نقل قول نوشته اصلی توسط sw team نمایش پست ها
ربطش به تعداد سرور اینه که شمایی که هرچی سرور استارت میکنی میگی اومدم و بعنوان دفساز... وسط سرور هم سرت شلوغ میشه و لپ تاپت خراب و حذف میکنی میری... ولی من نوعی وقتی یه سرور استارت میکنم تا تهش میرم حالا چه دف چه همر برای اینکه تا تهش بمونم یا باید رید دستی بزنم یا از وی پی اس استفاده کنم اونوقته امنیت اکانت بفنا میره و عواقب بعدی...
اما وقتی خود سایت رید خودکار راه بندازه با قوانین و چارچوب مشخص هم شرایط استفاده برا همه یکسانه هم امنیت اکانتها حفظ میشه... مسئولیتی هم ک میفته گردن سایت فقط در چارچوب شرایط و قوانینی هست که ابتدا اعلام شده ولاغیر... شما خودت تا 2سال پیش جز ایراد گیرها و منتقدهای سایت بودی و تقریبا هر سروری یادمه بدلایل کج بودن مپ و غیره نهایت موقع کتیبه ها حذف کردی :دی امید هم عادت کرده به حذف دست جمعی
عزیزم به من از امنیت وی پی اس نگو که ، من کارم طراحی سایته . سایت مشتری میاریم بالا روش
شما اگه از بات استفاده نکنی ، وی پی اس رو هم پسورد درست بدی بهش هیچ مشکلی نخواهد داشت
وی پی اس زمانی امنیت نداره که شما از بات های سجاد استفاده کنی بجا رید خودکار سرور !

شما که میگی اومدم رفتم میشه لطف کنی و یه سرور اسم ببری که حذف کردم ؟! جز سرور ام 1 البته