صفحه 2 از 2 نخستنخست 12
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 12 , از مجموع 12

موضوع: سرور جدید نرمال

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط mohsen.2pac نمایش پست ها
    غلط انلایی رو*از بنده

سلام یوسف جان، البته که من منکر این نواقص نیستم و*همواره منتقد بودم و*به همین دلایل بازی نمیکنمم ، مگر همینجوری تفننی طور یه اکانت بسازم بدون*گفتن به کسی یه دوری زده باشیم*محیط بازی یادمون*نره

خدمت گل روی شما عرض کنم این سایت با تمام نواقصش چنتا حسن داره که سایت بغلی و*فیورت شما خالی از اون* هست

اعم از برخورد سنگینتر با مولتی بازی صعنتی ، وجود پلیرهای کم ولی مودب و ماخوذ به حیا ، عدم*وجود باگهای وحشتناک که تا حدوی اونجا عمدی هم*بنظر میرسه، و*مهمترینش داشتن یه ادمینه که علیرغم ول کردن سایتش به امان خدا ولی وجدان و شرف داره ، چیزی که اون سایت توی ذوق میزنه , ادمین اینجا نه با کسی تلفتی صحبت میکنه نه اپشن اختصاصی به کسی میده نه وسط پلن تهدید میکنه و*نه تحت فشار تیمی برای دادن امتیاز خاصی قرار میگیره

در هر صورت اینجا شاید از نظر رنگ و*لعاب و کمیت خیلی عقبتره ولی اقلا از نظر وجدان و*انصاف یه فرسنگ* با اون سایت کثیف فاصله داره
    بنده در تعجبم سما جطور توی سایتی که به چشم*خودتون دستکاریها رو*دیدین باز هم ریجستر میکنید ، در واقع به دو*نکته میرسم یا دوست دارید با نشان دادن وفاداریتون روزی خودتون*هم*صاحب اون امتیازات نامشروع بشید یا اصولا فرهنگ*غالب جامعه که زیر بار هر چیز ناهنجاری میرن و هر حرف و عمل خلاف و* غیرمنطقی کوتاه میان هستین و*البته شاید هم*انقدر بی تفاوت به ارزشها که ففط دوست دارید این جاده یکطرفه رو*ادامه بدید

پینوشت: انجام ندادن اشتباه و در حاشیه بودن طبع بالا رو*نشون میده و تکرار انجام اشتباه اوج بی هنری و*طبع پایین

بنده بشخصه به شما و اخلاق اجتماعیتون بسیار علاقه دارم ولی در بازی شما رو یک مهره سوخته و بی هنر میبینم

ارزوی بهترینها برای شما دوست محترم

همچنین معذرت برای غلط املایی اگر وجود داشته باشه ، بالاجبار با گوشی تایپ کردم
    شما به بنده لطف دارید . بنده به شما علاقه قلبی دارم و همیشه ارادتمند شما هستم
    اقا محسن هرکسی یه عیبی نداره و هیچ کس کامل نیست . من هم از این قاعده مستثنی نیستم . شاید به زعم شما بنده در بازی دژکوب فردی بی هنر باشم اما همیشه به دنبال کامل کردن و تغیر خود هستم و معتقدم هیچ گاه کامل نخواهم شد . بنده هیچ وقت به دنبال ساخت اسم و رسم برای خودم نبودم و تنها و تنها به فکر پیشرفت ساید جنوب غرب بودم و همیشه تمام تلاش خودمو برای این مهم کردم و امیدوارم که روز به روز هم با پیشرفت خودم به پیشرفت ساید کمک کنم .

بنده به هیچ عنوان نه در این سایت نه در اون سایت و نه در هیچ سایت دیگه ای به دنبال گرفتن امتیازات خاص نبودم و همیشه سعی کردم کمترین ارتباطو با ادمین داشته باشم . و بعید میدونم کسی بتونه چنین ادعایی بکنه که یوسف از فلان ادمین در فلان سایت امتیاز ویژه گرفته ... در مورد سایر مباحث اینجا اصلا نمیخوام صحبت کنم و ایشالا در واتساپ باهاتون صحبت میکنم .

یا حق

2. تشکر mohsen.2pac, WondeR تشکر نمود

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط mohsen.2pac نمایش پست ها
    درود بر دوست عزیز و قدیمی

واقعیتش خودم به شخصه دلم برای ت ر ا و ی ن تنگ شده منتهی امکانش به سه دلیل وجود نداره که افتخار داشته باشم دوستان رو*راضی کنم کنار شما عزیزان لذت ببریم

۱- عدم بروز رسانی گرافیکی و کلا موتور بازی حداقل نزدیک به دات کام

۲-عدم بروز رسانی اجرای قوانین دات کام ( این*خود به خود مشکلات لایحنل مولتی بازی و جنگ زرگری بین پلیرها و ادمین همچنین درگیریهای توام* با عصبانیت و*پرخاش بین پلیرها رو*از بین میبره

۳- عدوم وجود اراده ای برای درست کردن اوضاع ، چیزی که واقعا راحته و* هیچ هزینه مالی هم به ادمین وارد نمیکنه*

بنده حتی با مشکل شماره یک هم میتونم کنار بیام ولی دو*مشکل بعدی باعث*میشه دیگه سمت این سرگرمی نیاییم و وقت بی ارزشمونو با بازیهای بلاک*چینی پر کنیم

اگر برای دوستان مهم هست موضوع رو بشکافم در خدمتم* و اگر حوصله ای نیست و از همین سبک بازی لذت میبرید و راضی هستید که ارزوی لذت و سلامتی برای تک تک شما معتادین گرامی چه اونهایی که سابقا کنار هم لذت بردیم چه عزیزان رو بروئی که اگر اونها نبودن انگیزه ای هم برای ما وجود نداشت
    و*در اخر با ارزوی روزهای بهتر برای تمام دوستان فعلی، دوستان سابق، دشمنان همیشگی، دوستهای بعدا دشمن شده ، دشمنان الان دوست شده ، مولتی بازهای خفن ، بخر بفروشای لعنتی و* عرض معذرت از تمام کسانی که در این یه دهه از صحبتهای من خواسته یا ناخواسته ناراحت شدند

دوستتون*دارم و میخوام سر به تن قهرمانتون نباشه :دی

ارادتمند همگی

پینوشت: تنها راه نجات این اینتر تایمنت در این پلتفرم احداث* یک اتاق فکر با حظور نهایت سه الی چهار نفر در یک گروه تلگرامی یا واتساپی با حظور متولی سایت هست ، اگر اراده ای بود بنده در خدمت هستم که به سرانجام درستی برسیم که تا بالای نود درصد اقلا قوانین رو*به مرجع اصلی این سرگرمی یعنی دات کام نزدیک کنیم (البته یک*هسته سه چهار نفره از دوستان باتجربه و خوشنام ، نه مثل او*دفعه که ادمین زحمت کشیدن یه گروه تلگرامی رو زدن و*دویست نفر با نظرات گوناگون بعضا بدون کارشناسی پست میگذاشتن و*حتی بحث رو به کل کل های شخصی و توهین بهم کشوندن)
    پینوشت۲: این صحبتهای من تنها در مورد سرورهای اصیل یعنی نرمال - فاینال- سه ایکس بود و*بالاتر از اون رو* نه من دانشی دارم و*نه علاقه ای پس بدیهیست که اون سرورها اساتید خودشو برای پیدا کردن راه حلهای بهتر میخواد و*هسته مرکزی خودشو
    سلام محسن جان.

چقد با این پست شما موافقم تنها راه نجات سایت از این وضعیت برگزاری جلسه ای با نشستن حداکثر 10 نفری از اعضایی است که نرمال یا 3x بازی میکنند.

واقعا اپدیت این سایت و فروم نباید اینقدر کار سختی باشه. امید جان هم که اعلام کردند هروقت قصد اپدیت بگیریم حداکث 2 هفته انجام میشه.

امیدوارم امید جان با برگزاری این اتاق فکر موافقت کنن.

ارادت

4. تشکر mohsen.2pac, jonzac-ahmadi, niloof تشکر نمود
    پسندیدن mohsen.2pac پسندید
صفحه 2 از 2 نخستنخست 12