صفحه 40 از 48 نخستنخست ... 303839404142 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 391 تا 400 , از مجموع 474

موضوع: بحث و گفتگو پیرامون سرور سوم لیگ، IranV3

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط AmiR SalaR نمایش پست ها
    با حرفات موافقم و کاملا همینطوره و همیشه همه سرورا بوده )
    ولی یک سوال
    اینجا میشه به پایتخت ناتار حمله کرد:|؟
    اگه پسورد داری اکانت ها رو داری می تونی اتک بدی به پاییتخت ناتار فقط زود تا مدیریت نفهمیده میخوای خرابکاری کنی و تغییر بده رمزو واسه اینکه یه تیم مورد حمایتش به بازیش ادامه بده فقط زود مواظب باش اغا مدیره بیداره ای پی ها رو می خونه صلاح بدونه می بنده !!!!
    G1:gorzii2
    J1:blueboy
    K1:mr.daner
    L1:man.j
    final:No00oBs
    k5:mage darim5x
    ir:man.j
    متضادترین قضیه دنیا اینه که:

حتی کسی که بخواد بفهمه بیشعوره ؛ باید شعور داشته باشه!!

اين ؛ كار رو سخت ميكنه !

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط AmiR SalaR نمایش پست ها
    با حرفات موافقم و کاملا همینطوره و همیشه همه سرورا بوده )
    ولی یک سوال
    اینجا میشه به پایتخت ناتار حمله کرد:|؟
    عزیز من طرف کسی نیستم ولی نامه رو بخون دقیق
    کمک شده به اکانتایی که پسوردشون لو رفته تا مثل استوپید و ... روشون خرابکاری نشه
    این جمله جوابگوی همه چیز هست یعنی اکانتایی که با اکانت خرابکار آی پی داشتن پسوردشون چنج شده
    خوب این کجاش بده؟ یکم معرفت چیز خوبیه حاضر نباش زحمات دشمنت هم الکی به باد بره
    شما میگی برا ما هم میکرد خوب چند تا سوال توقع دارید قبل اینکه خرابکاری بشه پسورداتون عوض میکرد مولتی؟ به چه دلیل آخه؟ مولتی میگه همین کارو برا چند تا اکانت شما که با ای پی خرابکار ای پی داشته بعد خرابگکاری چنج کرده، حالا فرض بزاریم چنج نکرده، وقتی منه مولتی هانتر بیام ببینم اکانت شما با اکانت ایکس که خرابکاری آی پی داره و خودتم رو اکانت آنلاینی دیگه دلیل بر تعویض پسورد نمیبینم یه نامه میدم ببینی و تمام

- - - Updated - - -

نقل قول نوشته اصلی توسط shoshor نمایش پست ها
    اگه پسورد داری اکانت ها رو داری می تونی اتک بدی به پاییتخت ناتار فقط زود تا مدیریت نفهمیده میخوای خرابکاری کنی و تغییر بده رمزو واسه اینکه یه تیم مورد حمایتش به بازیش ادامه بده فقط زود مواظب باش اغا مدیره بیداره ای پی ها رو می خونه صلاح بدونه می بنده !!!!
    یعنی خوشم میاد یکیتون از یکی هوچیگرتر هستید یعنی دمتون گرم

- - - Updated - - -

نقل قول نوشته اصلی توسط 200t نمایش پست ها
    ولش کن اینو ، یه کلمه هوچیگری یاد گرفته امروز امده اینجا 10 خط مزخرف نوسته ،
    جمله رو نگاه کن اخه انگار بچه 10 ساله نوشه ، امید جان نمیخوام سر به تنت باشه ولی کارت درست بوده !
    ایمیل خودش 50 بار به خاطر مسائل اخلاقی مسدود شده توی فروم از بس که میومد با فحش فرهنگ خانوادگیشو نشون میداد، الان شده معلم اخلاق و همچی بلد!

باید بره یه جا حرف بزنه که 4 نفر نشناسنش ،
    طرف خیلی تابلو از طرف امید اجیر شده بیاد اینجا ماست کالی به عنوان کسی که چیزی سرش میشه

مثل بچه 10 ساله ام تند تند سوتی میده که امید من ازت بدم میاد ولی فلان ........... نزدیک 40 سالت داره میشه بزرگ شو

اولش اومد گفت من هیچی نمیدونم اصلا ، الان جزئیاتش رو از همه بهتر میدونه

ولی کن ، مجتبا ماتریکسه دیگه ، رکوردار همر زدن به کپ ناتار
    کسی که بازی رو زیر دست ماهان هلسیکر یاد گرفته ، ولی بعدش که امیر حونش مادر خرجشو پیدا کرده ، نشسته پشت ماهان صحبت کرده که ماهان هیچی حالیش نیست )) عجب بابا
    نه تو خوبی
    1- کثیف کاری از من دیدی تا حالا؟ بعد بیا شعر بباف
    2- ماهان به من بازی یاد داده؟ ببخشیدا ولی ماهان بیخود کرده باشه به من بازی یاد داده باشه توی آی آر منو ماهان با هم مشکل داشتیم و تا سرور e3 هم ماهان رو ندیده بودم و خیلی سرورا تنها با تیم خودم بودم
    ماهان رفیقمه بله ولی دلیل نمیشه اشتباهاتشو نبینم و مثل شما پاچه خواریشو بکنم
    3- اصولا کسی این حرفارو میزنه که زیر پرچم کسی نباشه
    4- امیر خرج منو میده خوب به تو چه؟ بهتر از تو هستم که دزدی کنم حداقل بی شرف نیستم
    5- دیگه هم به پروپای من نپیچ که من آدم قبل نیستم یهو ...
    6- یکی مهمترین دلایل رفتن من مدیریت مزخرف امید بود و هنوزم میگم میدیریتش مزخرفه ولی کار درستی که کرده رو نمیشه ازش گذشت. حالا من میشم بده؟ مشکلی ندارم چون نظر امثال تو برام مهم نیست

پ.ن: مانی پارتیزان هم دو سرور با ما بازی کرد و تو تیم ما بود پس الان باید بگیم مانی هم بازی رو از من یاد گرفته. مانی به استادت احترام بزار دیگه عجبا

پ.ن2: به نظر من که ول کنید این بازیو وقتتون رو بزارید برای پول در آوردن هر کسی هم خواست دوست و دشمن نداره بیاد دوره های آموزشی بورس مقدماتی و پیشرفته براش بزاریم بیا بورس
    ویرایش توسط MATRIX III : 08-21-2020 در ساعت 07:46 PM
    مجله تخصصی اقتصادی تجارت آسیا

لطفا ثبت نام کنید.

3. نپسندیدن AmiR SalaR نپسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

قربون مهدکودک:|
    3روزه ساز میریم میریم میزنید:|
    چرا اسمی از کسی که پسورد اکانت هولدری رو فروخته آورده نمیشه؟! نکنه اکانت هولدر هتل بوده و هر کسی اجازه رفت و آمد داشته!
    اصلن گیرم که سرور بک خورد... از کجا معلوم باز تو تیمی که روی اکانت هولدر رفت و آمد دارن باز آدم پولکی نباشه!!! یه نگاه به مجموعه ای که الان شاکی اتفاقات سرور هستن بندازی حداقل 50 درصد شون حداقل یک سرور با پول و گلد پرشین پلی دادن! اون موقع که تامین میشدین یکبار به این فکر کردین که آیا کارتون درسته؟! آیا این هزینه ای که دارید دریافت میکنید و بازی میکنین توی سرور به کسی آسیب میزنه یا نه؟! الان چی شده که مواجب بعضی قطع شده و شاکی خرج کردن پرشین شدن!!! دقیقا الان جایی وایسادین که سرورهایی که با گلد پرشین پلی دادین رقیباتون وایسادن...
    قطعا پسورد از جمع خودتون به پرشین داده شده حداقل اعلام کنین که هویت بخرا بفروش ها برای بقیه مشخص بشه!!!
    گیرم که قوانین ناقص! وقتی هویت بخر بفروشها مشخص باشه دیگه کسی توی تیمش راهشون نمیده نیاز هم نیس مدیریت دست ببره تو بازی به زم شما!!!
    همونجور که تو ال1 واندر و همر و دف ساید اسدبل فروخته شد و حداقل من نوعی دیگه تو سروری کنار اون تیم کثیف کار، بازی نکردم...

ته تهش ایراد از خودمونه!!! این سایت بیابون، مدیریتش ضعیف! من و شمایی که قوی و خوبیم چرا هر وقت خرابکاری به ضررمون هست شاکی هستیم!!!!
    الان هم 2 راه داره یا سایت بیابون رو با مدیریت ضعیفش به حال خودش بذارید تا افسردگی بگیرن! یا خودمون رو اصلاح کنیم و بخر بفروش ها رو به همه اعلام کنیم تا از همه تیمها کنار گذاشته بشن...

5. تشکر mohsen.2pac, Omid تشکر نمود
    پسندیدن MSD, mohsen.2pac, Omid, SALT پسندید
    نپسندیدن pho3niX نپسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط Omid نمایش پست ها
    والا حکایت ما و دژکوب شده حکایت اون پدر و پسر و خرشون که هر ده و آبادی میرفتن همه میگفتن دارید اشتباه میزنید! حالا پلیرها هم میگن ما دژکوب رو اشتباه داریم مدیریت می کنیم هرکار هم کنیم یه آبادی صداش درمیاد.
    ما توضیحات رو دادم اما شما نمی خونید پس توضیح بیشتر فایده نداره. موفق باشید.
    سلام
    جناب مدیر محترم
    الان که میلاد عکس نامه ها رو گذاشته
    پسورد ها هم قبل هر گونه خرابکاری عوض شده و رسما مولتی هانتر گفته بهتون کمک کردم
    بازم میایی بگی که در بازی دخالت نمیکنین ؟

- - - Updated - - -

پ ن : مجی بیا برو قرار داد جور کن بجا دخالت کردن توی سروری که نبودی

مدیریت

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 54 پست

دوستان من هنوز نمیدونم کجا دروغم درومده بیشتر توضیح میدید؟
    اینکه شما نمی خونید معنیش این میشه که من دروغ گفتم!؟!؟!؟
    من گفتم الانم میگم اکانت هایی که آیپی خرابکار روش رفته (بعد از خرابکاری) پسورداشون چنج شده. اگه غیر اینه من دروغ گفتم!
    یه نفر همین دروغ منو توضیح بده من بدونم چه دروغی گفتم!!!

8. تشکر SALT تشکر نمود
    پسندیدن SALT پسندید
    مدیریت

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 54 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط M3nTaL نمایش پست ها
    سلام
    جناب مدیر محترم
    الان که میلاد عکس نامه ها رو گذاشته
    پسورد ها هم قبل هر گونه خرابکاری عوض شده و رسما مولتی هانتر گفته بهتون کمک کردم
    بازم میایی بگی که در بازی دخالت نمیکنین ؟

- - - Updated - - -

پ ن : مجی بیا برو قرار داد جور کن بجا دخالت کردن توی سروری که نبودی
    میشه دقیقا بگی از کدوم جمله فهمیدی که قبل خرابکاری پسورد چنج شده؟

شما تایم خرابکاری روی اکانت ayso رو میدونی کی بوده تایم نامه ما رو هم باهش چک کن. ببین همه حرفاتون همینطور بی پایه و اساسه یه ذره هم از خدای بالاسر نمی ترسید هر حرفی که از دهنتون در میاد قبل اینکه بره تو مغز تحلیل بشه میذارید کف فروم.

photo_2020-08-21_23-53-16.jpg
    تایم خرابکاری البته زمانی که کاربر نامه زده.

photo_2020-08-21_23-56-37.jpg
    اینم نامه اولین اخطار

نامه هایی که خودتون گذاشتید هم هست.
    photo_2020-08-21_23-56-28.jpg

الان کدوم شرلوک هلمزی دروغ ما رو درآورده ؟؟؟

اگر کسی نامه ای پیامی چیزی داره که ما قبل از 24 مرداد ساعت 15:13 دقیقه ، به کسی اخطار داده باشیم یا تغییر رمز کرده باشیم بذاره کف فروم. وگرنه تهمت زدن رو تموم کنید لطفا.

10. تشکر SALT, sw team تشکر نمود
    پسندیدن SALT, sw team پسندید
    مدیریت

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 54 پست

اینم سمت شما :
    اولین نامه :

photo_2020-08-22_00-02-11.jpg

a1photo_2020-08-22_00-04-09.jpg

B1.jpg

c1.jpg
    روی 4 اکانت آیپی لاگ انداخته بود که 3 نفر آنلاین بودن و اخطار رو دریافت کردند
    یک نفر که پاسخ نداد پسوردش عوض شد.
    اگه ده نفر آیپی مینداخت به ده نفرشون اعلام میشد و اگه جواب نمیدادن پسوردشون عوض میشد. اکی؟

الان حرف حسابتون چیه؟

12. تشکر SALT, mohsen.2pac, deadlock, sw team تشکر نمود
    پسندیدن SALT, mohsen.2pac, deadlock, sw team پسندید
    مدیریت

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 54 پست

اگه بحث اینه که نمی خواهید جلو بقیه کم بیارید که چرا حذف کردید با من هماهنگ کنید من گردن میگیرم که اشتباه از سمت من بوده، شما ضایع نشید، اما بدون هماهنگی چیزی رو گردن من نندازید متشکرم

14. تشکر SALT, deadlock, sw team تشکر نمود
    پسندیدن deadlock پسندید
    نپسندیدن pho3niX نپسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

سلام

ویس های همین آقای میلاد 200t موجوده که به پلیر اکانت Ayso (توحید) زنگ زده گفته من 300 هزار تومن میدم که همر های ناروتو رو بزنی تو دیوار (واسه هر همری سیصد هزار میدم)
    اگر امید اجازه بده من آپلود کنم ویس ها رو بزارم اینجا بقیه هم بدونن که چقدر خوبین شما
    الان هم که اکانت بهداد The Count رو کردین همراشو کپ ناتار و دهاشو صفر کردین با همرای خودش و گلد
    چقدر خوبین شما

16. تشکر WondeR, sw team تشکر نمود
    نپسندیدن pho3niX نپسندید
    200t
    Guest
    نقل قول نوشته اصلی توسط SALT نمایش پست ها
    سلام

ویس های همین آقای میلاد 200t موجوده که به پلیر اکانت Ayso (توحید) زنگ زده گفته من 300 هزار تومن میدم که همر های ناروتو رو بزنی تو دیوار (واسه هر همری سیصد هزار میدم)
    اگر امید اجازه بده من آپلود کنم ویس ها رو بزارم اینجا بقیه هم بدونن که چقدر خوبین شما
    الان هم که اکانت بهداد The Count رو کردین همراشو کپ ناتار و دهاشو صفر کردین با همرای خودش و گلد
    چقدر خوبین شما
    صبحت بخیر
    سلطان بن شدگان
    چند صفحه بری قبل تر متوجه میشی دلیلش چی بوده سیر تا پیاز توضیح داده شده و تمامی چت ها و حرف های امیر هم ضبظ شده و هم توحید

امیر جون بچشو قسم خورد که آیسو با ما نیست ، انداختیمش بیرون ، گند کاری کرده !

رمز چیه ، فلان چیزم دست این نمیدیم ! خود امیر جون بشو قسم میخورد که اینو انداختم بیرون بعد اینی که دسترسی نداره رو من بیام بگم همر بزن دیوار ؟ :دی خیلی فانید

اون توحیدم خوب داری میتیغتون ، وگرنه شما به من پیام بده من از سیر تا پیازشو واست بفرستم ، حتی داخل پیام ها گفتم بهش میدونم اسرین میگیری و اینا رو میفرستی واسه امیر منم هدفم همینه چون جون بچشو قسم خورد میخوام بهش بفهمونم به خاطر دف ریختن توی آبادی جون بچتو قسم نخور
    واسه 4 تا مدال و رنک ایمیل جون بچتو قسم نخور
    فیلم بچشو واسم فرستاد خدا حفظ کنه یه دسته گل بود توی 3 ماهگی از پشت دوربین ادم ضعف میکرد براش ولی بابا .......

اگه یه دونه مثال بیارید که میلاد 200t تا الان یک دونه اکانت خریده یا پول داده به کسی برای بازی ، من حرفتونو قبول میکنم
    ولی وقتی صحبت تیم پرشین میشه .......!

- - - Updated - - -

نقل قول نوشته اصلی توسط Omid نمایش پست ها
    اگه بحث اینه که نمی خواهید جلو بقیه کم بیارید که چرا حذف کردید با من هماهنگ کنید من گردن میگیرم که اشتباه از سمت من بوده، شما ضایع نشید، اما بدون هماهنگی چیزی رو گردن من نندازید متشکرم
    بابا پیش کی کم بیاریم ؟ با سابقه ترین و قدیمی ترین پلیر های سایتت همه از تیم وال و فشار و تری دات بودن

اگه داری سفسته میکنی که ما بیایم بازی کنیم و نون بهت برسه کور خوندین ، والا خود بچه های nw اینجور که شما دارین ازشون دفاع میکنی از خودشون دفاع نمیکنن

ضایع رو شما شدید که اول اومدین گفتین روی اکانت نامه دادیم فقط که پسوور عوض کنن ! بعد گفتی 2 تا اکانت بوده که رمز عوض کردیم بعد گندش درومد خیلی اکانت بوده!!!!!!!
    شما فقط باید رمز اکانت ayso رو عوض میکردین که اونم بازم دست بردن توی بازی هست ! ولی اینجور که امیر توی نامه ها بهتون توپیده، همه ی اکانت هارو پسوورداشونو عوض کردین!!!!! ]هر دروغی که میگی بعدش باید چند تا دروغ بهش اضافه کنی که قبلی رو پوشش بده !

اونور یک اکانت گند کاری شده اونم از سمت The count دوست امیربوده که همه ی رمز هارو خود امیر بهشون داده و شما رمز همه اکانت هارو عوض کردین

اینور 4تا اکانت خرابکاری روشون صورت گرفته ولی فقط پسوورد اکانت legaci رو تغییر دادین ! چون بقیشون هنوز کارشون تموم نشده بود ))))

خجالت بکشین

جمله آخر :

سیستم مدیریتی شما وقتی خودشو نشون میده که روز به روز سایت خلوت تر میشه و از اون جالبتر تیمی که همه ی سرور ها یه داستان خرابکای توش رخ میده فقط داخل سایت مونده ، همین یه جمله نشون میده که شما چجوری مدیریت کردین و سودتون از کجا بوده

موفق باشید مثل همیشه ))))))) بابت این همه توضیح هم شیرینی شما محفوظه پیش x

صفحه 40 از 48 نخستنخست ... 303839404142 ... آخرینآخرین