نظرسنجی: آیا از میزان نیرو سازی ناتار ها در سرور رضایت دارید؟

این یک نظرسنجی عمومی است . کاربران دیگر می توانند انتخاب شما را شماهده کنند

نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 44

موضوع: انتقاد در مورد سرور x1

Threaded View

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط Assasin نمایش پست ها
    ببخشید دکتر آخه شما نظر سنجی میزاری جنبه انتقاد هم داشته باش فشار چیه ادبیاتت رو ببین خودت حرفت بی پایه و اساسه
    نمیتونی حرف تحمل کنی و نظر منفی بشنوی چرا نظر سنجی میزاری این نشون میده که عقلانی حرف نمیزنی به بلوغ حرف شنیدن نرسیدی
    من میرم یه پک آموزش تایپ فارسی میگیرم ولی شما هم برو یه پک آموزش بازی ترا بگیر بازی farmer و سیمز نیست که
    شما خودتون قشنگ در جریانید در مورد اون اکانت هایی که منابع میدادن. دیگه تاپ تن غارت قشنگ نشون میداد 80 کی 80 کی میرفت بالا همشون هم از ساید swبود بیشتر

دکتر شما چرا هفته پیش اعتراض نکردی ؟ یه جواب منطقی بده

پ ن پ : آقا میشه شلوار قهرمان من صورتی باشه گل سر هم بزنه من به این رنگ ها علاقه دارم و اعتراض دارم

برادر من فاز شما چیه؟ شما اساس و پایه داری رو کن بدونیم !
    اگه قرار باشه مثلا ناتار کمتر نیرو بسازه این به نفع همه هست . غیر این باشه بازم بازی یکسان و برابر هست. لطفا با صحبت های نامربوط جو انتقاد رو آشفته نکن. انتقاد بنده به نیرو سازی ناتار بود ، اما پاسخ های شما بی ربط و مضحکه عام و خاص
    ما داریم در مورد اینکه ناتار عجیب نیرو سازی میکنه و تو یه ساعت هم سربازخونه میسازه هم نیرو صحبت میکنیم
    شما اومدی از 1 ماه رد شدن سرور و باگ وسرور اسپید 1000 صحبت میکنی؟

شما که اونجا توتن دارید خودتون رو معرفی کنید کدوم اکانت هستین بیشتر آشنا بشیم.

دکتر شما چرا هفته پیش اعتراض نکردی ؟ یه جواب منطقی بده
    دوست عزیز اولن من اعتراض نکردم ، میگم پست رو با دقت بخون حرف گوش نمیدی ، انتقاد کردم و این انتقادم برای این بوده که دوستانی هستن که از این شراط ناراضی هستن و میخوان حذف کنند.
    و مطمئن باش حذفی صورت بگیره بازی خودت خراب میشه چون رقیبی نداری و باید توام بزاری حذف یا برا خودت بازی کنی .

نقل قول نوشته اصلی توسط scor نمایش پست ها
    سلام به همه
    تیم فنی نظرش چیه
    سلام
    حرف حساب . منم بیشتر علاقمند امید بیاد پاسخ بده @Omid
    ویرایش توسط Hadi : 09-23-2020 در ساعت 02:01 PM
    یادشون رفته اون شاه که به صد مهر نمی باخت
    تاجو از سرش تو میدون , سرباز پیاده انداخت.لطفا ثبت نام کنید.

Hadi Metal™
    BesT WaRRioR & ™WoNDeR WolF™

2. پسندیدن hadi.f پسندید

کلمات کلیدی این موضوع