نقل قول نوشته اصلی توسط Omid نمایش پست ها
پاسخ پرسشهای دوستان:
در مورد عوض شدن پسورد ها پیشنهاد بنده این بود که پسورد کل اکانت ها عوض بشه اما بعد به این نتیجه رسیدیم که ممکنه رید ها بخوابه و دردسر درست بشه.
میگن چرا اینور اینکارو نکردید، خوب عرض کردم خرابکاری نشده بود که پسورد عوض بشه بعد خرابکاری اینور هم اون اکانتی که آیپی لاگ انداخت بود رو پسوردشو عوض کردیم.
ا.
در مورد عوض شدن پسوردها از طرف مدیریت این کار دخالت مستقیم مدیریت در بازی هست ! شما بخاطر رفتن 60 کی نیزه تو دیوار از یک اکانت !بالای بیست تا اکانت رو راسا چنج پس کردید ! در صورتی که گفتم منطقی ترین حالت این هست که مدیریت اکانتها رو بصورت اکانت ببینه نه این اکانتها اینور بازی میکنند اون اکانتها اونور !!
پیشنهاد عوض شدن رمز کل اکانتها چرا تو ذهنت اومد ؟ چون مسلما لوگینی از اونور تو اینورم دیده بودی! بدیهی ترین فرض اینه !!
شما حق انجام این کار رو نداشتی !!! اونور جلوی کثافت کاری رو گرفتی با دخالت مستقیم در بازی اینور هم با رعایت قانون عدم دخالت مستقیم در بازی اجازه کثافت کاری رو دادی
این رو هم از بابت طرفداری از تیم خاص که عاشق سرسپرده اشون هستید نمیگم دیدم هم این نیست هرچند دلایل و شواهد این رو نشون میده و تمامی اعضای تیم ما هم اینجوری فکر میکنند شما فکر میکنی تیم ما همیشه بازی میکنه چه ببازه چه همرش میره تو دیوار چه کتیبه اش رو بزنن نمونه اش سرور o3 و فینال 25 سه سال پیش که موندیم و بازی کردیم پس بیام هوای تیم بچه ننه ها رو داشته باشم که زرتی دیلیت نکنن 2 سال تمام سایتم خلوت باشه !!
یعنی شاهکاری با این دلایل و مدیریتت!

- - - Updated - - -

خوب این سناریو رو در نظر بگیرید :
من X می خوام کاری کنم اکانت Y بن بشه. پسشو بدست میارم اما می دونم اگه خرابکاری کنم سرور بک می خوره و تازه خودم بن میشم پس چه کار کنم؟ کاری نداره میرم روی اکانتش آیپی میندازم بعد میام روی اکانتم خرابکاری میکنم دف رو برمیگردونم کتیبه رو با اکانتش میزنم. بعد هم درخواست اشد مجازات و بک خوردن سرور دارم.
حالا اون اکانت بن شده سرور هم بک خورده و من میرم سراغ پلیر بعدی.

.
اینجور صحبت کردن شما مثل این میمونه احتراما یه بچه ای بیاد شیشه مربا رو از رو کمک بیاد بندازه بشکنه مامانش بیاد بگه چرا شکستی جواب بده اژدهای دوسر بهم حمله کرد شیشه مربا رو پرتاب کردم طرفش فرار کرد رفت !!
عزیزم اکانت y اگر پسوردش بصورت مداوم در طول یک ماه در اختیار اکانت x باشه هم شما از اول سرور تا کتیبه ها که پسوردها رعایت میشه سابقه پسورد اصلی هراکانت رو میتونید حفظ کنید که رنج ایپی اش مشخص باشه یا حتی درکنارش میتونید شماره شناسه دستگاه متصل به اینترنت رو هم بررسی کنید که مشخص شه این پلیر این آیپی رو داره صاحب اکانت y هست دیگه پلیر اکانت x که نیومده با همون آی پی پلیر اکانت y و همون دستگاه متصل به بازی اکانت y این کار رو انجام بده !!!
یعنی مساله به این واضحی به ذهنت نرسید !!!! یا داری کلا دنبال توجیه میگردی؟؟

- - - Updated - - -

ببینید تنها کاری که میشه کرد اینکه پسورد رو به کسی ندید و الا هر برخوردی کنیم جای سو استفاده داره پس بهتره که اصلا دخالتی نکنیم.
.
الان سه تا سوال مطرحه
1- با توجه به عدم بازدارنگی قوانینت چرا قوانین بازدارنده نزاشتید !!
2- چرا اصلا به همین قوانین نیم بند هم پایبند نبودید و در سرور دخالت کردید !!!
3- چرا برای یک تیم راسا پسورد عوض کردید و برای یک تیم صرفا نگاه کردید !!!

- - - Updated - - -

مورد بعدی که میگن رفتار متناقض درسته اما به نفع یک تیم کاملا بی انصافیه.
بارها شده رفتار احساسی انجام شده اما نه به خاطر اینکه به نفع کسی هست یا نیست. حالا هم تصمیم گرفتیم رفتار احساسی نداشته باشیم دلیل نمیشه شما استناد کنی به کار اشتباه قبلیمون.
مثلا من دوتا بچه داشته باشم تصمیم بگیرم از یه روزی نزنمشون بعد یکی از بچه ها که متضرر شده از کار دیگری بگه بزنش چطور قبلا من رو میزدی!!!
در ضمن شما برخورد هایی که به نفعتون بوده سانسور میکنی.
اولا این چیزی که شما اسمش رو میزاری اشتباه سه بار انجام دادی بار اول سرور نرمال b1 بود همر رو کامل برگردوندی کراپ ها رو 18 کردی
یک تیم کلا حدف کرد و نیومد دیگه تو این سایت
دوما توی 5 ایکس و فینال 25 ایکس هم دقیقا اینکار رو برای تیم روبرو انجام دادی تو 2 تا سرور سه ایکس ما بهت گفتیم برگردون گفتی قوانین !!!
شما میتونی تصمیم بگیری بچه هات رو نزنی بخاطر اشتباهشون نزنی ولی روی همین قضیه هم باید مصمم بایستی نه اینکه مثل موارد عینی بالا قوانین و تصمیماتت کلا قابل تغییر باشه !!!

- - - Updated - - -

و این حرف که ما به خاطر دل تیمی یا کسی میایم سرور بهم میزنی یا نذری قیمه میدیم هم خیلی مسخره است. اون اکانتی که از من درخواست رفع بن ایمیل کرد اون تیم و شخصی که شما فکر میکنید نیست. ایشون گفت من کلا یه ایمیل دارم رنک آنچنانی هم نداشت میشه باز بشه که ایمیل جدید نسازم. منم این ایده قیمه نذری به ذهنم رسید گفتم یه سنگ بندازم جلو پای همه ایمیل بنی ها که یا انجامش بدن یا بیخیالش بشن. که شما فکر کردید اون شخص خاص درخواست داده!!! نه ایشون درخواست نداده بود اما شاید اگه این سنگ رو میذاشتیم میزد.
مسخره اون نظر سنجی هست که شخصی ناشناس که رنک آنچنانی هم نداره حاضر بوده 1 میلیون تومان بده به خیریه بابت اینکه ایمیلش آزاد شه و ایمیل دیگه ای هم نسازه من قبلا تو اون نظرسنجی هم گفتم اکانت صادق صمدی ، ارمین استیل و اکانت های رنک بالای سرورهای نرمال و اسپید بالا هم بن شده بود قبلا خودشون رو پاره کردن آزاد شه ایمیل هاشون این پیشنهاد به مغزت خطور نکرد بعد به فاصله 2 ماه از بن شدن اکانت سالت این پیشنهاد رو یک اکانت رنگ پایین داده !!! شما هم گفتی بزارم نظرسنجی که اکانت سالت رو آزاد کنی دیگه خودش هم پیشنهاد نداده !!!
اینکه بدتر شد باز طرف خودش پیشنهاد میداد یه چیزی نشستی فکر کردی چجوری ایمیل طرف رو آزاد کنی که بیاد گلد بریزه تو سرورت
خدایی جان من اونور منابعشون فول بشه شارژ دف براشون میزنی یا نه !!

- - - Updated - - -

[QUOTE=Omid;3636
نکته آخر اینکه خود تیم پرشین گفتن سرور رو بک بدید پشت ما حرف نباشه ما هم گفتیم ما دخالت نمی کنیم.
.[/QUOTE]
الان باید منطقی صحبت کنیم !! یا چرت و پرت تحویل هم بدیم !!!
اولا الان مشکل اصلا تیم پرشین نیست مشکل نحوه برخورد و عملکرد شماست !!
دوما برادر من تیم من بخواد یک کاری بکنه امکان نداره من درجریان نباشم !
این عزیزان هم از اینکار پشیمون بودند میومدند کتیبه ها رو تک هیرو پس بدند نه اینکه ببرن روی اکانتهای اصلیشون
حرف و حدیث هم پشت سرشون تیم نیست یه واندر l1 خریدن چند تا همر تو یه نرمال دیگه ! سرور فینال 25 هم اکانت سالت به دلیل آلودگی هوا ایمیلش بن شد
این سرور هم ما خودمون همرهامون رو کوبیدیم تو دیوار کتیبه ها رو دادیم اونور
یا کلا تو فروم نیا جواب بده یا جواب منطقی بده !!!

- - - Updated - - -

بعدم ما اگه قرار بود پشت پرده با کسی بسازیم چهارتا مدرک ازتوش درمیومد.
نکته بعد شما چرا وقتی بار اول تو سرور خرابکاری شد درخواست بک دادن سرور یا حتی نیروهای اون اکانت رو نداشتی.
[.
از نطر بنده بحث ساختن نیست
ضعف شدید مدیریتی هست و مورد بدتر از ضعف شدید مدیریتی اینکه نمیخوای تیمی که دو سال تو این سایت نبود دوباره بره برای همین هم میری روی اکانتشون نامه خصوصی میزنی پسوردشون رو راسا عوض میکنی اینور لوگینی از شمال غرب میبینی صدات در نمیاد صبر میکنی خرابکاری بشه
میای نظرسنجی مسخره میزاره 1 تومن بدید ایمیل آزاد شه !!!!!
من قبل از شروع این سرور دقیقا این درخواست رو داشتم و اعلام کردم قبل از اینکه چه برای اونور اتفاق بیوفته چه اینور لازمه پست فروم رو اینجا لینک کنم ؟؟؟

- - - Updated - - -

• قضیه قیمه نذری ربطی به تیم پرشین و اکانت salt نداشت.
  • برخورد شدید تر باعث راه های جدید سو استفاده و خرابکاری میشه.
  • با استناد به رفتار احساسی و اشتباه گذشته نمیشه جلوی تکرارشو گرفت.
  • عوض کردن رمز اکانت ها برای هر دو گروه انجام شده. هربار بعد از انجام خرابکاری. اگرچه وظیفه ما نبوده و همین شده پیراهن عثمان.
  • ما برای هیچ تیمی قبل از خرابکاری پسورد عوض نکردیم و فقط پسوردهای اکانت هایی عوض شده که آیپی خرابکار درون رفت و آمد داشته.

ضمن احترام به همه نظرات متاسفانه تصمیمی که گرفته شده برای عدم دخالت قابل تغییر نیست. نقض قوانین انجام شده و ما هم مثل شما متضرر شدیم.
نکات اجمالی
قیمه نذری دقیقا به تیم پرشین ربط داشت هیچ شخصی که ایمیل رنک داری نداره نمیاد 1 تومن بده خیریه اکانتش باز شه بقول شما که اومدی ابرو رو درست کنی زدی چشم رو کور کردی به فرمایش خودت اومدی یه سنگی گذاشتی که با 1 تومن اون اکانت از بن در بیاد خودشون هم پیشنهاد نداده بودن !
برخورد شدیدتر باعث راه های جدید میشه دوستان به زحمت میوفتن راه جدید پیدا کنن بزاریم همه از همون راههای قدیم استفاده کنند
برخورد مستقیم و دخالت در بازی داشتید با عوض کردن پسوردها و زدن نامه خصوصی و این نقض قوانین خودتون رو میرسونه فرقی هم نمیکنه برای این تیم کردید یا اون تیم ! یا هر دو تیم