صفحه 2 از 2 نخستنخست 12
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 18 , از مجموع 18

موضوع: اتحاد 40 نفره

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط s.j نمایش پست ها
    اولا که بهتره باادب بیشتری پست بدید چون توی تایپ اعداد بعضی موقع ها اشتباه پیش میاد 60 رو 600 یا 6000 و یا خیلی چیزای دیگه تایپ میشه ((1 احتمال))

دوما شما باید ببینی این دوستی که فلان قدر خرج کرده چند تا دهکده داشته چون حیوون ها رو همه رو تو یه ده نمیگیرن ((احتمال 2))

اتحاد 40 نفر 20 نفر دارای همر هجومی حداقل 1 میل ((بیشتر هم میشه از این مقدار )) میشه 20 میل این 20 میل 2 میل هم سزار سطح 20 باشه حیوانات هم پخش باشن پس میشه زدش ((احتمال 3 ))

در کل احتمالش کم هست ولی میشه
    احتمال اولت که اشتباهه چون اعداد همشون درستند
    دومی هم اشنباهه چون حریم سلطان 4 تا شهر بیشتر نداشت
    سومی هم اشتباهه ،بله 30 میل حیوون نمیتونند در مقابل 40 نفر مقاومت کنند
    اما یادت نره که حریم سلطان 10 هفته ی متوالی تو تاپ غارت اول شدشو داشت عین چیز نیرو تولید میکرد
    درضمن دوستاش و مولتی هاش هم بودند
    باید بگم اگه کسی 600 تومن خرج کنه
    اینقدر احمق نیست که همشون رو به باد بده و بذاره شما بیاید و صفرش کنید
    تازه نصفتون رو هم که زدو ناکار کرد

2. تشکر s.j تشکر نمود
    پسندیدن s.j پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط پادشاه ولگرد نمایش پست ها
    اهان تو همون _ARTEMIS_TEAM هستی
    اگه ناراحت شدی ،معذرت میخوام
    اولش نشناختمت

اما بازم حرفم همونه
    فقط یه اتحاد داشت واسه ی 100 کردن تلاش میکرد
    اون همر هایی هم که میگی به صورت پراکنده حمله میکردند که فایده ای نداشت
    یعنی از یه اتحاد مشخص نبودند که با هم هماهنگ باشند و دف هاتون رو بفرستند قبرستون
    تازه من تو این 6 تاهفته ی اخر که تو 1000 بازی میکردم
    هیچ وقت ندیدم که اینجوری بازی سرد بشه و فقط یه اتحاد واسه ی 100 کردند تلاش کنه
    معمولا هم ساعتای 11 واندرا 100 میشدند ،اما چون کسی نبود تا جلوتون رو بگیره ساعت 9 سرور رو تموم کردید

تازه درسته که منو اخراج کردی (با وجود اون 800کیلو دف رومی که واست فرستادم اونم وقتی که اوضاع خوبی نداشتی)
    اما sony و babs رو زدم(البته حساب تو جدا هستش که تو سرورای بعد صافش میکنم)
    52664744این مقدار رو اکانت حریم دفاع کرده پس حسابش سخت نیست چه قدر حیوون داشته لازمه بگم دفاع رومن یا توتن یا گول زیادی نبوده تو دهکدش.
    بله اتحاد مشخصی نبود چون با برنامه 3تا اتحاد رو زدیم توجه کن 3تا اتحاد رو!!!

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

واقعا کار شاقی کردی
    3 تا اتحاد
    اونا هم نشستند تا شما بزنیدشون
    ویرایش توسط پادشاه ولگرد : 08-18-2014 در ساعت 05:11 PM

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط Omid نمایش پست ها
    بله کاملا مشخص بود که اینگونه میشه اما مثل اینکه تا بعضی از پلیرها به عینه نبینند که تغییراتی که مدام درخواست میکنند به ضرر خودشون هست فایده نداره! از سرور بعدی تعداد اعضا به 20 نفر برمیگرده.
    اقای امید , سرور های بالای سرعت 10 ارزش نداره اتحاد ها 20 نفری باشه چه برسه به 40 نفری .

ولی سرور های معمولی که بازیکن زیاده همون 40 نفری الان خوبه . امید وارم تغییرات ندین در این مورد.

باتشکر
    یادشون رفته اون شاه که به صد مهر نمی باخت
    تاجو از سرش تو میدون , سرباز پیاده انداخت.لطفا ثبت نام کنید.

Hadi Metal™
    BesT WaRRioR & ™WoNDeR WolF™

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط _artemis_ نمایش پست ها
    ak1000
    ببین امید جان نمیدونم شاید برا 2-3نفر بازی جذابیتش رو از دست داده باشه مطمعنا اگر این دوست عزیز تا اخر سرور تو اتحاد برنده بازی می کرد می گفت اره خیلی خوبه بازی هم جذابه.
    این تنها سروری بود که تونستم توش یه کار گروهی کامل ببینم وقتی یه پلیر 600تومن حیوون میخره ولی یه شبه صفرش میکنن مطمعن باش اسم این از دست دادن جذابیت بازی نیست.
    خلاصه مطلب این 70% دفاع واندر رو پلیر های هجومی اتحاد دادن که 17-18تا بودن جد اکثر( از دف سازاشون فرستادن) بقیه هم دف ساز بودن که یعنی 22نفر دیگه حق نداشتن تو اتحاد برنده باشن چون مثل بقیه حرفه ای نبودن باید تو سری میخوردن یا دفاع میدادن یا صفر می شدن چون همر نداشتن.
    حالا یه موضوع دیگه:
    سرور های قبلی که بودم 3-4تا اتحاد 20نفری بود حد اکثر که 70-80تا پلیر بودن بقیه ی پلیر های سرور هم باید فارم می شدن.
    حالا این سرور همون 3-4تا اتحاد رو بود ولی 40نفری تعداد بیشتری این سرور تونستن بازی کنن و زیر چتر حمایت اتحاد باشن.
    ما سرور بعدی رو نیستیم 100% ولی کیفیت بازی میاد پایین کارای تیمی خیلی کم میشه.
    یه چیزی رو پلیر ها درخواست میکنن شما انجام میدین بعد منتظرین یه نفر بگه این بده چون خوشتون میاد حق با اون یه نفر زیاد دیدم این موضوع رو تو فروم.
    سرور های سرعت پایین که سایدیه 60نفر باشه یا 10نفر فرقی نداره پس میشه بیشتر از 40تاش هم کرد.

ببین آرتمیس جون شما چون خودت سرور رو بردی میگی سرور جذابی بود ولی به جز اتحاد sιɩєηƭ که اتحاد شما باشه کسی از دیگر اتحاد ها نتونست دستش به واندر برسه اتحاد ما هم که واندر داشتیم یه روزه چار تاش رو چیف کردید حالا اگه خود شما به صفر میشدی یا واندر صد نمیکردی باز هم میگفتی اتحاد با چهل تا عضو بهتره
    حالا شما فک میکنید که باید یه اتحاد قوی باشه که کل سرور رو جارو کنه یا چند تا اتحاد باشه که پلیر ها حق انتخاب داشته باشن نه مث این سرور که هرکی به اتحاد های جمعیت بالا به جز اتحاد sιɩєηƭ می رفت باید حتما صفر میشد شما خودتون سرور رو از جذابیت انداختید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط ALI_TaKTaZ نمایش پست ها
    ببین آرتمیس جون شما چون خودت سرور رو بردی میگی سرور جذابی بود ولی به جز اتحاد sιɩєηƭ که اتحاد شما باشه کسی از دیگر اتحاد ها نتونست دستش به واندر برسه اتحاد ما هم که واندر داشتیم یه روزه چار تاش رو چیف کردید حالا اگه خود شما به صفر میشدی یا واندر صد نمیکردی باز هم میگفتی اتحاد با چهل تا عضو بهتره
    حالا شما فک میکنید که باید یه اتحاد قوی باشه که کل سرور رو جارو کنه یا چند تا اتحاد باشه که پلیر ها حق انتخاب داشته باشن نه مث این سرور که هرکی به اتحاد های جمعیت بالا به جز اتحاد sιɩєηƭ می رفت باید حتما صفر میشد شما خودتون سرور رو از جذابیت انداختید
    ag
    ah
    ak
    من کلا این
    3تا سرورvip رو بودم.
    agوahکه 20نفری بود اتحاد ها هردوتاش 100کردیم که متاسفانه ahمشکل توش پیش اومد بعد از 100شدن باز سرور تموم نشد و واندر رو زدن تا 250هم بردیم خخخخخ:دی سرور رو دوباره ساعت 2شب استارت زدن که دیگه همرامون تموم شده بود یه اتحاد که کسی فکرش رو نمیکرد واندر رو 100کرد.
    سرور akهم فرقی نداشت 20نفری بود یا 40نفری مشکل اصلی اتحاد های arrowلیدراشون بود.
    اولا arrowباarrow tدرگیر شد و هم دیگه رو صاف کردن.
    ثانیا مهم ترین چیز بازی نبود تو اتحادهای دیگه اونم هماهنگی بود ما از نفر اخر شروع کردیم به کاتا کردن کسی کمکشون نکرد ولی دیدی کسی از مار وصفر کنن؟
    سرور بعدی احتمال 90%نیستم که بخوام جوش بزنم ولی نظرم رو گفتم :دی

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

سلام دوستان...دوست گلم ارتمیسو هدف قرار ندید...هروقت تیم ما میاد 1000 بازیو شب قبلش جمع میکینیم..حالا چه سرور 40 نفری چه سرور بعدیش که شد 20نفری..من یکی از پلیرای اکانتpower of mind هستم..حالا ببینید مشکل از ما نیست.ما بازیمونو خوب بلدیم.پلنامونو خوب میریزیم.اخر سرور راحت 100 میکنیم..
    این همر من توی سرور بعدیش که شد 20 نفره ..البته یکی از همرام بود.اینه که برنده ی بازیو مشخص میکنه دوستان.
    http://dejkoob.ir/ir/report/10629337dfa

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط virangar73 نمایش پست ها
    سلام دوستان...دوست گلم ارتمیسو هدف قرار ندید...هروقت تیم ما میاد 1000 بازیو شب قبلش جمع میکینیم..حالا چه سرور 40 نفری چه سرور بعدیش که شد 20نفری..من یکی از پلیرای اکانتpower of mind هستم..حالا ببینید مشکل از ما نیست.ما بازیمونو خوب بلدیم.پلنامونو خوب میریزیم.اخر سرور راحت 100 میکنیم..
    این همر من توی سرور بعدیش که شد 20 نفره ..البته یکی از همرام بود.اینه که برنده ی بازیو مشخص میکنه دوستان.
    http://dejkoob.ir/ir/report/10629337dfa
    جدا 40 نفری که بود 22-23تا پلیر همینجوری گلد گرفتن :دی چون همه هجومی های اتحاد دفاع داشتن17-18تا بودن خودشون دف داشتن تازه 80% دفاع واندر از اونجا اومد ربطی به 20یا 40یا 60یا .. نداشت همش کلا همکاری بود.
    یه مدت رفتم c3:دی 2-3ساعت برا هر اتک با چکمه باید صبر کنی اصن سرور 1000بد عادتم کرده :دی
    تاپیک های سرورc3رو ببین اخر خندست ))

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12