صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 11

موضوع: بانک گلد

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

بانک گلد

چرا قوانین رو دل به خواه تغییر میدید

الان رفتم رو بانک میبینم نمیشه گلد انتقال داد

این چه مسخره بازیه دوباره راه انداختید 4برابر خرید میشد گلد انتقال داد کردید 1 برابر

بابت اون پک گلدی که خریداری شده پول پرداخت شده چه جوری این کارتون رو توجیح میکنید

دزدی تو روز روشن خخخخخ حتما این هم اپدیت دات کام هست که اعمال کردید
    در زمان صلح پسران پدران را به خاک میسپارند و در زمان جنگ پدران پسران را

2. تشکر AmiR SalaR, morghe.atash تشکر نمود
    پسندیدن AmiR SalaR, morghe.atash پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط cyrous نمایش پست ها
    چرا قوانین رو دل به خواه تغییر میدید

الان رفتم رو بانک میبینم نمیشه گلد انتقال داد

این چه مسخره بازیه دوباره راه انداختید 4برابر خرید میشد گلد انتقال داد کردید 1 برابر

بابت اون پک گلدی که خریداری شده پول پرداخت شده چه جوری این کارتون رو توجیح میکنید

دزدی تو روز روشن خخخخخ حتما این هم اپدیت دات کام هست که اعمال کردید
    در مورد دزدی و دات کامو آپدیت که نمیدونم اما اطلاع رسانی کردن حتی منی که تو سرور نیستم هم دیدم اطلاع رسانیو حالا یا تو کانال بود یا فروم
    اين بود دنيايي که بخاطرش لگد به شکم مادرم ميزدم؟
    کاش پاهايم ميشکست...

4. تشکر mohsen.2pac تشکر نمود
    پسندیدن mohsen.2pac پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط WondeR نمایش پست ها
    در مورد دزدی و دات کامو آپدیت که نمیدونم اما اطلاع رسانی کردن حتی منی که تو سرور نیستم هم دیدم اطلاع رسانیو حالا یا تو کانال بود یا فروم
    من همزمان با برگزاری سرور 500 رو بانک دوتا پک گلد خریدم
    میخواستم بیام 3x که نیومدم دقیقا می*دونم چه اتفاقی افتاده
    کد های گلدی که از قبل واکانتهای دیگه رو بانک اضافه شده بوده و مصرف شده بوده رو تو قانون جدیدشون محاسبه کردن خخخخ و پک گلدی که جدیدا خریداری شده رو مسدود
    وای خدا حداقل بفهمید دارید چیکار میکنید
    مارو که از این سایت فراری دادید اون گلد هم فدا سر دوستان

6. تشکر WondeR, Omid تشکر نمود
    مدیریت

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 54 پست

سلام به مولتی هانتر نامه بزنید اگه طبق قانون قدیم توانایی انتقال داشته باشید بدون استثنا براتون کد میکنن. تا حالا هم برای همه همینکارو کردن.
    موفق باشید.

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

سلام
    من پیام زدم
    3300 رو یکی از اکانتامه رو سرور 1000 لیگ،درصورتی که رو اون اکانت خریدی نشده و ما پولامو دادیم به یکی از اعضا که بانک داشت؛اون خرید زده برامون.
    حتی نگاه کنید 25کی رو اون اکانت گلد خورده.
    مولتی هانتر میگن باید 3300 نزدیک به 70 تومن دوباره خرید کنم!
    این چه قانون جدیدیه ناموسا
    یعنی اگه میگف یه پک 1.200 تایی بخر تا مثل قدیم بشه 4 برابر برداشت زد من این کارو همون لحظه میکردم،ولی چون دیدم دنباله منفعت خودتون هستین هرگز این کارو نمیکنم
    اینم به شما گفتم اگه لطف میکنی اونو یه ضرب کد کن بهم بده اگه هم نه که هیچی.
    جاداره یادی کنیم از این صحبتت اقا امید xD
    (وگرنه ما سرمون درد نمی کنه واسه خودمون فحش و تهمت بخریم لنگ چهارتا پک طلا هم نیستیم به خاطرش فحش میدید و تهمت میزنید. با طلا و بی طلا هرکی تخلف کنه مسدود میشه. )
    ممنون.

مدیریت

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 54 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط Black Merlin نمایش پست ها
    سلام
    من پیام زدم
    3300 رو یکی از اکانتامه رو سرور 1000 لیگ،درصورتی که رو اون اکانت خریدی نشده و ما پولامو دادیم به یکی از اعضا که بانک داشت؛اون خرید زده برامون.
    حتی نگاه کنید 25کی رو اون اکانت گلد خورده.
    مولتی هانتر میگن باید 3300 نزدیک به 70 تومن دوباره خرید کنم!
    این چه قانون جدیدیه ناموسا
    یعنی اگه میگف یه پک 1.200 تایی بخر تا مثل قدیم بشه 4 برابر برداشت زد من این کارو همون لحظه میکردم،ولی چون دیدم دنباله منفعت خودتون هستین هرگز این کارو نمیکنم
    اینم به شما گفتم اگه لطف میکنی اونو یه ضرب کد کن بهم بده اگه هم نه که هیچی.
    جاداره یادی کنیم از این صحبتت اقا امید xD
    (وگرنه ما سرمون درد نمی کنه واسه خودمون فحش و تهمت بخریم لنگ چهارتا پک طلا هم نیستیم به خاطرش فحش میدید و تهمت میزنید. با طلا و بی طلا هرکی تخلف کنه مسدود میشه. )
    ممنون.
    شما عملا خودتون دارید اعتراف می کنید که تخلف کردید. قانون بازی میگه خرید و فروش طلا غیر قانونیه. شما اشتباه کردید به کسی پول دادید براتون بخره. حالا مسئله ای نیست. شما هم اندازه ای که می خواهید انتقال بدید خرید بزنید تا مولتی هانتر همه طلاهاتون رو براتون منتقل کنه.
    والا ما لنگ چهارتا پک طلا نیستیم ولی گوشامونم دراز نیست دیگه. دمتون گرم سو استفاده نکنید. ما این قانون رو چرا گذاشتیم؟ واسه جلوگیری از انتقال همین نوع طلاهای غیرقانونی، وگرنه با پلیرهایی که به قوانین احترام میذارن و می خوان طلای خودشون رو منتقل کنن که ما پدرکشتگی نداشتیم جلوشون رو بگیریم.

طلای اکانت باید توسط خود اکانت خریداری بشه این قانونه. اگه کسی طلا بهتون هدیه داد و پولی در ازاش ندادید تخلف نیست اما این هدیه قابل انتقال از طریق سیستم نخواهد بود.

10. تشکر WondeR, mohsen.2pac تشکر نمود
    پسندیدن WondeR, mohsen.2pac پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

تخلف چی؟ :| اومدیم برا لیگ سرور 1000،همه پولامونو دادیم به یه نفر و اون خرید کله تیمو زده :| نه تنها من، بلکه بقیه اکانتام اسم بدم نگاه کنید همه کد طلا کد شده مصرف شده رو اکانتا! این الان تخلفه؟ xD الان گلد هک کردیم؟ xD
    چه فرقی میکنه من بیام 25کی بگیرم یا پولشو بدم کسی که بانکم داره بگیره؟ در هرصورت فکر کنم پولش تو جیب من نمیاد xD
    هدیه ی چی عزیز؟ والا ما ندیدم کسی بیاد 25کی هدیه بده! من حتی بخاین فیشه واریز بانکشیم دارم که کارت به کارت کردم.حاضرم اپلود کنم.
    طلایه غیرقانونی دقیقا چیه الان؟؟؟
    اگه شما پایپند قوانینتون هستین باید طبق قدیم باشه.وقتی خودتون قوانینو رعایت نمیکنید دیگه توقع نداشته باشین پلیرم بخاد قوانینو رعایت کنه.
    الان این طرحی که گذاشتین،درکنارشم باید میگفتین طلاهایی که مونده رو اکانت با همون قانون خرید 4 برابر میشه برداشت و از اون تاریخی که این قانونو اوردین به اینور اگه تو سروری گلد مونده دیگه کاریش نمیشه کرد.خیلی واضحه من نمیدونم چرا هیچ وقت درک درستی از بازی نداریم!

مدیریت

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 54 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط Black Merlin نمایش پست ها
    تخلف چی؟ :| اومدیم برا لیگ سرور 1000،همه پولامونو دادیم به یه نفر و اون خرید کله تیمو زده :| نه تنها من، بلکه بقیه اکانتام اسم بدم نگاه کنید همه کد طلا کد شده مصرف شده رو اکانتا! این الان تخلفه؟ xD الان گلد هک کردیم؟ xD
    چه فرقی میکنه من بیام 25کی بگیرم یا پولشو بدم کسی که بانکم داره بگیره؟ در هرصورت فکر کنم پولش تو جیب من نمیاد xD
    هدیه ی چی عزیز؟ والا ما ندیدم کسی بیاد 25کی هدیه بده! من حتی بخاین فیشه واریز بانکشیم دارم که کارت به کارت کردم.حاضرم اپلود کنم.
    طلایه غیرقانونی دقیقا چیه الان؟؟؟
    اگه شما پایپند قوانینتون هستین باید طبق قدیم باشه.وقتی خودتون قوانینو رعایت نمیکنید دیگه توقع نداشته باشین پلیرم بخاد قوانینو رعایت کنه.
    الان این طرحی که گذاشتین،درکنارشم باید میگفتین طلاهایی که مونده رو اکانت با همون قانون خرید 4 برابر میشه برداشت و از اون تاریخی که این قانونو اوردین به اینور اگه تو سروری گلد مونده دیگه کاریش نمیشه کرد.خیلی واضحه من نمیدونم چرا هیچ وقت درک درستی از بازی نداریم!
    اگه فرق نداشت که از سایت می خریدید.
    در ضمن وقت داده شد که منتقل کنید.

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط Omid نمایش پست ها
    سلام به مولتی هانتر نامه بزنید اگه طبق قانون قدیم توانایی انتقال داشته باشید بدون استثنا براتون کد میکنن. تا حالا هم برای همه همینکارو کردن.
    موفق باشید.
    نامه زدم مولتی حتی نامه رو نخونده رسیدگی کنید

14. تشکر Omid تشکر نمود
    مدیریت

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 54 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط cyrous نمایش پست ها
    نامه زدم مولتی حتی نامه رو نخونده رسیدگی کنید
    یا سرور رو برام پیام خصوصی کنید یا تو سرور بی پایان نامه بزنید. ممنونم.

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین