نقل قول نوشته اصلی توسط monako1 نمایش پست ها
سلام به همه دوستان
امروز یه اتفاق خیلی عجیب افتاد کتیبه احمق بعد کلی چیف کردن جنگ نشد واتک امد روش و ما جا به جا کردیم هنوزم جنگ نشده
بعد اون فیدر ما ساعت ۱۰ صبح چیف شد بعدش ما هر کاری کردیم نتونستیم پس بگیریم هر چی زدیم دیواریم شدیم برگ هامون در حال ریختن بودن که این به این سرعت دف از کجا رسید براش که ما که دهامون چسب هم نتونستیم ده چیف بک کنیم تو همین فکر هابودیم که ساعت ۱ نیم یه دفعه از همون ده ۱۸۵ تا شوالیه ده ما رو غارت کرد و دباره پاییز شد که چطور میشه این دهکده با این سرعت اصلا بتونه اصطبل ۲۰ کنه یعنی از ثانیه اول چیف ده اگر با اصطبل ۲۰ کلاه خود شوالیه گول میساخت تازه ساعت ۴ بعد ظهر می شد ۱۸۲ تادونه بعد این که داستان فهمیده شد جالب این جا بود که امدن گزارش مهای مارو پاک کردن ازاون جایی که چند تا باگ بود من هی گفتم اینا گردن نگرفتم اینسری اسکرین شات گرفتم جالبیش اینجاست که هر ۴ دقیق من جاسوسی زدم از طرف ولی هیچ شوالیه گول ونیرویی نبوده ولی جلوتر از اتک ما بهش دف میرسیده وشوالیه اسکرین همش موجود الن باگوشی هستم رفتم خونه عکس هارو میزارم
تا حل نشدن مشکل اکانت موناکو بازی هیچ کاری نمیکنه و اگر رسیدیگی نسه ما حذف میکنیم به جا ی پاک کردن گزارش بیا مشکل حل کن
همین که میگید گزارش ها پاک شده جالبه. و آخرشم نوشتید حدس میزنید ما پاک کردیم جالب تره...
فقط یه نکته رو در نظر داشته باشید هنگامی که دهکده ای از نیرو خالی باشه احتمال اینکه قهرمان براش نیرو بیاره زیاده که 100 درصد این اتفاق درین دهکده افتاده

اما اینکه شما بی هوا میاید ادعای باگ میکنید کار درستی نیست. لطفا تا مشخص نشدن دلیل و علت از ارسال پست های مشابه خودداری کنید.

اینم دلیل این اتفاق :

photo_2020-07-31_03-25-51.jpg

اگر نیاز داشتید بفرمائید عکس کامل براتون پی وی بشه.