نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 39

موضوع: در خواست ارسال حملات به صورت خودکار

Threaded View

200t
    Guest
    نقل قول نوشته اصلی توسط mohsen.2pac نمایش پست ها
    درود و خسته نباشید

ضمن تایید صحبتهای مهدی جان باید اضافه کنم تو سروری که کلا دویستا اکانته و اونایی که هجومیم بازی میکنن قطعا از این اپشن استفاده میکنن پس این بحث که از استاندارد های اصلی بازی دور میشیم خنده داره- میلاد جون شما خودت داری میگی بهترین راه خرید وی پی اس هست ادرسشم میدی اینه استاندارد بازی!
    نود درصد اصلیش استاندارد نیست اون ده درصدم که راهکارش وی پی اسه(اینم استاندارد نیست) گیر همینیم!!!!

صمن اینکه اون حرف تعداد دفساز کم میشه همه همر میکشن هم کلا اشتباه بود و ربطی نداشت

پس خودمونو گول نزنیم داریم دژکوب بازی میکنیم با این شرایط و همه هم موافقن یا قابلیتشو خود سایت بذاره یا کلا برش داره - همه پلیرها هم تا الان در مورد این بحث اجماع داشتن اگر قرار بر وجود این اپشن باشه خود سایت بذاره
    سلام آقا محسن
    متوجه نود درصدی که استاندار نیست نشدم اصلا ، تراوی ن ورژن 4 داریم بازی میکنیم با نهایتا 5 درصد باگ یا فاصله یا تغییر یا هرچی با اصلیش ! یعنی شما میگین این 10 درصد غارت فقط استاندار هست اینم برداشته شه ! خوب نیست درباره سایتی که وقتی همیشه داریم توش بازی میکنیم بگیم 90درصدش واقعی نیست !

منم قبلا تو این فکر بودم که سایت انجام بده این کار رو ، ولی فقط فکر راحتی خودم بودم و اصلا به عواقیش فکر نکرده بودم
    ولی وقتی پست مدیریت رو دیدم ، علاوه بر اون مشکلات ، 10 تا مشکل دیگه هم توی ذهن من اومد ، و اینکه 20روز از سرور گذشته ، بیان این برنامه رو پیاده کنن کلی داستان درست میشه تا جا بیفته ، والا ما 3 تا اکانتت بودیم ، یک هفته غارت رو من میذاشتم ، یک هفته افشین ، یک هفته پیمان ، (حالا میشه 24ساعتی شیفتی شه یا هرچی )

استفاده از وی پی اس تخلف نیست، برای راحتی پلیر ها اجازه دادن وی پی اس آی پی داخلی مورد استفاده قرار بگیره

خب عزیز دل ، شما انتظار داری سایت مجانی این کار رو انجام بده ؟ خب طبیعتا نه ! پس باید هزینه شه برای هر اکانت به جز سیلوری که برای غارت اتوماتیک کم میشه ،

شما یک وی پی اس بخری 3 تا اکانت رو با جانشینی قانونی غارتشون رو بذاری ، دیگه این همه چالش ایجاد نمیشه و هزینشم با اونی که خود سایت بذاره تقریبا برابره ، زیرساختای سایت هم جوابگو هستش ،

اون حرفی ام که گفتم تعداد اکانت های همرساز خیلی بیشتر میشه ، واقعا بیشتر میشه نمیدونم چجوری میگین ربطی نداره ، اسپیدترا خودش بات میفروخت رید میرفت راحت ، مگه طرف 5تا واندرزن با 4 تا همر جنگی نساخته بود ؟ اونجا با این بات و سیستمش هم دفاع رو زیاد کرد هم همر ، ولی اینی که شما دارین میگین فقط تعداد و مقدار همر رو زیاد میکنه و تا حدودی یکم بالانس بازی به هم میریزه

آقا مهدی اول اینکه من هیچوقت جسارت نمیکنم بی ادبی کنم داریم صحبت میکنیم به یک نتیجه برسیم، اینکه نظر من با شما فرق داره دلیل نمیشه من بیام با شما دعوا کنم یا بی احترامی کنم و خواهشا اینجوری برداشت نکنین و صرفا جهت بهبود شرایط داریم حرف میزنیم ، من اصلا نگفتم منابع بفروشن ، گفتم با توجه به این چیزایی که شما میگین،بیان میزان تروپ رو در نظر بگیرن ، سهمیه بندی کنن ، اینی که من گفتم خیلی فرق داره با اونی که شما میگین طرف پولداره بیشتر بخره !

شما یک سرور دو سرور سه سرور بتونی هنر لیست فارم زدنتون و تایمش رو ازش بهره ببری ( چیز خاصی نیست ، ناتار با پاپ کم حذف میشه تایمش و مقدارش هم طوری باشه نیرو توی بیس نمونه و سقف غارت از هر دهکده رو پر کرده باشه) اینو همه میدونن حالا نهایتا 5% میشه بهتر یا بدتر شه ، بعد از چند تا سرور همه دیگه خیلی شیک و مجلسی یاد میگیرن ، بعد اون موقع باز میگن منابع کم شده همر نمیشه ساخت

فینال عید این همه اکانت غارتش اتوماتیک زده شد و نتیجش شد خرابی سرور و کم کردن میزان غارت ارسالی از هر اکانت و دهکده !

اصلا وظیفه ای نداره سایت بخواد غارت خودکار اکانت ها هم بذاره ،

اینکه هرجا رسید بگیم 200 تا پلیر داره باید فلان کار رو انجام بده درست نیست که ، باید 2 طرفه قضیه رو نگاه کنیم نه فقط راحتی خودمون

منم گفتم چون پلیر کم هست غارت خودکار، فارم یاب ، فارمیاب افزایشی ، پاکسازی لیست غارت ، آپشن های غارت لیست فارم رو گذاشته دیگه ، حالا هرچی شد بگیم 200 تا پلیر هست بیاید این کار رو انجام بدید درست نیست

اینی ام که گفتم استاندار خب قطعا کامل نیست ولی میتونه رفته رفته برسه به اون سطح با ایده های سنجیده ، اینجور که ما پیش گرفتیم داریم میریم به سمت اسباب بازی شدن سرور والا نه بهبود کیفیت

به قول دوستمون SW team به جای اینکه تعداد و مقدار همر رو زیاد کنیم ، میتونیم استفاده ی بهتری کنیم ازش

موقعی آدم تایید میکنه و نظری میده که همه ی عواقبش رو بسنجه و برای همش راه حل داشته باشه

منم الان میام میگم توی فیدر ها چه کاریه من کلیک کنم و دفاعی بسازم ، یک تیک بذارید کنار فیدر ، من اونو بزنم خودش برام دفاعی بسازه ، چه کاریه سیستم من روشن باشه بیام کلیک کنم ،
    ویرایش توسط 200t : 06-27-2020 در ساعت 07:55 PM

2. تشکر mohsen.2pac, sw team, Omid, WondeR تشکر نمود
    پسندیدن mohsen.2pac, Omid, WondeR پسندید