نمایش نتایج: از شماره 1 تا 4 , از مجموع 4

موضوع: در خواست افزایش منابع سرور iranv3

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

در خواست افزایش منابع سرور iranv3

سلام

یه موضوعی رو میخوام مطرح کنم هم انتقاد هست و هم پشنهاداز آدمین سایت میخوام لطفا پیگیری کنه این موضوع رو و اگر کسی موافقه اعلام کنه شاید موثر باشه

اونم اینه که حالا که مولتی اکانت کمتر وجود داره و منابع فقط باید از راید سالم بدست بیاد کاش حداقل سطح تولیدات ناتار رو بیشتر کنن که لنگ منابع نباشید
    آدمین محترم باور بفرمایید منابع که زیاد تر بشه سطح سرور هم میره بالاتر هم بازی واسه ما لذا بخش تر میشه هم تعداد ده های اکانتها بیشتر هم تعدیل گلد بیشتر میشه :دی

باور کنید سرور که با اکانتهای غیر فعالش زیر 600 نفره اینطوری منابع آوردن از ناتار و آبادی خیلی بازی رو کند کرده و جذابیتی حداقل واسه من که نداره..

لطفا پیگیری کنید

ممنون

2. تشکر lucifer, Omid تشکر نمود
    نپسندیدن sw team نپسندید
    مدیریت

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 54 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط Warr!or نمایش پست ها
    سلام

یه موضوعی رو میخوام مطرح کنم هم انتقاد هست و هم پشنهاداز آدمین سایت میخوام لطفا پیگیری کنه این موضوع رو و اگر کسی موافقه اعلام کنه شاید موثر باشه

اونم اینه که حالا که مولتی اکانت کمتر وجود داره و منابع فقط باید از راید سالم بدست بیاد کاش حداقل سطح تولیدات ناتار رو بیشتر کنن که لنگ منابع نباشید
    آدمین محترم باور بفرمایید منابع که زیاد تر بشه سطح سرور هم میره بالاتر هم بازی واسه ما لذا بخش تر میشه هم تعداد ده های اکانتها بیشتر هم تعدیل گلد بیشتر میشه :دی

باور کنید سرور که با اکانتهای غیر فعالش زیر 600 نفره اینطوری منابع آوردن از ناتار و آبادی خیلی بازی رو کند کرده و جذابیتی حداقل واسه من که نداره..

لطفا پیگیری کنید

ممنون
    در واقع دو تفکر هست یک تفکر خواهان افزایش منابع سرور هست و تفکر دیگر ازین مسئله ناراحت. دو تفکر محترم هست ولی از نگاه ناظر سوم شخص با توجه به یکسان بودن شرایط برای همه، در نتیجه بازی شاید تفاوت چندانی حاصل نشه.

4. تشکر mohsen.2pac, lucifer, sw team تشکر نمود

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 2 پست

اصل ماجرا فرقی نداره ولی بدون شک منابع بیشتر بازیو جذاب تر میکنه. با توجه به اتک های محدود هر ده بهتره منابع بیشتر شه به نظرم یا محدودیت اتک برداشته شه
    هیچ کس زیبایی ها را به یاد نخواهد آورد، ما تنها برندگان را به خاطر می آوریم.

6. تشکر mohsen.2pac تشکر نمود

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 5 پست

به دوستان پیشنهاد میکنم بجای اینکه دنبال راحت ترین کار یعنی اضافه شدن منابع ناتار و واحه باشند - یکمقدار هم توی فیدر و دیفندر زدنشون دقت کنند تا خودبخود بخش اعظم مشکل کمبود منبعشون حل بشه ، بجای گرفتن یه فیدر معمولی یه پونزده کراپ هفتاد و پنج درصد اپ کنید ساعتی ۳۵کی تولید دارید یا یه نه کراپ صد درصد به بالا اونم همینه- یعنی ۱۰تا فیدر اینجوری اپ کنید خودبخود یه کپ فول اپ شده دارید ، اگر بخوایید واسه همرتون استفاده کنید اگرم نه که هر کودوم دیفندر بشه شارژ باراکسشو بیستو چهار هفت در میاره و رو ده تا دهکده اینجوری میتونید سیصدو پنجاه کی دف پارک کنید بدون مشکل گندم

خلاصه مثل قدیم یکم رو اکانت تلاش کنید بجای اینکه رو ناتار و واحه تلاش کنید - با توجه به کم بودن پلیر هم زیاده از این دست پونزده کراپا و نه کراپا حتی کنار دست اکانت من پنج اهن هست صد و پنجاه درصد اونم خودش نسبت به یه ده معمولی ساعتی هشت کی بیشتر منبع میده یعنی روزی دویست کی به همین راحتی!!!

پ ن: چی دارم میگم !!! اقا برید کپ مولتیارو غارت کنید :دی
    در این دنیا برای کفری کردن ادمهای رذلی که می خواهندهمه چیز را از انچه هست برایت سخت تر کنند- راهی بهتر از این نیست که وانمود کنی از هیچ چیز دلخور نیستی

One Flew Over the Cuckoo's Nest

8. تشکر M3nTaL, sw team, lucifer تشکر نمود
    پسندیدن A-rman, M3nTaL, lucifer پسندید