صفحه 3 از 26 نخستنخست 1234513 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 30 , از مجموع 254

موضوع: بحث و گفتگو پیرامون سرور x1

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط mohsen.2pac نمایش پست ها
    کاملا موافقم مصطفی جان با همه صحبتاتون
    درکل بنظرم هم امید جان یکم سعه صدر داشته واسه ران کردن سرور نرمال بهتره ، نرمال هرچه پربارتر و پر پلیرتر باشه بهتره

اون تغییراتم خیلیاش واقعا زیر ساخت و برنامه نویسی خفنی نمیخواد حداقل اونایی که میشه رو اوکی کنن دل پلیرها هم شاد بشه

ما هم قول میدیم بریم اینور اونور ریش گرو بذاریم چنتا پلیر بیشتر بیاریم

پ ن: مصطفی خیلی عقب افتادی کاکو - من نزدیک تاپم دیگه :دی
    ما همیشه از خوبیهای دات کام اینجا نوشتیم ولی من ایندفعه تصمیم گرفتم که از خوبیهای دژکوب توی فروم دات کام بنویسم . به نظر من اگه دات کام قابلیت کمک یک میلیونی به خیریه هارو به سروراش اضافه نکنه به زودی زود شاهد کاهش پلیرهاش و کوچ کردن به سایت های دیگه خواهد بود.
    نقل قول نوشته اصلی توسط mohsen.2pac نمایش پست ها

پ ن: مصطفی خیلی عقب افتادی کاکو - من نزدیک تاپم دیگه :دی
    نکنه تو هم به جمع پوشرها پیوستی؟
    افشین چند روزه نیست. فکر کنم کپ مولتیاش رو زدن . داره از امید عقب میوفته.
    دَر این دَرگَه که گَه گَه کَه کُه و کُه کَه شَوَد ناگَه

مَشو غَرّه به اِمروزَت که اَز فَردا نِیی آگَه

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

اینجور که بوش میاد تیمای خوبی داره میاد و تیمای خوبی هم داره نمیاد بخاطر اینکه دارن سه ایکس میزنن منم با سایر دوسستان با تعویق سرور تا پایان 3ایکس موافقم به امید نرمالی جذاب !
    اين بود دنيايي که بخاطرش لگد به شکم مادرم ميزدم؟
    کاش پاهايم ميشکست...

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

درود

سخنی با مدیریت

جناب امید عزیز علی رغم گذشت حدود دو سال از درخواست های مکرر من و دوستانم متاسفانه تا این لحظه هنوز اقدامی در جهت اضافه کردن تغییرات نسخه جدید به سرورهاتون انجام ندادید. لطف کنید به جای لایک کردن پست من و دوستانم یک بار تصمیم بگیرید و نظرتون رو هم اعلام کنید که بازی رو آپدیت میکنید یا نه . اینجوری ما هم میتونیم تصمیم بگیریم که توی سرور پلی بدیم یا نه. دوستانمون رو دعوت کنیم یا نه.
    قطعا اگه سرور به روز باشه ما برای دعوت تیم های دیگه دستمون پر تره.
    خبر موثق دارم که سایت همسایه سرور جدیدش رو با آخرین تغییرات بازی ران میکنه. پس لطف کنید شما هم اینکارو انجام بدین.
    نکته بعدی اینکه علی رقم درخواست مکرر دوستان در خصوص قوانین سرورها هنوز هیچ اقدامی در جهت اعلام صریح قوانین انجام ندادین.علی الخصوص در مورد اکانت های مولتی که مورد مناقشه پلیرها و تیم مدیریت سرورهاست.
    وجود قانون باعث میشه که پای دراز مولتی هانتر ها و تشخیص های کشکیشون از سرور ها جمع بشه. اگه میتونید بات ها رو تشخیص بدید (که میدونم که میتونید) به صورت سیستماتیک اکانت متخلف رو بن کنید ، پانیش بزنید یا هر جریمه ای که دوست دارید . اگه آی پی مشترک دیدید بدون اخطار مجازات کنید . ولی خواهشا جلوی تصمیمات صد من یه غاز مولتی هانترها رو بگیرید تا مجبور نباشید از هر تصمیمشون دفاع کنید. اینکه من تشخیص دادم که این اکانت مولتیه که نشد قانون.نشد مبارزه با مولتی بازی.
    سرنوشت اکانت های بن شده هم نکته ایه که باید بهش رسیدگی بشه. ( حذف اک یا تبدیل به ناتار)

لطف کنید صراحتا نظرتون رو نسبت به موارد بالا اعلام کنید و تغییرات رو توی سرور جدید اعمال کنید.
    فکر کنم مواردی که ذکر کردم دغدغه اکثر دوستان باشه . چه اونایی که به شما و سایتتون وفادارند و چه دوستانی که ترکمون کردن و توی سایت های دیگه مشغول بازیند.
    من صمیمانه منتظر تصمیم شما برای تغییر و رونق مجدد سرورها هستم.

ارادتمند شما
    مصطفی بینام
    ویرایش توسط mostafa-bi nam : 07-30-2020 در ساعت 06:21 PM

مدیریت

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 54 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط mostafa-bi nam نمایش پست ها
    درود

سخنی با مدیریت

جناب امید عزیز علی رغم گذشت حدود دو سال از درخواست های مکرر من و دوستانم متاسفانه تا این لحظه هنوز اقدامی در جهت اضافه کردن تغییرات نسخه جدید به سرورهاتون انجام ندادید. لطف کنید به جای لایک کردن پست من و دوستانم یک بار تصمیم بگیرید و نظرتون رو هم اعلام کنید که بازی رو آپدیت میکنید یا نه . اینجوری ما هم میتونیم تصمیم بگیریم که توی سرور پلی بدیم یا نه. دوستانمون رو دعوت کنیم یا نه.
    قطعا اگه سرور به روز باشه ما برای دعوت تیم های دیگه دستمون پر تره.
    خبر موثق دارم که سایت همسایه سرور جدیدش رو با آخرین تغییرات بازی ران میکنه. پس لطف کنید شما هم اینکارو انجام بدین.
    نکته بعدی اینکه علی رقم درخواست مکرر دوستان در خصوص قوانین سرورها هنوز هیچ اقدامی در جهت اعلام صریح قوانین انجام ندادین.علی الخصوص در مورد اکانت های مولتی که مورد مناقشه پلیرها و تیم مدیریت سرورهاست.
    وجود قانون باعث میشه که پای دراز مولتی هانتر ها و تشخیص های کشکیشون از سرور ها جمع بشه. اگه میتونید بات ها رو تشخیص بدید (که میدونم که میتونید) به صورت سیستماتیک اکانت متخلف رو بن کنید ، پانیش بزنید یا هر جریمه ای که دوست دارید . اگه آی پی مشترک دیدید بدون اخطار مجازات کنید . ولی خواهشا جلوی تصمیمات صد من یه غاز مولتی هانترها رو بگیرید تا مجبور نباشید از هر تصمیمشون دفاع کنید. اینکه من تشخیص دادم که این اکانت مولتیه که نشد قانون.نشد مبارزه با مولتی بازی.
    سرنوشت اکانت های بن شده هم نکته ایه که باید بهش رسیدگی بشه. ( حذف اک یا تبدیل به ناتار)

لطف کنید صراحتا نظرتون رو نسبت به موارد بالا اعلام کنید و تغییرات رو توی سرور جدید اعمال کنید.
    فکر کنم مواردی که ذکر کردم دغدغه اکثر دوستان باشه . چه اونایی که به شما و سایتتون وفادارند و چه دوستانی که ترکمون کردن و توی سایت های دیگه مشغول بازیند.
    من صمیمانه منتظر تصمیم شما برای تغییر و رونق مجدد سرورها هستم.

ارادتمند شما
    مصطفی بینام
    در سرور جدید بالاخره زره و اسلحه سازی یکی شده. کتیبه احمق با چیف یا برداشته شدن توسط قهرمان تاثیرش عوض میشه. تاثیر میدان تمرین 500 درصد شده.
    قوانین سرور و برخورد با مولتی اکانتی همون چیزی هست که در صفحه اصلی سایت و صفحه ثبت نام سرور گذاشته شده.
    البته این هم لینک تکمیلی قوانین این سرور.
    http://blog.dejkoob.ir/?p=718
    اکانت های بن شده قابل غارت نیستند و در صورتی که کاربر لاگین نداشته باشه روش ممکنه توسط ناتار تسخیر بشه.
    پارامتر های دیگه ای که میتونه براتون جذاب باشه کیفیت فنی سرورها چه از لحاظ سرعت، کیفیت و باگ، و چه از نظر داوری و مولتی هانتری هست که رفاقتی نخواهد بود.
    اما در پایان این حق شماست که هرجا دوست دارید پلی بدید و صد البته باعث خوشحالی و افتخار ماست که مارو انتخاب کنید.

5. پسندیدن Knig}{T, lucifer, WondeR پسندید
    نپسندیدن aNaTeMa نپسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 2 پست

امید جان الان کام هم شده 5 نژاده! ایا امکان پذیر نیست تو این 20 روز این نژادها اضافه شه به بازی؟؟

- - - Updated - - -

گزینه سیو منابع توسط قهرمان هم لطفا اضافه کنید به اپدیت های قبلی
    هیچ کس زیبایی ها را به یاد نخواهد آورد، ما تنها برندگان را به خاطر می آوریم.

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط Omid نمایش پست ها
    در سرور جدید بالاخره زره و اسلحه سازی یکی شده. کتیبه احمق با چیف یا برداشته شدن توسط قهرمان تاثیرش عوض میشه. تاثیر میدان تمرین 500 درصد شده.
    قوانین سرور و برخورد با مولتی اکانتی همون چیزی هست که در صفحه اصلی سایت و صفحه ثبت نام سرور گذاشته شده.
    البته این هم لینک تکمیلی قوانین این سرور.
    http://blog.dejkoob.ir/?p=718
    اکانت های بن شده قابل غارت نیستند و در صورتی که کاربر لاگین نداشته باشه روش ممکنه توسط ناتار تسخیر بشه.
    پارامتر های دیگه ای که میتونه براتون جذاب باشه کیفیت فنی سرورها چه از لحاظ سرعت، کیفیت و باگ، و چه از نظر داوری و مولتی هانتری هست که رفاقتی نخواهد بود.
    اما در پایان این حق شماست که هرجا دوست دارید پلی بدید و صد البته باعث خوشحالی و افتخار ماست که مارو انتخاب کنید.
    بابت این قدم رو به جلو ازتون تشکر میکنم. ولی فکر نمیکنید که خیلی کم باشه
    .
    دوست ندارم سرخورده بشین ولی به نظرم این سرور رو ۳.۶ ران کنید و خیال همه رو راحت کنید. حداقل میتونیم خودمون رو توجیه کنیم که داریم کلاسیک بازی میکنیم.

8. تشکر Omid, ali 2113, lucifer, mohsen.2pac, aNaTeMa تشکر نمود

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

سلام* دوستان
    امید جان این اپدیتی که عرض*کردید کاملا اشتباهه و بالانس بازی رو به هم میزنه
    میدان تمرین ۵۰۰٪ و قهوه خونه ۲۰٪ ، فقط باید با ۲ نژاد جدید باشه
    فقظ هم همین نیست خیلی چیزا عوض شده حتی ایتم های قهرمان
    و فکر کنم این کار*اشتباهی باشه اگه فقط یکیشو بیارین !
    چون زیر ساخت لازم موجود نیست

ممنون میشیم کامل بیاری

مدیریت

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 54 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط lucifer نمایش پست ها
    امید جان الان کام هم شده 5 نژاده! ایا امکان پذیر نیست تو این 20 روز این نژادها اضافه شه به بازی؟؟

- - - Updated - - -

گزینه سیو منابع توسط قهرمان هم لطفا اضافه کنید به اپدیت های قبلی
    photo_2020-07-31_14-35-37.jpg

ثبت نام فعال کنونی دات کام (ts5) و خبری از دو نژاد دیگه نیست.

11. تشکر lucifer, mohsen.2pac تشکر نمود
    مدیریت

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 54 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط mostafa-bi nam نمایش پست ها
    بابت این قدم رو به جلو ازتون تشکر میکنم. ولی فکر نمیکنید که خیلی کم باشه
    .
    دوست ندارم سرخورده بشین ولی به نظرم این سرور رو ۳.۶ ران کنید و خیال همه رو راحت کنید. حداقل میتونیم خودمون رو توجیه کنیم که داریم کلاسیک بازی میکنیم.
    چون نیت شما سرخوردگی ما نیست ما هم سرخورده نمیشیم.
    سرخوردگی رفاقت مولتی هانتر با پلیرها یا کیفیت پایین سرور، قیمت بالای پکیج طلا و باگ و این چیزاست، که خداروشکر اینجا نداریم.

مدیریت

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 54 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط AmiR SalaR نمایش پست ها
    سلام* دوستان
    امید جان این اپدیتی که عرض*کردید کاملا اشتباهه و بالانس بازی رو به هم میزنه
    میدان تمرین ۵۰۰٪ و قهوه خونه ۲۰٪ ، فقط باید با ۲ نژاد جدید باشه
    فقظ هم همین نیست خیلی چیزا عوض شده حتی ایتم های قهرمان
    و فکر کنم این کار*اشتباهی باشه اگه فقط یکیشو بیارین !
    چون زیر ساخت لازم موجود نیست

ممنون میشیم کامل بیاری
    نه بررسی کردم ربطی به نژاد نداره فقط تا سرورهای سال 2018 به صورت 300 درصدی بوده :
    photo_2020-07-31_14-57-15.jpg
    خط اول که خاکستری و استایل ایتالیک هست رو بخونید.

14. تشکر WondeR, mohsen.2pac تشکر نمود
صفحه 3 از 26 نخستنخست 1234513 ... آخرینآخرین