باسلام
ابتدا از مدیریت محترم سایت دژکوب Omid درخواست میکنم در این تاپیک شرکت کنند و پاسخ یک سری از موارد را برای بنده و دوستانی که در سرور x1 دارن پلی میدن بدهند.

بنده به نمایندگی از طرف دوستان جنوب غرب پست رو ارسال میکنم.

اول به این نکته اشاره میکنم که این موارد برای همه بازیکنان سرور یکسان و برابر می باشد اما قابل تامل هست که این برابربود دلیل بر قابل قبول بودن اون نیست.
امید عزیز مشکلی که پیش روی دوستان و همچنین بنده هست نیرو سازی ناتار و عدم تعادل در سرور هست.
به این صورت که یه ده ناتار رو مورد هدف منجنیق قرار میدیم و سربازخانه رو تحریب میکنیم بعد ۱ ساعت دوباره ناتار ساخت و ساز میکنه و ۱۰ تا نیرو داره که با این وضعیت اصلا نمیشه ناتار غارت کرد.
با توجه به تحقیق ها و صحبت های که شده داخل .کام ناتار در این حد نیرو سازی نمیکنه.

این نیرو سازی ناتار واقعیتش خوب نیست ، برای تامین گندوم نیاز هست ناتار ها غارت بشن و در واقع ناتار ها در سرور وظیفشون تامین منابع غارتگر ها هست :دی

قبلا فارم بود و ناتار هم راحت می شد زد و همر های خوبی میشد کشید اما الان وقتی نمیشه ناتار زد متاسفانه تا مید گیم همر های خوبی کشیده نخواهد شد و ترس اینکه برای خالی کردن کتیبه همر نتونیم بزنیم همه گیر شده ...

اگر شما لطف کنید نیرو سازی های ناتار ها رو *کمتر کنید و همچنین اکانت های که ساخته شده و کسی روش بازی نمیکنه رو به جای حذف تبدیل به ناتار کنید سرور خوبی پیش رو خواهیم داشت.

از شما مدیریت سایت تقاضا میکنیم به این مورد رسیدگی کنید تا بازی هیجان بیشتری بگیره و لذت بیشتری برای ما بازیکنان داشته باشه

هوای ما رو داشته باشید امید عزیز

پ.ن: دوستانی که انتقادی دارن همینجا بنویسن و مطرح کنند .
پ.ن: زیادی طولانی شد ؟ خخخ
پ.ن: مخالف حذف دست جمعی هستم
پ.ن: یادم رفته چطوری تگ میکردیم.
@Omid