صفحه 14 از 26 نخستنخست ... 4121314151624 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 131 تا 140 , از مجموع 254

موضوع: بحث و گفتگو پیرامون سرور x1

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

در سرور دات کام ما میتونیم ببینیم که قدرت هجومی یا دفاعیمون نسبت به بازیکنهای کل سرور و همچنین اعضای اتحادمون در چه سطحی هست اینجا الان همچین امکانی نیست مثلا من میخوام بدونم توی اتحادمون از نظر تعداد نیرو در چه سطحی هستم یا در بین کل بازیکنها از نظر قدرت هجومی نفر چندم هستم یا از نظر قدرت دفاعی فکر نمیکنم برنامه نویسی اش کار سختی باشه

2. تشکر Omid, cyrous تشکر نمود
    پسندیدن cyrous پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط cyrous نمایش پست ها
    شاید هم برعکس ما یه چیزایی میدونیم که شما نمیدونی اقای عقل کل

اشتباه فردی منجر به تجربه بشه اشکال نداره برا اینده ات هم خوب

ن اینکه بزنی یه اتحاد رو به فنا بدی بعد تو یه ساید با این کارت بی اعتمادی درست کنی که میخواستی تجربه کسب کنی

من پست هایی که کوتاه باشه رو میخونم ن فقط تو برا همه رو فعلا هم که جز ما دوتا کسی اینجا نیست

قطعا تو و امثال تو نمیتونن ساید رو خراب کنن فقط بلدن گند بزنن تو ساید

انقدر هم پست منو ریپلای نکن تا مجبور نباشم جواب چرت و پرت های ذهن بیمارت رو بدم
    تو چقدر میفهمی آفرین
    متخصص
    خوشگلم
    عسلم
    اگه از نظر تو ادغام یه اتحاد و پیوستن به دیگر اتحاد های ساید اونم تو هفته اول بازی یک اشتباه فردی هست و فنا دادن ساید
    بله من با افتخار این اشتباه رو دوست دارم و بتونم بازم انجامش میدم

من اگه این گند زدن هست کارم

برو فکر کن ببین کارایی که کردی چی هستن
    من تا حالا نشده جواب یه آدم بی عرضه رو ندم
    تا وقتی بخوای این جا از خودت چرت و پرت تعریف کنی
    بنده با تمام وجود بی عرضه گی تو رو به رخ همه میکشم

این به عرضه بودنت رو یه جایی کنار بزار برا آیندت خوبه و درخشان
    No Game

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

چرا یهو 30 تا ایتحاد به فنا رفت ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟؟

و یهو این همه پلیر هم کم شد ؟

داستان چیه یکی ی توضیح درست حسابی بده

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط amin hidden نمایش پست ها
    چرا یهو 30 تا ایتحاد به فنا رفت ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟؟

و یهو این همه پلیر هم کم شد ؟

داستان چیه یکی ی توضیح درست حسابی بده
    احتمالا همش مولتی بوده یا اشکال از سروره دیروز برای چند دقیقه تمام شوالیه های نازنین من ناپدید شد بابا ملاحظه قلب ماها رو بکنید شوالیه های عزیز رو فرستاده بودم غارت که یک دفعه همش ناپدید شد البته بعد درستش کردن

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط changiz khan نمایش پست ها
    احتمالا همش مولتی بوده یا اشکال از سروره دیروز برای چند دقیقه تمام شوالیه های نازنین من ناپدید شد بابا ملاحظه قلب ماها رو بکنید شوالیه های عزیز رو فرستاده بودم غارت که یک دفعه همش ناپدید شد البته بعد درستش کردن
    پس بقیه مولتی ها چی ؟ الان یعنی همه پلیرن واقعین مولتی نیستن ؟

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 1 پست

این چه وضعشه ؟؟
    مگه با بچه طرفید ؟ به شعور آدم راست راست توهین میکنید
    یکی بیاد توضیح بده ببینیم این کارا برا چیه ؟

جنابببببببببببببببببببببب بببببب مدیرررررررررررررررررررررر رررررررررررر به مولتی هانترات بگووووووووووووووووووووووو وو تو بازییییییییییییییییییییی دخالتتتتتتتتتتتتتتت نکنننه

اینم شد 3x??????????

آقا، جناب، محترم ، برادر، تو بازی دخالت کننننننننن شما فقط با این کارت قهوه ای کردی سرورو

اگه سرور بالانس نشه با این کاری که کردید من و سایدم میزاریم رو حذف

یکی بیاد توضیح بده ببینم قضیه چیه ماوقتمون رو 9 ماه تو یه سرور مذخرف تلف نکنیم

اینجا دژکوبه و دقیقا همون قضیه سرور قبل رو پیاده کردید باز دخالت باز خراب کردن بازی ما کلی وقت گ و هزینه کردیم که شما بیای خراب کنی به شما ارتباطی نداره بیایی اکانت بسازی

توضیح بدید
    جوابتون اینه(سرور برا همه یکی بوده شما هم مولتی هایی که ساختیم رو غارت میکردید)
    قبل استارت سرور برید مطالعه کنید بازی چیه و .. بعد سرور ران کن جناب باهوش مولتی هانترات تو بازی غاز میچرونن انوقت بچه ها باید بشین باگ های شما رو دربیارن

سرورر نرماله بخدا حرفی بزنی یا پانیش میشیم یا بن یا پست حذف

عذر میخوام این تصمیم کار یه آدم بیفکر بوده که فقط باعث شده بالانس بازی رو بهم بزنه
    ماسیت مالی هم نیازی نیست چون سرور های قبلی نشون دادید
    جاییییییییییییییییییییییی یه تاسفففففففففففففففف دارهههههههههههههههههههههه
    ویرایش توسط scor : 09-11-2020 در ساعت 01:54 PM

8. تشکر No Game, Assasin, Omid تشکر نمود
    پسندیدن No Game, Assasin پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

امید جان روزه سکوت گرفتی بیا جواب اسکورو بده
    سروری که نکوست از استارتش پیداست
    مولتی بسازید همش الکی بود

10. تشکر Omid, No Game تشکر نمود
    پسندیدن No Game پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

یعنی سی تا اتحاد نه نفره همش مولتی بود کمی بعید بنظر میرسه بعضی اتحادها مشخص بود که پلیر داره خود من واقعا شوکه شدم اگر همش مولتی بود چرا زودتر و همون اوایل سرور اقدام نکردید چرا قبل از تصمیم به این مهمی در قالب نامه اطلاع رسانی نکردین یک دفعه میای و میبینی نصف سرور نیست

12. تشکر No Game تشکر نمود
    پسندیدن No Game پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

جالب اینه ک اینا مولتی ی اک خوب باشن دیگه چرا اک اصلی پانیش نخورده؟؟

اگه خورده اطلاع رسانی کنید

14. تشکر No Game تشکر نمود
    پسندیدن No Game پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

سلام من یه توضیح کلی میدم راجع به اتفاقی که افتاده قضاوت با دوستان و شرافت مدیریت سایت
    توی هر ساید یک الی دو اتحاد ده نفری وجود داشت که پاپ تمام اعضاش بین 200 تا 250 بود و اسم هاشون شبیه اکانت هایی بود که به عنوان مولتی ساخته میشه بعضی عدد بود بعضی اسم های عجق وجق ما فکر میکردیم این ها یا مولتی ان یا یک سری پلیر بی تجربه
    تا این که دیدیم اکانت های Sw دارن غارت های نجومی میزنن و 80هزار تا 80 هزار تا میرن بالا از توی اتک های اتحادشون دیدیم که این اکانت هارو رید میدن دفشو که حدود یک کی از هر سرباز دیفالت بود رو کلین میکنن بعد هر ساعت یا دو ساعت 80هزار منبع تولیدی این اکانت هارو میبرن
    من از اول سرور روزی 4 ساعت خوابیدم توی کپم حدود دو کی گرزی دارم کپم هم توی مختصات حدودی اکانت های بیسمارک و فینیشر هست توی Sw منابعی نمیاد از ابادی ها که بشه سریع کشید بالا اکانت رو به بدبختی گندم منفی هولد میکنم تروپ میسازم کپم هم زودتر از این ها خورده بعد این دوستان با استفاده از این ترفند کپاشونو کشیدن بالا روی 12 13 هستن
    بعد هم ما این ماجرا رو ارجاع به مولتی هانتر دادیم دقت کنید ما دادیم و ایشون توی 21 روز نفهمیده بودکه این اکانت ها مولتی هستند ) بعد ایشون یک شبه تقریبا 200 تا از این اکانت ها رو حذف کرد
    حالا چند تا سوال اینجا مطرح میشه 1.این اکانت ها مال کی بوده؟ نتیجه گیری اولیه میگه ک از طرف مدیریت سایت این اکانت ها به جهت شلوغ نمودن سرور ساخته شدن این فرضیه هم به دو دلیل ساخته میشه 1: اکانت پاپ 200 ساعتی 40ک منابع تولید نمیکنه...کپ 150 دصد 15کراپی اینقد تولید نداره که یه 6 4 4 4 تولید داره
    2:اگر این اکانت ها متعلق به تیمی بود همه توی یک ساید بودن نه توی هر 4تا ساید
    3:اگر مال تیم یا پلیر خاصی بود مولتی هانتر متوجه میشد و برخورد میکرد چون یکی دوتا اکانت نبوده 150تا اکانت بوده تقریبا
    زدن این اکانت ها یا دست بردن توی نحوه ی بازی هست یا بی کفایتی مولتی هانتر که در هر دو حالت مدیریت مقصر هست

من همه ی این حرف ها رو به مولتی زدم ایشون میگه ما نظارت کامل داریم به اونایی که توی تاپ غارتنو با تخلف برخورد میکنیم
    دو مورد اینجا وجود داره مورد اول این هست که تا الان چرا نظارت نمیکردید و تازه این موردم ما به شما گفتیم و شما با نظارت همه جانبه و هوش والات نفهمیده بودی هنوز طرف اکانت هایی که شما باز کردی تو سرورو داره غارت میکنه و کپشو کشیده بالا و از همه ی ساید ها جلو افتاده فول جشنشون روشن بوده تروپشون اومده بالا کراپاشون بالاست دیگه الان حزف کردن مولتی هایی که شما خودت تو 4تا ساید باز کردی چه فایده یی داره وقتی سرور از بالانسی در اومده؟

مورد دوم اینه که حالا که حذف کردی اینارو باید راهکاری بدی تا سرور بالانس شه دوباره یا اون اکانت هارو بازداشت کنی یا به اندازه ی منابعی که هر اکانت برده پانیش بزنی به اکانت هایی که غارت کردن چه من باشم چه هرکس دیگه یی ما یک دونه منبع هم نبردیم از این اکانت ها چون اصلا نمیدونستیم همچین باگی وجود داره تو سروراتون
    ساعتی 80ک منبع بده یک اکانت پاپ 200 انگار اسپیده نه نرمال
    الان اون اکانت ها تروپ خیلی بیشتری دارن کاتای بیشتری دارن
    نصف پلن های تیم مارو فقط خراب کردین مثلا ما تو ساید اونا ده زدیم اونا الان کاتاهاشون خیلی جلوتره نسبت به ما.. حالا کار به بقیه تیم های محترم و پلن هاشون ندارم

از همه ام بدتر اینه که جناب امید خان مولتی هانتر شما ادم رو ببخشید ببخشید خر فرض میکنه بهش میگیم این چه وضعیه طرف یک میلیون غارت زده از این اکانت ها میگه اون اکانت ها حذف شدن و ما نظارت داریم...کدون نظارت؟ نظارتی که ما باید بیایم بگیم اقا این مولتی هایی که ساختین رو وی پی اس رو دارن میزنن کیلو کیلو منبع میبرن ازش؟
    یا این که حذف اینا ضرر بقیه ساید ها که یا نمیدونستن یا فکرشم به زهنشون خطور نمیکرد رو چی جوری جبران میکنه؟
    اینارو به مولتی هانترت میگیم میگه جواب شما چندن بار داده شده ما نظارت داریم و...
    من این بازی رو 14 ساله دارم بازی میکنم و به عنوان پلیری که یک ماه مثل ادم نخوابیده و تلاش کرده به دلیل اهمال شما متضرر شدم چه خودم چه ساید بزرگ nw چه بقیه ساید های محترم و پلیر های با تجربه
    دفعه ی اولم نیست این شیرین کاری های مولتی هانتر های شما دوست عزیز
    یک تدبیری بیاندیشید و الا واقعا حال همه ی ما گرفته شده و میذاریم میریم
    ناتار مثل بنز توش نیرو تولید میشه ابادی منبع نمیده بعد اکانت های پاپ 200 ساعتی 40ک 80ک منبع میدن لینکاشو خدمت مولتی هانتر باهوش و با تجربت دادم میتونی چک کنی
    ما دهنمون سرویس شده نمیخوابیم لاست گندم ندیم طرف با همین منابع که این اکانت های فیک در اختیارش گذاشتن کپشو کشیده بالا راحت بازی میکنه
    امیدوارم رسیدگی کنید و مثل باقی سرور ها دفاع کورکورانه نکنی از مولتی هانترتو و اشتباهات مدیریتی سایت

و من الله توفیق
    ویرایش توسط GreatSaMuRai : 09-11-2020 در ساعت 07:48 PM

16. تشکر scor, Assasin, Omid تشکر نمود
    پسندیدن scor, Assasin پسندید
صفحه 14 از 26 نخستنخست ... 4121314151624 ... آخرینآخرین