سلام مجدد خدمت شما عزیزان و ادمین عزیز

اقا امید عزیز اگه بحث شما « هزینه زیاد بابت اپدیت دادن و نگرانی از عدم بازگشت سرمایه » باشه میشه گفت تقریبا حق با شماست ، هرچند به نظر من این تفکر سایپایی زیبنده شما نیست که بخواید بگید من چرا هزینه کنم وقتی در همین شرایط مشتری ثابت خودمو دارم و مشتری که اپدیت میخواد ازم ممکنه پس فردا بنا به هر دلیلی بره ، چرا میگم زیبنده شما نیست ؟ چون اولا مشتری های ثابت شما هم به نظرم مخالفتی ندارن ( میتونید نظرسنجی بزارید ) ثانیا مشتری های جدید شما با خودشون سرمایه ای میارن که به نظرم میتونه نگرانی از بابت عدم بازگشت سرمایه رو از بین ببره . ثالثا شاید مشتری های جدید شما برن ولی هرچه سایت شما زیباتر و شکیل تر و به روز تر باشه قطعا مشتری های جدیدی به سمت خودش میکشه و کلی دلایل دیگه که از حوصله جمع خارجه ...

اما چیزی که من متوجه شدم چیه ؟ این که شما یه بار به حرف بعضی دوستان گوش کردید و اپدیت کردید و سرور ران کردید و به قولا دستتون موند تو پوست گردو و بابت همین نمیخواید دوباره چنین کاری بکنید و حاضرید با همین مشتری های ثابت خودتون اوقات شریف خودتونو بگذرونید ... اما چیزی که عملا اتفاق افتاد اینه که شما صرفا اپدیت در گرافیک و تصاویر داده بودید و حتی انجمن بازیو اپدیت نکردید و از نظر فنی و زیرساختی تغییراتی اعمال نشده بود در سایت و واقعا بعید میدونم کسی این گرافیک جدیدو انتخاب کنه در سرور های شما ...

علی ای حال تصمیم گیرنده نهایی خودتون هستید ... اگر نمیتونید اپدیت به شکل دژکوب اصلی ارائه بدید لطفا بفرمایید نمیشه و ممکنه مثلا باگ ایجاد بشه یا هزینه ی خیلی زیادی داره و سرمایه بازگشت نمیخوره و... ولی این بحث ها واقعا دور باطله که شما میفرمایید چون قبلا عده ای از دوستان بنا به هر دلیلی رفتن شما دیگه نمیخواید اپدیت بدید و...