صفحه 6 از 7 نخستنخست ... 4567 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 51 تا 60 , از مجموع 62

موضوع: اعلام آمادگی سرور 2x یا 3x

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

با سلام
    بعد از سرور یک اگر عمری باقی بمونه با همون تیم سرور یک و جمعی از دوستان ده ایکس و بیست و پنج و بقیه سرور ها
    میاییم ساید خودمون یعنی شمال غرب و سرور و فتح کنیم
    بنده هم تیم خودم که تیم جالبی شده که متشکل از 20 نفره به تیم امیر پرشین و علی کینگ اضافه میکنم میریم شمال غرب

به امید یک سرور جالب و باحال
    برد و باخت مهم نیست
    No Game

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

شرایط سرور چیه؟
    اگه مولتی بازی آزاده وقت الکی نزاریم
    سفت و سخت برخورد میشه ارزش بازی کردن داره بیاین

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

سلام خسته نباشید برای سرور 3 ایکس بابت مولتی اکانتی ممنون میشم ی نظر سنجی داخل فروم بزارید ببینیم رای اکثریت چی هست و باتوجه به رای اکثریت در مورد مولتی اکانتی تصمیم بگیریم...سروری تحت عنوان مولتی بسته نداریم وقتی میگیم مولتی بسته یعنی اکثریت نمیتونن ولی خیالتون راحت باشه که اقلیت باز هم میتونن مولتی بکشن تو سرور دات کامشم کسی که مولتی بخواد بکشه میتونه بکشه چ برسه به دژکوب ولی وقتی باز باشه اینطور لاعقل هرکی به اندازه ی زحمتش میتونه مولتی بکشه...و اینطور هم عدالت بیشتر رعایت میشه هم کسایی که تنها بازی میکنند یا تیم ضعیفی دارن میتونن اینطور کمبود پلیرشون و جبران کنند هم برای پلیرا خوبه هم برای سایت..اکثریت مطمنم با نظر بنده موافق هستن ی رای گیری بزارید بهتر متوجه رای اکثریت میشن دوستان نه تنها تک و توک پلیرایی که میان اینجا مخالفت خودشون و اعلام میکنند چون خودشون میتونن مولتی بکشن نمیخوان بقیه هم بتونن..من خودم تو تمامی سرورای 3 ایکس قبل که مولتی بسته بود 10تا اکانت مولتی میکشیدم و بن نمیشد و خیلی دیگه از دوستان دیگه فقط یکم اذیتش بیشتر بود و اکریت هم نمیتونستن و هزینشم به جای اینک بره تو جیب سایت و خرج پلیرای سایت شه جای دیگه میرفت بازم برای خودم فرقی نمیکنه بسته باشه یا باز اما میدونم عدالت خلاف تصور دوستان هست این دوستانیم که مخالفت میکنن تنها دلیل مخالفتشون اینه که وقتی مولتی باشه نمیتونن تو تاپ رید بیان سر ی مدال فقط میان مخالفت میکنند ی سریم که گفتم خودشون میتونن بکشن نمیخوان بقیه بکشن...وگرنه مولتی کشیدن مساویه با هزینه و زحمت کشیدن هرکیم زحمت بیشتر بکشه مسلما استفاده ی بیشتری میکنه وگرنه اگه مولتی کشیدن زحمت نداشت دوستان معرفتی تا الان نمیکشیدن ؟
    وقتی آزاد باشه همه میتونن بکشن اونی که نمیکشه از تنبلی خودشه سروری که مولتی آزاد باشه تهش دو سه تا پلیر رهگذر میان تو تاپ چهارتا پروفایل مینویسن اما وقتی بسته هست تیمی که ضعیف تره کلا نمیاد دیگه بحث تلاش نیست بحث پلن نیست ی دو دوتا چهارتای سادست که 20 تا پلیر کمتر از 30 تا پلیره 30 تاکپ بیشتر از 20 تا کپه پس اصلا استارت نمیکنه سرور میشه خاله بازی اون چهارتا پلیریم که خوشحال دو تا تپ میان تو رید تهش اینه که میرن زیرشاخه همون دوستانی که مولتی میکشن اما وقتی آزاد باشه تیم میدونه باتلاش بیشتر میتونه کمبود پلیرشو جبران کنه
    یادش بخیر ی دوستی داشتیم میگفت برید بگید مولتی وببنده مولتی بسته سرور ران شد هر موقع زنگ میزدیم میگفت رو مولتیم دارم کپ آپ میکنم
    اون دوستانیم که مخالف مولتی کشین یکم طرز دیدشون و فراتر از چهارتا تاپ رید بیارن طرز فکرشون و تیمی کنن
    خیالتون راحت مولتی جای پلیر و نمیگیره مولتی جای تیم و نمیگیره مولتی فقط مثل ی زاپاس عقب ماشین میمونه
    سرور مولتی آزاد یعنی دف بیشتر یعنی همرای سنگین تر یعنی سرور جذاب تر
    ی سرورم مخصوص این دوستان که عشق تاپ تن هستن بزارید خودم میام براتون کپ ناتار میکشم بالا رید بدین بیان تو تاپ
    هر سروریم دیدین ما با پوش رنک یک شدیم پیام بدین بگین ما پلیر نیستیم
    خلاصه ی امر امید جان برای مولتی سرور 3 ایکس نظر سنجی بزارید منم تابع نظر جمع هستم
    الانم از طرف اکثریت صحبت کردم
    alirezaDRBDR
    ویرایش توسط Mono Boys : 04-18-2021 در ساعت 05:55 AM

4. پسندیدن NaMia پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط Mono Boys نمایش پست ها
    سلام خسته نباشید برای سرور 3 ایکس بابت مولتی اکانتی ممنون میشم ی نظر سنجی داخل فروم بزارید ببینیم رای اکثریت چی هست و باتوجه به رای اکثریت در مورد مولتی اکانتی تصمیم بگیریم...سروری تحت عنوان مولتی بسته نداریم وقتی میگیم مولتی بسته یعنی اکثریت نمیتونن ولی خیالتون راحت باشه که اقلیت باز هم میتونن مولتی بکشن تو سرور دات کامشم کسی که مولتی بخواد بکشه میتونه بکشه چ برسه به دژکوب ولی وقتی باز باشه اینطور لاعقل هرکی به اندازه ی زحمتش میتونه مولتی بکشه...و اینطور هم عدالت بیشتر رعایت میشه هم کسایی که تنها بازی میکنند یا تیم ضعیفی دارن میتونن اینطور کمبود پلیرشون و جبران کنند هم برای پلیرا خوبه هم برای سایت..اکثریت مطمنم با نظر بنده موافق هستن ی رای گیری بزارید بهتر متوجه رای اکثریت میشن دوستان نه تنها تک و توک پلیرایی که میان اینجا مخالفت خودشون و اعلام میکنند چون خودشون میتونن مولتی بکشن نمیخوان بقیه هم بتونن..من خودم تو تمامی سرورای 3 ایکس قبل که مولتی بسته بود 10تا اکانت مولتی میکشیدم و بن نمیشد و خیلی دیگه از دوستان دیگه فقط یکم اذیتش بیشتر بود و اکریت هم نمیتونستن و هزینشم به جای اینک بره تو جیب سایت و خرج پلیرای سایت شه جای دیگه میرفت بازم برای خودم فرقی نمیکنه بسته باشه یا باز اما میدونم عدالت خلاف تصور دوستان هست این دوستانیم که مخالفت میکنن تنها دلیل مخالفتشون اینه که وقتی مولتی باشه نمیتونن تو تاپ رید بیان سر ی مدال فقط میان مخالفت میکنند ی سریم که گفتم خودشون میتونن بکشن نمیخوان بقیه بکشن...وگرنه مولتی کشیدن مساویه با هزینه و زحمت کشیدن هرکیم زحمت بیشتر بکشه مسلما استفاده ی بیشتری میکنه وگرنه اگه مولتی کشیدن زحمت نداشت دوستان معرفتی تا الان نمیکشیدن ؟
    وقتی آزاد باشه همه میتونن بکشن اونی که نمیکشه از تنبلی خودشه سروری که مولتی آزاد باشه تهش دو سه تا پلیر رهگذر میان تو تاپ چهارتا پروفایل مینویسن اما وقتی بسته هست تیمی که ضعیف تره کلا نمیاد دیگه بحث تلاش نیست بحث پلن نیست ی دو دوتا چهارتای سادست که 20 تا پلیر کمتر از 30 تا پلیره 30 تاکپ بیشتر از 20 تا کپه پس اصلا استارت نمیکنه سرور میشه خاله بازی اون چهارتا پلیریم که خوشحال دو تا تپ میان تو رید تهش اینه که میرن زیرشاخه همون دوستانی که مولتی میکشن اما وقتی آزاد باشه تیم میدونه باتلاش بیشتر میتونه کمبود پلیرشو جبران کنه
    یادش بخیر ی دوستی داشتیم میگفت برید بگید مولتی وببنده مولتی بسته سرور ران شد هر موقع زنگ میزدیم میگفت رو مولتیم دارم کپ آپ میکنم
    اون دوستانیم که مخالف مولتی کشین یکم طرز دیدشون و فراتر از چهارتا تاپ رید بیارن طرز فکرشون و تیمی کنن
    خیالتون راحت مولتی جای پلیر و نمیگیره مولتی جای تیم و نمیگیره مولتی فقط مثل ی زاپاس عقب ماشین میمونه
    سرور مولتی آزاد یعنی دف بیشتر یعنی همرای سنگین تر یعنی سرور جذاب تر
    ی سرورم مخصوص این دوستان که عشق تاپ تن هستن بزارید خودم میام براتون کپ ناتار میکشم بالا رید بدین بیان تو تاپ
    هر سروریم دیدین ما با پوش رنک یک شدیم پیام بدین بگین ما پلیر نیستیم
    خلاصه ی امر امید جان برای مولتی سرور 3 ایکس نظر سنجی بزارید منم تابع نظر جمع هستم
    الانم از طرف اکثریت صحبت کردم
    alirezaDRBDR
    سلام
    عزیز دلم لذت بازی به مولتی بازی نبودنش هست
    شما اگه یه سر بری دات کام به محض اولین ای پی بنت میکنه اصلا اون مولتی هانتر از کجا اومده جملش؟؟
    دژکوب واقعا وا داده دیگه لذت بازی رو بردین با این کارا
    من خودم شخصا 2 تا سرور دژکوب رفتیم اینکه 30 تا اکانت میسازن و میاندازن رو بات خودش میکشه بالا بازی رو که نمیکن دژکوب در واقع فقط پول میزنن همین اصلا طرف بازی بارش نیست دقیقا رو یه اکانت 6 تا همر مگه داریم بعد ما شب و روز نخوابیم
    عزیزم ترا برا کسیه که حضوری پای اکانت وقت بزاره نه اینکه بات بندازه 40 50 تا اک بکشه بالا
    نظر شما محترمه ولی واقعا مسخره بازی هست این سبک بازی شما هم شک ندارم بات داری
    شما 3 نفر میایید نفری 30 40 تا کانت میکشید بعد میشینید حال میکنید عزیزم به جا این سبک بازی 20 تا پلیر پردا کن هم از خود بازی لذت ببر از هم بیرون بازی با 20 تا آدم در ارتباط باشی
    ما مشکلی نداریم مولتی بازی آزاد باشه بازی نمیکنیم همین
    یه سرور 3 ایکس ران بشه مولتی بازی آزاد یه دونم همزمان مولتی آزاد نباشه
    درضمن یه کم به سبک ترا عادت کنیم

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

سلام دوستان و ادمین عزیز
    خواهشا یه نظر سنجی بزار بعد به نتیجه برس بابت مولتی اکانتی

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

مولتی اکانتی فقط لذت بازی رو از بین میبره با اولین ای پی باید بن و دیلیت اک بشن

8. تشکر Assasin تشکر نمود
    پسندیدن Assasin پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

آقا این فاز واندر 100 *100 چیه واقعا ؟؟؟؟؟؟
    از کجا اومده ؟؟؟؟؟
    تاثیرش چیه ؟؟؟؟
    کسی میدونه برا ما هم توضیح بده ؟؟؟؟؟؟؟

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

از کجا اومده؟؟؟
    متاسفانه شما بازی رو از این سایت یاد گرفتید اصل بازی دژکوب رو میتونید تو سرورهایcom ببینی و متوجه بشی بازی چیه
    ts6:sezar
    com: mehvarsheitan
    g1:sezar2012
    i1:sezar2012
    l1:King-Ne
    m1:stupid
    n1:mentalism

خداوند اند مرام،اند رفاقت، اندمردانگی، اند بی خیال شدن است.
    در کل خداوند اند همه چیز است.

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط kinG NE نمایش پست ها
    از کجا اومده؟؟؟
    متاسفانه شما بازی رو از این سایت یاد گرفتید اصل بازی دژکوب رو میتونید تو سرورهایcom ببینی و متوجه بشی بازی چیه

متاسفانه اینطور که معلومه شما تازه کام بازی میکنی والا ما که سرور 2 و3 .. بودیم خبری از این چیزا نبود اینکه یه سرور 5 هزار نفری رو با یه سرور 200 تا 600 اکانتی مقایسه میکنی درست نیست

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

با سلام و احترام خدمت دوستان گرامی
    من هم دوست دارم حضور داشته باشم اما با توجه به اینکه سرور 1x دو ماه پایانی خودش رو طی می کنه و حساسیت بالا می ره، وقت گذاشتن برای دو جا به صورت همزمان اون هم برای بازیکنی مثل من که روزی 22 ساعت روی اکانت به صورت تک نفره و به دور از کمک هر شخص و یا جانشینی بازی می کنه بسیار سخته. اگر عملا پس از پایان این سرور شروع می شد، تداخلی با این سرور وجود نداشت و منطقی تر بود.
    همونطور که مستحضر هستید در تمام بازی های آنلاین در دنیا، حق تقدم 100 درصدی با سرور های 1x یا بهتر بگیم کلاسیک هست و سایر سرور های اسپید و یا آپشنال که بر گرفته از سرور اصلی بازی که 1x هست هستند متناسبت با اون و با در نظر گرفتن شرایط اون تدوین می شه. به غیر از سرور های فان و یا بدون محدویت که قوانین در اونها 0 در نظر گرفته می شه و هر کی هر طوری که دلش می خواد بازی می کنه.
    با احترام

13. تشکر Assasin تشکر نمود
صفحه 6 از 7 نخستنخست ... 4567 آخرینآخرین