صفحه 20 از 26 نخستنخست ... 101819202122 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 191 تا 200 , از مجموع 254

موضوع: بحث و گفتگو پیرامون سرور x1

مدیریت

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 54 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط odinzz نمایش پست ها
    اینو هم میگن که سورو ریخته بهم
    ولی من شک ندارم پیگیر شیم روشن میشه که دست بردن توی سرور .
    دقیقا تایم لنده اتک سرور میپاچه از هم اتک هارو برسی کننی میبینی دهکده باید میپرید ولی بخاطر این که سرور رو لگ کردن از عمد اینجوری شد و هر ها سالم برگشته
    چجوری سالم برگشته؟
    خدایا این همه وقت بزاری پلن بری بیان بگن اتفاق نادر افتاده تو سرور
    ظالمید

- - - Updated - - -

شما مدیره یه سایته گیم انلاین هستید
    ولی با توجه به این که میدونید سرورتون خرابه و مشکل داره ولو باید اعلام کنید بگید سرور توی این تایم ها ریست میشن مثلا قبلا و بقیه جاها .
    و دوم این اعلام کنید که سرور خرابه اتکه سیم سکند نزنید

چرا همه چیز همیشه به نفع یه عدیه خاصی از افراد بوده توی این مدت؟
    شما حتی حاضر نیستی جمع ببندی ببینی اره باگ خرده و بی اهمیت از کنارش رد میشی

باگ به این روشنی
    سرور با این وضع
    شما هم 2 قرتو نیمت باقیع چرا حرف میزنیم؟
    چن روزه کله پلیرای ساید ول کردن بازی رو شما چی جواب دارید بدین که سروتون خراب بوده؟
    خودتون دارید میگید اتفاق نادر بوده
    بعد الکی میگید که دفه اونا هم پریده

این حرف شما صرفا از پیامای بوده که از سایده حریف دادن

من گزارش گذاشتم اینجا با عکس و مستند که شما بازیو چکار کردین

2تا راه هست یا بگید برای ما مهم نیست میخواستی بازی نکنی
    یا درستش کنید که شما راه اولو پیش میگیرید همیشه
    واقعا باگ اتفاق افتاده حالا ما چطور درستش کنیم بریم دهکده مدافع رو حذف کنیم؟ اینطوری شیرینه برای شما؟

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

اقااااااااااااااااا چه حرفتون بی ربطه؟
    باید بگیم افرین که پپلن بعدی درست خرده؟
    بازیه 400کی میکوبی 1میل دف میریزن دیوار میشه مگه چیزی گفتیم؟

اصلا بنده از طرف مدافع میخوام صحبت کنم
    چرا باید فیکس روی لنده اتک سرور قطه بشه جوری که وقتی دف 0 شده 6 تا همر بعدش غیب بشه و بعد 18 ساعت برگرده تو بازی؟

میدونم ابروتون رو دوست دارید و براتون سایتتون مهمه و الان یه خورده سخه و زیر فشارید از طرف پلیر ها ولی باید بیایا بگی خیت شدین؟

نمیدونم جناب چن سالتون هستش ولی مشخصه حرفتون واسه جبران و توجیه هست

ولی بازم چشم ما از شما ممنونیماتکای بعدیمون درست خرد واقعا زحمت میکشد اقا امید

زندگی همینه ما وقت میزاریم شما خرابش میکنی با عدم مدریت درست
    توی زندگیه عادی هم شما زحمت میکشی یکی دیگه خرابش میکنه

فقط نمیدونم چرا مقاومت نشون میدین
    سرور خراب بوده؟ مرسی

- - - Updated - - -

نه شما میتونی وقت بزاری بینین چی شده
    اما همینم انجام نمیدین از همون شب دارید به همه میگید پلن بعدشون درست بوده دف شدن

اونو از عمد زدیم دیوار شیم این به بازی ماها بوده و به ما مربوطه و شما فقط میتونید مدریت کنید که درست بازی کردیم یا نه
    ولی این که اتک اول سرور قطع شده
    سرور از کار افتاده
    اتفاق نادر افتاده از طرف شما بود و به همین سادگی همه چیزو بهم ریخت و باعث شد 5تا هم بودیم بشیم 2 تا
    اینجا من نمیدونم چرا هیچی درست نیست

نه نمیخواد بپرونید
    درست کنید همونجوری که بوده بخوره اقا خیلی زیاده میخوایم همه چیز طبق استاندارد خودش باشه؟
    ما حتی نمیدونیم چی شده و چرا!
    یه جاهای توی سرور کم و کاستی پیش میاد که میگیم کشورمون جهان سومیه و تحریمم هستیم و چی خوبه که این خوب باشه قبول مام قبول کردیم توی ثبت نام
    توی ثبت نام گفته بودین که اتفاق نادر میوفته؟
    با این وجوود بقیع باید منتظرم اتفاقای جوادو مسعودم باشن نادرش اومد واسه ما

ما هرچیم بگیم شما یه مقوامت خاصی از خودتون نشون میدین
    داداش حق با شماس
    ببخشید توی سرور خرابتون اومدیم

مدیریت

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 54 پست

مقاومت چی عزیز. ویستون (یکی از تیم شما) هست که میگید به ما همر بده یه جوری جبران کن! من مقاومت نکنم بگم چشم؟!؟!؟

ببینید این مراحل پردازش حملات هست

برچسب زدن حمله برای پردازش (برای جلوگیری از پردازش مجدد) -> پردازش حمله -> کشتن مدافع -> کشتن مهاجم -> تهیه گزارش

تو اون چندتا موج حمله که گزارش ارسال نشده تا یه جایی (یه قدم بعد از برچسب زدن حمله) پردازش جلو رفته (دقیق نمیدونم تا کجا) فقط میدونیم به کشتن مهاجم نرسیده.
    اما تو گزارشات مدافع که نگاه میکنیم میبینیم بین حملات نیرو کم شده یعنی احتمالا تو همه یا بعضی از حملات کشتن مدافع انجام شده.
    اما به علت باگ پردازش قطع شده.
    چون پردازش به کشتن مهاجم نرسیده نیروی مهاجم نمرده و گندم مصرف میکرده. اما چون برچسب پردازش خورده بوده اجازه استفاده از نیرو به کاربر داده نمیشده. تا برچسب باز نشه این نیروها هستند ولی غیرقابل استفاده هستند (فقط تو نمای کلی دیده میشن)

بعد من از شما می خوام یکم فکر کنید؟
    من بخوام زد و بند کنم میام همر شما رو غیب میکنم؟ یعنی راه ساده تر برای زد و بند نیست؟ چهارنفر دیگه که این حرف رو می خونن نمی گن چرا مدیر اینقدر تابلو زد و بند کرد نمیتونست مخفیانه زد و بند کنه؟؟!؟
    بعد من بیام زد و بند کنم که چی بشه؟ چقدر پول بگیرم؟ خوب اگه بحث پول بود که من پکیجامو گرون میکردم به جای زد و بند درآمدم زیاد بشه. سکه هامو میرم بازار سیاه میفروشم که حروم باشه از مال حلال بدم میاد؟
    تو رو خدا با خودتون چی فکر میکنید. حداقل می خواهید تهمت بزنید یه چیزی بگید آدم زورش نگیره.

مدیریت

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 54 پست

امشب هم که باگ خورد برای جلوگیری از همین اتفاق بود که بروزرسانیمون ناموفق بود و به زمان دیگه ای موکول شد.

5. تشکر Assasin تشکر نمود
    پسندیدن Assasin پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

سلام به همه دوستان یه خسته نباشید به همه میگم مخصوصا پلیرها ی سرور و آقا امید
    یه 2ماهی نبودیم که بعد سر و صدا متوجه این حرفا و موضوعات شدم
    در مورد باگ اتک رو اکانت scor والا وقتی حرف بچه ها و عکس و فیلم ها رو دیدیم خوب باگ بود کلی از شانس اون اکانت گفتیم که نخورده دهکده اش سرجاشه و کلی شوخی خنده ولی....ولیییییی یه چیزی اینجا بود که بچه های اون اکانت نشون دادن و حتی نظر مولتی هانتر هم مثبت بوده
    عکس های نیروهای دفاع اون اکانت دقیقا بین اتکها 90 کی مثلا فقط سرباز پیاده نیست ،بین 2 تا اتک که چند بار تکرار شده یا چند کی محافظ.
    3تا اتک اول درسته مانده نیروهای مدافعین ولی بعد اتک چهارم واقعا 90 کی سرباز پیاده نیست بعدش کاتا و چیف نشسته که رفته تو دیوار بعدش دوباره دف کم شده که کامل مشخصه این وسط یه چیز هایی خورده و فقط گزارشش نیست
    این گزارشات واقعا قانع کننده هست هر کسی هم نگاه کنه متوجه میشه دف کم شده
    دوستان sw کل اتکها رو اپلود کنن و مقدار نیروهای مدافعین رو چک کنیم
    خود اون اکانت درخواست بررسی و در صورت باگ خوردن بک شدن سرور رو درخواست دادن که از طرف مولتی هانتر محترم رد شده و کار معقولی کرده

خلاصه بگم این باگ ها که یه کم شانسیه و خوب نیست امید جان خواهشا طوری باشه سرور های بعدی این مشکل برنخوریم یا حداقل کمتر باشه پلیر هم حق داره عصبی میشه
    ولی خوب نمیشه به خاطر نبودن چند تا گزارش و 1 باگ مدیریت رو زیر سوال برد و توهین کرد اتفاقه و تو تمام سرورها امکان رخ دادنش هست خسته نباشید هم خدمت مدیریت داریم

در هر صورت پلن پلن قشنگی بوده قابل انکار نیست واقعا وقت گذاشتن خسته نباشید
    الحق هم نگذریم از اون ور هم واقعا دیوار قشنگی جمع شده مخصوصا 2 تا تارگت همزمان دیوار کردن رو یه اکانت که بینقص بوده دست خوش داره

7. تشکر Omid تشکر نمود

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

من دارم با شما اینجا و با عکسو فیلمو مستند حرف میزنم کاری ندارن بقیه چه حرفای الکی زدن و در جیان ویس نیستم
    من عکسه همرای که خرده بود رو گزاشتم چیزی کم نشده
    اونای های هم که میگید کم شده مال موج بوده چون با هر موج کاتا 700 800 تا گرزی بوده
    میشه 40تا موج
    وقتی دیواری نباشه دفم کم باشه تلفات میگره رو هم زیاد میشه ان که ثبت نشده بازم مشکل سرور هستش
    ولی بعد اون اتک ها بازم همر میخورده که نخرده ولی برگشته

اون دهی که همرش نبود تا فردا عصرش و منفی بود و لاست میخورد تقصیر ماست؟
    ما نمیخواتسیم بک بخورن اونا
    میخوایم بخوره ولو که دیوار شده باشه
    الان معلوم نیست چی به چی شده!

این مشکلی که سورو داشته مشکله کوچیکی نیست

نتیجه چن شب بیدار بودنو و 6 ماه وقتو هزینه دادن هستش

شما یه حرفه منظقی لای حرفاتون نیست!میگید سرور خراب بوده و عز خواهی میکنید بجاش میشد اتک هارو درست محاسبه کرد

.....یه نقص بزرگ سرور داشته که مقص ما نبودیم
    نه بی احترامی کردیم
    نه چیزی فقط میگیم چرا فیکس نیست سرور و به نفع تیم حریف سرور باگ خرده؟
    من میگم دهکده با همرای بعدش میپریده شما میگی نه؟
    وقتی روشن نیست قضیه باید چکار کرد؟
    مگه میشه بازی کنی یکو بزنی با ساید سرور لگ بخوره هیچی نشه؟
    ما همرای جلو زن زدیم که او بعدای ایسنرت شکن باشه ولی دف کلین شده و اونا بدون درگیری بعد 18 سااعت غیب بودن برگشتن
    سرور سالمه بنظرتون؟
    من خدا نیستم که تو جریان کار های شما باشم که چجوری زدو بند میکنید یا نمیکنید
    اگه نمکنید که حلالتون هست
    اگر میکنید که پول حرومه
    . این بحثش جداس
    الان ما از شما به عنووان مدیر سایت توقع داریم که اتکا درست میخورده توقع زیادیه؟
    میگید اینجوری شده الان ما چکار کنیم؟
    بگیم فدا سرتون بچه ها سرور خراب بوده؟
    میشه یعنی؟
    همه دارن ول میکنن میرن
    این همه اکانت خریدن و کثیف بازی مگه چیزی گفتیم به شما؟
    ولی شما ایا یه سرور فیکس تونستید بزارید جلو؟ این باگ بوده؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟د اداش تعریفت از باگ چیه؟باگ وقتیه یه گرزیه میسازی 100تا بیاد بیرون به این میگن خرابیه سرور
    یا گیریگ باگ بوده
    پلیری که این همه وقتو هزینه میزاره با یه باگ بوده مغزرت میخوایم باید مواجه بشه؟
    چرا اخه؟
    خیلی واستون سخته کی فیکس باشه سرور و همه چیز عادی؟
    این کار اگه از طرف مدریت نبوده حداقلا میشده که درستش کنه و هیچیو بک نده فقط لند اتک هارو درست از اول بزنه یا ایننجور چیزا که اینم نیست

متاسفم واسه ایرانی جماعت که انقدر زور بهشون گفتن تو بازی هم باید زور بشنون.ما فقط توقع داشتیم سرور اوکی باشه که نیست
    هزارو یک اتفاق میوفته که چون پلیر کمه معلوم نمیشه ولی بزاری کنار هم میبینی عجب وضعیته!

الانم طبق فرمایشات شما به این نتیجه میریم غلط کردی اومدی دژ کوب همینه که هست
    ما هرکاری کنیم حق نداری حرف بزنی.یا اگه بازی درست نبود میتونی بزاری حذف بری ما کاری برای درست کردنش نمیکنیم

- - - Updated - - -

اخیلی چیزا نخرده به یارو که نمیشه گفت
    مثلا با اکانت بیسمارک 70کی گرزی زده بودیم بدون هیرو که بین اتکا میخورده اونم نیست
    اینای که میگی ماله همیناست

به جز این
    یه همر 20کی سزار با هیرو
    3تا همر 60کی گرزی و هیرو فول
    و یه همر 20کی رعد نخورده
    بغیره کله خرده چیز دیگه که نمشه حساب کرد چون اصلا هیچی معلوم نیست

چرا سرور نباید درست باشه که اینجوری نشه؟
    از کجا معلوم ؟اینجوریه که شما میگی

عکسارو بزارید همین جا ببینم
    تا نشون بدم چی شده!!!

همون 3 تا حمله اولیم چون لندش باگ خوورده تعداد کیل ها درست حساب نشده .

- - - Updated - - -

اگر یه دونه عکس داری بزار اینجا روشن شه ببینیم کدونم 90 کی پیاده نیست
    تا با تایم لند نشونت بدم چی شده
    اینا حرفای هست که میزنن
    کسی نمیاد بگه ماست من ترشه
    الان من با عکس نشون دادم که مشکل از سرور بوده شما با حرف خالی نمیخئاد چیزیو ثابت کنی
    60تا موج رو هر دهکده بوده چجوری بدون 1 دونه گزارش به انقد دقیق همه چیزو میگی؟

منم میگن یه همر 200 کی زدم به یارو نیست اگه به حرف باشه .

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

با سلام اوقاتتون به خیر
    واقعا برای ما که قصد بازی کردند در سرور جدید رو داشتیم شائبه به وجود اومده !
    با دوستان خودم احساس هم دردی میکنم...

مدیریت بازی چرا جوابگو نیستند؟
    بازی باگ نخورده سوپر باگ خورده !
    اینطوری وانمود میکردین سایت شما بدون باگ هست و با خیال راحت بازی کنید ؟
    از سایتی که اومدیم اینجا بازی کنیم ما همچین چیز هایی ندیدیم
    یه باگ پیش اومد (فقط یک باگ) که بخاطر گزارش نکردن خودمون بود در اصل، که فراگیر شد ..
    هرموقع آپدیتی هم صورت میگرفت بعد باز شدن ، حملات بدون کم و کاستی سر زمان خودشون لند میشدند !
    بعد که بازیکنان شکایت میکنن از روند شما ، میگین شکایت کنین در دادگاه میبینیمتون؟!
    فقط معذرت خواهی شما کافی نیست
    بازیکنا زحمت میکشن وقت میزارن هزینه میکنن ... رویه شما کاملا اشتباهه!
    سرور نیاز به بازگشت دارد .
    در صورتی که هیچگونه تدبیری انجام ندید تیم ها کاملا از سایت شما خارج میشوند .

باتشکر

10. تشکر Omid تشکر نمود

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

سلام و عرض خسته نباشید
    بنده و سایر دوستان به دعوت یوسف ریتالین عزیز برای سرور اینده اعلام امادگی کردیم اما متاسفانه امروز با دیدن این اوضاع و صحبت های رد و بدل شده از تصمیم خود مبنی بر تجربه ی سرور اینده در این سایت صرف نظر کردیم
    با دیدن اوضاع و احوال سرور های ایرانی به نظرم فعلا استراحت رو به بازی در اینگونه سرور ها ترجیح بدم
    یا حق

12. تشکر Omid تشکر نمود
    پسندیدن mostafa-bi nam پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط odinzz نمایش پست ها
    من دارم با شما اینجا و با عکسو فیلمو مستند حرف میزنم کاری ندارن بقیه چه حرفای الکی زدن و در جیان ویس نیستم
    من عکسه همرای که خرده بود رو گزاشتم چیزی کم نشده
    اونای های هم که میگید کم شده مال موج بوده چون با هر موج کاتا 700 800 تا گرزی بوده
    میشه 40تا موج
    وقتی دیواری نباشه دفم کم باشه تلفات میگره رو هم زیاد میشه ان که ثبت نشده بازم مشکل سرور هستش
    ولی بعد اون اتک ها بازم همر میخورده که نخرده ولی برگشته

اون دهی که همرش نبود تا فردا عصرش و منفی بود و لاست میخورد تقصیر ماست؟
    ما نمیخواتسیم بک بخورن اونا
    میخوایم بخوره ولو که دیوار شده باشه
    الان معلوم نیست چی به چی شده!

این مشکلی که سورو داشته مشکله کوچیکی نیست

نتیجه چن شب بیدار بودنو و 6 ماه وقتو هزینه دادن هستش

شما یه حرفه منظقی لای حرفاتون نیست!میگید سرور خراب بوده و عز خواهی میکنید بجاش میشد اتک هارو درست محاسبه کرد

.....یه نقص بزرگ سرور داشته که مقص ما نبودیم
    نه بی احترامی کردیم
    نه چیزی فقط میگیم چرا فیکس نیست سرور و به نفع تیم حریف سرور باگ خرده؟
    من میگم دهکده با همرای بعدش میپریده شما میگی نه؟
    وقتی روشن نیست قضیه باید چکار کرد؟
    مگه میشه بازی کنی یکو بزنی با ساید سرور لگ بخوره هیچی نشه؟
    ما همرای جلو زن زدیم که او بعدای ایسنرت شکن باشه ولی دف کلین شده و اونا بدون درگیری بعد 18 سااعت غیب بودن برگشتن
    سرور سالمه بنظرتون؟
    من خدا نیستم که تو جریان کار های شما باشم که چجوری زدو بند میکنید یا نمیکنید
    اگه نمکنید که حلالتون هست
    اگر میکنید که پول حرومه
    . این بحثش جداس
    الان ما از شما به عنووان مدیر سایت توقع داریم که اتکا درست میخورده توقع زیادیه؟
    میگید اینجوری شده الان ما چکار کنیم؟
    بگیم فدا سرتون بچه ها سرور خراب بوده؟
    میشه یعنی؟
    همه دارن ول میکنن میرن
    این همه اکانت خریدن و کثیف بازی مگه چیزی گفتیم به شما؟
    ولی شما ایا یه سرور فیکس تونستید بزارید جلو؟ این باگ بوده؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟د اداش تعریفت از باگ چیه؟باگ وقتیه یه گرزیه میسازی 100تا بیاد بیرون به این میگن خرابیه سرور
    یا گیریگ باگ بوده
    پلیری که این همه وقتو هزینه میزاره با یه باگ بوده مغزرت میخوایم باید مواجه بشه؟
    چرا اخه؟
    خیلی واستون سخته کی فیکس باشه سرور و همه چیز عادی؟
    این کار اگه از طرف مدریت نبوده حداقلا میشده که درستش کنه و هیچیو بک نده فقط لند اتک هارو درست از اول بزنه یا ایننجور چیزا که اینم نیست

متاسفم واسه ایرانی جماعت که انقدر زور بهشون گفتن تو بازی هم باید زور بشنون.ما فقط توقع داشتیم سرور اوکی باشه که نیست
    هزارو یک اتفاق میوفته که چون پلیر کمه معلوم نمیشه ولی بزاری کنار هم میبینی عجب وضعیته!

الانم طبق فرمایشات شما به این نتیجه میریم غلط کردی اومدی دژ کوب همینه که هست
    ما هرکاری کنیم حق نداری حرف بزنی.یا اگه بازی درست نبود میتونی بزاری حذف بری ما کاری برای درست کردنش نمیکنیم

- - - Updated - - -

اخیلی چیزا نخرده به یارو که نمیشه گفت
    مثلا با اکانت بیسمارک 70کی گرزی زده بودیم بدون هیرو که بین اتکا میخورده اونم نیست
    اینای که میگی ماله همیناست

به جز این
    یه همر 20کی سزار با هیرو
    3تا همر 60کی گرزی و هیرو فول
    و یه همر 20کی رعد نخورده
    بغیره کله خرده چیز دیگه که نمشه حساب کرد چون اصلا هیچی معلوم نیست

چرا سرور نباید درست باشه که اینجوری نشه؟
    از کجا معلوم ؟اینجوریه که شما میگی

عکسارو بزارید همین جا ببینم
    تا نشون بدم چی شده!!!

همون 3 تا حمله اولیم چون لندش باگ خوورده تعداد کیل ها درست حساب نشده .

- - - Updated - - -

اگر یه دونه عکس داری بزار اینجا روشن شه ببینیم کدونم 90 کی پیاده نیست
    تا با تایم لند نشونت بدم چی شده
    اینا حرفای هست که میزنن
    کسی نمیاد بگه ماست من ترشه
    الان من با عکس نشون دادم که مشکل از سرور بوده شما با حرف خالی نمیخئاد چیزیو ثابت کنی
    60تا موج رو هر دهکده بوده چجوری بدون 1 دونه گزارش به انقد دقیق همه چیزو میگی؟

منم میگن یه همر 200 کی زدم به یارو نیست اگه به حرف باشه .
    دادا این مواردی که می گی مال دیروز عصر بوده؟

- - - Updated - - -

بله دیروز هم تعداد زیادی نیرو لاست دادیم متاسفانه و پاسخی که دریافت کردیم این بود که این اختلال برای همه بوده به همین دلیل نیرویی برگردونده نمی شه.

- - - Updated - - -

- - - Updated - - -

نقل قول نوشته اصلی توسط Mostafaa نمایش پست ها
    سلام وقت همگی دوستان بخیر؛

امیدوارم در مواجهه با ویروس کرونای منحوس در کنار خانواده سالم و تندرست باشید و این بلای شوم دامن گیر هیچ کدوم از عزیزانتان نشود.

تا به اینجای کار که حدود 6 ماه از سرور نرمال میگذره لازم میدونم یه مروری روی اتفاقات در برگزاری این سرور تا به امروز داشته باشیم:

در ابتدا بازیکنان که چشم انتظار ران شدن سرور نرمال بودند بلافاصله اکانت ساختن و شروع کردن بازی و علی رغم اعلام حضور نکردن تیم های خاص دوستان با آمار نجومی و عجیب در اکانت های ثبت نام شده و اکانت های فعال مواجه میشن و ترغیب میشن به ادامه دادن چرا که آمار تاکید کننده این مسئله هست که بازیکنان زیادی توی سرور هستند و با توجه به نرمال بودن سرور یکی دو ماه طول خواهد کشید که فرضا تیم های زیر چادری بیان بیرون و متوجه بشن چه اتفاقی داره رخ میده و تا اون موقع هم خدا کریم هست خورشید همیشه پشت ابر نمیمونه!!
    حدود یک ماه از سرور میگذره و با صحنه ی جالبی تیم ها مواجه میشن منظور از این تیم ها سرجمع 40 تا پلیری هست که توی سرور حضور دارند نه چند تیم 40 نفره!!
    و اون اتفاق چیزی نیست جز ظهور حدود 10 اتحاد نهایتا 9 نفره با جمعیت ها و سبک مشابه و همچنین دارای غارت!! با اسامی حزب اله و ارتش سرخ و لوسیفر و ... که اسکرین تمامشون موجود هست 4 تا وینگ توی شمال شرق 2 تا وینگ توی شمال غرب 3 تا وینگ توی جنوب غرب و 1 وینگ در جنوب شرق در صورت نیاز اپلود میشود!

اما نهایتا به قول یه عزیزی یهو غیب شدن همگی و رفتن غیبت کبری حالا این پوششی برای امار کذب سرور بوده الله اعلم یا اینکه هاست سرور جوابگو همچین بات پردازشی روی خودش نبوده و شده این غیبت بازم الله اعلم..
    اما نکته ای که اتفاق افتاد طی این ماجرا وجود یه عده دوستان زیرک و فرضا بدون منافع شخصی و باند بازی خاصی بوده که توی سکوت استفاده کردن توی این مدت و همرساختن از این ظرفیت و تعادل بازی رو به هم زدن و این مسئله رو توی دف روی ناتار هنگام میدگیم دیدیم که البته با حذف یکبارگی و تشخیص مدیریت در مورد عدم توانایی هاست سایت در کاور کردن این ماجرا صدای اون عده از دوستان سکوت دوست رو هم برهم زد و اقا جمع کنید و این چه وضعیه و ... به پا شد و نهایت ارامش به خانه ها برمیگردد بدون هیچ تغییری !

و نهایتا بعد گذشت چهار ماه از این ماجرا توی ششمین ماه از سرور این عده ی انگشت شمار که دارند ادامه میدن به مرحله ای میرسن که پلن بزنند شاید یه مقدار دیر باشه بعد شش ماه وقت گذاشتن و هزینه کردن محک زدن سایت اما خب دیگه امروز این اتفاق رخ داد و به به چه شد دیدیم که سایت جوابگو پردازش نیست و دوباره زیر بار این مسئله نرفتن و اعتراف نکردن و دیوار حاشا هم که بلند هست ماشااله!
    در واقع با همین ظرفیت محدودی هم که وجود داره هاست سرور جوابگو نبوده که ری اکت مناسبی رو پردازش کنه چرا که هاست با حداقل کیفیت رو انتخاب شده تا هزینه های ماهانه به حداقل برسه سود بره بالا به همین سادگی!!

حالا بعد 18 ساعت چه کنیم و چه شود و بک خوردن نیرو و کی چی به سرش اومده و ضرر کرده و مدعی کیه و ... بازم میگیم حرفی نزنیم که به حاشیه کشیده نشه بحث!!

بازم میگذره و به امشب میرسیم این بار غارت اکانت ها کشیده میشه به غیبت صغری و کبری و گامی برای ظهور!!!

ریز این مهم از این قرار هست که من 10 تا گرز دارم 2 تاش در حال رفت 2 تاش در حال برگشت و 2 تا دونه توی دهکده اما امار اکانت 10 تا گرز رو نشون میده و مثلا فرضا نمیزنه 6 تا گرز بعد یه لینک بیاد توی گزارشام ببینم قرمز شده مثلا یا فلان!!!!اینم مسئله نیست اما وقتی من میام مقایسه میکنم مثلا استاپ شدن غارت اکانت های سایدم رو و میبینم مثلا توی یه لاگ اوت یا انتی بات سایت مئلا توی 7 ساعت 200 تا لاست دادم از زاد و ولد ناتار بعد توی یک ساعت اختلال سرور حدود 1-2 کی از هر همر بپره نه از استارو بلکه از تخم ریزی ناتار !! و بعد از اطلاع دادن به مولتی هانتر بجای اینکه از سمت مدیریت سرور اعلام بازگرداندن سرور بشه به بک اپ مثلا 3 ساعت قبل میگن عادی بوده !! باز ما پیگیری میکنیم میگن اقا همچین امکانی وجود نداره ما دخالت کنیم توی بازی و همچنین زاد و ولد ناتار و گزارشاتی که یک طرفش ناتار باشه !!!! (عین کلام مولتی هانتر محترم نیاز بود اپلود میشود)!

ختم کلام اینکه؛
    اقا امید عزیز اون روزی که تیم ما که در تمامی سرورها یک پایه ی ثابت و بدون تخلف سرور سه و پنج ایکس شما بود سر قضیه سه ایکس و دخالت بی مورد مولتی هانتر محترم و دفاع ناحق شما از ایشون بجای بهبود وضعیت سایت و تیم مولتی هانتری تصمیم به رفتن گرفتند نهایتا بنده موندم که ببینم قضیه چیه و فرض رو بر دید مثبت گرفتم اما امروز رسیدیم به این مورد که کلا قضیه از این قرار هست شما اصلا کیفیت واست مهم نیست و نخواهد بود یه اب باریکه یا رودخونه نمیدونم اما دارید به همونم اکتفا کردید و بعد ریزش پلیر اومدید دوباره تلگرام گروه زدن با عنوان همفکری و توافق و برگشت تیم ها و بهبود وضعیت سرور و سایت و این داستان ها و حرف های شیرین و عوام فریب از این طرف هم که داریم میبینیم حسن نیت شما رو عملا .
    بنده با چیزی که این سرور باهاش مواجه شدم به جد به این مسئله رسیدم که مدیریت محترم این سایت جز منافع خودش هیچ چیزی رو مد نظر نخواهد داشت و متاسفانه حمایت و اعتماد بی جا عده ای از دوستان کار رو به اینجا کشونده که روز به روز فجیح تر از قبل اتفاقات بروز پیدا میکنه و هیچ کس هم هیچ انتظاری در قبال وقت و هزینه هایی که داره میکنه اینجا نداره و مسلما اخرشم حرف به این ختم میشه ما کسی رو به زور اینجا نگه نداشتیم مثل تمامی دفعاتی که بجای پذیرش کم و کاست ها و ضعف های موجودتون ایراد گرفتید از مخاطبین خودتون که شما انتظار بیجا دارید ما اجازه ی بروز هیچ فساد یا مشکلی رو ندادیم و نخواهیم داد و ... اما امروز خروجی رو خودتون شاهد هستید نهایتا یه رویه صحیح و درست یا نزدیک به درست به جایی که امروز دژکوب درش هست نمیبایست میکشید دژکوب رو!

وقتی محور دروغ و عوام فریبی و زر و برق دادن به ظواهر کار باشه انتظار گل و بلبل و بهشت شدن هم حماقتی بیش نیست.

باشد که رستگار شویم
    ممنون مصطفی عزیز که موارد رو نکته به نکته اعلام کردید.
    دوستان من در ابتدا معرفی کنم خودم رو.
    عقیل هستم عضو تیم اسبق مدیریت مجموعه بازی های مادمو در ایران:
    http://madmoo.com
    این کمپانی بلغارستانی چندین بازی داره که من در دو رسته ی خان وارز و نمکسیا فعالیت داشتم.
    بنده به طور تخصصی ادمین و مولتی هانتر بازی نمکسیا (www.nemexia.com) بودم.
    به دلیل اینکه یک ایرانی در این شرکت کار می کرد و من یکی از پلیر هایی بودم که روزی 23 ساعت وقت می زاشتم این سمت رو به من دادند به صورت Full Access.
    ما چندین دوره میتینگ در کشور برگزار کردیم و چندین سرور به صورت تمام و کامل دست بنده بود.
    از چک کردن مولتی ها، بیبی سیتر ها، پاسخ به نامه ها و ارتباط با تیم R&D، اعطای لوح های فیزیکال، اعطای سایر جوایز و و و ... که به صورت کامل با کمپانی در ارتباط بودم.
    چیزی که در ابتدا به بنده اعلام کرده بودند و در ادامه ی کار همین چیز رو من دایما به اونها گوشزد می کردم، مشتری مداری و یوزر محوری بود.
    برخورد با قاطعیت و صحیح با مولتی ها و همچنین فیکس ارور ها و باگ ها و همچنین جبران مشکلات در کوتاه ترین زمان برای یوزر ها از اولیت های بنده و تیم مدیریت بود.
    بنده با چنین ذهنیتی به توصیه دوستان وارد بازی دژکوب شدم و از اونجایی که دیدم دامین روی ir لانچ شده و احتمالا باید هاست داخلی داشته باشه و با بررسی اینکه اسکریپت دژکوب هست اما دژکوبنیزه شده، خیلی خوشحال شدم که اسکریپت اپن سورس دست دوستان هست و اگر زمانی پیشنهاد و یا انتقادی وجود داشته باشه، به دلیل لوکالیتی بودن اسکریپت دوستان می تونن اون ها رو ترتیب اثر بند.
    اما متاسفانه هر موردی که به دوستان اعلام شد، از نواقص گرفته تا استراتژی هایی که می تونست بهتر باشه، دوستان اعلام کردند که قابل تغییر نیست چون در ورژن جهانی این بازی این چیز ها وجود نداره.
    من از دوستان می خوام (مدیریت، ادمین ها، مولتی هانترها، تیم R&D، تیم پاسخگویی و ...) اندکی با سعه صدر بیشتری موارد ارجاع شده بهشون رو بررسی کنند و صرفا از تمپلیت های پاسخ آماده کمتر استفاده بشه. باور بفرمایید بسیاری از پیشرفت ها از انتقاد ها و پیشنهاد های پلیر های با تجربه حاصل می شه.
    بنده در این بازی تجربه ای ندارم اما صرفا تجربه ی خودم به عنوان بازیگری که استراتجیک باز حرفه ای هست که هم در جایگاه بازیگر بوده و هم تیم مدیریتی خدمتتون عرض می کنم.
    البته باید این رو هم به انصاف حق بدیم که گاها درخواست های کاربران خارج از انصاف بوده و انجام نشدنی هست که اون موارد رو واقعا باید فاکتور گرفت.
    مورد بسیار مهم که وجود داره، لگ هایی هست که همیشه روی بازی وجود داره، لگ های نه لحظه ای، خیلی وقت ها این لگ ها تا 20 ثانیه طول می کشه. تو زمان بندی ارسال اتک ها واقعا این لگ ها از بین برندست.
    بازی شما بک روی اتک ها بعد از 1 دقیقه نداره، اگر این گزینه وجود داشت حداقل اگر زمانی موج ها به دلیل لگ سرور درست ارسال نمی شد، این امکان وجود داشت که بک داده بشه و دوباره تنظیم بشه اما الان نمی شه.
    موارد زیاد هست دوستان که سعی می کنیم بعدا بهشون بپردازیم.
    به هر طریق، بنده آماده ی کمک به هر صورت ممکن برای بهبود اوضاع هستم.
    ِیوزر بازی: Aghil

14. تشکر Omid تشکر نمود

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط Omid نمایش پست ها
    امشب هم که باگ خورد برای جلوگیری از همین اتفاق بود که بروزرسانیمون ناموفق بود و به زمان دیگه ای موکول شد.
    کاش حداقل به بچه ها بی احترامی نمکردین
    میشد وقتی مشکل از سوروتون بوده جای حرفای بچگونه که ما بگیم بدی شما بگی اینه اینه سعی میکردین درک کنید پلیر 6 ماه وقت گذاشته بوده......

واقعا متاسفمم ....

صفحه 20 از 26 نخستنخست ... 101819202122 ... آخرینآخرین