نقل قول نوشته اصلی توسط Omid نمایش پست ها
من نگفتم دوستاتون نمی فهمن، برداشتم این بود که حرف حق رو به خاطر دل شما تایید نمی کنن.

ببین چندبار گفتم بازم میگم تو این سیستم بخوای کثافت کاری کنی نیاز به جلوگیری از خسارت نیست. خسارت بیاد و بره مدیریت میتونه با کثافت کاری و حرومزادگی هزارجور جبرانش کنه. واسه اینه که میگم حرفتون سنگینه واسم.

برمیگردم به مثالم اگه بانک میاد کارتتون رو درصورت رمز اشتباه زدن مصادره میکنه تا خالی نشه به خاطر حفظ امنیت حسابتونه وگرنه بخواد زد و بندی باشه حساب بانکیتون هروقت خالی شد پرش میکنه نیاز به جلوگیری از خسارت نیست، اکی؟
امیدوارم گرفته باشید منظورمو.
مثالو ! بانک بخواد زد و بندی کنه میاد حسابو پرش میکنه ؟ عجب ! نمیدونستم
نمردیمو معنیه حرومزادگی و کثافت کاری رو فهمیدیم ! برگردوندن عدالت به صورت صحیح و منطقی به بازی و جبران خسارت شده حرومزادگی !

من وقتی میگم به خاطر شخص شما بوده و تیمتون حذف کردیم چرا شما سریع به این فکر میکنی که ما میگیم پول گرفتی فلان کار رو کردی ؟ نه آقا جان ، مانی کامل توضیح داد جز به جز قدم به قدم مو به مو گفت ، همونه حرف دل ما که میگیم به فهم و شعورمون دارید توهین میکنید
وقتی به بانک شب قبل اینکه حسابتو خالی کنن بری بگی من کارتم گم شده حساب منو چک کن ببین کسی درخواستی نداشته ، کسی رمز اشتباهی نزده ؟ بانک پشت گوش بندازه بگه وایسا اول حسابتو خالی کنن بعد من برات بررسی میکنم و رمزتو عوض میکنم چطوره مثالش ؟