نقل قول نوشته اصلی توسط amin hidden نمایش پست ها
دوست عزیز من نمیدونم کدوم سایدی شما یا در چ سطحی داری پلی میدی ولی یکم اوضاع پیچیدس باید از اول سرور در جریان باشی ک بدونی الان اوضاع چطوره

ی مختصر توضیحی میدم ان شالله ک بماند به یادگار برای ایندگان

سرور در حالی شروع شد ک جز شمالغرب سایر ساید ها تیم اعلام حضور کردن ولی در عمل وقتی شروع شد ی جنوب غرب فوق العاده قوی داشتیم ی شمال غرب دو تکه ک ی سمت تیم اسکور و ی سمت رو بنده اکانت های بی هدف رو جمع و جور کردم و ی اتحاد با کمک حاج رضا داریوش ساختم شمال شرق رو دوتا برادر هدایت میکردن ک اونا هم توی ماه دوم با امید الدورادو به مشکل خوردن و ساید دو تیکه شد و جنگ داخلی شروع شد و جنوب شرق یکم اوضاعش فرق داشت پلیر خوب داشت ولی لیدر و پلنر و لانچر نداشت

تمام ترس شمالغرب متحد شدن جنوب بود ولی با درایتی ک بچه های ساید به خرج دادن ساید جنوب شرق رو به ی جنگ بی هدف بردیم و تقریبا همه همر هاشون رو روی اکانت علی جاس لانچ کردن با دفی ک داشتیم همش دف شد و رفتن روی حذف البته دلیل اصلی این بود ک توی مختصات یونیک جنوب شرق ده داشت و اونا میخواستن با این کار ده رو نابود کنن ولی لانچر نداشتن و بسیار بد لانچ شد

به کتیبه ها رسیدیم موقعیت خیلی خطرناک تر شده بود با جنوب غربی طرف بودیم ک اکانت های خوبی داشت و همر های خیلی خیلی خوب چندتا کار بیشتر از دستمون بر نمیومد
1.متا با شمال شرق
2.در گیری با جنوب غرب
3.جلو گیری از متا شمال شرق و جنوب غرب
4.متا با جنوب غرب

گزینه چهار رو ما کلا کنسل کردیم چون زیبایی بازی از بین میرفت و دیگه هیجانی نداشت با وجود تاکید زیاد جنوب ما متا نزدیم ک جذابیت از بین نره

توی این کار ما خوب عمل کردیم و ی مخلوطی از گزینه 1و 3 رو انجام دادیم چون به تیم لیدری شمال شرق هیچ اعتمادی نداشتیم و بعداهم درستی این کار به همه ثابت شد
ولی شمال شرق خواست سود دو طرفه ببره هم با ما متا مخفیانه کرد هم با جنوب غرب

رسید به روز کتیبه تیم شمال غرب تونست همه یونیک ها جز احمق و مرتاض ک توی جنوب غرب بود رو بزنه و به اندازه مجموع دو ساید کتیبه های خوب رو بزنه

شمال شرق با واسطه قرار دادن سایر دوستان ک توی سرور هم نبودن امد ک از حسن نیت ما سو استفاده کنه و با استفاده از عنوان متا کتیبه بگیره
البته چون دوست عزیزی واسط بود و با علم اینکه بعد گرفتن کتیبه رویه رو عوض میکنن ما بی چشم داشت یک کتیبه انبار رو بهشون دادیم

بعد یک دقیقه روی عوض شد و رفتن سمت جنوب غرب ولی ن کامل به سمت اونا باز هم سیاست یکی به نعل یکی به میخ رو حفظ کردن

بعد جنوب غرب ی پلن مثل عملیات بارباروسا و ترتیب داد ک کاملا شکست خوردن و حذف کردن و کلی همر رو توی ده اسکور دفن شد (لینک ها در فروم توسط این جانب بار گذاری شده)

بعد از تمامی این داستانا شمال شرق دید جنوبی نیست ک ازشون حمایت کنه پس دست به دامن باقی مونده اک های جنوب شد و ی اتحاد تشکیل دادن

باز هم میدونن ک حریف شمال غرب متحد نمیشن دارن از همه ظرفیت های غیر اخلاقی استفاده میکنن(تهمت ، اختلاف افکنی و....) ک نظم شمال غرب بهم بخوره تا بتونن نفسی بکشن تا این روز و ساعت ک موفقیت ب دست نیاوردن

جالب اینه کسایی ک وفادار نبودن و متا رو شکستن و کسایی ک خرج گلدشون رو ما میدادیم و کاسه لیس ما بودن الان ی اتحاد زدن به اسم وفاداری نمیدونم منظور از وفاداری رو نمیدونن یا باز هدفشون سر کیسه کردن ی عده جدیده
ولی این کار نخ نمایی ک ی لیدر معلوم الحال شمال شرق داره جهت میده نشون از اینه ک ب زودی شاهد باخت مفتضحانه اونها هستیم

شرمنده طولانی شد
و من الله توفیق
سلام امین جان نیما هستم رفیق مهدی
استارت سرور قرار بود چند تا تیم بیان که کری خونده بودن خیلی من من میکردن از جمله آکسفورد که به درخواست بچه ها اومدیم 2 تا ساید هم مستقر شدیم
ولی نیومدن از شانس بد ما رفتن ترا ما هم جمع کردیم حذف زدیم رفتیم ترا اونجا نسخشونو پیچیدیم زدیم نفت در اومد از همینجا هم میگم عمری باقی بود سرور بعد ایشا.. بچه ها باشن حتما بازمیایم
اینجا هم چون اول سرور پلیرها میموندن بازی قشنگی میشد بر حسب اعتیاد میام لینک و نتیجه سرور رو ببینم همین