صفحه 11 از 48 نخستنخست ... 91011121321 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 101 تا 110 , از مجموع 474

موضوع: بحث و گفتگو پیرامون سرور سوم لیگ، IranV3

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 1 پست

سلام به همه دوستان همگي خسته نباشيد
    اميد عزيز همه مرورگرها رو امتحان كردم بازم همون مشكل بيرون انداختن پابرجاست.
    دو تا پيشنهاد دارم :
    اول اينكه به نظرم اين زاد و ولد ابادي ها رو بشتر كنيد كه نشه ريد رفت اين قضيه چند تا بدي داره اينكه پلير تمايل مي كنه به خاطر گرفتن مدال و منابع شخصي به سمت بيابون بره و يه جورايي برا خودش بازي كنه به نظرم با اصل دژکوب تداخل داره.
    پيشنهاد دوم اينكه يه كانال و يه گروه تو واتس اپ بسازيد كه بدليل فيلتر نبودن پليرها هم زودتر از همه چي باخبر بشن هم زودتر بتونن نظر بدن
    با تشكر سيعد ايتاليانو

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

من یه مسئله ای رو با جناب امید @Omid میخواستم مطرح کنم. با توجه به قوانینی که گذاشتید تکلیف ما که مجبوریم از وی پی اس برای غارت استفاده کنیم چیه؟ من شخصا مجبورم که این کار رو انجام بدم چون نمیتونم سیستمم رو تمام مدت روشن بزارم. با توجه به هزینه های سنگینی که تعمیرات یا تعویض دسکتاپ و لپتاپ داره باید از سرور مجازی استفاده کنم. این رو میگم چون سر سرور 25 ایکس یه تعمیر مادربورد و تعویض فن سی پی یو بیشتر از 2 میلیون و ششصد هزینه کردم و غیر از اون حدود 2 ماه هم لپتاپ نداشتم به علت تعطیلی بازار و انبارها به خاطر کرونا. به همین دلیل ماهیانه هزینه وی پی اس میدم که ضرر مالی بیشتر نخورم. و این رو جدی عرض میکنم که اگر قراره بن بشم بهتره زودتر این اتفاق بیوفته تا وقت و پول بیشتر رو بازی بزارم.
    خیلی بهتر می بود که خودتون این امکان رو برای بازیکن ها فراهم میکردید که به مشکل نخوریم . با 2ک یا 3ک گلد یا هر چقدر که صلاح هست فعال میکردیم تا نه مولتی هانتر رو دچار زحمت بن کردن کنیم نه خودمون متضرر بشیم.
    IRX
    sw

Hellseeker
    Num1

لطفا ثبت نام کنید.
    ♚LΞGΛCΙΞS♚

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 5 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط saeid.italiano نمایش پست ها
    سلام به همه دوستان همگي خسته نباشيد
    اميد عزيز همه مرورگرها رو امتحان كردم بازم همون مشكل بيرون انداختن پابرجاست.
    دو تا پيشنهاد دارم :
    اول اينكه به نظرم اين زاد و ولد ابادي ها رو بشتر كنيد كه نشه ريد رفت اين قضيه چند تا بدي داره اينكه پلير تمايل مي كنه به خاطر گرفتن مدال و منابع شخصي به سمت بيابون بره و يه جورايي برا خودش بازي كنه به نظرم با اصل دژکوب تداخل داره.
    پيشنهاد دوم اينكه يه كانال و يه گروه تو واتس اپ بسازيد كه بدليل فيلتر نبودن پليرها هم زودتر از همه چي باخبر بشن هم زودتر بتونن نظر بدن
    با تشكر سيعد ايتاليانو

درود سعید جان

سعید عزیز من در مورد زاد و ولد صحبتی ندارم ، بیشتر بشه یا کمتر بشه تفاوتی ایجاد نمیکنه برای تیمهای مختلف چون اونها پلن خودشونو دارند و حالا یکی به هوای مدال مهاجم هم بره موش کشی بسلامت موفق باشه، ولی در مورد اینکه گفتید بیابون رفتن با اصل بازی تداخل داره مشکل دارم ، ببینید وقتی که جلوی مولتی بازی گرفته میشه خب مثل گذشته همه حداقل تا مید گیم به کل باید رو بیارن به واحه و ناتار زدن ، اگر همه هم مرکز مپ بخوان همر بکشن و رید برن بنظرتون چی میاره اتکها که باهاش همر کشید؟ پس این قضیه ربط مستقیم داره به بازی بدون مولتی، قدیم هم همینجور بود هر ساید اکانتهایی رو که قرارمیشد روشون واندر زن و واندر کوب کشیده بشه حتی الامکان از مرکز مپ دور میکردن به دو*دلیل - یک داشتن غارت اختصاصی که راحتتر بتونن شارژ کنن و دو دور بودن از جنگهای بین سایدی و در صورت لزوم راحت فرستاده شدن دفاع - پس لزوما دور شدن از مپ به منزله موش کشی نیست (سرور جی وان من خودم بیابون نشین بودم و مهاجم نگرفتم )ولی حالا یسری اینجورن بذارید باشن مدالشم مبارکشون باشه (کی نگاه مدال میکنه وقتی اون بخر بفروشا که بویی از ت ر ا و ی ن نبردن اینهمه مدال دارن؟)

پ ن : دوستان من برای دستگرمی نرمال و رفع خماری یک اکانت ساختم این سرور scuderia ferrari

اقا اسم اکانتاتون هم بگید تو فروم

- - - Updated - - -

نقل قول نوشته اصلی توسط M3nTaL نمایش پست ها

سلام ملت
    مجی پس این MATRIX III منم ؟

آنتی اسپم

آقایون و خانمان محترم . لطفا توی حراجی به ما رحم کنید . 2 تا پیر مردیم که اومدیم پاپ بازی کنیم . اذیتمون نکنین )

آقا امید چرا نمیشه عکس توی فروم آپلود کرد ؟!

رنک یک فرومی با اختلاف ولی بعد از ۷۰۶ تا پست هنوز اسپم کردنو یاد نگرفتی :دی

اون عکس تاپ تن رو میذاری یه تحلیل ابدوغ خیاری هم بذار تنگش اقلا که اسپم محسوب نشه - یاد بگیر افشین جان :دی
    در این دنیا برای کفری کردن ادمهای رذلی که می خواهندهمه چیز را از انچه هست برایت سخت تر کنند- راهی بهتر از این نیست که وانمود کنی از هیچ چیز دلخور نیستی

One Flew Over the Cuckoo's Nest

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط mohsen.2pac نمایش پست ها

رنک یک فرومی با اختلاف ولی بعد از ۷۰۶ تا پست هنوز اسپم کردنو یاد نگرفتی :دی

اون عکس تاپ تن رو میذاری یه تحلیل ابدوغ خیاری هم بذار تنگش اقلا که اسپم محسوب نشه - یاد بگیر افشین جان :دی
    انشاالله از دفعه بعد )
    آقا همین که الان سرور 3 ایکس هفته 4 یا 5 هنوز غارت ها ملیاردی نشده یعنی که اوضاع سرور خیلی خوبه . تحلیل نمیخواد دیگه
    عکس گویای همه چیز هست .

پ ن : جنوب شرق خیلی خوبه
    پ ن : غارتم هتفه پیش حدود 300.000 تا از رنک 10 تاپ کمتر بود

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 5 پست

جالبه!!!!

همین الان تاپ ریست شد و همه اکانتها توی تاپ رید داشتن پونصد تا هزار تا میزدن و جابجا میشدن و هنوز رنک یک ده هزار تا هم نزده بود که اکانت پاکباز the king موفق شد خیلی یهویی صد و شصتو پنج کی بزنه!!!! چطوریه!! از این واحه ها کجاس ما هم بزنیم

انقدر تابلو اخه!! :|
    در این دنیا برای کفری کردن ادمهای رذلی که می خواهندهمه چیز را از انچه هست برایت سخت تر کنند- راهی بهتر از این نیست که وانمود کنی از هیچ چیز دلخور نیستی

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط mohsen.2pac نمایش پست ها
    جالبه!!!!

همین الان تاپ ریست شد و همه اکانتها توی تاپ رید داشتن پونصد تا هزار تا میزدن و جابجا میشدن و هنوز رنک یک ده هزار تا هم نزده بود که اکانت پاکباز the king موفق شد خیلی یهویی صد و شصتو پنج کی بزنه!!!! چطوریه!! از این واحه ها کجاس ما هم بزنیم

انقدر تابلو اخه!! :|
    مشکل اینه که غیر از اون داستان تابلو اعلانات اکانهتای مولتی که بن شدند به جای اینکه مثل گذشته فقط قابلیت ارسال پشتیبان داشته باشند همگی قابل غارت هستند. مولتی های بن شده شون رو دوستان همچنان جارو میکنند
    IRX
    sw

Hellseeker
    Num1

لطفا ثبت نام کنید.
    ♚LΞGΛCΙΞS♚

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

سلام

یعنی الان هرکس مولتی ساخته و بن شده میتونه رید بزنه اون رو ؟؟؟؟؟و این که خب طرف مولتی میسازه منابع میبره بالا بعد بن هم رید میزنه خیلی هم بهتر اگر این جوری هست مدیریت عزیز بازم عادلانه و همه دریک سطح نمیشن که حالا بعضی ها منابع پوش میکنن برای مدال که خودش توی ورژن اصلی جرمه ولی بزار اونا حال کنن ولی نکته اول حتما کلا ببندید

انقدر هرکس توی سایت خودش قانون گذاشته اصل ت ر ا و ی ن زیر سوال رفته و همه چیز از یادها رفته !!!!

قانونش این بود اکانت های بن مولتی باید تبدیل به ناتار بشه همین طور اکانت های که بارمز روشون نمیری توی نرمال فکر کنم بعد15 روز ناتار میشد
    واین که تو ساید منابع کمه و به سختی میشه شارژزد مخصوصا توبعضی قسمت ها میبینی 5تا اکانت ریدر هستن که واقعا سخت کار براشون
    ممنون
    نورالله

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 6 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط monako1 نمایش پست ها
    سلام

یعنی الان هرکس مولتی ساخته و بن شده میتونه رید بزنه اون رو ؟؟؟؟؟و این که خب طرف مولتی میسازه منابع میبره بالا بعد بن هم رید میزنه خیلی هم بهتر اگر این جوری هست مدیریت عزیز بازم عادلانه و همه دریک سطح نمیشن که حالا بعضی ها منابع پوش میکنن برای مدال که خودش توی ورژن اصلی جرمه ولی بزار اونا حال کنن ولی نکته اول حتما کلا ببندید

انقدر هرکس توی سایت خودش قانون گذاشته اصل ت ر ا و ی ن زیر سوال رفته و همه چیز از یادها رفته !!!!

قانونش این بود اکانت های بن مولتی باید تبدیل به ناتار بشه همین طور اکانت های که بارمز روشون نمیری توی نرمال فکر کنم بعد15 روز ناتار میشد
    واین که تو ساید منابع کمه و به سختی میشه شارژزد مخصوصا توبعضی قسمت ها میبینی 5تا اکانت ریدر هستن که واقعا سخت کار براشون
    ممنون
    نورالله
    این هم برای من سواله واقعان
    فکر کنم اکانت های بن شده هم تاثیری ندارن اینها پوش از اکانتهای فعال هستن
    امید جان این قوانین سرور رو میشه مکتوب بنویسی یه جا ما هم ببینیم که شرایط برابر باشه !!!

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 5 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط partizan نمایش پست ها
    این هم برای من سواله واقعان
    فکر کنم اکانت های بن شده هم تاثیری ندارن اینها پوش از اکانتهای فعال هستن
    امید جان این قوانین سرور رو میشه مکتوب بنویسی یه جا ما هم ببینیم که شرایط برابر باشه !!!
    پژمان جان مکتوبشو دارم

فقط نمیدونم چرا نمیشه عکس اپلود کرد؟؟؟؟

multihunter :
    با سلام و عرض ادب
    اگر از اکانتی غارتی انجام شود که ان اکانت نقض قوانین رمز اکانت نکرده باشد ، با جانشینی مدیریت نشده باشد ، ای پی پراکس و وی پی ان نداشته باشد و همچنین از اینترنت شبکه تلفن همراه استفاده نکرده باشد و و هیچ کدام از قوانین بازی را نقض نکرده باشد نمیتوان اکانت را بخاطر غارت شدن منابع مسدود کرد چون تخلفی را مرتکب نشده است.

این توضیح رو کلی خدمتتون دادم و مطمئن باشید هر اکانتی که کوچکترین استنباط مولتی اکانتی از ان شده تا الان که بررسی شده بدون درنگی مسدود شده است و همینطور این بررسی ها پیوسته ادامه دارد

غارت اکانت های تاپ هم پیوسته بررسی میشه ، اگر کوچکترین تخلفی مشاهده شود مطابق قانون بررسی خواهد شد

SCUDERIA FERRARI :
    درود و خسته نباشید

دوست عزیز همین الان تاپ ریست شد و همه اکانتها داشتن توی تاپ تن غارت با هزار تا هزار تا جابجا میشدن و هنوز به ده کی غارت نرسیده بود کسی که یهو اکانت the king صد و شصت و پنج کی غارت زد , چطوریه!!

امید خان این اپلود عکس رو هم یه گردگیری بکن - بجز اینکه نمیشه عکس اپلود کرد تو تاپیکهای سرورهای تموم شده هم عکسایی که گذاشته شده بوده به فنا رفته
    ویرایش توسط mohsen.2pac : 06-21-2020 در ساعت 08:11 PM

10. تشکر lucifer, sw team, M3nTaL, morghe.atash تشکر نمود
    پسندیدن lucifer, M3nTaL, morghe.atash پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

سلام به همگی دوستان

منم اومدم تقریبا تنها اومدم ر حدمت ساید شمال شرق Moein BBoy

صفحه 11 از 48 نخستنخست ... 91011121321 ... آخرینآخرین