صفحه 8 از 26 نخستنخست ... 67891018 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 71 تا 80 , از مجموع 254

موضوع: بحث و گفتگو پیرامون سرور x1

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط 200t نمایش پست ها
    یه بار میگی بلد نیستم یه بار میگی اگه جرلت دارین جلومون بازی کینن

والا ما الاف نیستیم مثل شما بشینیم سروری رو بازی کنم که اخر سرور 2 نفر توش باشن و یک سال عمرمونو بذاریم پاش تهش بگیم همرو زدیم

اگه لینکی هست بفرست اینجا ما ام ببینیم دیگه ، ما رفتیم ببینیم نبود

دیدم در مورد این صحبت کردی پرشین مارو زده ، بگم که سرور finalo3 متای 3 گانه داشتن و ما یک ساید کوچیک بودیم ولی به قول مانی 3doti بازی کردم و 100کردیم

سروری که 3 به یک بود 2 بار واندرشون رو کلین کردیم با پلن ماهان

http://forum.dejkoob.ir/showthread.p...ll=1#post34627

این پست رو بخونی میفهمی تیم یعنی چی

بعدشم من نمیگرم بیا 5 تا همر رو بزن

شما بیا یه پلن کراپ لاک برو روی فیدر همون اکانت ! خوبه این ؟ وقتتو که نمیگیره ! 3 مین زمان میخواد ، بیا یه اتک کراپ لاک بزن من ببینم ، شمارمو دادم بیا بهش یوزر پس بدم
    والا پستارو ندیدی یا نخواستی ببینی مشکل خودته تاپیک سرور q1 پیدا کن و قشنگ بررسیش کن.نصف لینکا هم نیس تازه چون گفتم ما مث شما خرذوق نمیشیم هر اتکی زدیم قاب بگیریم بچسبونیم به دیوار خونمون.

باشه آقا چرا انقد کژ میدی بحثو ؟من که گفتم شما خفنید ما هم نوب تامام والا بچه ها شاکی شدن میگن جوابشونو نده اصلا ولی من ذاتم نمیذاره بی جواب بذارم من بعد دیگه جوابی نمیدم هرچی دوس دارید بیاید ریپ بزنید هرچی هم میخواید بگید والسلام.

شما وقتی اومدی سروری جلو ما نوبا بازی کردی اونجا نشون میدیم کراپ لاک بلدیم یانه الان فک کن کمپلت تیم ما اصلا نمیدونن کراپ لاک چیه سیم سکند چیه؟پلن چیه اصن ما هیچی نمیدونیم یبار بیاید جلومون بهمون یاد بدید ای بابا زبونم مو در آورد از بس گفتم

- - - Updated - - -

نقل قول نوشته اصلی توسط GreatSaMuRai نمایش پست ها
    من رفیقم با مانی و پیام و بقیه بچه ها جدای از تیمو اینا
    بعدم این که من حرفی نزدم دال بر نبود من نیست کلا کم حرفم چون انسان های حقیر فقط لب و دهنن خلاصه که اگر اومدی مثل R1 که رفتی رو حذف اینجا عم میری رو حذف اخه اینجا هم مثل اونجا بیابونه
    در ضمن ادبیات کنایه ای یک شیوه ی سخن گفتنه نه حرکت بچه های دبستانی
    تمامی مشکلات تو و ادم های مثل تو از اینجا نشأت میگیره که تو کارایی که بهشون مربوط نیست دخالت میکنن و نظر میدن
    نخود جان اینجا نه آشی هست و نه کبابی دارن خر داغ میکنن دوست عزیز

میلاد جان شما هم خون خودتو کثیف نکن همه این تیم ملعونو سبک بازیه کثیفشونو میشناسن
    j1 که گنده هاشون بودن سر چندر غاز شرفشونو فروختن اینا که نوچه های اونام نمیشن
    اره میدونم رفیقی جدای از تیم و اینا =))
    هرجا بیابون باشه تیم ما نیس غصه نخور بیابون مختص مدال جمع کناس برو عشق کن خودت همش مال خودت آخر سرور هم بده از روش بسازن آویزون که به دیوار اتاقت.

این به هوای کباب اومدی دیدی خر داغ میکنن هم مث وضعیت خودته اینجا دقیقا : ))
    در مورد جمله آخرتم من j1 بودم بچه هایی که بودن خواستن میان جوابتو میدن ولی باس بگم کافر همه را به کیش خود پندارد قطعا یه فشاری چیزی به توام دادن که اینجوری کفری هستی =))

- - - Updated - - -

نقل قول نوشته اصلی توسط partizan نمایش پست ها
    احسان جان تو خیلی خوبی خیلی شاخی تیمت هم خیلی خفنه هیچ کس هم جرات نداره جلوی تیم شما بازی کنه
    من لازم باشه با لیدرای تیمتون حرف میزنم شما حرص نخور
    بوس
    آفرین مانی جان پس من بعد بجا فرستادن واسطه و بعدشم دبه کردن مستقیم برو سروقت لیدرا باهاشون صحبت کن شاید یه امان نامه ای چیزی بهت دادن دیگه نترسیدی اعلام حضور کنی.
    بوس آدم 40 ساله رو =))))))))))))))))))
    اين بود دنيايي که بخاطرش لگد به شکم مادرم ميزدم؟
    کاش پاهايم ميشکست...

2. تشکر morghe.atash تشکر نمود
    پسندیدن morghe.atash پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 6 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط WondeR نمایش پست ها
    والا پستارو ندیدی یا نخواستی ببینی مشکل خودته تاپیک سرور q1 پیدا کن و قشنگ بررسیش کن.نصف لینکا هم نیس تازه چون گفتم ما مث شما خرذوق نمیشیم هر اتکی زدیم قاب بگیریم بچسبونیم به دیوار خونمون.

باشه آقا چرا انقد کژ میدی بحثو ؟من که گفتم شما خفنید ما هم نوب تامام والا بچه ها شاکی شدن میگن جوابشونو نده اصلا ولی من ذاتم نمیذاره بی جواب بذارم من بعد دیگه جوابی نمیدم هرچی دوس دارید بیاید ریپ بزنید هرچی هم میخواید بگید والسلام.

شما وقتی اومدی سروری جلو ما نوبا بازی کردی اونجا نشون میدیم کراپ لاک بلدیم یانه الان فک کن کمپلت تیم ما اصلا نمیدونن کراپ لاک چیه سیم سکند چیه؟پلن چیه اصن ما هیچی نمیدونیم یبار بیاید جلومون بهمون یاد بدید ای بابا زبونم مو در آورد از بس گفتم

- - - Updated - - -

هرجا بیابون باشه تیم ما نیس غصه نخور بیابون مختص مدال جمع کناس برو عشق کن خودت همش مال خودت آخر سرور هم بده از روش بسازن آویزون که به دیوار اتاقت.

در مورد جمله آخرتم من j1 بودم بچه هایی که بودن خواستن میان جوابتو میدن ولی باس بگم کافر همه را به کیش خود پندارد قطعا یه فشاری چیزی به توام دادن که اینجوری کفری هستی =))

- - - Updated - - -

آفرین مانی جان پس من بعد بجا فرستادن واسطه و بعدشم دبه کردن مستقیم برو سروقت لیدرا باهاشون صحبت کن شاید یه امان نامه ای چیزی بهت دادن دیگه نترسیدی اعلام حضور کنی.
    احسان جان تیم پرشین و زیوس اومدن شمال غرب یه تیم از سرعت بالا هم اومدن شمال شرق تیم ولفلند هم هست اونجا یه تیم نرمال باز از سرور بغلی هم اومده جنوب شرق رجیستر سرور هم رسیده رو 400 تا که تو تاریخ نرمال بی سابقه است برو با بزرگترا صجبت کنید بیاید سرور جذاب شه

4. تشکر WondeR تشکر نمود
    200t
    Guest

- - - Updated - - -

- - - Updated - - -

ما اگه اهل لینک قاب کردن بودیم ، سروری که 3 به یک بردیم رو 4 تا عکس میذاشتیم ازش توی فروم نه مه 3 صفحه فرومش باشه

بیا یه کراپ لاک روی فیدر بزن جان من ، بیا دیگه ، اذیتمون نکن ))))))))))))) تیمتونو کار ندارم ، میگم خودت بیا یه دونه کراپ لاک بزن ، چرا فرار میکنی حرفو عوض میکنی

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 2 پست

امید جان با توجه به استقبال فاجعه انگیز از سرور یک ایکس هیچ تیمی توش رجیستر نمیکنه. به عنوان یک دوست ازت میخوام همین اول کنسلش کنی سرور چون برات هزینه الکی داره
    هیچ کس زیبایی ها را به یاد نخواهد آورد، ما تنها برندگان را به خاطر می آوریم.

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط partizan نمایش پست ها
    احسان جان تیم پرشین و زیوس اومدن شمال غرب یه تیم از سرعت بالا هم اومدن شمال شرق تیم ولفلند هم هست اونجا یه تیم نرمال باز از سرور بغلی هم اومده جنوب شرق رجیستر سرور هم رسیده رو 400 تا که تو تاریخ نرمال بی سابقه است برو با بزرگترا صجبت کنید بیاید سرور جذاب شه
    مانی جان واتساپ یا تل پیام بده صحبت کنیم.

- - - Updated - - -

ما اگه اهل لینک قاب کردن بودیم ، سروری که 3 به یک بردیم رو 4 تا عکس میذاشتیم ازش توی فروم نه مه 3 صفحه فرومش باشه

بیا یه کراپ لاک روی فیدر بزن جان من ، بیا دیگه ، اذیتمون نکن ))))))))))))) تیمتونو کار ندارم ، میگم خودت بیا یه دونه کراپ لاک بزن ، چرا فرار میکنی حرفو عوض میکنی
    ای بابا میگن بچه ها تو کلا حالت خوش نیس فک میکردم مسخره بازی در میارن مثیکه حقیقت داره برو خدا روزیتو یجا دیگه حواله کنه کراپ لاک همون غارته ؟من بلد نیسم لانچ کنم اصلا میکشی بیرون حالا ؟میگفتن جوابشونو نده ها گرفتاری شدیم به قرآن
    کاش پاهايم ميشکست...

200t
    Guest

- - - Updated - - -

ای بابا میگن بچه ها تو کلا حالت خوش نیس فک میکردم مسخره بازی در میارن مثیکه حقیقت داره برو خدا روزیتو یجا دیگه حواله کنه کراپ لاک همون غارته ؟من بلد نیسم لانچ کنم اصلا میکشی بیرون حالا ؟میگفتن جوابشونو نده ها گرفتاری شدیم به قرآن
    من بچه من هرچی تو میگی
    بیا یه دونه لانچ کن من ببینم و جلو جمع تورو بزرگ خودم خطاب کنم

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

من بچه من هرچی تو میگی
    بیا یه دونه لانچ کن من ببینم و جلو جمع تورو بزرگ خودم خطاب کنم
    لعنتییییییییییییییییییییی یییییییی چقد خوبی تووووووووووووووووو من گفتم بچه ها میگن حالت خوش نیس میای میگی من بچه ؟گفتم که من لانچ بلد نیسم دارم آموزش میبینم شما اگه مرد نبردین واتس پی بدین صحبت کنیم تامام
    کاش پاهايم ميشکست...

200t
    Guest
    لعنتییییییییییییییییییییی یییییییی چقد خوبی تووووووووووووووووو من گفتم بچه ها میگن حالت خوش نیس میای میگی من بچه ؟گفتم که من لانچ بلد نیسم دارم آموزش میبینم شما اگه مرد نبردین واتس پی بدین صحبت کنیم تامام
    مرد نبرد لانچ بلد نیست ؟ من واتساپم مشکل داره .

ولی قبلش تو باید یه دونه لانچ کنی ، بعد بریم
    ویرایش توسط 200t : 08-23-2020 در ساعت 10:36 PM

11. تشکر GreatSaMuRai تشکر نمود

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 6 پست

- - - Updated - - -

گفتی مشکل تیم روبرو دارید الان 400 تا اکانت هستند 4 تا تیم هم هستند
    این گوی و این میدان
    اگرمرد عملید بسم الله
    اگر هم لب و دهنید که خوش باشید تلگرام و واتس آپ نمیخواد دیگه

13. تشکر GreatSaMuRai تشکر نمود
    پسندیدن GreatSaMuRai پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 1 پست

کسی حرف از J1 زد ؟
    دوباره چند نفرو یادم اومد

15. تشکر GreatSaMuRai تشکر نمود