سلام و عرض ادب مجدد خدمت شما دوستان

بنده هم با صحبت های شما عزیزان موافقم و به نظرم زمانش رسیده که مدیریت تصمیم بگیره و چه تصمیم سرنوشت سازی خواهد بود ...

آقا امید عزیز شما حق انتخاب دارید ، اینجا سایت شماست و این شما هستید که میتونید براش تصمیم بگیرید و ما نهایتا یه مدت اصلا ت-راوین بازی نکنیم یا بریم سرور های خارجی به شرایط اونجا عادت کنیم ... من خودم زمانی که ت-راوین اولین بار فیلتر شد تقریبا میتونم بگم کلا دور ت-راوین ایرانو خط کشیدم و هیچ سایت ایرانی جدی پلی ندادم و بعد از شروع مجدد ت-راوین سورنا به ت-راوین ایران برگشتم ... الان هم بعد از تحریم شدن ت-راوین ایران چند مدتی در ت-راوین کشور انگلیس بازی کردیم و بعد یه سرور بازی کردن اوضاع دستمون اومد و بدون اینکه یه عدد گلد بخریم ساید جنوب غرب انگلیسو کامل در اختیار داشتیم و...
اینا رو گفتم صرفا در نظر داشته باشید این دوستانی که اینجا دارن پست میزارن صرفا به خاطر اینکه اون یکی ارایشگر گردنشونو با تیغ زد نیومدن اینجا و پناه نیاوردن به اینجا ! و خیلی راحت میتونن برن ... پس به این دیدگاه نگاه نکنید که ما مجبوریم اینجا بازی کنیم ، نخیر هیچ اجباری نیست ...

در پست های قبلی خودم عرض کردم بخشی از افزایش هیجان بازی در دستان شماست ...

همین الان با همین افرادی که اینجا پست گذاشتن تقریبا میتونم بگم 4 ساید سرور پر خواهد شد و یکی از بهترین و جذاب ترین سرور های این سایت میشه اگه شما بخواید و اگر هم نخواید که تو را به خیر و ما را به سلامت !

یا حق