صفحه 23 از 26 نخستنخست ... 132122232425 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 221 تا 230 , از مجموع 254

موضوع: بحث و گفتگو پیرامون سرور x1

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط amin hidden نمایش پست ها
    دوست عزیز من نمیدونم کدوم سایدی شما یا در چ سطحی داری پلی میدی ولی یکم اوضاع پیچیدس باید از اول سرور در جریان باشی ک بدونی الان اوضاع چطوره

ی مختصر توضیحی میدم ان شالله ک بماند به یادگار برای ایندگان

سرور در حالی شروع شد ک جز شمالغرب سایر ساید ها تیم اعلام حضور کردن ولی در عمل وقتی شروع شد ی جنوب غرب فوق العاده قوی داشتیم ی شمال غرب دو تکه ک ی سمت تیم اسکور و ی سمت رو بنده اکانت های بی هدف رو جمع و جور کردم و ی اتحاد با کمک حاج رضا داریوش ساختم شمال شرق رو دوتا برادر هدایت میکردن ک اونا هم توی ماه دوم با امید الدورادو به مشکل خوردن و ساید دو تیکه شد و جنگ داخلی شروع شد و جنوب شرق یکم اوضاعش فرق داشت پلیر خوب داشت ولی لیدر و پلنر و لانچر نداشت

تمام ترس شمالغرب متحد شدن جنوب بود ولی با درایتی ک بچه های ساید به خرج دادن ساید جنوب شرق رو به ی جنگ بی هدف بردیم و تقریبا همه همر هاشون رو روی اکانت علی جاس لانچ کردن با دفی ک داشتیم همش دف شد و رفتن روی حذف البته دلیل اصلی این بود ک توی مختصات یونیک جنوب شرق ده داشت و اونا میخواستن با این کار ده رو نابود کنن ولی لانچر نداشتن و بسیار بد لانچ شد

به کتیبه ها رسیدیم موقعیت خیلی خطرناک تر شده بود با جنوب غربی طرف بودیم ک اکانت های خوبی داشت و همر های خیلی خیلی خوب چندتا کار بیشتر از دستمون بر نمیومد
    1.متا با شمال شرق
    2.در گیری با جنوب غرب
    3.جلو گیری از متا شمال شرق و جنوب غرب
    4.متا با جنوب غرب

گزینه چهار رو ما کلا کنسل کردیم چون زیبایی بازی از بین میرفت و دیگه هیجانی نداشت با وجود تاکید زیاد جنوب ما متا نزدیم ک جذابیت از بین نره

توی این کار ما خوب عمل کردیم و ی مخلوطی از گزینه 1و 3 رو انجام دادیم چون به تیم لیدری شمال شرق هیچ اعتمادی نداشتیم و بعداهم درستی این کار به همه ثابت شد
    ولی شمال شرق خواست سود دو طرفه ببره هم با ما متا مخفیانه کرد هم با جنوب غرب

رسید به روز کتیبه تیم شمال غرب تونست همه یونیک ها جز احمق و مرتاض ک توی جنوب غرب بود رو بزنه و به اندازه مجموع دو ساید کتیبه های خوب رو بزنه

شمال شرق با واسطه قرار دادن سایر دوستان ک توی سرور هم نبودن امد ک از حسن نیت ما سو استفاده کنه و با استفاده از عنوان متا کتیبه بگیره
    البته چون دوست عزیزی واسط بود و با علم اینکه بعد گرفتن کتیبه رویه رو عوض میکنن ما بی چشم داشت یک کتیبه انبار رو بهشون دادیم

بعد یک دقیقه روی عوض شد و رفتن سمت جنوب غرب ولی ن کامل به سمت اونا باز هم سیاست یکی به نعل یکی به میخ رو حفظ کردن

بعد جنوب غرب ی پلن مثل عملیات بارباروسا و ترتیب داد ک کاملا شکست خوردن و حذف کردن و کلی همر رو توی ده اسکور دفن شد (لینک ها در فروم توسط این جانب بار گذاری شده)

بعد از تمامی این داستانا شمال شرق دید جنوبی نیست ک ازشون حمایت کنه پس دست به دامن باقی مونده اک های جنوب شد و ی اتحاد تشکیل دادن

باز هم میدونن ک حریف شمال غرب متحد نمیشن دارن از همه ظرفیت های غیر اخلاقی استفاده میکنن(تهمت ، اختلاف افکنی و....) ک نظم شمال غرب بهم بخوره تا بتونن نفسی بکشن تا این روز و ساعت ک موفقیت ب دست نیاوردن

جالب اینه کسایی ک وفادار نبودن و متا رو شکستن و کسایی ک خرج گلدشون رو ما میدادیم و کاسه لیس ما بودن الان ی اتحاد زدن به اسم وفاداری نمیدونم منظور از وفاداری رو نمیدونن یا باز هدفشون سر کیسه کردن ی عده جدیده
    ولی این کار نخ نمایی ک ی لیدر معلوم الحال شمال شرق داره جهت میده نشون از اینه ک ب زودی شاهد باخت مفتضحانه اونها هستیم

شرمنده طولانی شد
    و من الله توفیق
    سلام امین جان نیما هستم رفیق مهدی
    استارت سرور قرار بود چند تا تیم بیان که کری خونده بودن خیلی من من میکردن از جمله آکسفورد که به درخواست بچه ها اومدیم 2 تا ساید هم مستقر شدیم
    ولی نیومدن از شانس بد ما رفتن ترا ما هم جمع کردیم حذف زدیم رفتیم ترا اونجا نسخشونو پیچیدیم زدیم نفت در اومد از همینجا هم میگم عمری باقی بود سرور بعد ایشا.. بچه ها باشن حتما بازمیایم
    اینجا هم چون اول سرور پلیرها میموندن بازی قشنگی میشد بر حسب اعتیاد میام لینک و نتیجه سرور رو ببینم همین

2. تشکر No Game تشکر نمود
    پسندیدن No Game پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

با این توضیحی ک دادم پس قشنگ در جریان سرور قرار گرفتی

فقط ی اتفاق مهم افتاده اونم این ک ی ظاهرا ی همر شمال شرق به مدل نا جوانمردانه و پست فطرتانه ای به کپ ناتار خورده (البته من در جریان کاملش نیستم از پروفایل خودشون خوندم و یکی از دوستان ی توضیح کوتاهی داد ) و انگشت همه به سمت امیر پرشین استایل رفته البته بنده چندین و چند بار باهاشون صحبت کردم و موضوع رو کاملا رد کردن با دلایل منطقی مثل برد ساید قطعی شده نیاز به همچین کاری نیست یا چطور به اکانت دسترسی داشته (البته کسی اینو توضیح نداده )

4. تشکر No Game تشکر نمود
    پسندیدن No Game پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

مرسی امین جان
    البته ساید شما چند تا پلیر خوب داره که بالانس پلی میدن و چند تا سرور در خدمتشون بودیم
    تو بازی زد و خورد هست و من طرف دار هیچ کس نیستم و قرار نیست حرکتی که زده میشه از قبل عنوان بشه ولی...
    اکانتی که تو این تایم همرش رفته کپ ناتار به هیچ عنوان مقصر کسی نیست جز صاحب اکانت و اینکه گردن این و اون انداختن فقط توجیه برای آروم کردم خودمونه
    در هر صورت ایشا.. اخر بازی زد و خورد ببینیم

6. تشکر No Game تشکر نمود
    پسندیدن No Game پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

خفت جالب چکمه اکانت eee توسط لیدر کل شمالغرب حاج امیر پرشین استایل
    WhatsApp Image 2021-03-29 at 00.49.15.jpeg

8. تشکر No Game تشکر نمود
    پسندیدن No Game پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

دم خروس شمال شرق هم *امد بیرون

اول گفتن این اک اشک رو ما زدیم نا مردی کردیم و .............
    بعد گفتیم چجوری ما رمز رو بدست اوردیم جوابی ندادن چون راهی نداشته ک ما رمز رو داشته باشیم جز این ک بازیکن ما باشه

الان چفت اعظم شیر بیشه هیتلور امده میگه اک رو خریدین

بالاخره تیم لیدری متا کبیر شمال شرق ی اتهامی زده ک نتونسته ثابت کنه الان میگه خریدین

اگه ما میخواستیم بخریم کل ساید رو میخریدیم امیر خان هیتلور ی در جریان چی میگم

بهشون بگو کل ساید رو چند قیمت دادی حاج امیر xs.jpg

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

Cool بهار 1400 مبارک

سلام و عرض ادب خدمت تمامی عزیزان و مدیریت محترم
    عیدتون مبارک امیدوارم سالی خوب،مهیج و پرهیجان پیش رو داشته باشید و از بازی لذت ببرید.

در رابطه با بازی مورد جدید یا عجیب یا قابل توجه و قابل عرضی وجود ندارد کما فی السابق همه چی آرومه و تمامی حرکات بصورت کاملا بهداشتی و ایمن در خدمت عزیزان قرار گرفته شده و میشه فلذا میمونه جواب صحبت هایی که راجب شمال شرق شده توی فروم!خدمتتون عارضم که در سال جدید تنها پیام رسمی ای که تحت عنوان شفاف سازی از طرف لیدر توی اتحاد ارسال شده این متن هست:

ضمن عرض سلام و خسته نباشید خدمت دلاوران و اعضای اتحاد تبریک عرض میکنیم سال نو رو به تمامی دوستان و خانواده محترمشان امید است سالی سرشار از تندرسی و سلامتی رو داشته باشید.خوشامد عرض میکنم خدمت دوستانی که به جمع ما ملحق شدند امیدواریم تا اخر بازی کنارهم لذت ببریم اینجا همه باهم برابر و برادر هستند و هیچکس برتری ای نسبت به دیگری نداره و هدف کارتیمی و موفقیت جمعمون هست.

اما در رابطه با اتفاقات هفته ی اخیر حقیقت امر این هست که در مرحله ی اول دو تا از همرهای واندرزن اصلیمون رو روی اکانت اشک از دست دادیم که همر اولش حدودا 160 کی شمشیرزن گول 75 کی رعد و 11 کی کاتا بود و همر دوم نیز حدود 95 کی شمشیر زن گول و 50 کی رعد و 8 کی کاتا بود که عکس همرها موجود هست.(به صورت خرد خرد به پایتخت ناتار زده شدن این دو همرمون).همینطور پایتخت سطح 20 این اکانت هم با تغییر پایتخت از دست دادیم و به سطح 10 رسید.
    ماهیت قضیه کاملا روشن هست در فضای رقابت این حرکت دور از اخلاق تنها به سود تیم رقیب هست اما اینکه عملا کار کی بوده و چگونه به رمز اصلی اکانت دسترسی پیدا کردند الله اعلم ولی چیزی که مشخص هست موانعی بزرگ برای رقیب با کثیف کاری از بازی کنار گذاشته شد تا شاید پوششی برای ضعفشون مقابل شماها باشه.

در مرحله دوم دیشب به اکانت 1v5 دسترسی پیداکردند تیم رقیب و به سادگی هرچه تمام تر کتیبه اصلی سرور مرتاض یونیک رو با لینک سبز و تک قهرمان بردند و همچنین کتیبه جنگ کوچیک و چکمه کوچیک این اکانت رو با تک هیرو بردند و همرهای این اکانت رو بصورت خرد خرد به اکانت موسس اتحادشون اکانت بیگ من زدند و در مدافعین شاهد امتیاز کذب این اکانت هم میتونید باشید.و همر بیگ اکانت 1v5 رو هم روی واندر اتحاد یعنی IL PRINCE لانچ کردند که 24 ساعت دیگه میشینه اتک.

نهایتا شباهت حرکت اول و دوم تاکیدی هست بر بازی ناسالم و به دور از اخلاقیات از سوی رقیب مقابل ما که این عظمت شما عزیزان و همچنین ترس رقیب از شما سربازان وفادار رو میرسونه که چنگ به هرچیزی برای مقابله روبروی شماها میزنند و نهایتا هم ناکام خواهند ماند.
    و یک دو خط در رابطه باهماهنگی ادامه بازی که اینجا خط گرفته شد.

همه در کنار هم و برای هم
    به امید پیروزی
    کوچیک جمع مصطفی

هر گونه مسئله ای خلاف واقع در این پیام عمومی مطرح شده مستندات ارائه بدید که دوستان بفهمند حداقل چقدرش ادعا بوده.

نهایتا دوستان چه برداشتی دارند و یا بعضاً چرا گل بخودی میزنند خود دانند !
    ما کاری به مسائل شخصی ملت نداریم بچه های ساکت و کم حرفی هستیم اصولا .

راستی این بندگان خدا هم راه خودشونو گم کرده بودند ظاهرا واسه هیتلورتون هست اومدیم نگهشون داشتیم یهویی زلزله اومد راه بند شد دیگه نتونستن برگردند ببخشید به هرحال هرچند نادر اما پیش میاد:

فعلا از حضورتون مرخص میشیم اما احتمال خیلی زیاد یه پست دیگه هم چند ساعت دیگه باید مجدد بذاریم در رابطه با لگ احتمالی سرور.

پیروز و سرافراز باشید
    بدرود

11. تشکر Aghil تشکر نمود
    پسندیدن KiNgDoM پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

با سلام و احترام خدمت اعضای گرامی
    مصطفی جان،
    همانطور که می دونی بنده بسیار استراتژیک باز هستم و البته روی این بازی اولین سرور هست که خدمت دوستان هستم.
    البته جهت معرفی خودم و اینکه دوستان فکر نکنند حرف بی پایه و اساس می زنم اینجا عرض می کنم که ادمین و مولتی هانتر و با دسترسی کامل به مدت چند سال بودم و تقریبا به مدل پنل ها، دیتا ها، باگ ها و ریز بم تمامی مشکلات یوزر ها و تیم مدیریتی واقف هستم.
    علاوه بر این مصطفی جان می دونی کار من اینترنت هست و مشغول خدمت رسانی به بیش از 400 هزار مشتری در کشور هستیم.
    اتفاقی که اینجا برای دو یوزر ashk و 1v5 افتاد به هیچ عنوان هک نبوده و نیست.
    مقوله هک مقوله ای نیست که به این راحتی اتفاق بیافته. شاید دوستانی اینجا باشند که این مواردی که بنده اعلام می کنم رو کاملا بدونند.
    در خصوص هک کلا دو راه کار وجود داره:
    1- کیلاگر که تحت فایل های مختلف به ویکتیم داده می شه و بسته به نوع کدی که نوشته شده کیلاگر اطلاعت ویکتیم رو ارسال می کنه که کمترینش پسورد هست.
    2- کرکر ها که از طریق پسورد لیست های میلیاردی با اپ های چینی در مدت زمان بالا پسورد رو کرک می کنند.
    بعید می دونم که این دو دوست هر دو در یک هفته طعمه ی کیلاگر شده باشند چون اصلا منتقی نیست که هر دو فایلی گرفته باشند با هم.
    در مورد دوم هم تعداد کرکر هایی که در ایران وجود دارند منظور آدم هایی هستند که کار کرک رو بلد باشند و بتونند استفاده کنند انگشت شمار هستند. بماند که فکر می کنم سیستم سایت با توجه به اینکه کپچا داره و بعد از چند ترای لاک می شه مقوله کرک هم منتفی می شه.
    خیلی از دوستان از من پرسیدند که احتمال داره مدیریت تبانی کرده باشه و پسورد رو به تیم حریف داده باشه که به این دوستان اعلام کردم که یک تیم مدیریتی که زحمت زیادی برای بازی کشیده و بازی کد ثبت توی بنیاد داره (که البته دوستان بسیار خوبی در بنیاد داریم) نمییاد چنین کاری کنه. این مدل تهمت ها به تیم مدیریتی در تمام بازی هایی که بنده در تیم مدیریتی بودم هم بوده و چیز طبیعی است و این فرضیه هم رد می شه.
    دو تا حالت نهایی باقی می مونه:
    1- این دوستان پسورد ها رو از ابتدای بازی چنج نکردند و با توجه به اینکه در اتحاد های مختلف بودند و هی پوزیشن عوض می کردند و پسورد ها رو به لیدر هاشون می دادند پسورد ها دست به دست چرخیده و دوستانی که نیاز داشتند در جاییی که خواستند استفاده کردند. (که البته قابل بررسی توسط مدیریت از طریق کوکی های بروزر روی دی بی بازی هست، حتی اگر با پراکسی آی پی خودش رو را هاید کرده باشه شخص لاگین کننده یا به اصطلاح هکر)
    2- اکانت و یا بهتر بگیم شخص خودش رو به قیمتی فروخته و پسورد رو به تیم مورد نظر داده.
    این دو مورد آخر جای بحث و بررسی داره که البته
    با شناخت هر چند کمی که من از دوستان دارم احتمال دوم رو منتفی می بینم و احتمال اول رو بیشتر، اما باز هم قابل صحه سنجی و اثبات نیست، لااقل برای بازیکن ها و البته تا اندازه ای با لاگ هایی که سمت دی بی ثبت شده می شه به جاهایی رسید که خیلی دیگه مهم نیست پیدا کردنش.
    در نهایت بنده سرور اولی هست که در این بازی هستم، اما در هیچ بازی اینقدر حاشیه های سر به مهر وجود نداشته یا اگر حاشیه ای ایجاد شده سر و تهش پیدا شده و اعلام عمومی شده که متاسفانه اینجا این اتفاق نمیافته.
    از طرفی مجموعه قوانین بازی بسیار ناقص و کم هست که بنده در حال حاضر کردن مجموعه قوانین جامعی برای بازی هستم که اگر کاربر ها دوست داشتند توسط مدیریت تاپیک بشه و روش نظر سنجی بشه و قوانین جدید تصویب بشه.
    امیدوارم که در روزهای آینده وضع از اینی که هست بد تر نشه و بازی بهم نریزه.
    مصطفی جان این سرور رو تمرینی حساب کن که برای سرور آینده خودت رو آماده کن.
    با آرزوی موفقیت برای دوستان
    Aghil هستم.
    ویرایش توسط Aghil : 03-30-2021 در ساعت 09:23 PM

13. پسندیدن KiNgDoM پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

والله هیتلور دم خروستون رو زد بیرون
    الان نمیدونم داستان چیه

و خبری هم از اک اشک نداشتم وقتی توضیحات خودتون رو خوندم و ب شدت توی محفل دوستان خودمون اعتراض کردم دوستان هم همه اظهار بی اطلاعی کردند
    و حتی لیدر کل ساید به مولتی نامه زد ک سرور رو بک کنه
    که مولتی هانتر قبول نکرد
    dd.jpg

ی چیز مهمتر وقتی هیتلور شما میگه خریدین یعنی ی سری شاعبه واسه ما هم ایجاد میشه
    ک شاید خریده باشن و این ها همه میشه دعوای زرگری

و بحث اعتماد چطور شما ب بازیکن های سایدتون اعتماد ندارین
    به کسی ک میارینش توی اتحاد متا می بندین اعتماد ندارین ؟؟؟

یعنی بدون هیچ فکری طرف میاد توی اتحاد شما ؟
    یعنی سطح حفاظتتون انقدر کمه ک ی جاسوس از ما رو راه دادین ؟

یا متا یی ک بستین رو با ادم های اشتباهی بستین و با ی مشت خود فروخته و هیتلور اعتماد کردین

سوالات زیاده ولی ب شخصه اگه حرکت اشک واقعا از بی اطلاعی صاحب اکانت باشه و خرید نکرده باشن یا عوامل نفوذی ساید دیگه نباشه من ب شخصه این حرکت رو محکوم میکنم و برد حتی برای برادران ما در ساید شمال غرب هم باشه کاملا بی ارزشه و بازی ب برد و باخته ک جذابه

- - - Updated - - -

اینم از حمله ب اکانت big mans

3d27be55-4e48-487a-a059-873254b5825e.jpg

58e0017c-b668-4105-bbda-3e1b78dd83dd.jpg

e97e2b09-2e07-46de-894f-a70e4810ca27.jpg

ی 15 تا موج هم از اک fero بود ک واسه 0 کردن امده بود ک هیچ اتفاق خاصی نیوفتاد برای ده

15. تشکر scor تشکر نمود
    پسندیدن scor پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

از این شرایط یکم ناراضی هستم
    مثلا این همه پلیر خوب و قدیمی داریم
    حداقلش هم اینه میدونید این سرور بگذره یه سرور دیگه در کنار هم با رفاقت پلی میدیم
    هر اتفاقی میخواد این سرور ها رخ بده ( نامردی - فحاشی - تهمت و...)
    زشته این کارا واقعا
    درسته بازی دارای سطح 3 سال هست
    ولی هیشکی سه سال نیست
    برا خودتون مرد بزرگی هستید
    لطفا رعایت کنید هم دیگه رو چه تو بازی چه تو فضای مجازی
    پرفایل نویسی و پیام های عجیب و فروم نویسی
    اینا کارای بچه های سه ساله هست
    هر زحمتی هم کشیدید و به هذر رفته یا نرفته
    همینه بازی همینه
    از قدیم این مشکلات بوده و بازم خواهد بود
    شماهایی که پلیر های قدیمی هستید از شماها بعید هست
    خوبه حرکت های از این بدترم مشاهده کردید شما

لطفا رفیق هم باشید این یه بازی هست نیازی به دشمنی نداره به خاطر یه بازی

17. تشکر amin hidden, scor تشکر نمود
    پسندیدن amin hidden, scor پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 1 پست

با سلام خدمت همه ریش سفیدای دژکوب.
    نیاز شد با ادعاهای تیم پوشالی sw ماهم چند کلام در خدمت دوستان باشیم.
    فردی که ما حتی اسمشو نمیاوردیم و لایق بحث نبود زبون باز کرده متاسفانه.
    به اصطلاح odin team اومدن در حد یک پلیر آمارتور ۴۰ تا اتک رو اکانت scor گذاشتن و بقیه جاها ۲ تا اتک
    بعد که کل ساید sw رو دیوار کردن بجز۲یا۳تا دونه همر ک موند براشون فشار قابل توجهی تحمیل شد بهشون
    اولش اومدن گفتن همرا غیب شده و انداختن گردن مدیر سرور بعد که دیدن نه همرا دیوار شده گفتن آره پلن لو رفته!
    بالاخره یجور باید نوب بازی خودشونو پنهان کنن.
    همچنین به یادگار بماند که تعداد ۱۵ کپ از sw صفر شد
    چند عدد کتیبه زده شد از این ساید که زحمتشو دوست عزیزمون امین کشیدن تو فروم و ...
    درکل شما چ بودید چ نبودید وجود شما حس نمیشد تو سرور فقط الکی مثه تاکسی خالی بوق بوقتون سرورو برداشته بود.
    اسامی اکانت های sw که زیر رید این تیم*پرافتخار بود ولی صفر شد!
    Bismark-lucifer-rabin28-gzplayer-rebelking-caesar-ringo-gameover666-katana-malooch-oppa-dolfin-rebellios-newlife-8yearslater

19. تشکر amin hidden تشکر نمود
    پسندیدن amin hidden پسندید
صفحه 23 از 26 نخستنخست ... 132122232425 ... آخرینآخرین