صفحه 4 از 7 نخستنخست ... 23456 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 31 تا 40 , از مجموع 62

موضوع: اعلام آمادگی سرور 2x یا 3x

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

سلام و عرض ادب مجدد خدمت شما دوستان

بنده هم با صحبت های شما عزیزان موافقم و به نظرم زمانش رسیده که مدیریت تصمیم بگیره و چه تصمیم سرنوشت سازی خواهد بود ...

آقا امید عزیز شما حق انتخاب دارید ، اینجا سایت شماست و این شما هستید که میتونید براش تصمیم بگیرید و ما نهایتا یه مدت اصلا ت-راوین بازی نکنیم یا بریم سرور های خارجی به شرایط اونجا عادت کنیم ... من خودم زمانی که ت-راوین اولین بار فیلتر شد تقریبا میتونم بگم کلا دور ت-راوین ایرانو خط کشیدم و هیچ سایت ایرانی جدی پلی ندادم و بعد از شروع مجدد ت-راوین سورنا به ت-راوین ایران برگشتم ... الان هم بعد از تحریم شدن ت-راوین ایران چند مدتی در ت-راوین کشور انگلیس بازی کردیم و بعد یه سرور بازی کردن اوضاع دستمون اومد و بدون اینکه یه عدد گلد بخریم ساید جنوب غرب انگلیسو کامل در اختیار داشتیم و...
    اینا رو گفتم صرفا در نظر داشته باشید این دوستانی که اینجا دارن پست میزارن صرفا به خاطر اینکه اون یکی ارایشگر گردنشونو با تیغ زد نیومدن اینجا و پناه نیاوردن به اینجا ! و خیلی راحت میتونن برن ... پس به این دیدگاه نگاه نکنید که ما مجبوریم اینجا بازی کنیم ، نخیر هیچ اجباری نیست ...

در پست های قبلی خودم عرض کردم بخشی از افزایش هیجان بازی در دستان شماست ...

همین الان با همین افرادی که اینجا پست گذاشتن تقریبا میتونم بگم 4 ساید سرور پر خواهد شد و یکی از بهترین و جذاب ترین سرور های این سایت میشه اگه شما بخواید و اگر هم نخواید که تو را به خیر و ما را به سلامت !

یا حق

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

سلام
    اقا امید ما ۲ هفته نه ۱ ماه وایمیسیم شما ورژن اپدیت بده.
    بعد ۱ ماه ۱ سرور ۲ ایکس ران کن
    این واقعا بحث پیچیده ای نیست که ما بخوایم در موردش این همه پست بزاریم .
    اگرم قصدی ندارید اعلام کنید تا ما تکلیف خودمونو بدونیم

3. پسندیدن lucifer پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

سلام خدمت همه دوستان
    مام به دعوت بچه ها یک اکانت ساختیم ببینیم به چه صورت هست

امید عزیز طبق خواندن تاپیک ها به یک نکته ایی پی بردم ، بدون پرده با شما در میان میگذارم .
    اول اینکه شما از سال پیش گفتید آپدیت کردن کاری نداره و برای ما آسان هست ، اما آیا بازیکنان از شما آپدیتی دیدند؟
    توانستن با عمل خیلی فرق هست .
    ممنون میشم شفاف سازی کنید که چرا شما به فکر آپدیت کردن سایتتون نیستید ؟ آیا اصلا توانایی آپدیت کردن رو دارید؟!

سپاس
    علیرضا

5. تشکر YousefRitalin, mohsen.2pac تشکر نمود
    پسندیدن YousefRitalin پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

سلام خمت همه دوستان گرامی
    آقا امید مخاطب بنده شمایید . با این وضعیتی که من توی سروراتون میبینم اصلا خوش بین نیستم که کسی تا چند وقت دیگه پلی بده واقعا فقط احساس میکنم یه عده برای پوینت بازی میکنن البته اینو بگم پوینت گرفتن و این چیزا خوشحال کنندست ولی اینکه سروری 500 تا اکانت داره و 4 سایدش پلیر داره این نوع از بازی کردن خنده داره که 20قیقه مونده تقسیم مدالا این همه اسکات میکشن میزنن به خودشون یا از روش رد میشن فقط شبیه به خاله بازیه ؟ بنظر شما بهتر نیست این مدال بازی و پوینت و امتیاز رو جمع کنین و فقط یه مدال به تمام نفرات اتحاد برنده بدین مثل جاهای دیگه باور کنین من اونقدری که اکانت مولتی میبینم توی سرور 25فینال اصلا یه اکانت که بشه بزنیش نمیبینم و آخرشم همه سرور فقط به دنبال رنک و امتیاز توی کلوپ کاربرانن واقعا بنظر شما من نوعی فکر نمیکنم که شما فقط بخاطر منافع خودتون این کارو میکنین ؟؟؟؟؟ وگرنه این اسمش دژکوب نیست و شبیه به خاله بازیه.... دوستان به شخصه این حرفو میزنم من در سرورهای اسپید پایین چنین چیزی رو ندیدم از پلیراش ولی از سرور 5x به بالا چنین اوضاع مسخره ای وجود داره .... و اصل موضوع هم خود ادمین هستش که چنین اوضاعی بوجود میاره واقعا متاسفم و من بشخصه میگم 2تیمی که توی اسپید بالا دارن پلی میدن در واقعیت دارن خود زنی میکنن و لذت رو از سرور بردن خواهش میکنم از همتون تا این موضوعات درست نشده هرگز درخواست ران سرور جدید نکنین واقعا وقت و زندگیتونو دارین هدر میدین

7. تشکر Omid, mohsen.2pac, Nakta تشکر نمود
    پسندیدن Nakta پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

سلام مجدد خدمت همه ی شما و ادمین محترم

اقا امید عزیز میشه لطف کنید و بفرمایید ایا قصد ران کردن سرور نرمال یا با اسپید 2 دارید یا خیر ؟

و اینکه تا چه اندازه میتونید به روز رسانی کنید ؟

بنده و دوستانم بیشتر از اینکه به دنبال گرافیک و اپدیت شدن سرور های شما باشیم به دنبال یک جواب هستیم از شما !

حتی اگه قراره سرور با گرافیک 4 ران بشه ما مشکلی نداریم ولی به شرطی که قوانین و نکات فنی بازی به شکل همون ورژن 4 باشه نه به شکلی که مشخص نیست قدیم هستیم یا جدید ...

حداقل لطف کنید و روشن گری کنید ما تکلیف خودمونو بدونیم .

با تشکر
    ویرایش توسط YousefRitalin : 01-04-2021 در ساعت 07:58 PM

9. تشکر lucifer, Omid تشکر نمود
    مدیریت

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 54 پست

ببخشید که تک تک ریپلای نکرده و به یک جواب کلی بسنده می کنم:
    دوستان به درستی گفتن چون نمی تونن تـراوین اصلی بازی کنن اومدن اینجا و به درستی انتظار دارند که اینجا تا حد امکان شبیه اونجا باشه. اما این گزاره یه مفهوم نهفته در خودش داره اونم اینه که اگه یه زمانی به هر دلیلی بشه تـراوین اصلی بازی کنن ازینجا خواهند رفت هرچقدر که اینجا شبیه باشه.

اینجا هیچ وقت شبیه تـراوین اصلی نمیشه حتی اگه قوانین هم 100 درصد اجرا بشه علتش هم مشخص هست. همونطور که قبلا گفتم در تـراوین اصلی بهترین پلیر و با سابقه ترین هم باشید وقتی تخلف کنی و خربزه بخوری پای لرزشم میشینی. یعنی هیچ وقت شما اونجا تهدید نمی کنی که حذف دسته جمعی میکنیم میریم فلان جا! اونجا هرتخلفی کنی پای مجازاتش هستی و حاشیه سازی و حاشا کردن بی فایده است. میدونی اگه حذف اکانت کنی باید تا سرور بعد سماق بمکی. اما اینجا وقتی با تخلف برخورد میشه دوستان علاوه بر حذف اکانت خود مجموعه ای پلیرها رو هم ترغیب به حذف و کوچ میکنند و ما میشیم پراید و پیکان! واسه همین ما اینجا مجبوریم قوانین رو ساده تر وضع کنیم تا شاهد حذف کمتر و دلخوری کمتر باشیم و همین امر خودش باعث دلخوری کاربرانی که خواستار قوانین سخت گیرانه تر هستند میشه.

قوانین دات کام برای همه ما فصل الخطاب هست اما تفسیر قوانین با مولتی هانتره اونجا مولتی هانتر بگه شما خطا کردی نمیتونی آسمون ریسمون ببافی اما اینجا اینطور نیست. ما اینجا باید ناز پلیر رو بکشیم وگرنه میره دات کام بازی میکنه!

این در مورد قوانین.

در مورد بروزرسانی ها هم همونطور که گفتم ما دنبال جلب رضایت مخاطب سایت خودمون هستیم کسی که به قول شما دنبال رنک هست، می خواد دژکوب بازیکنه نه لزوما تـراوین، اما پلیری که می خواد اینجا شبیه دات کام باشه وقتی موانع دات کام برطرف بشه ازینجا میره و ما بروزرسانی که دادیم شاید فقط باعث بدتر شدن شرایط برای مخاطب وفادار خودمون بشه. وگرنه بروزرسانی های دژکوب قطعا سخت تر از اصلش نیست که ما تونستیم بدون باگ ارائه بدیم.

در مورد سرور هم بله سرور سرعت 3 داریم اما تاریخ برگزاریشو چون فینال سه گانه سرعت پایین هست و باید با باقی سرورها تداخل کمتری داشته باشه در بهترین زمان قرار خواهیم داد.

اگه نکته ای از قلم افتاده یادآوری کنید تا پاسخ بدم.

11. تشکر mohsen.2pac, lucifer تشکر نمود
    پسندیدن Knig}{T پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

سلامی*دوباره
    ادمین محترم جواب های شما قانع کننده نیست .
    شما میفرمایید که چون اینجا تـراوین نیست نباید شبیه تــراوین باشه؟
    ببینید فرضیه شما کاملا اشتتباهه !
    ما*دنبال تـراوین با هزینه کمتر*هستیم نه دنبال دژکوب با گرافیک ۷-۸ سال پیش و ورژن ۴ !
    چیزی*که مشخصه ورژن ۴ خیلی سبک تر *و *ساده تر از*اونی هست که بخواد باگ بخوره،گرچه دوستان نمونه هایی از باگ هارو گفتن.
    چیزی که کلیه پلیر ها میگن و انتظار دارن اینه که اگه *میتونید خودتونو ثابت کنید* بکنید !
    وقتی شما نمیتونید بهترین باشید از بازیکنا انتظار کوچ نداشنه باشید
    حرف ما کاربران جدید سایت شما بدین شکل است :
    اگر میتوانید آپدیت کنید ماهم ملحق*بشیم*به شما .

خواهشا از حرف های بنده منظور بد به دل نگیرید، جمع حرف کلی تمامی ماست

ایام به کام

13. تشکر Omid, mohsen.2pac تشکر نمود
    پسندیدن mohsen.2pac پسندید
    مدیریت

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 54 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط CyroS نمایش پست ها
    سلامی*دوباره
    ادمین محترم جواب های شما قانع کننده نیست .
    شما میفرمایید که چون اینجا تـراوین نیست نباید شبیه تــراوین باشه؟
    ببینید فرضیه شما کاملا اشتتباهه !
    ما*دنبال تـراوین با هزینه کمتر*هستیم نه دنبال دژکوب با گرافیک ۷-۸ سال پیش و ورژن ۴ !
    چیزی*که مشخصه ورژن ۴ خیلی سبک تر *و *ساده تر از*اونی هست که بخواد باگ بخوره،گرچه دوستان نمونه هایی از باگ هارو گفتن.
    چیزی که کلیه پلیر ها میگن و انتظار دارن اینه که اگه *میتونید خودتونو ثابت کنید* بکنید !
    وقتی شما نمیتونید بهترین باشید از بازیکنا انتظار کوچ نداشنه باشید
    حرف ما کاربران جدید سایت شما بدین شکل است :
    اگر میتوانید آپدیت کنید ماهم ملحق*بشیم*به شما .

خواهشا از حرف های بنده منظور بد به دل نگیرید، جمع حرف کلی تمامی ماست

ایام به کام
    شما متوجه منظور من نشدید من عرض کردم الحاق شما تا زمانی هست که دوباره سر و کله تـراوین اصلی، یا یه سایت دیگه، پیدا نشه! حتی با سکه گرون تر باعث کوچ شما میشه.
    خلاصه کلام بنده اینه که تا راهی برای وفادار کردن پلیرپیدا نشه هرقدمی برداریم عبث و به قول دوستمون دور باطل خواهد بود.
    هنوز از خاطرمون نرفته که وقتی گرافیک جدید رو برای اولین بار آوردیم و به درخواست خود این دوستان سرور x1 رو ران کردیم به خاطر وعده دروغ سرور بدون مولتی و بات رفتن جای دیگه.
    اگه قرار به رفتن شما باشه چرا ما زحمت بکشیم و حرف شما رو گوش بدیم و تغییرات رو بروز کنیم؟
    من به دوستانی که اینجا میگن اگه آپدیت نکنی میریم به چشم سرمایه نگاه نمیکنم که رفتن یا موندنشون باعث تصمیمات ما باشه.این عزیزان هر اتفاقی به ضررشون باشه میگن اگه به حرف ما گوش نکنی ما میریم! کوچکترین اتفاقی تو سرور بیوفته یکی رو اکانتشون خرابکاری کنه یا با تخلف تیمشون برخورد بشه میذارن میرن.

جسارت نباشه به نظر من شما هم هرجا رفتی دیدی پلیرها به مدیریت میگن اینکارو بکن اونکارو بکن که ما نریم، اونجا بازی نکن.

15. تشکر mohsen.2pac, sw team, Nakta تشکر نمود
    پسندیدن sw team, Nakta پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 5 پست

درود دوباره

امید جان چرا خلط مبحث میکنی عزیز!
    در مورد خودم صحبت میکنم, دوستان دیگه رو نمیگم
    بنده اولا نگفتم اگر اینکارها رو نکنی میرم, گفتم اگر این اپدیتهای فنی صورت بگیره میام, یعنی نیومدم که بخوام برم
    دوما در مورد دخالت فرمودی , بنده توی این سایت در سروری بازی کردم که واندر سایدم روی سطح ۹۹ چنج میل شده رو تیم رقیب اعتراضی نداشتم , حتی همین سرور چندماه پیشتون که من در اون حضور هم نداشتم توی تاپیکش از مدیریت دفاع کردم که در روند سرور دخالت نکرده, پس بحث توی سرور رو نکشید وسط , اگر میخوایید تا اسکرین حمایتها رو بذارم شاید یادتون بیاد، همچنین توی سایت شما سروری رو نداشتم که تیمی حذف کرده باشم ، چه باختم چه بردم*تا تهش بودم
    سوما بحث در مورد تغییرات فنی چه ربطی داشت به اتفاقات درون سرور الان! چرا خیلی راحت الان به خودتون اجازه دادید در مورد من اینجور بگید?
    در مو د سرور ۱ ایکس کذایی فرمودی , توی همین فروم هست , یک ماه از شما خواستیم قوانین کلی سرور مکتوب بذارید اینجا که نذاشتید , همچنین اعلام کردیم اگر تیمی اعلام حضور کنه میاییم , تشریف ببرید ببینید چه تیمی اعلام حضور کرد که بیاییم? این بازی لذتش به زد و خوردشه , انقدر احمق نیستیم که یه تیم پنجاه نفره رو برداریم بیاریم اینجا جلو ناتار بازی کنیم

درکل یک مقدار خوددار باشید , ما شما رو به چیزی متهم کردیم مگه? گفتیم اپدیت فنی داشته باشید در رکابتونیم ولی جواب شما چی بود? => اینها دارند دخالت میکنند در امور مدیریت!
    خیلی جدی گرفتید قضیه رو عزیز, مدیریت اسناد طبقه بندی شده پنتاگون نیست که, دژکوبه عزیزم, در مورد تغیر اصول و شرافت هم بحثی نشد بلکه در مورد بروز شدن فنی سرور بحث شد , من واقعا برام جای تعجبه اینجور برخورد , ولی در هر صورت صلاح مملکت خویش خسروان دانند
    بدرود
    ویرایش توسط mohsen.2pac : 01-05-2021 در ساعت 01:44 AM
    در این دنیا برای کفری کردن ادمهای رذلی که می خواهندهمه چیز را از انچه هست برایت سخت تر کنند- راهی بهتر از این نیست که وانمود کنی از هیچ چیز دلخور نیستی

One Flew Over the Cuckoo's Nest

17. تشکر lucifer, Omid تشکر نمود
    پسندیدن lucifer پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

ببینید کلیه حرف شما اینه چون پلیر ها کوچ میکنند ما نمیتونیم اپدیت کنیم!
    خب واقعیت کلمه همینه پلیرا دنبال*بهترین کیفیت هستند
    همونجایی که عرض کردید بچه ها*کوچ کردند واقعا از*کیفیت بالایی برخوردداره
    حالاهرچند راجب هر مدیریتی بحث هست!
    شما فکر میکنید کیفتتون همه رو راضی*کرده ، اما واقعا اینطوری نیست
    به دلیل همین کیفیت پایین هست که همه کوچ میکنند.
    مثال براتون میزنم !
    شما یا به شعور بازیکنا اهمیت میدی یا بهش توهین میکنی :
    عرض کردید گرافیک جدید رو*ارائه دادید
    اما گرافیک جدید کجاش*شبیه گرافیک تـراوین هست ؟
    حتی آیکون ها تداخل دارن ، بیشتر شبیه عکس هست!
    بنظرتون رو ورژن 4 گرافیک ورژن 4.5 جواب میده؟! خیر
    بچه ها دنبال زیرساخت شمان نه گرافیک شما
    امیدوارم متوجه شده باشید که کل تیمی که قصد حضور دارند فقط از شما آپدیت میخواهند
    وقتی کیفیت شما خوب باشه و بهتر از سایت بغلی*،*قطعا همه خواهند آمد!

19. تشکر Omid, mohsen.2pac تشکر نمود
صفحه 4 از 7 نخستنخست ... 23456 ... آخرینآخرین