صفحه 22 از 26 نخستنخست ... 122021222324 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 211 تا 220 , از مجموع 254

موضوع: بحث و گفتگو پیرامون سرور x1

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

سلام
    چرا دوستان قدرت اینو ندارن که بگن دیوار شدیم؟
    خود من ۲۰۰ کی محافظ لاست دادم رو ده اسکور ولی هیچ لینکی نیست.ولی بین اتکا محافظام پریده.
    دومین سروره کنار تیم اسکور هستم،مدالمم موجوده
    از اینکه ۱۹ ساعت قبل اتک ،تارگتارو شناسایی کردن واقعا حال کردم.
    Sw هم بخاطر توتال بی تحربشون سر حسودی کل دمپایی هارو کرد تو دیوار !در صورتی که با اون تعداد دمپایی میتونست کل کتیبه هایnw رو بزنه!دوستان اینور مشغول کشاورزی از ۳۰۰در۳۰۰ تا ۴۰۰ در ۴۰۰ هستن در این حد که خود بچه های ne نرفتن عقب ولی از ساید ما رفتن 400 ne ده زدن خخخ.و غیر ممکنه بتونه رو همرش دف نگه داره واسه چند ساعت!
    تا الان هم بجز اکانت اسکور رو کسی اتکی نیومده و داره نقش دیوار ساید nw پلی میده!زدن اکانت covid هم ارزشی نداره
    چون با وجود این افراد عقب بازی کردن خیلی بهتره. :دیییییی

2. تشکر Assasin, amin hidden تشکر نمود
    پسندیدن Assasin, amin hidden پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

قیقا نکته همین جاس که گزارشات اتک ها نیست نه باگ اتک ها دف خیلیا غیب شده
    تازه شنیده شده مولتی هانتر همر هایی که رفته تو دیوار برگردونده به دهکده آیا این واقعیت داشته؟؟ لطفا پیگیری بشه این موضوع از سمت مدیریت

نکته جالب اینجاس که قبلا از سمت بچه های nw به دوستان خودشون درsw در مورد دیوار رو اون اکانت یه آماری داده شده بود روی یه ده چیزی حدود 1 میل دف
    ولی خوب بهترین استراتژیک تیم nw این بود تمام نقطه نظرات رو اون اکانت جمع کرد سبحان جان هم از خجالت در آورد دستش درد نکنه عزیزم سنگ بزرگ علامت نزدنه البته بد نیستا تجربه میشه برات .اون روز هم ادد کردن تو گروه فقط خواستن بدونی سایدی به فا. دادی سبحان جان سره یه کل کل بی مورد و شوخی بچه ها برا همین بود
    دوستان اسکور هم اجازه آپلود چند تا عکس از فقط از دف رو ندادن مختص اکانت بست واریور بود
    درمورد اون دوستی که اومده میگه فکر نکنید همه همرا رو گرفتید نه دوست عزیز ما نگفتیم که شما کل همراتونو زدید شما تمام همر جنگی ها و بیگ سایدتون خرج شده سرجمع زیر 5 تا همر درست و درمون برا sw مونده که با چنگ و دندون باید ازشون محافظت کنه اگه ادامه بخواد بده ببر ه برا اند گیم مگه چقدر اکانت داره سرور که این همه همر و دمپایی رفته تو دیوار ؟؟؟؟؟

روک میگم دم بچه های زیر 150 خونه گرم فقط زیر 150 خونه بیشتر از 150 حکم کشاورزی دارن که در جریان بازی نیستن
    امید جان خواهش میکنم واندر مختصات 100*100 رو حذف کن سرور بعد این واقعا مسخره هست و بازی از لذت افتاده یه نظر سنجی بزارید لطفا یکی از دلایلی که زد و خورد کم شده همینه طرف رفته 300 یا 400 خونه ده زده اونم چی سرور کلا 30 40 تا پلیر داره
    مهدی و ممد کجایید ؟؟؟؟
    با حذف و کنار کشیدن sw رسما بازی لذتی نداره و تمومه
    ایشاا.. سرور بعد

4. پسندیدن scor پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط Assasin نمایش پست ها
    قیقا نکته همین جاس که گزارشات اتک ها نیست نه باگ اتک ها دف خیلیا غیب شده
    تازه شنیده شده مولتی هانتر همر هایی که رفته تو دیوار برگردونده به دهکده آیا این واقعیت داشته؟؟ لطفا پیگیری بشه این موضوع از سمت مدیریت

نکته جالب اینجاس که قبلا از سمت بچه های nw به دوستان خودشون درsw در مورد دیوار رو اون اکانت یه آماری داده شده بود روی یه ده چیزی حدود 1 میل دف
    ولی خوب بهترین استراتژیک تیم nw این بود تمام نقطه نظرات رو اون اکانت جمع کرد سبحان جان هم از خجالت در آورد دستش درد نکنه عزیزم سنگ بزرگ علامت نزدنه البته بد نیستا تجربه میشه برات .اون روز هم ادد کردن تو گروه فقط خواستن بدونی سایدی به فا. دادی سبحان جان سره یه کل کل بی مورد و شوخی بچه ها برا همین بود
    دوستان اسکور هم اجازه آپلود چند تا عکس از فقط از دف رو ندادن مختص اکانت بست واریور بود
    درمورد اون دوستی که اومده میگه فکر نکنید همه همرا رو گرفتید نه دوست عزیز ما نگفتیم که شما کل همراتونو زدید شما تمام همر جنگی ها و بیگ سایدتون خرج شده سرجمع زیر 5 تا همر درست و درمون برا sw مونده که با چنگ و دندون باید ازشون محافظت کنه اگه ادامه بخواد بده ببر ه برا اند گیم مگه چقدر اکانت داره سرور که این همه همر و دمپایی رفته تو دیوار ؟؟؟؟؟

روک میگم دم بچه های زیر 150 خونه گرم فقط زیر 150 خونه بیشتر از 150 حکم کشاورزی دارن که در جریان بازی نیستن
    امید جان خواهش میکنم واندر مختصات 100*100 رو حذف کن سرور بعد این واقعا مسخره هست و بازی از لذت افتاده یه نظر سنجی بزارید لطفا یکی از دلایلی که زد و خورد کم شده همینه طرف رفته 300 یا 400 خونه ده زده اونم چی سرور کلا 30 40 تا پلیر داره
    مهدی و ممد کجایید ؟؟؟؟
    با حذف و کنار کشیدن sw رسما بازی لذتی نداره و تمومه
    ایشاا.. سرور بعد
    والله ما هایی ک موندیم هم میخوایم بریم رسما الان شمالغرب فقط کامل مونده
    ساید و کس خاصی جلوی این ساید نیست و بازی از جذابیت افتاده

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

Talking

درود و خسته نباشید خدمت دوستان عزیز

توضیح این مورد باشه با مدیریت عزیز که مدعی هستند هیچ گونه رانتی توی این بازی واسه یه عده ی خاصی صورت نمیگیره!

2021-02-07_13-58-13.jpg

باتشکر

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

اینم ی پلن حرفه ای از بچه های خوب تیم اسکور

نکته یک : پوکر 85 کی کشت و رفت نفر یک هفته
    نکته دو : من این هفته مدال نقره دفاع رو گرفتم خیلی هم بد
    نکته سه:کتیبه چکمه کوچیک رو زدن

41231cae-05e5-40db-9ae5-ff45a6253409.jpg
    ویرایش توسط amin hidden : 03-19-2021 در ساعت 10:21 PM

8. تشکر Assasin, scor تشکر نمود
    پسندیدن Assasin, scor پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

خفت خوبی بود شیک و مجلسی
    یه چند تا زد و خورد کنید امین جان ببینیم

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

Lightbulb

نقل قول نوشته اصلی توسط Assasin نمایش پست ها
    خفت خوبی بود شیک و مجلسی
    یه چند تا زد و خورد کنید امین جان ببینیم
    اونا هم ی نیمچه خفت زدن ولی چون رو اک نبودیم نشد دف بدیم cb917df5-5eb6-4ef8-bfd3-d9e17ecaf227.jpg

این حمله در جواب خفت فوق العاده تیم اسکور بود

ولی فرق بزرگش کتیبه و ی همر کامل بود ک با این فرق داشت

توی اون حمله اسکور دف نشد ولی این همر چیز خاصی نموند ازش

ی مقدار کمی دف رو کشتن حدود 130 کی دف پیاده

ی 20کی شمشیر و ی 10شوالیه و 3کی کاتا هم رفتن دنبال زندگیشون

- - - Updated - - -

در نامه ۵۳ نهج*البلاغه آمده است: ﴿ای مالک﴾ اگر بین خود و دشمنت پیمانی بستی و یا پیمان و پناه دادن را به او دادی، جامه وفا را بر عهد خویش بپوشان و تعهدات خود را محترم بشمار و برای حفظ آن*ها سینه خود را سپر قرار بده.و نیز فرموده است: سریع*ترین چیزها به کیفر مرد آن است که با او پیمان بندی و قصدت وفای به آن باشد و او قصد خیانت به تو را داشته باشد.

و کسانی ک عهد شکستند همانا عذابی سخت در انتظار انهاست

11. تشکر Assasin تشکر نمود
    پسندیدن Assasin پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

میبینم که sw رفته با ne یکی شد؟
    یه جورایی الان 1v2 هست؟
    چه خبره ؟؟؟

13. پسندیدن amin hidden پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

دوست عزیز من نمیدونم کدوم سایدی شما یا در چ سطحی داری پلی میدی ولی یکم اوضاع پیچیدس باید از اول سرور در جریان باشی ک بدونی الان اوضاع چطوره

ی مختصر توضیحی میدم ان شالله ک بماند به یادگار برای ایندگان

سرور در حالی شروع شد ک جز شمالغرب سایر ساید ها تیم اعلام حضور کردن ولی در عمل وقتی شروع شد ی جنوب غرب فوق العاده قوی داشتیم ی شمال غرب دو تکه ک ی سمت تیم اسکور و ی سمت رو بنده اکانت های بی هدف رو جمع و جور کردم و ی اتحاد با کمک حاج رضا داریوش ساختم شمال شرق رو دوتا برادر هدایت میکردن ک اونا هم توی ماه دوم با امید الدورادو به مشکل خوردن و ساید دو تیکه شد و جنگ داخلی شروع شد و جنوب شرق یکم اوضاعش فرق داشت پلیر خوب داشت ولی لیدر و پلنر و لانچر نداشت

تمام ترس شمالغرب متحد شدن جنوب بود ولی با درایتی ک بچه های ساید به خرج دادن ساید جنوب شرق رو به ی جنگ بی هدف بردیم و تقریبا همه همر هاشون رو روی اکانت علی جاس لانچ کردن با دفی ک داشتیم همش دف شد و رفتن روی حذف البته دلیل اصلی این بود ک توی مختصات یونیک جنوب شرق ده داشت و اونا میخواستن با این کار ده رو نابود کنن ولی لانچر نداشتن و بسیار بد لانچ شد

به کتیبه ها رسیدیم موقعیت خیلی خطرناک تر شده بود با جنوب غربی طرف بودیم ک اکانت های خوبی داشت و همر های خیلی خیلی خوب چندتا کار بیشتر از دستمون بر نمیومد
    1.متا با شمال شرق
    2.در گیری با جنوب غرب
    3.جلو گیری از متا شمال شرق و جنوب غرب
    4.متا با جنوب غرب

گزینه چهار رو ما کلا کنسل کردیم چون زیبایی بازی از بین میرفت و دیگه هیجانی نداشت با وجود تاکید زیاد جنوب ما متا نزدیم ک جذابیت از بین نره

توی این کار ما خوب عمل کردیم و ی مخلوطی از گزینه 1و 3 رو انجام دادیم چون به تیم لیدری شمال شرق هیچ اعتمادی نداشتیم و بعداهم درستی این کار به همه ثابت شد
    ولی شمال شرق خواست سود دو طرفه ببره هم با ما متا مخفیانه کرد هم با جنوب غرب

رسید به روز کتیبه تیم شمال غرب تونست همه یونیک ها جز احمق و مرتاض ک توی جنوب غرب بود رو بزنه و به اندازه مجموع دو ساید کتیبه های خوب رو بزنه

شمال شرق با واسطه قرار دادن سایر دوستان ک توی سرور هم نبودن امد ک از حسن نیت ما سو استفاده کنه و با استفاده از عنوان متا کتیبه بگیره
    البته چون دوست عزیزی واسط بود و با علم اینکه بعد گرفتن کتیبه رویه رو عوض میکنن ما بی چشم داشت یک کتیبه انبار رو بهشون دادیم

بعد یک دقیقه روی عوض شد و رفتن سمت جنوب غرب ولی ن کامل به سمت اونا باز هم سیاست یکی به نعل یکی به میخ رو حفظ کردن

بعد جنوب غرب ی پلن مثل عملیات بارباروسا و ترتیب داد ک کاملا شکست خوردن و حذف کردن و کلی همر رو توی ده اسکور دفن شد (لینک ها در فروم توسط این جانب بار گذاری شده)

بعد از تمامی این داستانا شمال شرق دید جنوبی نیست ک ازشون حمایت کنه پس دست به دامن باقی مونده اک های جنوب شد و ی اتحاد تشکیل دادن

باز هم میدونن ک حریف شمال غرب متحد نمیشن دارن از همه ظرفیت های غیر اخلاقی استفاده میکنن(تهمت ، اختلاف افکنی و....) ک نظم شمال غرب بهم بخوره تا بتونن نفسی بکشن تا این روز و ساعت ک موفقیت ب دست نیاوردن

جالب اینه کسایی ک وفادار نبودن و متا رو شکستن و کسایی ک خرج گلدشون رو ما میدادیم و کاسه لیس ما بودن الان ی اتحاد زدن به اسم وفاداری نمیدونم منظور از وفاداری رو نمیدونن یا باز هدفشون سر کیسه کردن ی عده جدیده
    ولی این کار نخ نمایی ک ی لیدر معلوم الحال شمال شرق داره جهت میده نشون از اینه ک ب زودی شاهد باخت مفتضحانه اونها هستیم

شرمنده طولانی شد
    و من الله توفیق
    ویرایش توسط amin hidden : 03-27-2021 در ساعت 02:09 AM

15. تشکر Assasin تشکر نمود
    پسندیدن Assasin پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

سلام
    من زیاد نمیام اینجا صحبت نمیکنم
    چون حرف زدن زیادی رو دوست ندارم
    ولی گویا دوستانی حرفایی زدن که من وقتی بهش فکر میکنم خندم میگیره

گفته شد که همر دوستان رو بچه های شمال غرب اومدن زده کپ ناتار
    من اصلا با این که گزارشی هست یا نیست کاری ندارم
    یه نفر بیاد بگه اصلا پسورد شما دست بچه های شمال غرب چی میکرد ؟
    البته به استناد حرف خودتون که میگید از شمال غرب زدن
    جالبه اون شخصی رو هم که میگید زده که اسمش رو نمیگم ( A.p) اون عشق مدال داره حداقل میزد به خودش

بعدش اسپید ده هزار نیست صد هزار نیست
    اسپید یک هست با چکمه منحصر هم از مختصاتی که داشتید میزدید تا کپ ناتار حداقلش یه 20 ساعتی با کاتا فاصلش هست حالا خدا رو شکر چکمه هم نداشتید
    یعنی شما تو این بیست ساعت هیچی ندیدید
    تو یه ثانیه زدن و زرتی تو یه ثانیه هم خورد و دیوار شد ؟
    گزارشش هم پاک شد

پس نتیجه میگیریم که خودتون باید برید ببینید که چکار کردید
    گردن اشخاص و ساید شمال غرب نندازید

شمال غرب الان تو یه جایگاهی قرار گرفته که نیازی نداره بیاد همر های شما رو بزنه اینور اونور

فکر کنم تنها سایدی هستیم تو این سرور که لحظه شماری میکنیم این سرور سریع تموم شه چون واقعا کسل کننده شده

به نظرم بهانه برای باخت زیاده هر کی یه بهانه داره برا باختن و مطمئن هم بودن که میبرن
    ولی من میگم تا باخت نباشه بردن معنی نداره
    پس باخت شما به اندازه پیروزی شمال غرب مهم هست 50/50

تشکر میکنم از دوستان

- - - Updated - - -

داشتم صفحه های قبل رو مطالعه میکردم
    رسیدم به اون باگ حمله های جنوب غرب و همشون رو مطالعه کردم

از یه جهت بنده به تیم اودین و بقیشون حق میدم و جدای از این که کارشون به نتیجه نرسید به هر دلیلی
    برای ما پلیر ها این کار با ارزش بود
    معمولا این نوع حرکت های گروهی و منظم رو بیشتر در سرور های قدیم مشاهده میکردیم از همینجا تشکر میکنم از شما

اما از یه طرف یه حق کوچیک هم بدیم به مدیریت
    یادمه روزای اول شروع این سرور ها ؛ سرور ها واقعا دارای اشکالات بسیار زیاد و باگ داشت
    یادمه یه زمان هایی پیلر ها هم مشارکت زیادی داشتن برای رفع این باگ ها و شناسایی کردنشون

از اون موقع تا الان مطمئنا باگ هایی بازم مشاهده شده و رفع شده
    ببینید من به شخصه یا کسی الان نمیتونه بیاد بگه فردا چه باگی قراره رخ بده
    پس تا رخ نده نمیشه کاری کرد براش

الان یکی میاد میگه خب باگ داره سرور رو ببندن برن

اینو کسایی میگن که سرور های اصلی ایران حضور نداشتن
    ما تو سرور های اصلی دژکوب هم باگ دیدیم
    از این بد تراشم دیدیم

ببنید الان نمیخوام تعریف کنم از اینجا یا تبلیغ کنم
    اونایی که میشناسن منو میدونن من با ادمین ها زیاد درگیر شدم و حتی گاهاً تو سرور ها درگیر میشم باهاشون و ایراد میگیرم
    اگه باگی میبنید بگید
    من همین سرور ها دیدم طرف باگ نیرو بهش خورده نیرو هاش چند برابر شده نمیخواد بگه و گزارش کنه
    ولی همین بازیکن باگ بخوره یه دونه تک نیروش کم بشه
    سرور رو میزاره سرش که فلانه و فلان

من میگم اگه اگی هم مشاهده شد گزارش کنید

از مدیریت محترم هم درخواست میکنم بروز رسانی سرور ها رو اطلاع رسانی کنن حداقل یه روز قبل یا تو پنل بزارید یه جوری بدونیم
    این امر باعث میشه واقعا بازی زیبا بشه
    مرسی از همه
    No Game

17. تشکر amin hidden, Assasin, Omid تشکر نمود
    پسندیدن amin hidden, Assasin پسندید
صفحه 22 از 26 نخستنخست ... 122021222324 ... آخرینآخرین