صفحه 1 از 4 123 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 39

موضوع: در خواست ارسال حملات به صورت خودکار

Hybrid View

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 5 پست

در خواست ارسال حملات به صورت خودکار

امید خان یفکری به حال این غارت خودکار بکن که بشه بدون وی پی اس استفاده کنیم ازش ، والا الان ده روزه گوشیم یسره تو شارژه تا بتونم از این اپشن استفاده کنم ، والا ضرر و زیانشو در نظر بگیری اصلا نمیصرفه، همه هم اینجا موافق بودن قابلیتشو خودتون اضافه کنید که هم یه سود بهتری واسه سایت داشته باشه هم نریم دنبال وی پی اس پیش کسو ناکس

ای کسانی که واحه میگیرید زرتی دف میریزید ، نکنید اینکارا مثل سرور اولی ها ، زشته این نوب بازیا واسه دو کی منبع ، نکن گلم، نکن خوشگلم، یهو اون روی سگیمون بالا میاد کار دستتون میدیما
    در این دنیا برای کفری کردن ادمهای رذلی که می خواهندهمه چیز را از انچه هست برایت سخت تر کنند- راهی بهتر از این نیست که وانمود کنی از هیچ چیز دلخور نیستی

One Flew Over the Cuckoo's Nest

مدیریت

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 54 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط mohsen.2pac نمایش پست ها
    امید خان یفکری به حال این غارت خودکار بکن که بشه بدون وی پی اس استفاده کنیم ازش ، والا الان ده روزه گوشیم یسره تو شارژه تا بتونم از این اپشن استفاده کنم ، والا ضرر و زیانشو در نظر بگیری اصلا نمیصرفه، همه هم اینجا موافق بودن قابلیتشو خودتون اضافه کنید که هم یه سود بهتری واسه سایت داشته باشه هم نریم دنبال وی پی اس پیش کسو ناکس

ای کسانی که واحه میگیرید زرتی دف میریزید ، نکنید اینکارا مثل سرور اولی ها ، زشته این نوب بازیا واسه دو کی منبع ، نکن گلم، نکن خوشگلم، یهو اون روی سگیمون بالا میاد کار دستتون میدیما
    من با اجازتون پست رو جدا کردم در تاپیک مجزا.
    این مسئله از چند منظر باید بررسی بشه:

• چه تاثیری بر کیفیت بازی میذاره؟
    • باعث انتقاد اکثریت نمیشه؟
    • اینکه این آپشن در دات کام نیست، بودنش در اینجا قابل قبوله؟
    • چون استفاده همگانی داره، باعث خالی برگشتن غارت ها نمیشه؟
    • خالی برگشتن غارت ها باعث اعتراض به افزایش منابع سرور یا افزایش مولتی بازی نمیشه؟ (مهمترین مسئله)
    • ترجیح شما به غارت کمتر با منابع بیشتره یا غارت بیشتر با منابع کمتر؟ چون عملا نمیشه هم تعداد غارت رو بیشتر کرد هم منابعی که میارن چون اکثرا ازین قابلیت استفاده خواهند کرد.
    • بهتر نیست به جای اینکه تعداد غارت رو بیشتر کنیم منابع آبادی ها و ناتار رو بیشتر کنیم؟ نتیجه همون میشه.
      اما آیا اکثریت مخالف میلیونی شدن غارت های منابع سرور نیستن؟
    • اگه ترجیح اکثریت به منابع بیشتره آیا بهتر نیست کلا غارت خودکار کنونی هم برداشته بشه تا اینکه اتوماتیک تر بشه؟
    • با توجه به اینکه این قابلیت با سکه خواهد بود درصورت پاسخ به سوالات بالا، بهتر نیست مثلا فروش منابع با توجه به نیروهای آزاد دهکده داشته باشیم؟ مثلا شما که 10k گرزی داری بتونی ده برابر کسی که 1k گرزی داره خرید کنی اینطوری با توجه به نیرو هم بالانس هست؟
    • آیا توان سخت افزاری سرور کشش افزایش حملات رو داره؟ شاید بگید به ما ربطی نداره اما قابلیتی که نه در دات کام هست نه ابهاماتش رفع شده رو بنده مدیر چرا باید اضافه کنم که ریسک کرش کردن سرور رو افزایش بده؟
    • با توجه به سکه ای بودن این قابلیت آیا باعث ایجاد دلسردی (و گاها فحاشی) در کاربرانی که وقت بیشتر و سکه کمتر در سرور صرف میکنند نمیشه؟

در پایان من به شما حق میدم که وقتی غارت رو از روی گوشی یا سیستم یا حتی vps به صورت خودکار ران می کنید، درخواست کنید که این اتفاق به صورت اتوماتیک بیوفته. این از دید کاربر کاملا منطقی هست. اما از نظر بنده مدیر هم تا ابهامات بالا رفع نشه افزدون این قابلیت یعنی افزایش حملات، کاهش منابع آبادی ها و ناتار ها و در نتیجه کاهش منابع غارت ها، اعتراضات کاربران به کم بودن منابع، حذف اکانت به خاطر این سرخوردگی از بی منابع بودن سرور. از طرف دیگه افزایش ریسک فشار روی سرور در نتیجه این افزایش غارت ها.
    و البته افزایش فحاشی کاربرانی عزیزی که میگن سرور برای پولدارا طراحی شده هرچی سکه بیشتر نتیجه بهتر.
    و در پایان اگه به طور کلی به این قضیه نگاه کنیم این همون خرید منابع با سکه هست که فقط لقمه چرخیده شده. تازه لقمه خیلی بد چرخیده شده چون فروش منابع فقط دو سه تا مشکل مثل بحث فحاشی و دلسردی و انتقاد رو داشته باشه اما غارت کاملا اتوماتیک ممکنه مشکلات بیشتری رو برای ما به ارمغان بیاره.

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 5 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط Omid نمایش پست ها
    من با اجازتون پست رو جدا کردم در تاپیک مجزا.
    این مسئله از چند منظر باید بررسی بشه:

[LIST][*]چه تاثیری بر کیفیت بازی میذاره؟[*]باعث انتقاد اکثریت نمیشه؟[*]اینکه این آپشن در دات کام نیست، بودنش در اینجا قابل قبوله؟[*]چون استفاده همگانی داره، باعث خالی برگشتن غارت ها نمیشه؟[*]خالی برگشتن غارت ها باعث اعتراض به افزایش منابع سرور یا افزایش مولتی بازی نمیشه؟ (مهمترین مسئله)[*]ترجیح شما به غارت کمتر با منابع بیشتره یا غارت بیشتر با منابع کمتر؟ چون عملا نمیشه هم تعداد غارت رو بیشتر کرد هم منابعی که میارن چون اکثرا ازین قابلیت استفاده خواهند کرد.[*]بهتر نیست به جای اینکه تعداد غارت رو بیشتر کنیم منابع آبادی ها و ناتار رو بیشتر کنیم؟ نتیجه همون میشه.
    اما آیا اکثریت مخالف میلیونی شدن غارت های منابع سرور نیستن؟[*]اگه ترجیح اکثریت به منابع بیشتره آیا بهتر نیست کلا غارت خودکار کنونی هم برداشته بشه تا اینکه اتوماتیک تر بشه؟
    .

من اصلا در مورد کم بودن منابع مثل خیلیهای دیگه مشکلی ندارم ، منابع کم باشه واسه همه هست زیاد هم باشه واسه همه هست پس همونجور که فرمودین در نتیجه بازی تغییری ایجاد نمیکنه و اونی برندست که برنامه بهتری داشته- ولی این اپشن شما همونجور که گفتین مختص به اینجاست و نکته بدش این هست که این اپشن هیچ ارتباطی با تجربه پلیر با هماهنگی تیم با وقت بیشتر گذاشتن پلیر و کلا با هیچ چیزی که بشه وجه تمایز یک پلیر بهتر نسبت به بدتر نداره و دقیقا این اپشن باعث میشه اونی که یه سیستم داغون خاک خورده ته گنجه داشته باشه یا وی پی اس استفاده کنه صرفنظر از سطح دانش و تجربش نسبت به این بازی جلو بیوفته از بقیه - راه حل میشه که باقی هم یا وی پی اس بگیرن یا یه سیستم یا گوشی خوب رو فدای این اپشن کنند یا بیخیال بشن بشینن دف بکشن یا اگرم هجومی دارن تفاوت چشمگیری تو تروپ اونها با کسانی که دارن استفاده میکنن باشه

من نظرم به این هست که یا کلا برش دارید یا استفادش همگانی بشه ، اینجوری هست که فرق پلیر خوب با بد یا تیم خوب با بد مشخص میشه نه اینکه اینجور باشه و استفادش یا باعث بشه پول مفت بره تو جیب وی پی اس فروش یا باعث بشه سیستم و گوشی کاربرا داغون بشه
    در این دنیا برای کفری کردن ادمهای رذلی که می خواهندهمه چیز را از انچه هست برایت سخت تر کنند- راهی بهتر از این نیست که وانمود کنی از هیچ چیز دلخور نیستی

One Flew Over the Cuckoo's Nest

4. تشکر sw team, lucifer, morghe.atash, WondeR تشکر نمود
    پسندیدن morghe.atash, WondeR پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 2 پست

برداشتنش که درست نیست کلا!!!!! اگه انتی بات را هم بردارن میشه کلا رید خودکارو برداشت ولی اگه انتی بات هست نمیشه برداشتش!!! حداقل سنتی بتونیم رید بدیم

من کلا نظرم به همونه که اول گفتم و همه پلیرام موافقشیم!!!! رید خوکارو درست کن امید جان مخصوصا واسه یک ایکس نمیشه یه سیستمو 11 ماه روشن گذاشت
    هیچ کس زیبایی ها را به یاد نخواهد آورد، ما تنها برندگان را به خاطر می آوریم.

6. تشکر mohsen.2pac, sw team, WondeR تشکر نمود
    پسندیدن mohsen.2pac, WondeR پسندید
    200t
    Guest
    نقل قول نوشته اصلی توسط lucifer نمایش پست ها
    برداشتنش که درست نیست کلا!!!!! اگه انتی بات را هم بردارن میشه کلا رید خودکارو برداشت ولی اگه انتی بات هست نمیشه برداشتش!!! حداقل سنتی بتونیم رید بدیم

من کلا نظرم به همونه که اول گفتم و همه پلیرام موافقشیم!!!! رید خوکارو درست کن امید جان مخصوصا واسه یک ایکس نمیشه یه سیستمو 11 ماه روشن گذاشت
    سلام آقا مهدی

به نظرم روی کیفیت بازی تاثیر میذاره این همه تغییر و فاصله گرفتن از استاندارد های تراوی ن...

رید خودکار اضافه شده به سرور چون پلیر زیاد نیست واسه غارت و ...... . یعنی دلیلی داشته که اضافه شده. یک دلیل دیگشم این بوده خیلیا از بات مخصوص استفاده میکردن برای غارت و برای همه یکسان نبود شرایط سرور ،

اینکه این غارت رو با سیستم بذاریم یا گوشی یا وی پی اس ، هر کدوم هزینه هایی داره ، و خود آدم میتونه انتخاب کنه ، به نظر من وی پی اس با آی پی داخلی خیلی بصرفه تر باشه

به نظر من اگه این اتفاق صورت بگیره که غارت همه اتوماتیک گذاشته شه تعداد بازیکن های هجومی خیلی زیاد میشه و خیلی از دفساز ها میزنن تو کار همر ساختن ! و از کیفیت بازی کاسته میشه. حالا جدا از اون خیلی درگیری های دیگه ام به وجود میاد سر اینکه چه تایمی رفرش میشه لیستا ، لیست کم و زیاد بشه سریع مولتی هانتر رو مقصر میدونن ، اگه فارم لیست پاکسازی نشه سریع میندازن تقصر مولتی هانتر و کلی مسئله دیگه .....

سر همین واحه گرفتن و دف ریختن بدترین درگیری ها صورت میگیره

اگه این اتفاق بیفته و اعلام کنن هر 2 ساعت لیستا رفرش میشه ، خود من سر 2 ساعت و یک دقیقه واحه میگیرم ساید حریف دف میریزم تا یک ساعت و 58دقیقه بعدش!!!!

خیلی داستان میشه سر این قضیه و تهش همه یگلایه ها به سمت مدیریت میره که اصلا اشتباه کردین این سیستم رو راه انداختید

8. تشکر Omid تشکر نمود

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط 200t نمایش پست ها
    سلام آقا مهدی

به نظرم روی کیفیت بازی تاثیر میذاره این همه تغییر و فاصله گرفتن از استاندارد های تراوی ن...

رید خودکار اضافه شده به سرور چون پلیر زیاد نیست واسه غارت و ...... . یعنی دلیلی داشته که اضافه شده. یک دلیل دیگشم این بوده خیلیا از بات مخصوص استفاده میکردن برای غارت و برای همه یکسان نبود شرایط سرور ،

اینکه این غارت رو با سیستم بذاریم یا گوشی یا وی پی اس ، هر کدوم هزینه هایی داره ، و خود آدم میتونه انتخاب کنه ، به نظر من وی پی اس با آی پی داخلی خیلی بصرفه تر باشه

به نظر من اگه این اتفاق صورت بگیره که غارت همه اتوماتیک گذاشته شه تعداد بازیکن های هجومی خیلی زیاد میشه و خیلی از دفساز ها میزنن تو کار همر ساختن ! و از کیفیت بازی کاسته میشه. حالا جدا از اون خیلی درگیری های دیگه ام به وجود میاد سر اینکه چه تایمی رفرش میشه لیستا ، لیست کم و زیاد بشه سریع مولتی هانتر رو مقصر میدونن ، اگه فارم لیست پاکسازی نشه سریع میندازن تقصر مولتی هانتر و کلی مسئله دیگه .....

سر همین واحه گرفتن و دف ریختن بدترین درگیری ها صورت میگیره

اگه این اتفاق بیفته و اعلام کنن هر 2 ساعت لیستا رفرش میشه ، خود من سر 2 ساعت و یک دقیقه واحه میگیرم ساید حریف دف میریزم تا یک ساعت و 58دقیقه بعدش!!!!

خیلی داستان میشه سر این قضیه و تهش همه یگلایه ها به سمت مدیریت میره که اصلا اشتباه کردین این سیستم رو راه انداختید
    اون قسمتی که میگید همه میرن سمت دفسازی رو که اصلا درست نیس سرور 3دسته پلیر داره یا اولای دژکوب بازی کردنشونه که نمیدونن دف چیه همر چیه هرچی بخوان میکشن یا پلیر تکین که اونا هم نمیشینن دف بکشن معمولا یه همر میکشن یه کرمی میریزن و میرن یا بقیه تیمن که با لیدر هماهنگ میشن دف بکشن یا همر اینکه سر غارت خودکار همه هجومی میشن اشتباهه

- - - Updated - - -

نقل قول نوشته اصلی توسط Omid نمایش پست ها
    ایده ای که واسه حل این مشکل به ذهنم میرسه اینه که این قابلیت فقط واسه اکانت هایی که در تاپ 10 مهاجمین هستند فعال بشه. یعنی همین که از تاپ 10 مهاجمین خارج شدید این قابلیت براتون غیرفعال بشه که کلا 10 اکانت داشته باشیم که بتونن رید کاملا خودکار بزنن.

یا این قابلیت رو بیاریم برای لیدرهای باشگاه کاربران.
    یعنی یه جوری این قابلیت رو محدود کنیم به چند اکانت سرنوشت ساز و مهم سرور. البته این ایده خام هست...
    ایده خوبیه اما بدی ای که داره اینه که 10 نفری که میرن تاپ غارت با این آپشن دیگه کسی به گردشون نمیرسه که بخواد این قابلیتو ازشون بگیره : )))))))
    اين بود دنيايي که بخاطرش لگد به شکم مادرم ميزدم؟
    کاش پاهايم ميشکست...

10. تشکر mohsen.2pac, M3nTaL, lucifer تشکر نمود
    پسندیدن mohsen.2pac, lucifer پسندید
    مدیریت

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 54 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط WondeR نمایش پست ها
    اون قسمتی که میگید همه میرن سمت دفسازی رو که اصلا درست نیس سرور 3دسته پلیر داره یا اولای دژکوب بازی کردنشونه که نمیدونن دف چیه همر چیه هرچی بخوان میکشن یا پلیر تکین که اونا هم نمیشینن دف بکشن معمولا یه همر میکشن یه کرمی میریزن و میرن یا بقیه تیمن که با لیدر هماهنگ میشن دف بکشن یا همر اینکه سر غارت خودکار همه هجومی میشن اشتباهه

- - - Updated - - -

ایده خوبیه اما بدی ای که داره اینه که 10 نفری که میرن تاپ غارت با این آپشن دیگه کسی به گردشون نمیرسه که بخواد این قابلیتو ازشون بگیره : )))))))
    تاپ مهاجمین عرض کردم نه تاپ غارت.

12. تشکر WondeR تشکر نمود
    پسندیدن WondeR پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

امیدجان غارت با خرید منابع قابل مقایسه نیست!!
    کسی که تجربه بهتر و بیشتری تو بستن لیست داره موفقتره و ایجاد رقابت میکنه... وقتی کسی غارت میکنه طبیعتا تلفاتی هم خواهد داشت و شرایط برای همه یکسانه و فقط تفاوت توی میزان تجربه و استفاده از اون هست...
    اما فروش منابع یعنی هرکه پولش بیش منابعش بیش... بگذریم که بخش غارت که رقابت بین پلیر ها ایجاد میکنه از بین میره و جذابیت سرور رو کمتر میکنه...
    اینکه رید خودکار مشکلاتی برای سایت و شما داره قابل قبوله اما امیدوارم با تدابیر و مدیریت بتونید راه اندازیش کنید

14. تشکر lucifer, M3nTaL, WondeR تشکر نمود
    پسندیدن lucifer, M3nTaL, WondeR پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 2 پست

منظوزتو خوب متوجه نشدم!!!! شما میگی ترجیح میدی از وی پی اس استفاده کنی که رید خودکار کامل نشه؟؟؟ اصلا استفاده از وی پی اس اشتباهه چون باعث مولتی بازی میشه!!! فکر کن یه نفر ماهی 80 تومن بده بعد ای پیشو خالی بزاره یه کپ واسه خودش نکشه!!! شرایط الانم فرقی نداره با رید کاملا خودکار فقط این سیستمای بیچاره شبانه روز روشنن!!!
    هیچ کس زیبایی ها را به یاد نخواهد آورد، ما تنها برندگان را به خاطر می آوریم.

16. تشکر mohsen.2pac, Omid, morghe.atash, WondeR تشکر نمود
    200t
    Guest
    تا جایی که امکان داشته جلوی مولتی بازی گرفته شده

همین الان من مقدماتی com هم هستم و اتفاقا مولتی هم کشیدم میتونم یوزر و پسووردشو بفرستم خودت ببینی ، و خیلی از دوستان دیگه هم همین کار رو کردن ،

اینکه یکی بیاد روی وی پی اس 80 تومنی کپ بکشه برای خودش خب طبیعتا غارت خودشو نمیتونه بذاره روی همون وی پی اس و باید 2 تا وی پی اس بگیره

نکته بعدی اینکه با وی پی اس 80 تومنی و این سرعت افتضاحش و داستاناش ، اگه مجانی ام بدن به من ،نمیرم روش کپ بکشم بالا ، به جاش 3 تا اکانت رو با جانشینیه قانونی غارتشون رو میذارم !

کسی که میخواد مولتی بکشه میکشه ، یا طرف میره یه سیستم میخره یه نت هم میگیره مولتی میکشه ، میشه جلوشو گرفت ؟ ولی هرجور فکر میکنم که خود سرور غارت همه ی اکانت ها رو بذاره خیلی لوس میشه ماجرا

خب چه کاریه این همه فشار بیاره به سرور خودش ، با توجه به تعداد نیرو ها بیاد سهمیه بندی کنه به هرکی منابع بده ! به جاش سیلور یا گلد بگیره !

فارم یاب_فارم یاب افزایشی_پاکسازی لیست_زمان بندی غارت_غارت خودکار !!! همه ی اینا واسه اینه که منابع بیاد توی اکانت ، حالا شما میگین غارت رو هم خود سرور انجام بده ،
    خب چه کاریه اخه ! بیاد به همه منابع بده ،

18. تشکر Omid تشکر نمود
    نپسندیدن morghe.atash نپسندید
صفحه 1 از 4 123 ... آخرینآخرین