطور توی سایتی که به چشم*خودتون دستکاریها رو*دیدین باز هم ریجستر میکنید ، در واقع به دو*نکته میرسم یا دوست دارید با نشان دادن وفاداریتون روزی خودتون*هم*صاحب اون امتیازات نامشروع بشید یا اصولا فرهنگ*غالب جامعه که زیر بار هر چیز ناهنجاری میرن و هر حرف و عمل خلاف و* غیرمنطقی کوتاه میان هستین و*البته شاید هم*انقدر بی تفاوت به ارزشها که ففط دوست دارید این جاده یکطرفه رو*ادامه بدید

پینوشت: انجام ندادن اشتباه و در حاشیه بودن طبع بالا رو*نشون میده و تکرار انجام اشتباه اوج بی هنری و*طبع پایین

بنده بشخصه به شما و اخلاق اجتماعیتون بسیار علاقه دارم ولی در بازی شما رو یک مهره سوخته و بی هنر میبینم

ارزوی بهترینها برای شما دوست محترم

همچنین معذرت برای غلط املایی اگر وجود داشته باشه ، بالاجبار با گوشی تایپ کردم
    ویرایش توسط mohsen.2pac : 01-05-2022 در ساعت 04:53 AM
    در این دنیا برای کفری کردن ادمهای رذلی که می خواهندهمه چیز را از انچه هست برایت سخت تر کنند- راهی بهتر از این نیست که وانمود کنی از هیچ چیز دلخور نیستی

One Flew Over the Cuckoo's Nest

18. تشکر WondeR, Omid تشکر نمود
    پسندیدن Majid, WondeR پسندید
صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین