نمایش نتایج: از شماره 1 تا 9 , از مجموع 9

موضوع: اون سرور یادته؟

مدیریت

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 54 پست

اون سرور یادته؟

با توجه به اینکه پست های نامربوط به موضوع سرورهای در حال جریان، باعث بهم ریختگی نظم تاپیک میشه و از طرفی دوستان رنجیده خاطر شدن به خاطر حذف پست های نامربوط این تاپیک رو ایجاد کردم قانون تاپیک اینطوریه که شما اینجا فقط در چارچوب قوانین انجمن و مخصوصا رعایت کامل ادب باقی کاربران رو به چالش بکشید. هر موضوع خاطره یادآوری و ... رو در این تاپیک مطرح کرده و کاربر مربوطه رو منشن کنید.
    موضوعاتی که مربوط با سرور در حال جریان هستند در همان تاپیک مورد بحث قرار میگیرند.

2. تشکر sw team تشکر نمود

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

اون سرور یادته؟؟؟

نقل قول نوشته اصلی توسط lucifer نمایش پست ها
    من نمیدونم این دوسته عزیزمون منظورش از پشه اگه محسن بود این جوابو از طرف من بخونه

محسن به عنوان رقیب یکی از بهترینا بوده که جلشون بازی کردم و وقتی تیمشون کامل باشه شک دارم تیمی باشه که بخواد باهاشون رقابت کنه!!

یه پیشنهادم دارنم واستم عضو هر تیمی هستی یک ایکس نیای یا اگه امدی اسم اکانت ندی!!! نفت میکشن ازت!!!
    بابا امثال این بنده خدارو ولش کنید ریپ نزنید رو اینا اصلا آدمی که میاد میگه 2تا عقاب فلان پشه بهمان بدون بخوای بحث کنی تهش 2تا فحش ناموسی میده و میگه آیینه خدایی در میره

- - - Updated - - -

نقل قول نوشته اصلی توسط partizan نمایش پست ها
    محسن جان این رو تو سرورهای این سایت میگی ایرادی نداره حق داری
    هرچی نرمال ما فرومشو خوندیم یا وسطش یه طرف بازی بای بای کرده
    یا متا بودن هم رو دور زدن و اکانت واندر رو یه جا خریدن بردن تو اتحاد مقابل
    یا واندر کلا بدلیل تخلف بن شده
    یا توافقی با هم واندر صد کردن
    سرور دیگه ای جزاین حالت ها بود بگو ما هم بدونیم
    ایکاش با این همه هنر و تجربه این سرور با تیم میومدید که به قول خودت سرور از حالت دو قطبی حداقل سه قطبی میشد
    یا همه ی فرومارو نخوندید یا فروم Q1-E1 رو نخوندید این دوتایی که من بودمو یادمه حداقل و تیم بچه های اس ای هم بودن جز جذابترین سرورای نرمال بوده حالا شاید تو فرومش زیاد کل کل نکرده باشیم که داغش کنیم ولی تو بازی به شدت داغ بوده و مهدی لوسیفر از تیم اس ای هستش میتونه بگه چه اتفاقایی افتاد تو هر 2تا سرور !
    اين بود دنيايي که بخاطرش لگد به شکم مادرم ميزدم؟
    کاش پاهايم ميشکست...

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 5 پست

یه سروری که دقیقا افشین و میلاد اکانت گول بودند اکانت من اتفاقا تو جنوب غرب بود با خود صادق هم در ارتباط بودم تیمتون بالای 15 تا اکانت تو شمال غرب داشت یه ده زده بودید وسط شمال غرب از 15 خونه ایش اومدن کاتا کنند از مولتی هاتون تو ساید شمال غرب دف ریختید همر افشین نصف شد
    واقعا اینا یادت نمیاد؟؟ n1 بود فکر کنم

- - - Updated - - -

حرف من رو بد برداشت کردی اقتضای سرور سه ایکس این بود به دلیل کمبود کتیبه تعداد اعضای بالای تیم مشکل رید مشکل 15 گندمی و ..... تو دو تا ساید شمال شرق و جنوب شرق پخش شیم با شناسنامه تیممون اسم اتحادهامون هم معلومه مشخصه کل سرور میدونند این اتحادی که تو شمال شرق هست و اون اتحادی که تو جنوب شرق هست یک تیم هستند اگر اعضای تیمم زیاد بشن و تشخیص بدم برای چرخش کتیبه و .... دو تا ساید جواب نمیده تو سه تا ساید هم رجیستر میکنم ولی با اسم اتحاد یکسان حالا هنر اون ساید هست هنر بچه های اون ساید هست که سایدشون رو کلین کنند و این به مراتب بهتر از این هست که بیام اکانت بزنم تو یه ساید دیگه اتحاد هم بزنم بگم برای سربلندی ساید جنوب غرب ! عملا برای یک طرف دیگه بازی کنم
    ایشالا سرور بعدی نرمال سرور داغی داشته باشید گزارش ها رو هم تو فروم بزارید ما هم لذت ببریم

اولا که n1 نبودیم ما

دوما اون سرور که میگی اسمش هم یادم نمیاد فکر کنم m1 بود ولی، من که روبروی افشین اینا بودم همیشه ، چیزی بگم اینجور برداشت میشه که دارم دروغ میگم چون توی تاپیک همون سرور هم گفتیم باور نکردن - یه تک ده زدیم شمالغرب دفش هم از جنوب غرب اومد روش- اون اکانت که یه ده زد مال کی بود ؟ نیما گاد کیل- افشین اونو قبول داره که دروغ نمیگه مثل من - بره بپرسه ازش نتیجشم*اینجا بگید - سروری نبوده ما حتی یک اکانت یه ساید دیگه داشته باشیم چه برسه پونزده تا- یه ده میبریم کار رو روال میکنه - حتی بعد از اون هم یه سرور فینال بود باز نیما یه ده برد تو ان ای اتفاقا اونجا هم افشین اینا بودن ولی اونجا این حدیثا پیش نیومد تو فرومش دیگه چون قبلا هم زده بودیم این سکه رو - اینکه یه ده ببری اونور پنج*تا اکانت سایدتم بذاری تو قلب خاکستری دف بکشن و اسکات که به اون ده برسه اونم اول بازی اسمش هنره که دنبال هنر بودی- اینکه بخوری ولی ندونی از کجا خوردی و بگی اره مولتی داشتن هم نمیدونم چی میگن بهش- اتفاقا همون سرور بحث مولتی بازی بود به مولتی هانتر فشار اووردن بچه های شمال غرب و یه اکانت توی اسدبلیو بن شد یه اکانت هم توی ان دبلیو - هر دوتاش هم تیم مقابل گفت مال اسدبلیو بوده - ما هم گفتیم اوکی مال ماست اصلا :|

شما هم توی جنوب غرب بودی چون دیدی یه تیم داره مث ادم بازی میکنه زیر و رو نمیکشه نتونستی تحمل کنی و رفتی دقیقا یادمه
    در این دنیا برای کفری کردن ادمهای رذلی که می خواهندهمه چیز را از انچه هست برایت سخت تر کنند- راهی بهتر از این نیست که وانمود کنی از هیچ چیز دلخور نیستی

One Flew Over the Cuckoo's Nest

5. تشکر morghe.atash, sw team, WondeR تشکر نمود
    پسندیدن morghe.atash, sw team, WondeR پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 6 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط mohsen.2pac نمایش پست ها
    اولا که n1 نبودیم ما

دوما اون سرور که میگی اسمش هم یادم نمیاد فکر کنم m1 بود ولی، من که روبروی افشین اینا بودم همیشه ، چیزی بگم اینجور برداشت میشه که دارم دروغ میگم چون توی تاپیک همون سرور هم گفتیم باور نکردن - یه تک ده زدیم شمالغرب دفش هم از جنوب غرب اومد روش- اون اکانت که یه ده زد مال کی بود ؟ نیما گاد کیل- افشین اونو قبول داره که دروغ نمیگه مثل من - بره بپرسه ازش نتیجشم*اینجا بگید - سروری نبوده ما حتی یک اکانت یه ساید دیگه داشته باشیم چه برسه پونزده تا- یه ده میبریم کار رو روال میکنه - حتی بعد از اون هم یه سرور فینال بود باز نیما یه ده برد تو ان ای اتفاقا اونجا هم افشین اینا بودن ولی اونجا این حدیثا پیش نیومد تو فرومش دیگه چون قبلا هم زده بودیم این سکه رو - اینکه یه ده ببری اونور پنج*تا اکانت سایدتم بذاری تو قلب خاکستری دف بکشن و اسکات که به اون ده برسه اونم اول بازی اسمش هنره که دنبال هنر بودی- اینکه بخوری ولی ندونی از کجا خوردی و بگی اره مولتی داشتن هم نمیدونم چی میگن بهش- اتفاقا همون سرور بحث مولتی بازی بود به مولتی هانتر فشار اووردن بچه های شمال غرب و یه اکانت توی اسدبلیو بن شد یه اکانت هم توی ان دبلیو - هر دوتاش هم تیم مقابل گفت مال اسدبلیو بوده - ما هم گفتیم اوکی مال ماست اصلا :|

شما هم توی جنوب غرب بودی چون دیدی یه تیم داره مث ادم بازی میکنه زیر و رو نمیکشه نتونستی تحمل کنی و رفتی دقیقا یادمه
    محسن جان برادرم فروم سرور موجوده لازمه برات اسکرین شات بگیرم بیارم اینجا بزارم
    حرفی بود که تو گروه اکسفورد بکس زده شده بودمنم دارم نقل قول میکنم
    عزیز من این یه بازیه جدیش نگیر ولی صداقت داشته باش
    در مورد ول کردن من که اون سرور تو اتحاد اصلی اکسفورد بودم جذابیتی نداشت تو سروری که تکلیفش معلوم شده بمونم
    چون هم همر واندرزن داشتم هم همه جور پلنی اجرا کردم
    بمونم تو سرور خالی همر بکشم بعد پز بدم همرم اینقدر بوده ! اینقدر ده زدم ! اینکارا بمونه واسه شما جوونا
    خوش باشی

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 5 پست

محسن جان برادرم فروم سرور موجوده لازمه برات اسکرین شات بگیرم بیارم اینجا بزارم
    حرفی بود که تو گروه اکسفورد بکس زده شده بودمنم دارم نقل قول میکنم
    عزیز من این یه بازیه جدیش نگیر ولی صداقت داشته باش
    در مورد ول کردن من که اون سرور تو اتحاد اصلی اکسفورد بودم جذابیتی نداشت تو سروری که تکلیفش معلوم شده بمونم
    چون هم همر واندرزن داشتم هم همه جور پلنی اجرا کردم
    بمونم تو سرور خالی همر بکشم بعد پز بدم همرم اینقدر بوده ! اینقدر ده زدم ! اینکارا بمونه واسه شما جوونا
    خوش باشی

حرف بوده توی گروه زده شده که باد هواس

مثلا منم توی گروه فلان سرورتون بودم حرف زدین اکانت خریدین و کتیبه

خوشحال شدم یکی بهم گفت هنوز جوونم ممنون مانی جان

پلن چی رو اجرا کردی دقیقا راستی؟ دعوا سر واحه کپ با سیاوشو میگی کاکو؟ که وساطت کردم کپت صدو پنجاه باشه؟
    ویرایش توسط mohsen.2pac : 07-09-2020 در ساعت 03:37 AM
    در این دنیا برای کفری کردن ادمهای رذلی که می خواهندهمه چیز را از انچه هست برایت سخت تر کنند- راهی بهتر از این نیست که وانمود کنی از هیچ چیز دلخور نیستی

One Flew Over the Cuckoo's Nest

8. تشکر morghe.atash, sw team, WondeR تشکر نمود
    پسندیدن morghe.atash, sw team, WondeR پسندید
    مدیریت

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 54 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط Shaniz نمایش پست ها
    همه مواردو گفتی به جز اصلی ترین مورد که آپدیت نبودن سایت نسبت به 4سال پیشه . چرا خیلیا بعد از جمع شدن دوباره ی تـــراوین برنگشتن سمت دژکوب و رفتن اسپیدترا ؟ (همه میدونن من با صاحب اون سایت رفاقت دارم و منکر این قضیه هم نمیشم . درعین حال هدفمم تخریب نیست وقتی دوستام نمیخوان اونجا بازی کنن)
    چرا با اینکه همه ی این ادعاهای واحی در مورد دخالت مولتی هانتر توی سرور اونجا هم بود بازم خیلیا اونجارو ترجیح دادن به دژکوب ؟ همه ی این چرا ها یک جواب داره خود شما جوابشو میدونی! آپدیت نبودن اسکریپت سایت نسبت به تــــراوین اصلی . چون جوابشو میدونستی اومدی فقط gpack سایت رو عوض کردی . دلیل مشابه کردن گرافیک سایت غیر از اینه ؟
    به نظر خود شما اگه علاوه بر گرافیک سایت اسکریپت سایت هم شبیه تـــراوین اصلی بشه پلیرای قدیمی این بازی با توجه به گلد ارزونتری که اینجا نسبت به سایت همسایه داره با شور و اشتیاق نمیان اینجا بازی کنن ؟
    هیچ تحقیقی انجام شده که چه تعداد پلیرایرانی داخل سرور های دات کام بازی میکنن ؟ آیا نمیشه همه اونارو با یه سری ترفند های مثبت کشوند سمت دژکوب؟
    پس خواهشا حرفای منو به چشم بهونه نبین به چشم دلیل ببین
    شما با فرضیات غلط به نتایج غلط تر میرسید.
    شما طوری سوال میکنی که به مخاطب می خوای القا بشه که بله همه رفتن اونجا! اونم به خاطر آپدیت نبودن اسکریپت اینجا! (در واقع این یه پست تبلیغاتی هست که مخاطبین عزیز بیاید اونجا بازی کنید اونجا اولا آپدیته دوما هرچی در مورد مولتی هانترش گفته شده شایعه بوده)

بعد شما میگی وقتی موز بود همه پیاز برداشتن چون موزش خیلی تازه نبود؟ این چه قیاسیه؟ اولا شما از کجا میدونی همه رفتن سایت دوستت؟ بعدم خودت اینطوری فکر کنی که همه رفتن، چطور ربطش میدی به آپدیت نبودن اسکریپت. بعد تعریفت از آپدیت بودن اسکریپت چیه؟ همینایی بود که لیست کردی دیگه اسلحه خانه و زره سازی. نصفشون که اطلاعات غلط بود نصف دیگه رو هم نمیشه گفت آپدیت مهم. بعدشم قرار نیست مثلا ما پنج نژاد بذاریم که به زور بگیم آپدیت هستیم.

این پستتون کاملا داره به اشتباه به مخاطب القا میکنه که حرف هایی که میزنید درسته، در حالی که کاملا اشتباهه.

اگه اون سایت پلیری هم جذب کرد به خاطر وجود دوستانی مثل شما بود که پلیر بردید و توقع جبران لطف داشتید، نه آپدیت بودن اسکریپت! که همین رفاقت ها و توقع جبران ها هم پاشنه آشیلش شد و همه رو پروند!

من از دوستان عذر می خوام که تاپیک به انحراف کشیده میشه از مدیریت انجمن خواهشمندم پست های نامربوط رو ازین به بعد حذف کنند و در علت بنویسند که تاپیک جدید ایجاد بشه.

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط Omid نمایش پست ها
    شما با فرضیات غلط به نتایج غلط تر میرسید.
    شما طوری سوال میکنی که به مخاطب می خوای القا بشه که بله همه رفتن اونجا! اونم به خاطر آپدیت نبودن اسکریپت اینجا! (در واقع این یه پست تبلیغاتی هست که مخاطبین عزیز بیاید اونجا بازی کنید اونجا اولا آپدیته دوما هرچی در مورد مولتی هانترش گفته شده شایعه بوده)

بعد شما میگی وقتی موز بود همه پیاز برداشتن چون موزش خیلی تازه نبود؟ این چه قیاسیه؟ اولا شما از کجا میدونی همه رفتن سایت دوستت؟ بعدم خودت اینطوری فکر کنی که همه رفتن، چطور ربطش میدی به آپدیت نبودن اسکریپت. بعد تعریفت از آپدیت بودن اسکریپت چیه؟ همینایی بود که لیست کردی دیگه اسلحه خانه و زره سازی. نصفشون که اطلاعات غلط بود نصف دیگه رو هم نمیشه گفت آپدیت مهم. بعدشم قرار نیست مثلا ما پنج نژاد بذاریم که به زور بگیم آپدیت هستیم.

این پستتون کاملا داره به اشتباه به مخاطب القا میکنه که حرف هایی که میزنید درسته، در حالی که کاملا اشتباهه.

اگه اون سایت پلیری هم جذب کرد به خاطر وجود دوستانی مثل شما بود که پلیر بردید و توقع جبران لطف داشتید، نه آپدیت بودن اسکریپت! که همین رفاقت ها و توقع جبران ها هم پاشنه آشیلش شد و همه رو پروند!

من از دوستان عذر می خوام که تاپیک به انحراف کشیده میشه از مدیریت انجمن خواهشمندم پست های نامربوط رو ازین به بعد حذف کنند و در علت بنویسند که تاپیک جدید ایجاد بشه.
    امید جان شما چرا جبهه میگیری
    حرف شانیز نه تبلیغ بوده نه چیزی ثانیا پلیر همینجا بوده و هست !

نمونه های زیادی هست که نشون میده سایت آپدیت نیست و اسکریپت قدیمیه
    اما امید جان شما نمیخوای قبول کنی و اذعان داری که سایت آپدیته فقط من میدونم بقیه بوق
    مثال میزنم ، کد نویسی گرافیکی سربازخونه بزرگ چرا به این شکله ؟
    باگ های گرافیکی و*دکمه های تایید چرا اینطورین ؟
    خب اینا باگ نیستن که ما بوق ها فهمیدیم؟
    زره سازی و آهنگری یک مورده که شما بعد ۴ سال فهمیدی !
    شاید خیلی چیزا وجود داشته باشه اما همونطور که قبلا گفتم ، زیرسازی های اصلیشو ندارن!

اینکه اون سایت واقعا شبیه تر ا وین هست شکی درش نیست و قطعا اگه شنیده های افرادی که باختن درست بود قطعا از قبل شلوغ*تر*تبود!

درکل بحث همه ی ما اینه آپدیت کن
    بحث*سایت های دیگه نیست !
    امیدوارم دژکوب به ۴.۴ پیشرفت کنه بلکه بازی جذاب تر باشه

وقت بخیر

11. تشکر mohsen.2pac, WondeR تشکر نمود
    پسندیدن mohsen.2pac, monako1 پسندید
    مدیریت

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 54 پست

اون سرور یادته؟؟؟؟

نقل قول نوشته اصلی توسط monako1 نمایش پست ها
    سلام
    بهتر نبود قبل درست کردن ابادی ها اطلاع بدین
    2الان بر اساس این که ابادی نیرو نمیسازه رفتیم ته مپ برای غارت اختصاصی الان شما حال کردی ابادی ها نیرو بسازن تکلیف ما چیه خداوکیلی الان چی کار کنیم
    شما بیاید بگید همرهای مئن که زحمتش کشیدم ول کنیم ؟اقا یه تصمیم بگیرد اون انجام بدید ما هم بفهمیم چی کار میکنیم تاالان 2یا سه بار ما سبک عوض کردیم الان واقعا نمیدونیم چی کار کنیم

تلفات گردن کیه ؟
    سلام نامه های مولتی هانتر فرستاده شده در تاریخ 1399/03/25 12:30:10 مجددا مطالعه بفرمائید.
    با سلام و عرض ادب

پیرو سوالاتی که برای کاربران گرامی در رابطه با نحوه زاد ولد ابادی ها پیش امده است به اطلاع میرسانیم بعد از فارم شدن و خالی کردن ابادی ها ، باز هم ابادی ها حتی با وجود فارم شدن ، زاد و ولد با تعداد بالا برای دفاع از ابادی خواهند داشت.

این موضوع را در محاسبات خود برای غارت از ابادی ها لحاظ فرمایید و در فارم کردن ابادی احتیاط لازم را در نظر بگیرید.

/پیام عمومی/
    اما بهتر بود که چندبار این نامه ارسال میشد تا دوستان فراموش نکنن. حق با شماست.

13. تشکر lucifer, sw team, WondeR تشکر نمود
    پسندیدن lucifer, sw team پسندید
    مدیریت

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 54 پست

ممنون از دوستانی که همکاری می کنند.